Toshiba Televizyon Fiyatları ve Modelleri

9 Sonuç
Sıralama
TV Ekran Boyutu
Filtreler
 • Toshiba 55UA2263DT 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart Led TV

  Toshiba 55UA2263DT 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart Led TV

  17.599 TL
 • Toshiba 32W2163DT 32" 82 Ekran HD Uydu Alıcılı Smart LED TV
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Toshiba 32W2163DT 32" 82 Ekran HD Uydu Alıcılı Smart LED TV

  6.699 TL
 • Toshiba 50UA2063DT 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Android Smart LED TV

  Toshiba 50UA2063DT 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Android Smart LED TV

  14.099 TL
 • Toshiba 50UA2263DT 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart Led TV

  Toshiba 50UA2263DT 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart Led TV

  14.099 TL
 • Toshiba 50UA2363DT 50" 4K UHD Android Smart LED TV

  Toshiba 50UA2363DT 50" 4K UHD Android Smart LED TV

  14.099 TL
 • Toshiba 43L2163DT 43" 108 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Toshiba 43L2163DT 43" 108 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV

  %7
  10.599 TL
  9.899 TL
 • Toshiba 55UA2363DT 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android LED TV

  Toshiba 55UA2363DT 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android LED TV

  17.999 TL
 • Toshiba 65UL2163DT 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

  Toshiba 65UL2163DT 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

  21.959 TL
 • Toshiba 50QL5D63DT 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

  Toshiba 50QL5D63DT 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

  16.599 TL

Gerek yüksek çözünürlüklü televizyon yayınlarını gerekse multimedya içeriklerini geniş ekranda keyifle takip etmek istiyorsanız ve bu doğrultuda yeni bir televizyon almaya hazırlanıyorsanız, Teknosa kataloglarında yer alan Toshiba LED TV modellerini değerlendirebilirsiniz. Dünyanın en önemli teknoloji markalarından biri olan ve televizyon üretimini, 2015 yılından bu yana Vestel'e yaptıran Toshiba, kullanıcıların beğenisine sunduğu ürünlerle dikkat çekiyor. Eğer siz de hâlihazırda kullandığınız televizyonun genel özelliklerinden memnun değilseniz, Teknosa'dan hem dilediğiniz televizyon modelini hem de televizyon aksesuarı çeşidini edinebilirsiniz.

Toshiba LED TV'lerin Ölçüleri Nelerdir?

Kullanıcıların beklentileri ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak televizyon cephesinde de ürün gamını oldukça geniş tutan Toshiba, bu çerçevede hem teknik özellik bakımından hem de ekran genişliği açısından çeşitlilik arz eden televizyonlar geliştiriyor. Yakın, orta mesafeden ve uzak mesafeden takip edilebilecek ekran genişliklerinde olabilen Toshiba Smart LED TV modellerinin ekran genişlikleri; 22 inçten başlayıp 84 inçe kadar uzanmaktadır. Ekran çözünürlükleri ise ekran genişliğiyle paralel olarak değişiklik gösterir. Örneğin 22 inç ekran genişliğine sahip bir Toshiba televizyonun ekran çözünürlüğü, 720p (HD Ready) düzeyinde olurken 40 inçlik bir modelin ekran çözünürlüğü 1080p (Full HD) seviyesinde olabilmektedir. Daha keskin görüntüler eşliğinde televizyon izlemek arzusundaki kullanıcıları unutmayan marka, 43 inç ekran genişliğinden itibaren 2160p (4K Ultra HD) ekran çözünürlüğüne sahip televizyon modellerini de kullanıcılarla buluşturmaktadır.

Toshiba LED TV'lerde Neler Yapılabilir?

LED Toshiba televizyonlar, tercih ettiğiniz modele bağlı olarak farklı teknik özelliklerle gelmektedir. Bu teknik özellikler, yalnızca ürünün donanımsal yanlarını değil yazılımsal olanaklarını da içerir. Temel düzeyde yazılıma sahip olan ve standart bağlantı noktalarına sahip Toshiba LED televizyonlarla; yüksek çözünürlüklü televizyon yayınlarını sorunsuz şekilde takip edebilir, oyun konsolu ve multimedya oynatıcı gibi birimleri televizyonunuzla buluşturup keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Daha gelişmiş teknik imkânlara sahip Toshiba televizyon modellerinden birini edinmeyi düşünüyorsanız, ilgili çözümlerin birçoğunda Android işletim sistemi bulunduğunu bilmeniz gerekir. Akıllı cep telefonu ve tabletlerden alıştığınız Android deneyimini size, geniş ekranda yaşatabilen Toshiba Smart televizyon modelleriyle yapabileceklerinizin sınırı çok daha geniştir. Maddeler hâlinde sıralamak gerekirse:

 • Çevrim İçi Film ve Dizi İzleyebilirsiniz: Aralarında Netflix, Amazon Prime Video ve Disney+ gibi hizmetlere ait uygulamaları destekleyen Toshiba akıllı televizyonlarla geniş ekranda film ve dizi keyfi yapabilirsiniz. Ayrıca Spotify gibi çeşitli akış uygulamaları yardımıyla müzik de dinleyebilirsiniz.
 • Android Uygulama ve Oyunlarını Kullanabilirsiniz: Edindiğiniz televizyonun akıllı televizyon menüsünde yer alan Google Play Store üzerinden, televizyonun desteklediği uygulama ve oyunları indirip yükleyebilir, sıra dışı bir televizyon tecrübesi yaşayabilirsiniz.
 • İnternet Sitesi ve Sosyal Ağ Gezintisi Yapabilirsiniz: Yerleşik web tarayıcısı aracılığıyla favori web sitelerinizi gezebilir, sürekli takip ettiğiniz sosyal ağları, geniş ekranda görüntüleyerek eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Bunların yanı sıra hem Wi-Fi hem de Bluetooth bağlantı olanaklarıyla güçlendirilen Toshiba televizyon modellerine Bluetooth hoparlör ve kulaklık gibi birimlerinizi bağlayabilir, USB portlarına haricî depolama birimlerini takarak ilgili birimlerdeki içeriklerinizi televizyonunuzdan izleyebilir, dinleyebilirsiniz.

Toshiba LED TV Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Geniş ürün yelpazesine sahip Toshiba'nın sunduğu LED televizyon modellerini satın almadan önce belli başlı kriterlere dikkat etmeniz, hem gereksinimleriniz hem de eviniz/iş yeriniz için en doğru çözünü edinebilmeniz noktasında size yardımcı olabilir.

 • Ekran Boyutu ve Çözünürlüğü: Satın alacağınız televizyonu nereye konumlandıracağınız ve hangi mesafeden izleyeceğinizi gözeterek uygun ekran boyutu ve çözünürlüğüne sahip televizyonu edinmeniz önerilmektedir. Full HD ekran çözünürlüklü Toshiba TV fiyatları daha uygun olsa da güncel ekran çözünürlük standardı 4K seviyesine ulaştığından tercihlerinizi buna göre belirleyebilirsiniz.
 • HDR Desteği: HDR (High Dynamic Range) destekli ekrana sahip Toshiba televizyonlar, görüntülerin daha geniş bir renk spektrumunda ve daha iyi kontrastta görüntülenmesini sağlar. Bu nedenle HDR desteği bulunan bir modeli seçmeniz, daha iyi bir seyir deneyimi yaşamanıza olanak verir. Toshiba'nın OLED panelli televizyon modellerinde HDR10+ gibi güncel HDR standartları yer almaktadır.
 • Dâhilî Donanım Özellikleri: İşlemci, RAM, depolama alanı gibi dâhilî donanım özellikleri, bilhassa Toshiba akıllı televizyon modellerinin size yaşatacağı kullanım tecrübesini büyük oranda etkiler. Bu nedenle, donanım bakımından güçlü, geniş kapasiteli depolama alanı sunan, fiziksel ve kablosuz bağlantı seçenekleri yönünden zengin bir modeli alışveriş listenize ekleyip Teknosa'dan satın alabilirsiniz.

Ayrıca; ses kalitesi, yazılım ve güncelleme desteği, enerji verimliliği gibi hususlara da satın alım sürecinde dikkat edebilirsiniz.

Toshiba LED TV Fiyatları Nelerdir?

Toshiba imzasını taşıyan LED televizyon modellerinin fiyatları, ilgili ürünlerin teknik özelliklerine bağlı olarak değişiklik sergilemektedir. Kısıtlı bütçeye sahip olan kullanıcılar, daha küçük ekranlı ve akıllı TV olanakları bulunmayan Toshiba televizyonları seçebiliyor. 22 ila 42 inç aralığındaki, akıllı TV özelliğine sahip olmayan çözümler, genel olarak erişilebilir fiyat aralıklarındadır. Smart TV fonksiyonlarıyla güçlendirilen ürünlerin fiyatları ise ekran genişliği ve ekran panel yapısına doğrultusunda farklılaşabilir. Örneğin aynı ekran genişliği ve Smart TV işlevleriyle gelen bir ürünün ekran paneli OLED formundaysa o modelin fiyatı standart LED aydınlatmalı çözüme göre daha yüksek kalabiliyor. Zira OLED ekranların üretim maliyetlerinin daha yüksek olduğu biliniyor.

Yeni bir televizyon edinme arifesindeyseniz, beklentilerinize ve gereksinimlerinize uygun bir Toshiba TV modelini, Teknosa'nın avantajlı fiyatlarıyla hemen satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.