Vestel Beyaz Eşya Fiyatları ve Modelleri

10 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Vestel VLP 4000 102 L Şarap Dolabı

  Vestel VLP 4000 102 L Şarap Dolabı

  27.999 TL
 • Vestel SB9001 89 L Beyaz Mini Buzdolabı

  Vestel SB9001 89 L Beyaz Mini Buzdolabı

  10.999 TL
 • Vestel CDS300 103 L Dikey Derin Dondurucu

  Vestel CDS300 103 L Dikey Derin Dondurucu

  10.459 TL
 • Vestel AMD-2011 X 20 L Ankastre Mikrodalga Fırın

  Vestel AMD-2011 X 20 L Ankastre Mikrodalga Fırın

  9.599 TL
 • Vestel MD20 YMB 20 L Mikrodalga Fırın

  Vestel MD20 YMB 20 L Mikrodalga Fırın

  3.250 TL
 • Vestel BM 3111 3 Programlı Bulaşık Makinesi

  Vestel BM 3111 3 Programlı Bulaşık Makinesi

  14.459 TL
 • Vestel CM 55181 5 KG 800 Devir Çamaşır Makinesi

  Vestel CM 55181 5 KG 800 Devir Çamaşır Makinesi

  %5
  10.741 TL
  10.189 TL
 • Vestel CD6001 E 187 L 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

  Vestel CD6001 E 187 L 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

  19.999 TL
 • Vestel MF 42 MR 42 L Rose Mini Fırın

  Vestel MF 42 MR 42 L Rose Mini Fırın

  4.999 TL
 • Vestel CDM610-611 196 L Beyaz Dikey Derin Dondurucu

  Vestel CDM610-611 196 L Beyaz Dikey Derin Dondurucu

  15.599 TL

Vestel Beyaz Eşya ve Ankastre

Ev yaşamını pratikleştirecek ürünler için doğru adres Vestel beyaz eşya çeşitleri. Beyaz eşya ürünleriyle dev markalar arasında bulunan Vestel, üstün teknolojili beyaz eşya modelleriyle ev yaşamını daha konforlu bir hale getirmeyi hedefliyor. Ev temizliğinden yemek pişirmeye her alanda işlev gösteren ürünleri markada bulabilirsiniz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve ocak gibi ürünlerin olduğu sayfamızda ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz birçok ürüne rastlayabilirsiniz. Vestel beyaz eşya modelleri yüzlerce satıcının ortak noktası Teknosa’da. Beyaz eşyaların yanı sıra ihtiyacınız olabilecek elektrikli ev aletleri ve mutfak aletleri için web sitemizi incelemeden geçmeyin.

Vestel Beyaz Eşya Çeşitleriyle Ev Konforunuzu Artırın

Konforlu bir ev ortamı oluşturmada teknolojik ürünlerin büyük katkısı olduğu biliniyor. Özellikle beyaz eşya modelleri yemek ve temizlik gibi fazla efor harcanan aktiviteleri pratikleştiriyor. Vestel beyaz eşya modelleri ise güçlü teknolojileriyle harcanan eforu neredeyse sıfıra indiriyor. Güçlü özellikleriyle öne çıkan ürünler her işlemi kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Böylece kıyafet temizliğinden yemek hazırlamaya kadar detaylı bir uğraş gerektiren işlemleri kolaylaştırıyor. Markanın ürünlerini tercih ederek evinizde kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Vestel beyaz eşya modelleri arasında mutfak ve kıyafet temizliği için birçok seçenek mevcut. Vestel çamaşır makineleri üstün özellikleriyle kıyafet bakımında hassas ve etkili bir biçimde performans gösteriyor. Vestel buzdolabı ve ankastre ürünleri ise lezzetli ve sağlıklı sofralar kurabilmeniz için gereken alanı sunuyor. Kusursuz bir ev yaşamı için markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Vestel İle Hijyen Kaygısından Kurtulun

Vestel ürünleri etkili teknolojileriyle size steril bir ev yaşamı vadediyor. Markanın çamaşır makinesi çeşitleri üstün teknolojileriyle kıyafet bakımını özel kılıyor. Sadece markanın ürünlerinde özel olarak bulunan TwinJet ve Buhar Fonksiyonu gibi özellikler kıyafetlerin derinlemesine temizlenmesinde önemli rol oynuyor. TwinJet teknolojisi deterjanlı suyu çamaşırlara püskürtme yöntemiyle uygulayarak kıyafetlerin detaylı bir şekilde yıkanmasını sağlıyor. Buhar Fonksiyonu ise yıkama işlemi sonrasında çamaşırların tamamen steril bir hale getirirken aynı zamanda yumuşatıyor. Vestel çamaşır makinelerinin öne çıkan bu özelliklerini sayfamızdaki birçok üründe bulabilirsiniz. Vestel bulaşık makineleri de hijyen ve etkili temizlikten ödün vermiyor. Bardak ve Cam koruma gibi özelliklere sahip olan ürünler mutfak gereçlerinin hasar almadan hijyenik bir şekilde kullanıma sunuyor. Vestel BM 311 gibi ürün seçeneklerinde bu özelliklere rastlayabilirsiniz.

Vestel Ankastre Ürünleri

Birbirinden lezzetli tarifleri kıvamında ve hijyenik bir şekilde hazırlayabilmeniz için Vestel yanınızda. Markada bulunan ankastre ürünler pişirmeye dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya aday. Vestel ankastre ürünleri fonksiyonel yapısıyla yemek aktivitelerinize profesyonellik ve pratiklik kazandırıyor. Vestel ankastre fırın ve ocak çeşitleri yemekleri istediğiniz kıvamda hazırlayabilmeniz için birçok özellik sunuyor. Davlumbaz modelleri ise pişirme sırasında oluşabilen istenmeyen kokuların giderilmesini sağlıyor. Mutfağınızı işlevsel kılacak ve uzun yıllar size destek olacak teknolojiyi markanın ürünlerinde bulabilirsiniz. Vestel ankastre ürünleri modern ve şık tasarımlarıyla mutfağın dekorasyonuna da fark katıyor. Ürünler bir arada tercih edildiğinde bütüncül bir görünüm oluşturarak mutfak stilini güçlendiriyor. Mutfağınızı hem işlevsel hem de dekoratif bir hale getirmek istiyorsanız Vestel ankastre set modellerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sayfamızdaki ankastre set tasarımlarına uygun beyaz eşya çeşitlerini tercih ederek Vestel beyaz eşya seti oluşturabilirsiniz.

Vestel Beyaz Eşya Fiyatları

Vestel beyaz eşya fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünler kendi kategorilerine göre fiyatlandırılıyor. Markanın ev yaşamınıza konfor katacak ürünleri arasında bütçenize uygun birçok seçeneği bulabilirsiniz. Sayfamızdaki Vestel fırın ve ocak çeşitleri uygun fiyatlı seçenekler arasında sizi karşılıyor. Eğer ihtiyacınız yemek pişirmeye yönelikse bu ürünlere göz atabilirsiniz. Vestel çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve ankastre ürünleri ise orta fiyat skalasında bulunuyor. Ev ihtiyaçlarınızı kapsamlı bir şekilde gidermek için modelleri inceleyebilirsiniz. Vestel ürünlerindeki çoğu model Wi-Fi teknolojisi desteğiyle evinize geliyor. “Evin Aklı” uygulamasını getiren bu özellikle tüm cihazları uzaktan kontrol etme imkanına sahip olabilirsiniz. Ev yaşamınıza teknolojiyi dahil etmek için beyaz eşya ihtiyaçlarınızın tümünü markadan temin edebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.