Beyaz Eşya ve Ankastre

  için 17 ürün bulundu
%15 13.599 TL 11.499 TL
%8 10.899 TL 9.999 TL
%13 22.999 TL 19.999 TL
%6 10.799 TL 10.199 TL
Tükenmek Üzere
%17 37.499 TL 30.999 TL
%20 5.899 TL 4.699 TL
%7 7.499 TL 6.999 TL
%17 7.199 TL 5.999 TL
%1 8.199 TL 8.099 TL
%10 10.499 TL 9.499 TL
LG
%18 12.999 TL 10.599 TL
%18 12.999 TL 10.599 TL

Yeni bir ev kurarken veya mevcut düzeni değiştirirken ilk satın alınan ürünlerden biri beyaz eşyalar. Beyaz eşya modelleri, bir evde yaşamı kolaylaştıran, yapılması gereken işleri azaltan ve evin modern ve şık görünümünü artıran ürünler arasında. beyaz eşya modelleri LG'nin yenilikçi teknolojileriyle donatıldığından kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor ve isteklerini karşılamayı başarıyor. LG'nin beyaz eşya modelleri arasında yerini alan ankastre setler, buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makineleri, çamaşır kurutma makineleri, klimalar ve diğer tüm ürünler, evdeki yaşamınızı kolaylaştırıyor ve modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

LG Ankastre Set

Ankastre setler genellikle fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan mutfak ürünleri olarak karşınıza çıkıyor. LG ocak modelleri, gelişmiş özellikleri ve modern tasarımları sayesinde kullanıcılarına yemek pişirmeyi sevdiriyor. Mutfakta vakit geçirmeyi seveceğiniz LG ankastre ocak modelleriyle aynı anda birden fazla yemeği kolayca pişirebilir; en kalabalık misafirlerinizi bile kolayca karşılayabilirsiniz.

LG Ankastre Fırın modelleri, çeşitli pişirme özellikleri sayesinde hamur işlerinde ve fırın yemeklerinde benzersiz bir performans ortaya koyuyor. Farklı yiyecek çeşitlerini farklı ayarlarla pişirebilen ürünler, modern görünümleriyle ise mutfağınıza en iyi şekilde uyum sağlıyor.

Mutfakta yemek yapmak LG Ankastre ocak ve fırınlarla çok daha kolay. Fakat mutfaktaki yemek kokusu bazen rahatsız edici olabiliyor. LG davlumbaz modelleri ise mutfağınızdaki rahatsız edici kokuları ortadan kaldırıyor ve havayı temizliyor. Bu sayede en lezzetli yemekleri yapabilmeniz için ideal mutfak ortamı sağlanıyor.

LG Beyaz Eşya Fiyatları

LG'nin buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve klima da dahil olmak üzere onlarca beyaz eşya modeli bulunuyor. Buzdolapları, geniş kapasiteleri sayesinde tüm mutfak alışverişinizi kolayca saklayabiliyor. Çamaşır makineleri özel teknolojilerle giysilerinizi tertemiz yaparken kurutma makineleri ise yıkanmış çamaşırlarınızı kolayca kurutuyor ve giymeye hazır hâle getiriyor. Bulaşık makineleri zorlu bulaşıkları kolayca temizliyor ve elde bulaşık yıkama zorluğunu ortadan kaldırıyor. LG klima modelleri ise yaşam alanınızın havasını dilediğiniz sıcaklığa getirerek ideal bir ortam hazırlıyor.

LG beyaz eşya fiyatları ise ürün çeşidine ve ürünlerin modeline göre değişiklik gösterebiliyor. Aynı zamanda ürün fiyatları belirli indirim ve kampanya dönemlerinde daha uygun fiyatlarla karşınıza çıkabiliyor.

LG Beyaz Eşya Seti

LG beyaz eşya seti, toplu alışveriş yapmak isteyenler için ideal ürünleri içerisinde bulunduruyor. Bir yaşam alanında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm beyaz eşya çeşitlerini içerisinde bulunduran setler, uygun fiyatlarıyla da dikkatleri üzerine topluyor.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre gibi farklı ürünleri sizlere sunan setler, ürünlerde yer alan üst düzey teknolojilerle ise yaşamınızı kolaylaştırıyor. Bu setler ile evinizde yapmanız gereken işler büyük ölçüde azalıyor ve zamanınız daima size kalıyor.

LG Beyaz Eşya Çeyiz Paketi

Yeni evlenenlerin evleri için satın almayı düşündüğü ilk eşya beyaz eşyalar. Bir evde olmazsa olmaz beyaz eşyaları çeyiz paketlerini kullanarak da satın alabilirsiniz.

Yeni evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz yenilikçi tüm ürünleri barındıran LG beyaz eşya çeyiz paketi, içerdiği ürünlerin gelişmiş teknolojileriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Bu ürünler ile yeni evinizde zaman geçirmek son derece kolay bir hâle geliyor.

LG Beyaz Eşya Düğün Paketi

LG Beyaz Eşya düğün paketleri, içerisinde bulundurdukları farklı ürünler sayesinde bir evin tüm beyaz eşya ihtiyacını tek seferde karşılayabilmeye olanak tanıyor. Mutfakta, banyoda ve diğer odalarda bulunması gereken tüm beyaz eşyalar LG Beyaz Eşya düğün paketi sayesinde kolayca yaşam alanınıza taşınıyor. Üstün teknolojileriyle beğeni kazanan ürünler, kullanıcılardan da tam not alıyor.

LG Beyaz Eşya yorumları, kullanıcıların beğendiği ürün özelliklerini görebilmenize ve buna bağlı olarak fikirler oluşturabilmenize olanak tanıyor. Tüm özellikleriyle öne çıkan LG Beyaz Eşya modellerini hemen inceleyebilir ve Teknosa ayrıcalıklarıyla hayalinizdeki ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.