Sony MDRZX110APP Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Pembe

Ürün Kodu: 110262274
 • En geç 10 Haziran Cumartesi günü kargoda
Satıcı Blackbox
399 TL
399 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Sevdiğiniz parçaları en ince detaylarına kadar kulaklarınıza ulaştıran Sony MDRZX110APP pembe kafa bantlı kulaklık sayesinde müzik keyfinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Destekli kulaklık başlıkları ve ayarlanabilir kafa bandı ile çok konforlu bir deneyim sunan bu ürünü kullanırken akıllı telefonunuza gelen çağrıları da yanıtlamanız mümkün. Katlanabilir yapıda tasarlanan kulaklığınızı kolaylıkla çantanıza veya bavulunuza sığdırabilir, gittiğiniz her yere kulaklığınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Sony MDRZX110APP Pembe Kafa Bantlı Kulaklığı Neden Almalıyım?

Dünyanın elektronik alanında önde gelen markalarından biri olan Sony tarafından üretilen bu kulaklık üstün teknolojik özellikleri ve uygun fiyatları ile müzikseverlere birçok avantaj sunar. En zor parçalarda bile algılayabildiğiniz güçlü ve ritmik tepkiler sayesinde müzikten çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Net ve hassas ses veren bu kulaklık arkası kapalı tasarıma sahiptir. Kulağınızı iyice saran bu ürün dış seslerin yalıtımını sağlar ve dikkatinizin dağılmasını önler. Bu özellik sayesinde müziğinize daha iyi odaklanarak müziğin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu kulaklıkla dinlediğiniz parçadaki en kısık sesleri bile duymanız mümkündür. Arkası kapalı tasarımla üretilen kulaklığın bir diğer avantajı da müzikteki bas tonların en üst düzeye çıkmasına yardımcı olmasıdır. Böylece her ritmi duyabilir ve sevdiğiniz parçalara kendinizi kaptırabilirsiniz. Geniş frekans aralığı hakkında da çok iyi yorumlar alan kulak üstü kulaklık net tizler ve pesler sunarak ayrıntılarda başarı sağlar, müziği daha güçlü hissettirir. Konforlu bir tasarıma sahip olan döner kulaklık başlıkları ise uzun süreli kullanımda olası ağrıların önüne geçer ve kullanıcılardan tam not alır. Kafa bantlı kulaklık modellerini çantaya sığdırmak ve taşımak çoğu kişi için zorluk çıkarabilmektedir. Ürün döner kulaklık başlıkları sayesinde bu sorunu ortadan kaldırır. Kulaklığınızı kullanmadığınız anlarda kulaklık kısımlarını biraz içe doğru katlayarak çanta, bavul gibi eşyalarınızın içine rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Kablo üstündeki kumanda ve mikrofon ise ellerinizi kullanmadan kolaylıkla gelen çağrılara yanıt verebilmenizi sağlar. Ayrıca en sevdiğiniz şarkıları, albümleri arka arkaya kulağınız rahatsız olmadan dinleyebilirsiniz. Bu kulaklığın en konforlu özelliklerinden biri de destekli kulaklık başlıklarıdır. Yumuşak ve kulağı tam saran yapısı üstün bir rahatlık hissi sunarken, ayarlanabilir kafa bandı da en rahat hissedeceğiniz kullanım şekline ulaşmanız için sizi destekler. Sony kalitesi ve ileri teknolojik özelliklerle üretilen bu kulaklık uygun fiyatları ile de çok avantajlıdır.

Sony MDRZX110APP Pembe Kafa Bantlı Kulaklığı Nasıl Kullanırım?

Müzik keyfinizi artıracak ileri teknolojilerle donatılmış kafa bantlı kulaklığı başınızın üzerinden takabilir, destekli başlıkları kulaklarınızın tam üzerine denk getirerek maksimum verim sağlayabilirsiniz. Bant kısmının uzunluk ayarını da üst bölümden kolaylıkla gerçekleştirebilir, ürünün kulak başlıklarını dikkatlice aşağıya çekip yukarı kaydırarak kendiniz için en rahat kullanım şeklini bulabilirsiniz. Kulaklığınız telefona takılıyken kablo üzeri kumanda aracılığıyla ses seviyesini ayarlayabilir, çağrıları yanıtlayabilir ve ellerinizi kullanmadan konuşma yapabilirsiniz. 3,5 mm jak girişi olan bu kulak üstü kulaklık modelini jak girişini destekleyen tüm cihazlar ile kullanabilmeniz mümkündür. Kulaklığı kullanmayıp çanta veya bavul gibi bir eşyanızın içine yerleştirmek istediğinizde ise kulaklık başlıklarını hafifçe içe doğru çevirmeniz katlanması için yeterlidir.

Sony MDRZX110APP Pembe Kafa Bantlı Kulaklık Kimler için Uygundur?

Sahip olduğu özellikler ile çok sayıda kullanıcının favorilerinden olan bu kulaklık kaliteli bir müzik deneyimi sunar. Müzik dinlerken ayrıntıları önemseyen kişilere hitap eden bu kulaklık aynı zamanda çok konforludur. Arka arkaya şarkılar dinlemeyi seviyorsanız, hayatınızda bu keyfe uzun süre ayırıyorsanız kulaklığın destekli, yumuşacık ve ayarlanabilir başlıkları ile çok rahat edebilirsiniz. Ayrıca Sony’in bu özel tasarım kulaklık modeli spor yaparken, çalışırken, yürüyüş ve seyahat gibi aktivitelerde müzik dinlemek isteyenler için de idealdir. Ürünün kulaklık hassasiyeti sayesinde kulak sağlığına önem veren kişiler de bu modeli tercih edebilir. Çocukların ve gençlerin de severek kullandığı bu ürün hem güçlü performans hem uygun fiyat beklentisi olan kullanıcıları yüksek oranda tatmin etmektedir.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Sony MDRZX110APP kulak üstü kulaklık pembe uzun süreli konfor sağlaması, net ve hassas ses vermesi ve döner, katlanır tasarımı ile ön plana çıkar. Hassas ses özelliği ve neodimyum ses dinamikleri sayesinde parçadaki güçlü ve ritmik tepkileri duyabilirsiniz. Destekli kulaklık başlıkları, kişiselleştirme özellikleri ve içe doğru katlanabilir tasarım ürünün en çok tercih edilme sebepleri arasındadır. Kulaklık başlığında yumuşak sentetik deri bulunur ve ürün uzun süreli kullanımlarda bile size rahatsızlık vermez. Modelin en çok dikkat çeken özelliklerinden olan arkası kapalı tasarım ise müzik dinlerken dikkatinizin dağılmaması için etkili şekilde sesi yalıtır. Ses frekansları 12-22.000 HZ aralığında olan ürün genel itibarıyla net spektruma sahiptir. Sony’in çok işlevsel olan bu kulaklığı ile deren baslardan zengin orta düzey seslere ve yüksek tonlara kadar her parçadaki ayrıntıları net şekilde duyabilmeniz mümkündür. Net tizleri ve pesleri algılayabilmenize yardımcı olan bu ürün müzik dinlemeyi daha keyifli hale getirir. Hafif 30 mm dinamik neodimyum sürücü birimleri de en zorlu parçalarda bile hassas ve güçlü ses vermeyi destekler. 98 dB kulaklık hassasiyeti ise müzik dinlerken kulak sağlığınızın bozulmasına karşı güçlü koruma sağlar. Kulaklığı takarken telefonunuza arama gelirse çıkarmaya gerek kalmadan aramalar ve müzik arasında kolaylıkla geçiş yapabilir, ürünün fonksiyonelliğinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Kulaklığın 1,2 metre boyundaki kablosu da konforlu bir kullanım alanı yaratır.


Daha rahat yastıklı kulaklık başlıklarıyla saatler boyunca müzik dinleyin

Dinamik neodimyum sürücüler hassas ses sunar: Hafif 30 mm dinamik neodimyum sürücü birimleri, kulaklığın en zorlu parçalarda bile güçlü, ritmik tepki vermesini sağlar. Çok hassas diyaframla birlikte kulaklığın sesini amplifikatöre gerek olmadan artırabilir ve spektrum genelinde net, hassas ses almaya devam edersiniz..
Döner, katlanır tasarım seyahati kolaylaştırır: Bu kulaklığı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Döner kulaklık başlıkları sayesinde kulaklığı kullanmadığınız zamanlarda kolayca katlayabilir ve seyahatlerinizde rahatça taşıyabilirsiniz. Kulaklık başlıklarının döner tasarımı, kulaklığı bavul veya çantaya çok yer kaplamayacak şekilde yerleştirmenizi sağlar..
Eller serbest arama için kablo üstü kumanda ve mikrofon: Kulaklık kablosunda bulunan kablo üstü kumanda ve dahili mikrofonla müzik dinlerken akıllı telefonunuza gelen aramaları eller serbest yanıtlayabilirsiniz. Kulaklığınızı çıkarmadan şarkılar ve aramalar arasında kolayca geçiş yapın.* *Yalnızca MDR-ZX110AP modelinde vardır.
Üstün konfor için destekli kulaklık yastıkları: Üstün konforla dinleyin. Bu kulaklık kendinden ayarlı kafa bandına ve kulağın tamamını kaplayan yumuşak kulaklık başlıklarına sahiptir. Favori albümlerinizi arka arkaya dinlemenizi sağlayan uzun süreli konforun keyfini sürün..
Katlanır, arkası kapalı tasarım sesi yalıtır: Arkası kapalı, katlanır tasarım, kulağınızı sararak sunduğu ses yalıtımıyla müzik dinlerken dikkatinizin dağılmamasını sağlar. Akustik kulaklarınıza geri yansıtılır, böylece en küçük sesleri bile duyabilirsiniz. Ayrıca, arkası kapalı tasarım müziğinizdeki bas tonların en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olduğu için her ritmi hissedersiniz..
Net tizler ve pesler sunan geniş frekans aralığı: 12 Hz - 22 kHz'e yayılan geniş bant frekans aralığı; deren bas, zengin orta düzey sesler ve etkileyici yüksek tonlar sunar. Her parçadaki ayrıntıları duyun ve müziğinizi hissedin..


Ağırlık Bağlantı Teknolojisi Kablo Uzunluğu Kulaklık Hassasiyeti
120 Kablolu 1, 2 98

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Sony MDRZX110APP Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Pembe
4.9
 • 5
  38
 • 4
  5
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek