0.0 (0 Değerlendirme)

Zhiyun Zhiyun Weebill-S Gimbal

Ürün Kodu: 783532111
 • En geç 18 Temmuz Perşembe günü kargoda
Satıcı: FOTO ÇARŞI
12.699 TL
12.699 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

WEEBILL-S modeli çok çeşitli fotoğraf makineleri ve lens takımları ile uyumludur. Düzenli ve hafif gövdesi ve eşsiz Sling modu sayesinde WEEBILL-S modeli hiçbir zaman olmadığı kadar zahmetsiz bir çekim tecrübesi sunmaktadır. Geliştirilmiş algoritma ve daha güçlü motorlar, zeki ViaTouch 2.0 sisteminin yanı sıra aşırı alçak gizli HD resim iletişim modülü içeren WEEBILL-S modeli böylece, film çekme sınırlarını daha öteye taşımaktadır. WEEBILL-S ile mümkün olan her şeyi yapabilirsiniz.

Üstün Güç, Üstün Uyumluluk

WEEBILL-S modeli yeni motor birimleri ve güncellenmiş yüksek kesinlikli algoritmalar ile gelir. Bir çok fotoğraf makinesi WEEBILL-S ile mükemmel biçimde dengelenip, sağlamlaştırılarak farklı ortamlarda yumuşak sinematik çekimler elde edilir. Makinenizi WEEBILL-S modeline kolayca taktıktan sonra WEEBILL-S, gücünü otomatik olarak ayarlayarak ekipmanınıza en iyi biçimde uyum sağlayacaktır. WEEBILL-S ile sınırsız olun ve tüm yaratıcılığınızı kullanın.

**Zhiyun Weebill-S Uyumluluk Listesi

Hiç Olmadığı Kadar Hassas ve Esnek.

Güncellenmiş 8. Instune algoritması yüksek hassasiyet sunar ve her ortamdaki hızlı hareketlerde gerginliği önler. Sadece kolun üstündeki tekerlek ile her eksenin hızı ve çeşitli parametrelerini doğrudan ve hızlıca ayarlamakla kalmayıp, hiç olmadığı kadar hassas ve esnek kontrol de sağlarsınız!

Bir A4 Kağıt Kadar Kompakt

WEEBILL-S modeli, eşsiz dokusu ve minimal tasarımı sayesinde bir A4 kâğıt kadar kompakttır. Ergonomik tasarlanmış Sling modu ile WEEBILL-S, kullanıcılar için zahmetsiz bir çekim deneyimi sunar.

Geliştirilmiş Görüntü Aktarım Modülü:
Kendimizi Aşıyoruz.

Kompakt ebatları ile tamamen yeni olan TransMount Resim İletişim Modülü (aksesuar), doğrudan hızlı çıkarma tablasının altına temizce takılır. LUT içeren ve 1080P 30fps ile yüksek senkronize iletişimli (100-metre mesafe*), sahte renkli, odak zirvesi, zebra çizgileri vs. ve profesyonel gözetim ve canlı akış ile kolayca bir gimbal cihaza ulaşır. (Japonya ve İsrail’deki Wi-Fi frekans farkları nedeni ile görüntü iletişim performansı ve mesafesi, monitör olarak bir akıllı telefon kullanıldığında etkilenebilir.)

1080P
HD Görüntü
30FPS
Gerçek Zamanlı İzleme
100m
İletim Mesafesi
Histogram
Sahte Renkler
LUT
Zebra Çizgiler
Klipsleme
Referans Çizgisi
Odak Zirvesi
Monochrome Görüntü
Ayna Görüntü
ViaTouch 2.0: Dokunmatik Vizyon Dünyanız
Viatouch: Telefon ekranınızı profesyonel bir monitör ve çok işlevli bir uzaktan kumandaya çevirebilirsiniz.
ViaTouch 2.0: Gelişmiş Zeka
HD görüntü iletimine nazaran ViaTouch 2.0 sistemi pürüzsüzce akıllı telefonunuza, makineye ve gimbal’a bağlanır. Takip hızı, diyafram, ISO, enstantane vs. gibi çeşitli gimbal ve makine ayarları gerçek zamanlı olarak yapılabilir. Gerçek zamanlı gözetim ve sezgisel kontroller dokunmatik olarak yapılır.
* TransMount Görüntü İletişim Modülü gerektirir.

SmartFollow 2.0
SmartFollow 2.0 sayesinde artık, telefonunuzu bir gimbal veya makinede dengelemeden kesinlikli nesne izleme mümkün olmaktadır. Telefon ekranı ile istenilen nesneyi kolayca bulup, gerisini gimbal veya makineye bırakın. SmartFollow 2.0 sayesinde ister ekibinizle, ister yalnız çalışın işinize çok büyük esneklik katarsınız.

* TransMount Görüntü İletişim Modülü gerektirir.

Sync Motion

WEEBILL-S, APP temelinde bir hareket sensörü kontrol sistemi olan Sync Motion sistemini sunar. Görüntü iletişim modülü ile birleştirildiğinde aynı anda gerçek zamanlı gözetim ve eşzamanlı hareket kontrolü mümkündür. Böylece, daha önce erişilemeyen bir düzeyde FPV kontrolü elde edersiniz.

*Gözetim işlevi TransMount Görüntü İletişim Modülü gerektirir.

Moduler Tasarım

TransMount Görüntü İletişim sisteminin tam ekipmanı ile (Verici + Alıcı) WEEBILL-S, her film yapımcısı veya kamera ekibi için profesyonel monitör çözümleri sunarak kolaylıkla ve yüksek tutarlılıkta ekip çalışması ve verimli iş akışı sağlar.

TransMount
Görüntü İletim Alıcısı

Görüntü iletişim alıcısı ve vericisi ile bağdaştırıldığında dengeleyiciye, sadece akıllı telefon ve iPad değil, profesyonel monitörler de dahil üç adete kadar aygıt bağlamak mümkündür. Artık elinizde, profesyonel bir kamera ekibi vardır.

*Aksesuar ayrı satılır.
TransMount
Kablosuz Kumanda

Tamamen yeni uzaktan kumandada bulunan dahili bir hareket sensör modülü sayesinde aşırı yüksek kesinlikte hareket algılaması kontrolü ve parametre ayarları, gerçek zamanda yapılır.

* Aksesuarlar ayrı satılır. Kontrol aygıtı bağımsız çalışamaz. Sadece WEEBILL-S ve TransMount Görüntü İletişim modülü ile (Verici + Alıcı) çalışır.

Her Yerden Canlı Yayın

Aynı anda akıllı telefonunuz, tablet veya genel monitör gibi üç adet aygıttaki görüntü iletişim bağlantısını destekleyen TransMount Görüntü İletişim Paketi, her yerde ve her zaman hesaplı ve esnek çözümler sunar.

Anlık Gimbal Ayarları
Her şey dahil sezgisel OLED ekran motor gücü, takip hızı, yumuşaklık, ölü bant, anahtar kişiselleştirme vs. gibi çeşitli ayarlanabilir parametreler gösterebilmekte ve bunların hepsi, uygulamaya girmeden doğrudan, elden kontrol edilebilmektedir.

Yaratıcılık İçin Daha Fazla İmkan
Altı adet yaratıcı çekim modu ile WEEBILL-S, çekimleriniz için sınırsız imkanlar sunar.

İkisi Bir Yerde
Hızlı Sökme Sistemi
WEEBILL-S popüler “ikisi bir yerde” hızlı sökme tablalarına sahiptir (Manfrotto/Arca-Swiss) ve böylece ekipmanlar arasında, yeniden dengeleme yapmadan kolay ayarlama ve hızlı geçiş sağlar.

Yeni Eksen Kilitleme Tasarımı
Her eksende bulunan yeni tasarlanmış kilit düğmesi dengeleme ve saklamayı çok daha kolay ve rahat yapar.
Her Durumda Odakta Kalın
WEEBILL-S gövdesinde bulunan ve el ile kontrol edilen bir tekerlek ile hem elektronik odak kontrolünü hem de mekanik odak / zoom kontrolünü destekler. Hangi kamera ve lens ekipmanını kullanıyorsanız kullanın, odak veya zoom işlevlerini daima dahili kablo ve bir servo motor ile kesinlikli olarak ayarlayabilirsiniz.

(Kontrol tekerleği, servo odak/zoom motorunu öncelikli olarak kontrol eder. Elektronik odak kontrolü için menü’ye girip seçim yapınız. Daha fazla bilgi için kullanım kılavuzuna başvurunuz)

Gücünüz Hiç Tükenmesin
14 saat işleyiş süreli değiştirilebilir batarya size gün boyu güç sağlayacaktır. WEEBILL-S aynı zamanda makinenizi gerçek zamanlı şarjda tutar ve uzun süreli bir görev için güvenilir ve etkin çekimler temin eder.

Çalışma Süresi: 14 Saat
Tam Bir Profesyonel Gibi Oynatın

Panorama, Timelapse, Motionlapse ve Long Exposure Timelapse gibi daha fazla sinematik özelliklere ZY Play ile kolayca erişilebilir.

Aksesuar Ekosistemi
Üç adet 1/4 inç yiv ile WEEBILL-S TransMount hızlı ayar kitleri, monopod, servo zoom / odak motorları, görüntü iletişim sistemi ve daha fazlası gibi çeşitli aksesuarlar için uyumluluk sunar. WEEBILL-S ile sınırsız imkanları keşfedin!


Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi
2 Resmi Distribütör Garantili

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Zhiyun Weebill-S Gimbal
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Gimbal
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Zhiyun Gimbal
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.