Mağazadan Al Seçeneği İle Sepette 155,48 TL
Stokta var

Sony MDRZX110APB Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Siyah

169 TL
3 x 56,33 TL = 169 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Sony MDRZX110APB Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Siyah

Evde, yolculukta ve dilediğiniz her yerde, favori müzik parçalarınızı veya multimedya içeriklerinizi en iyi şekilde duyabilmenize yardımcı olacak, şık bir kulaklık arayışındaysanız, Sony MDRZX110APB Siyah Kafabantlı Kulaklık size göre! Geliştirdiği ses ekipmanlarıyla sektörün en önemli markaları arasında gösterilen Sony’nin, müzik tutkunları için özel olarak hazırladığı ürün, hem güçlü ses sürücüleri (hoparlör) hem de kablosu üzerinde bulunan mikrofonu ile çok yönlü kullanıma imkân tanıyor. Tasarımı, ergonomik yapısı ve malzeme kalitesiyle kullanıcılardan tam not alan model, seyahatlerinizin vazgeçilmezlerinden biri hâline geliyor. Oldukça erişilebilir fiyat aralıklarında seyreden kulak üstü kulaklık, kısıtlı bütçesiyle en iyi kulaklıkları edinmeyi isteyenlerin de beğenisini kazanıyor.

Sony MDRZX110APB Kulaklık Modelini Neden Almalıyım?

Kablosuz Bluetooth kulaklıkların şarj edilme süreçleri ve zaman zaman yaşatabildikleri bağlantı kopmalarından etkilenmek istemiyor, doğrudan doğruya kablolu bir kulak üstü kulaklık kullanmayı hedefliyorsanız, ürünü satın alabilirsiniz. 1,2 metrelik kablosuyla hem kapalı mekânlarda hem de açık alanlarda rahatlıkla değerlendirebileceğiniz modelin L şekilli stereo mini konnektörünü, bilgisayarınızın yanı sıra akıllı cep telefonu veya tabletinize de bağlayabilirsiniz.

Yolculuklarınızda müzik dinlerken telefonunuza gelen aramalara kulaklığınız aracılığıyla anında yanıt vermeyi düşünüyor, çok yönlü ses alma özelliğine sahip mikrofonlu bir kulaklığa yatırım yapmayı istiyorsanız, modeli tercih edebilirsiniz. Y formundaki kablosu üzerindeki kumanda üzerine yerleştirilen mikrofonuyla görüşme esnasında sesinizi karşı tarafa net şekilde iletebilen kulaklıkla telefon görüşmelerinizi keyifle gerçekleştirebilir, konuşma sonrasında müziğinize hızla geri dönebilirsiniz.

Seyahat sırasında çantanıza rahatça yerleştirebileceğiniz, kullanmadığınız anlarda az yer kaplayan bir kulak üstü kulaklık almayı amaçlıyorsanız, kulaklık başlıkları döndürülüp sonrasında katlanabilen tasarıma sahip ürünü alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Çantanızda, bavulunuzda ve benzeri aksesuarlarınızda taşıyabileceğiniz şekilde katlanan kulaklığı daima yanınızda taşıyabilir, müziklerinizi, Sony farkıyla tecrübe etmeyi sürdürebilirsiniz.

Rock, EDM veya klasik olması fark etmeksizin her tür müzikte yüksek performans gösteren, bas tonlarının yanında mid ve tiz frekansları da başarıyla oluşturabilen sürücüler içeren kulaklıklara yatırım yapmayı planlıyorsanız, Sony kulaklık ile tanışabilirsiniz. 12 Hz ila 22 kHz frekans aralığını destekleyen, arkası kapalı dizaynı sayesinde düşük frekanslı sesler başta olmak üzere tüm frekanslara uygun yanıtlar veren ürünle, müziğin ritmini her an hissedebilir, sevdiğiniz parçaları yeniden keşfedebilirsiniz.

Uzun soluklu dinleme süreçlerinde kulağınızı rahatsız etmeyecek, konforlu yastıklara sahip bir kulak üstü kulaklık edinmeyi istiyorsanız, Sony MDR-ZX110APB modelin yatırım yapabilirsiniz. Kulağınızın tamamını kaplayan yastıkları ile dinleme sürecinizi uzun saatler boyunca devam ettirebilmenize yardım eden kulaklığın kafa bandını dilediğiniz gibi ayarlayabilir, yastıkların sağladığı konforu en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Sony MDRZX110APB Kulaklık Modelini Nasıl Kullanırım?

Sony’nin başta Android işletim sistemli akıllı cep telefonu ve tabletler için hazırladığı ancak yapısı itibarıyla masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızın 3,5 mm’lik ses çıkışına bağlayarak da değerlendirebileceğiniz ürün, kullanım noktasında sizlere hiçbir şekilde güçlük yaşatmıyor. Kutusunda, kulaklık başlıkları katlı ve döndürülmüş biçimde bulunan ve kutusundan kolayca çıkarabileceğiniz ürün, kafa bandı ayarını yapıp başlıkları kulağınıza denk gelecek şekilde yapılandırmanızla kullanıma hazır hâle geliyor. Ses kaynağına bağlayacağınız L yapısındaki konnektör aracılığıyla etkinleştirebileceğiniz kulaklık, üzerindeki kumandada mikrofon ve bir adet düğme bulunduruyor. Akıllı cep telefonunuza veya tabletinize gelecek olan aramalara kumandadaki tuşla yanıt verip yine kumandadaki mikrofonla iletişim işleminizi gerçekleştirmenize olanak tanınıyor. Ancak ilgili tuş ve mikrofon, ürünü bilgisayara bağladığınızda kullanılamıyor.

Sony MDRZX110APB Kulaklık Kimler İçin Uygun?

Kulağı kaplayan kulaklıkları çok büyük bulan, kulak içi kulaklıkları ise ses frekansı sunumu konusunda yetersiz görenler için uygun yapıdaki Sony MDRZX110APB, 30 mm genişliğindeki sürücüleri ile ses üretiminde memnuniyet yaratıyor. Düşük ses seviyesinde bile tatmin edici bir başarım sergileyen ürün, yüksek ses seviyesinde ise bozulma ve benzeri istenmeyen durumlara meydan vermiyor.

Fiziksel yapısıyla taşınabilirlik tarafında da yüz güldüren model, kulak üstü kulaklığını her koşulda yanında bulundurmak arzusundaki teknoloji ve müzik tutkunlarının takdirini kazanıyor. Kulaklığın kablolu olması ise ses kalitesine önem verenlerin beklentilerine yanıt veriyor. Yeterli uzunluktaki kablo, yürüyüş esnasında ya da ses kaynağına belirli bir mesafede olunduğunda kullanıcılara ekstra konfor sunabiliyor. Bunun yanında, Bluetooth kulaklıklarda karşılaşılabilen bağlantı kesilmeleri veya ses kalitesi kaybı gibi durumlara, kablo sayesinde rastlanmıyor.

Sony MDRZX110APB Kulaklığın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Markanın, müzikseverler için tasarladığı ve Android işletim sistemli cihazlara özel geliştirdiği Sony MDRZX110APB, ses kalitesi ve ergonomik tasarımıyla öne çıkıyor.

30 mm genişliğindeki dome tipi dinamik sürücüler, kulaklığın yüksek kaliteli sesler üretebilmesini mümkün kılıyor. 24 Ohm’luk empedansa ve 98 dB/mW hassaslığa sahip kulaklık, neodimyum formundaki sürücüleriyle gerek ses seviyesi gerekse derinliği ile sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Geniş bir frekans aralığı ile güçlendirilen kulaklık, ses kaynakları üzerinden yapılabilecek ekolayzer değişikliklerine de anında tepki verebiliyor ve daha tok baslar ya da daha net tizler elde etmek isteyen kullanıcıların favori kulaklığına dönüşüyor.

Döndürülerek katlanan, arkası kapalı kulaklık başlıkları ise modelin öne çıkan bir diğer yönü oluyor. Özellikle sıklıkla seyahate çıkan ve kulaklığını kullanmadığı anlarda çantasında güvenle taşımayı planlayanların yönelebilecekleri model, ürünün tercih edilebilirliğini artırıyor.

En sevdiğiniz müzik parçalarını, multimedya içeriklerine ait sesleri ve dijital oyunlardaki ses efektlerini Sony farkıyla deneyimlemeyi istiyorsanız, zaman kaybetmeden Sony MDRZX110APB kulak üstü kulaklığı satın alabilirsiniz.


Daha rahat yastıklı kulaklık başlıklarıyla saatler boyunca müzik dinleyin

Dinamik neodimyum sürücüler hassas ses sunar: Hafif 30 mm dinamik neodimyum sürücü birimleri, kulaklığın en zorlu parçalarda bile güçlü, ritmik tepki vermesini sağlar. Çok hassas diyaframla birlikte kulaklığın sesini amplifikatöre gerek olmadan artırabilir ve spektrum genelinde net, hassas ses almaya devam edersiniz..
Döner, katlanır tasarım seyahati kolaylaştırır: Bu kulaklığı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Döner kulaklık başlıkları sayesinde kulaklığı kullanmadığınız zamanlarda kolayca katlayabilir ve seyahatlerinizde rahatça taşıyabilirsiniz. Kulaklık başlıklarının döner tasarımı, kulaklığı bavul veya çantaya çok yer kaplamayacak şekilde yerleştirmenizi sağlar..
Eller serbest arama için kablo üstü kumanda ve mikrofon: Kulaklık kablosunda bulunan kablo üstü kumanda ve dahili mikrofonla müzik dinlerken akıllı telefonunuza gelen aramaları eller serbest yanıtlayabilirsiniz. Kulaklığınızı çıkarmadan şarkılar ve aramalar arasında kolayca geçiş yapın.* *Yalnızca MDR-ZX110AP modelinde vardır.
Üstün konfor için destekli kulaklık yastıkları: Üstün konforla dinleyin. Bu kulaklık kendinden ayarlı kafa bandına ve kulağın tamamını kaplayan yumuşak kulaklık başlıklarına sahiptir. Favori albümlerinizi arka arkaya dinlemenizi sağlayan uzun süreli konforun keyfini sürün..
Katlanır, arkası kapalı tasarım sesi yalıtır: Arkası kapalı, katlanır tasarım, kulağınızı sararak sunduğu ses yalıtımıyla müzik dinlerken dikkatinizin dağılmamasını sağlar. Akustik kulaklarınıza geri yansıtılır, böylece en küçük sesleri bile duyabilirsiniz. Ayrıca, arkası kapalı tasarım müziğinizdeki bas tonların en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olduğu için her ritmi hissedersiniz..
Net tizler ve pesler sunan geniş frekans aralığı: 12 Hz - 22 kHz'e yayılan geniş bant frekans aralığı; deren bas, zengin orta düzey sesler ve etkileyici yüksek tonlar sunar. Her parçadaki ayrıntıları duyun ve müziğinizi hissedin..


Teknik Özellikler

Tasarım
Mikrofon Tipi Yönsüz
Kulaklık türü Binoral
Teknik detaylar
Ürün tipi Kulaklık
Performans
Önerilen kullanım Calls/Music
Bağlantı
3,5 mm konektörleri Evet
Bağlantı teknolojisi Kablolu
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 169 TL 169 TL
2 84,50 TL 169 TL
3 56,30 TL 169 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 169 TL 169 TL
2 84,50 TL 169 TL
3 56,30 TL 169 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 169 TL 169 TL
2 84,50 TL 169 TL
3 56,30 TL 169 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 169 TL 169 TL
2 84,50 TL 169 TL
3 56,30 TL 169 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 169 TL 169 TL
2 84,50 TL 169 TL
3 56,30 TL 169 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 169 TL 169 TL
2 84,50 TL 169 TL
3 56,30 TL 169 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 169 TL 169 TL
2 84,50 TL 169 TL
3 56,30 TL 169 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Sony MDRZX110APB Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık Siyah Yorumları