Bosch Beyaz Eşya ve Ankastre Fiyatları ve Modelleri

333 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Yeni
  Bosch SMI4IKW50T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

  Bosch SMI4IKW50T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

  19.899 TL
 • Yeni
  Bosch 90 Derece Kombi Baca Dirseği

  Bosch 90 Derece Kombi Baca Dirseği

  900 TL
 • Yeni
  Bosch Dikey Baca Seti

  Bosch Dikey Baca Seti

  2.600 TL
 • Yeni
  Bosch 100 CM Kombi Baca Uzatması

  Bosch 100 CM Kombi Baca Uzatması

  1.000 TL
 • Yeni
  Bosch 50 CM Kombi Baca Uzatması

  Bosch 50 CM Kombi Baca Uzatması

  900 TL
 • Yeni
  Bosch 45 Derece Orijinal Kombi Baca Dirseği

  Bosch 45 Derece Orijinal Kombi Baca Dirseği

  950 TL
 • Bosch Seri 6 Alttan Donduruculu Inox Xl Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch Seri 6 Alttan Donduruculu Inox Xl Buzdolabı

  46.999 TL
 • Bosch Seri KGN86AID2N 6 Alttan Donduruculu Inox Xxl Buzdolabı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Bosch Seri KGN86AID2N 6 Alttan Donduruculu Inox Xxl Buzdolabı

  47.899 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch WQG24100TR 9 KG Isı Pompalı Kurutma Makinesi
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Bosch WQG24100TR 9 KG Isı Pompalı Kurutma Makinesi

  21.499 TL
 • BOSCH KFN96VPEA SERIE 4 INOX BUZDOLABI
  Kredi Fırsatı

  BOSCH KFN96VPEA SERIE 4 INOX BUZDOLABI

  64.999 TL
 • Bosch KGA76PIE0N Seri 8 Inox Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch KGA76PIE0N Seri 8 Inox Buzdolabı

  46.299 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch SMS44DW01T Beyaz Bulaşık Makinesi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Bosch SMS44DW01T Beyaz Bulaşık Makinesi

  15.489 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch SMS44DI01T Inox Bulaşık Makinesi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Bosch SMS44DI01T Inox Bulaşık Makinesi

  16.284 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch Wga142x2tr Serie 4 9 Kg 1200 Dev./Dak. Beyaz Çamaşır Makinesi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Bosch Wga142x2tr Serie 4 9 Kg 1200 Dev./Dak. Beyaz Çamaşır Makinesi

  18.599 TL
 • Bosch Beyaz Ankastre Set 237 (HBF514BW0T - POP6C2O10O - DWK65AD20R)

  Bosch Beyaz Ankastre Set 237 (HBF514BW0T - POP6C2O10O - DWK65AD20R)

  25.794 TL
 • Bosch Wga252z0tr Serie 4 10 Kg 1200 Dev./Dak. Beyaz Çamaşır Makinesi

  Bosch Wga252z0tr Serie 4 10 Kg 1200 Dev./Dak. Beyaz Çamaşır Makinesi

  21.999 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

  Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu

  16.799 TL
 • Çok Satanlar
  Bosch Wqg244c1tr 9 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi
  5.0 (6 Değerlendirme)

  Bosch Wqg244c1tr 9 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

  23.899 TL
 • Bosch WQG241A0TR Seri 6-9 KG A++ Enerji Sınıfı Beyaz Kurutma Makinesi
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Bosch WQG241A0TR Seri 6-9 KG A++ Enerji Sınıfı Beyaz Kurutma Makinesi

  23.999 TL
 • Bosch SMS4IKW51T 5 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

  Bosch SMS4IKW51T 5 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

  16.299 TL
333 üründen  ürün görüntülediniz

Beyaz eşyalar, evlerde kullanılan olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Yemek pişirme, saklama, çamaşır temizleme, bulaşık yıkama gibi temel ihtiyaçları karşılayan beyaz eşyalar, hayatı kolaylaştırır. Bosch, beyaz eşya markaları arasında en çok tercih edilen kaliteli markalardan biri olarak öne çıkar. Farklı beyaz eşya ürünleri ürettiği için tüm ihtiyaçlarınızı Bosch sayesinde karşılayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojiler kullandığı için de üstün performans ve verimlilik elde edebilirsiniz. Tüm Bosch beyaz eşyalar, kaliteli malzemelerle üretilerek uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Bosch beyaz eşya setleri arasında bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun onları kolayca bulabilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya ve Ankastre Modelleri

Mutfakların olmazsa olmazı ankastre setleri, Bosch'un geniş seçenekleri arasında bulabilirsiniz. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip bu setler, mutfakta yemek hazırlarken size büyük kolaylık sağlar. Fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan ankastre setler, gömülü şekilde kullanıma uygun olduğu için alan tasarrufu açısından da avantajlıdır. Farklı renklerde üretilen Bosch ankastre set çeşitleri, mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlar ve modern görünümleri ile mutfağınıza hoş bir hava katar.

Bosch beyaz eşyaları ile evinizde ya da iş yerinizde kullanım açısından avantaj elde edebilirsiniz. Örneğin; son teknoloji kullanılarak üretilen Bosch ankastre ocak sayesinde hızlı, enerji tasarruflu ve güvenli bir şekilde yemek pişirebilirsiniz. Bosch marka ankastre fırınlar da, eşit pişirme imkanı sunarak yemeklerinizin daha kıvamlı ve lezzetli olmasını sağlar. Kıyafetlerinizin tertemiz olmasını ve yıkanma esnasında yıpranmamasını sağlayan Bosch çamaşır makineleri ise güçlü motorları sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. Tüm Bosch beyaz eşya ve ankastre modelleri, maksimum verimlilik ve performans gösterir.

Bosch Buzdolabı ve Derin Dondurucu Modelleri

Yemeklerinizi sağlıklı ve güvenli şekilde muhafaza etmek için kaliteli bir buzdolabına ihtiyacınız vardır. Bosch buzdolabı modelleri, hem özellik hem de tasarım açısından çeşitlilik gösterir. No Frost özelliğe sahip bu buzdolapları, donma yapmaz ve uzun süre verimli bir şekilde çalışabilir. Ayrıca dolap içindeki yiyeceklerin kokusunun birbirine geçmemesi için özel olarak üretilmiştir. Böylece her bir meyve ve sebzeyi daha uzun süre taze ve vitamin değeri yüksek şekilde muhafaza edebilirsiniz. Tasarım olarak ise çift kapılı, gardırop tipi, dondurucu altta soğutucu üstte şekilde modeller bulabilirsiniz.

Bosch No Frost buzdolabı modellerinde olduğu gibi derin dondurucular da No Frost özellikleri sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Geniş iç hacme sahip Bosch derin dondurucu modelleri, yiyeceklerinizi daha rahat yerleştirebilmeniz için çekmeceli ve raflıdır. Yiyeceklerinizi daha uzun süre bozulmadan saklayabileceğiniz Bosch derin dondurucular, yeni yiyecekleri de kısa süre içinde dondurur. Bosch derin dondurucular sayesinde yiyeceklerinizin tazeliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Bosch Çamaşır ve Kurutma Makinesi Modelleri

Kıyafetlerinizi yıkarken aynı zamanda yıpranmamalarını istiyorsanız, Bosch çamaşır makinesi modellerini tercih edebilirsiniz. Hassas yıkama programına sahip bu çamaşır makineleri, kıyafetlerinizin canlılığını koruyarak yıkama yapabilir. Farklı devir ve kg değerlerine sahip Bosch çamaşır makinelerinde bulunan özellikler, çamaşırlarınızın kısa sürede etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar. Sessiz çalışan bu çamaşır makinelerinde pek çok program bulunur ve kullanıcı dostu LED ekran sayesinde rahatlıkla program takibi yapabilirsiniz.

Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra kısa süre içinde kurutmanız gerekiyorsa, kurutma makinesine ihtiyacınız vardır. Çamaşır kurutma makinesi Bosch markalı ürünler, çamaşırları hassas bir şekilde kurutarak anında giymeye hazır hale getirir. Farklı programlara sahip oldukları için farklı çamaşırlarınızı kurutmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca kırışık önleme özelliğine sahip Bosch kurutma makineleri sayesinde çamaşırlarınızı ütülemenize de gerek kalmaz. Dilerseniz Bosch kurutmalı çamaşır makinesi modellerini tercih edebilir ve tek makineden birden fazla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda alan tasarrufu imkanı da elde edebilirsiniz.

Bosch Bulaşık Makinesi Modelleri

Bulaşık makineleri, mutfaktaki en büyük yardımcılardandır. Yemek hazırladıktan ve yedikten sonra oluşan bulaşığı kısa süre içinde yıkayabilen bu makineler, aynı zamanda bulaşıkları korur. Bosch bulaşık makinesi modelleri de hem geniş kapasiteleri hem de kullanıcı dostu LED ekranları ile öne çıkar. Farklı bulaşıklardaki inatçı kirleri etkili bir şekilde yıkayabilen Bosch bulaşık makinesi modelleri, sessiz bir şekilde çalışır. Çok sayıda program arasından bulaşıklarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Bosch Fırın ve Ocak Modelleri

Yemek pişirirken kullandığınız fırın ve ocağın özellikleri oldukça önemlidir. Bosch fırın modelleri, yemeklerinizin lezzetli ve sağlıklı olması için özel olarak geliştirilmiştir. Isıyı eşit dağıtan bu fırınlar, geniş kapasiteleri sayesinde de tek seferde daha fazla miktarda yemek pişirmenizi sağlar. Kullanıcı dostu LED ekran ise istediğiniz programı ve süreyi kolayca ayarlayabilmenize yardımcı olur. Bosch ankastre fırın modelleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun olanları kolayca bulabilirsiniz.

Alan tasarrufu sağlayan Bosch set üstü ocak modelleri ise hem kısa sürede pişirmeniz için yüksek verimlilik sunar hem de oldukça emniyetlidir. 9 kademeli hassas alev ayarına sahip olduğu için yemeğinize uygun alev derecesini seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir güçlendirilmiş antrasit cama sahip ocak modelleri, yüksek dayanıklılıkları ile öne çıkar.

Bosch Davlumbaz ve Aspiratör Modelleri

Mutfakta yemek pişirirken çok fazla duman ve koku oluşumunu önlemek için Bosch davlumbaz ve aspiratör modellerini tercih edebilirsiniz. Yüksek emiş gücüne sahip bu davlumbaz ve aspiratörler sayesinde daha temiz bir şekilde yemek pişirebilirsiniz. Farklı güç seviyelerine sahip oldukları için ortamdaki koku ve duman durumuna göre seçim yapabilirsiniz. Dokunmatik ya da düğme kontrollü olan aspiratör ve davlumbazları istediğiniz aydınlatma ve emiş gücü seviyesine göre kolayca ayarlayabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı Bosch beyaz eşyalar ile daha kullanışlı ve şık hale getirmek istiyorsanız, hemen Teknosa'ya girerek istediğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize hitap eden Bosch ankastre ürünleri ile çok yönlü avantaj elde edebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.