Megapiksel 10 - 15 Ekran Boyutu (inç) 1.5

Sony Sony A7R IIIA Body Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi (Sony Eurasia Garantili)

Ürün Kodu: 783250852
 • En geç 18 Temmuz Perşembe günü kargoda
Satıcı: tripodfoto
91.875 TL
91.875 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Sony A7R IIIA Body Fotoğraf Makinesi Full Frame Gövde

Sony'nin Alpha a7R IIIA Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi , hız, çözünürlük ve video özelliklerinin bir arada bulunabileceğini kanıtlıyor. Yalnızca çözünürlüğüyle değil, multimedya çok yönlülüğüyle de karakterize edilen çok yönlü, yüksek performanslı bir kameradır. Tam çerçeve 42,4 MP Exmor R BSI CMOS sensör ve güncellenmiş BIONZ X görüntü işlemcisi etrafında dönen a7R IIIA, daha hızlı, daha güvenilir nesne takibi ve geniş çerçeve kapsamı için geliştirilmiş otomatik odaklama performansıyla birlikte etkileyici 10 fps sürekli çekim hızı sunar. Bu güncellenmiş Hızlı Hibrit AF Sistemi, çeşitli aydınlatma koşullarında daha hızlı odak elde etmek için 399 aşama algılama noktası ve 425 kontrast algılama alanının bir kombinasyonunu kullanır ve ayrıca konulara odaklanmayı daha etkili bir şekilde sağlar. Hız ve AF'ye ek olarak, işleme iyileştirmeleri ayrıca ISO 100-32000'den ISO 50-102400'e genişletilebilen hassasiyet aralığı boyunca daha fazla görüntü netliği elde etmeye yardımcı olur. Tam çerçeve sensörünün tam genişliğiyle UHD 4K video kaydederken veya harelenmeyi ve örtüşmeyi en aza indirmek için Super35 alanı ve 5K aşırı örnekleme kullanırken video kayıt özellikleri de artırılmış kalite için genişletildi. Ek olarak, hem durağan görüntülerden hem de video işlemlerinden yararlanan a7R IIIA, kamera sarsıntısının görünümünü 5,5 durağa kadar en aza indirmede etkili olan 5 eksenli SteadyShot INSIDE sensör kaydırmalı görüntü sabitleme özelliğini korur.

a7R IIIA, görüntüleme güncellemelerine ek olarak, parlak, net ve gerçekçi göz seviyesinde izleme için 3,69 m noktalı Tru-Finder OLED elektronik vizörü içeren revize edilmiş bir gövde tasarımına da sahiptir. Sezgisel ayar kontrolü ve yüksek ve alçak açılardan çalışmayı daha iyi desteklemek için güncellenmiş arka 3.0" 2.36m noktalı eğilebilir dokunmatik LCD ekran da mevcuttur. Daha fazla çekim esnekliği için artık çift SD bellek kartı yuvası ve daha büyük bir NP-FZ100 bulunmaktadır. pil ayrıca vizörü kullanırken şarj başına yaklaşık 530 çekim elde etmek için kullanılır.Fotoğraf makinesinin zorlu koşullarda kullanımına uygun, magnezyum alaşımlı kasa ve kapsamlı hava yalıtımı da a7R IIIA'yı toz ve neme karşı dayanıklılık sağlar.

a7R IIIA İyileştirmeleri
Selefi a7R III ile karşılaştırıldığında, a7R IIIA'nın en önemli gelişimi, 1.440.000'den 2.359.296 noktaya sıçrayan arka LCD çözünürlüğüdür. USB bağlantı noktası ayrıca bir USB 3.1 Gen 1 Type-C Bağlantı Noktasından daha hızlı bir USB 3.2 Gen 1 Type-C Bağlantı Noktasına yükseltildi. Bu iki iyileştirmenin yanı sıra, a7R III ve a7R IIIA, teknik özellikler ve performans açısından eşittir.

42.4 MP Exmor R BSI CMOS Sensör ve BIONZ X Görüntü İşlemcisi
Arkadan aydınlatmalı tasarıma sahip tam çerçeve 42,4 megapiksel Exmor R CMOS sensör, gürültüyü en aza indirirken ve hızı artırırken yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve videolar sunmak için BIONZ X görüntü işlemcisiyle birlikte çalışır. Bu sensör yapısı, ışık toplamayı iyileştirmek ve ayrıntıları geliştirmek için optik düşük geçiş filtresini ortadan kaldırmanın yanı sıra boşluksuz çip üstü lens tasarımı ve yansıma önleyici kaplama ile çalışır. Ayrıca, bakır kablo katmanı, ISO 100-32000'den ISO 50-102400'e daha da genişletilebilen doğal bir hassasiyet aralığına sahip 14 bit, yüksek çözünürlüklü 42,4 megapiksel fotoğraflar oluşturmak için veri iletim hızını önemli ölçüde artırır. Ayrıca, full frame sensörün tam genişliğini kullanarak geniş bir dinamik aralıkla dahili UHD 4K video kaydı sağlar. Sensör ve işlemci kombinasyonu aynı zamanda tam çözünürlükte 10 fps'ye kadar, ardışık 76 kareye kadar ve mekanik obtüratör veya elektronik obtüratör ile çalışırken tam zamanlı AF/AE ile hızlı sürekli çekim sağlar. Canlı görüntü modunda çekim yapıyorsanız, 8 fps'ye kadar sürekli çekim hızı da mümkündür.

Hızlı Hibrit AF Sistemi
Gelişmiş bir 4D FOCUS sistemi artık, güvenilir ve hızlı otomatik odaklama ve nesne izleme performansı için çerçevenin yaklaşık %68'ini kapsayan 399 aşama algılama noktasının yanı sıra 425 kontrast algılama alanının bir kombinasyonunu kullanıyor. Bu Hızlı Hibrit AF Sistemi, önceki a7R modellerine kıyasla iki kat daha hızlı odaklama ve daha güvenilir izlemenin yanı sıra -3 EV'ye kadar geliştirilmiş düşük ışıkta odaklama yanıtı sağlıyor. Aşama algılama noktalarının kullanımı, tam sürekli AF/AE izleme uyumluluğuna sahip isteğe bağlı LA-EA3 veya LA-EA1 lens yuvası adaptörleri aracılığıyla A yuvalı lenslerin kullanılmasını da sağlar. Uygun odak sistemi ayrıca, istenen hareketli nesne üzerine ayarlanan yapılandırılabilir bir çerçevenin kullanımı boyunca hareketli nesnelere odaklanmayı sürdüren Kilitlemeli AF ve Genişletilmiş Esnek Nokta, orijinal olarak seçilen nokta odağı kaybetse bile hareketli nesnelere odaklanmayı sürdürmek için komşu netleme noktalarını kullanır. Ek olarak, Eye AF, portreler için tanınan konuların gözlerine odaklanmak için kullanılabilir ve hem AF-S hem de AF-C modlarında kullanılabilir. Otomatik odaklama, aynı zamanda, küçük konu ayrıntılarına odaklanıldığında kritik odak için Odak büyütme işleviyle birlikte kullanılabilir. Arka dokunmatik ekran, Dokunmatik Odak kontrolü için de kullanılabilir ve Dokunmatik Yüzeyli Odak Kontrolü modu, gözünüzü vizörden ayırmadan arka ekranı sezgisel olarak kullanmanızı sağlar. Odak üzerinde daha fazla kişiselleştirilmiş kontrol sağlamak ve hem dikey hem de yatay çekim yönünde çalışmaktan faydalanmak için AF alanı, konuya daha iyi uyacak şekilde değiştirilebilir. AF izleme hassasiyeti, bir konunun nasıl hareket ettiğine uyacak şekilde beş adımda özelleştirilebilir ve sık kullanılan netleme noktası ayarları, netleme ayarları arasında daha hızlı geçiş yapmak için özel bir düğme ile hafızaya alınabilir ve geri çağrılabilir.

5 Eksenli SteadyShot İÇİ Görüntü Sabitleme
Sağlam a7R IIIA'nın içinde, elde fotoğraf ve video çekimi sırasında karşılaşılan beş farklı kamera sarsıntısını telafi eden 5.5 kademeli etkili 5 eksenli SteadyShot INSIDE görüntü sabitleme sistemi bulunur. Bu, kullanıcıların kamera titremesinden kaynaklanan bulanıklık ile karşılaşmadan kritik görüntüleme için herhangi bir lensi, hatta uyarlanmış lensleri bile güvenle kullanmalarını sağlar. Uzun odak uzunlukları için sistem, eğim ve sapma ayarlarını düzeltir. Makro ve yüksek büyütmeli görüntüler ise yatay ve dikey kaydırma telafisinin dahil edilmesinden faydalanacaktır. Tüm çekim stilleri, rulo telafisinden kullanım elde edecektir. Üçüncü taraf lensler ve adaptörler veya dahili optik stabilizasyona sahip lenslerle kullanıldığında bile, 5 eksen sabitlemenin tümü her zaman çalışır.

XAVC S Formatında UHD 4K Video Kaydı
UHD 4K videoların dahili kaydı, 30 fps'ye kadar çoklu kare hızlarında mümkündür ve Super35mm kayıt alanına ve etkili 5K çözünürlüğe dayalı olarak, yüksek örnekleme daha fazla ayrıntı sağlar ve daha yüksek kalite için piksel gruplaması olmadan tam piksel okuması mümkündür azaltılmış hareli ve aliasing ile görüntüler. Tam kare 4K kayıt, tüm sensör genişliğinin tam kullanımına izin vermek için orta ila yüksek hassasiyetlerde çalışırken daha iyi kalite için önemli ölçüde iyileştirildi. Full HD 1080p kayıt 120 fps'ye kadar kare hızlarında da desteklenir ve her iki çözünürlük de 4:2:0 örneklemeli bir MP4 sarmalayıcıda bulunan 100 Mbps XAVC S formatını kullanır. Yüksek hızlı 120 fps kayıt, kare hızı 30p veya 24p olarak ayarlanmış 4x ve 5x ağır çekim film kaydına da olanak tanır. Yüksek çözünürlüklü dahili kayda ek olarak, 4K video kaydı ayrıca, bir filmden bir kare yakalayıp ayrı bir dosya olarak saklayarak oynatma sırasında 8MP durağan görüntüler üretme yeteneğinden de yararlanır.

Ek Video Özellikleri

HDR İçeriği Desteği:
Kapsamlı özelleştirilebilir renk ve gama kontrolleri sunan a7R IIIA, kullanıcıların gama, siyah seviyesi, diz, renk seviyesi ve daha fazlasını ayarlamasına olanak tanır. Ayrıca kullanıcılar, daha fazla post prodüksiyon esnekliği için geleneksel REC709'a göre video sinyaline %1300'e kadar daha fazla dinamik aralık sıkıştıran, ileri teknoloji Sony Sinema kameralarında bulunan aynı S-Log2 Gama Eğrisini kullanabilir. Geniş bir renk gamı içinde kayıt için BT.2020 renk alanı ile birlikte HLG (Hibrit Log-Gama) desteği de mevcuttur ve S-Log2'ye ek olarak S-Log3 de etkili bir 14 duraklı üretmek için mevcuttur. görüntünün gölgeden orta tona kadar olan bölgelerinde artan derecelendirme kontrolü ile dinamik aralık.

Yavaş ve Hızlı Hareket:
S&Q modunda kullanılabilen çeşitli yeni kare hızlarıyla video yakalama yetenekleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun. Bu, atıcıların 1-120 fps arasındaki adımlardan birinde Full HD video çekmesine olanak tanır. Bu ayarlar, aksiyonu yavaşlatmanın yanı sıra yavaş hareket eden bir sahneyi hızlandırmanıza da olanak tanır. Bu ayar ayrıca NTSC/PAL arasında geçiş yapılabilir.

Gelişmiş Zebra İşlevi:
Gelişmiş bir Zebra işlevi, yüksek kontrastlı sahnelerde pozlama değerlerinin izlenmesine yardımcı olmak için idealdir. Video sinyal seviyesi hedefleri 0 ile 109 arasında ayarlanabilir ve pozlama seviyesi ayarlamalarını kolaylaştırmak için belirli aralıklar ayarlanabilir.

Zaman Kodu ve Kullanıcı Bit Ayarları:
Kullanıcı Biti işlevi, birden fazla kameradan gelen görüntüleri birlikte düzenlemeye yardımcı olmak için tarih, saat ve sahne numarasını kaydedebilirken, daha hassas düzenleme için görüntü verileri üzerindeki saatleri, dakikaları, saniyeleri ve kareleri kaydetmek için bir zaman kodu kullanılabilir.

Proxy Kaydı:
UHD 4K filmler ve daha düşük çözünürlüklü proxy filmler aynı anda kaydedilebilir. Daha küçük proxy dosyaları, son 4K düzenleme için gereken süreyi azaltabilen hızlı önizleme veya ön düzenleme için idealdir.

Gövde Tasarımı ve Dahili Wi-Fi/Bluetooth

Güncellenmiş bir Quad-VGA OLED Tru-Finder EVF özelliklidir ve yüksek ayrıntılarda parlak, net görüntüleme için 3,69m-nokta çözünürlüğe sahiptir. İzleme deneyimini optimize etmek için çekim durumuna bağlı olarak hem Standart hem de Yüksek Kalite ayarları kullanılabilir. Bu güncellenmiş vizör tasarımı, aynı zamanda, Odak Büyüteç modunda otomatik odak kullanımının yanı sıra, manuel odaklama işlemine fayda sağlamak için iyileştirilmiş odaklama zirvesini de sağlar.
EVF'ye ek olarak, sezgisel kullanım ve odaklama kontrolü için dokunmatik panel tasarımına sahip 3,0" 2,36m noktalı bir arka LCD de mevcuttur. Ekran ayrıca yüksek ve alçaktan çalışma avantajı sağlamak için 107° yukarı ve 41° aşağı eğilebilir açılar.
Magnezyum alaşımlı şasi, hafif kalırken sağlamlık, dayanıklılık ve denge sağlar. Lens yuvası da ağır lensleri daha iyi desteklemek için iyileştirildi ve daha rahat tutuş için kavrama sertliği iyileştirildi.
Dayanıklı bir deklanşör ünitesi, deklanşör şokunu daha iyi kontrol etmek için titreşimleri azaltan ve aynı zamanda nominal ömrünü yaklaşık 500.000 çalıştırmaya kadar uzatan çekirdeksiz bir motor ve fren sistemi içerir.
Zorlu hava koşullarında güvenilir çalışma için toza ve neme direnmek için hava sızdırmazlığı kullanılmıştır.
a9 ile aynı NP-FZ100 pili kullanan a7R IIIA, pil ömrünü iyileştirdi ve şimdi EVF ile şarj başına yaklaşık 530 çekim veya arka LCD ile 640 çekim için derecelendirildi.
Çift SD bellek kartı yuvası, esnek dosya kaydetme ve işlemeye olanak tanır ve ham ve JPEG dosyalarını bölmek için yapılandırılabilir veya taşma kaydı için kullanılabilir. Kart yuvalarından biri UHS-II bellek kartlarını destekleyecek şekilde derecelendirilmiştir.
Flaş paketleri veya kablosuz radyo uzaktan kumandaları ile kablolu flaş senkronizasyonu için entegre PC senkronizasyon terminali.
Daha hızlı, daha güvenilir tethering desteği için bir mikro USB bağlantı noktasına ek olarak bir USB 3.2 Gen 1 Type-C bağlantı noktası eklenmiştir. USB Type-C bağlantısı, bağlıyken kameranın ana güç kaynağından şarj edilmesini sağlar.
a7R IIIA, harici mikrofonlarla uyumluluk için 3,5 mm mikrofon giriş jakına sahiptir. Daha fazlasına ihtiyaç duyan kullanıcılar için kamera, fantom gücü ve ayarlanabilir mikrofon/hat girişleriyle profesyonel dengeli XLR ses sinyallerini kaydetmek için Sony XLR-K2M XLR Adaptörü ile de uyumludur. Sesi izlemek için, görsel bir referans için gerçek zamanlı ses seviyelerinin yanı sıra 3,5 mm kulaklık jakı mevcuttur.
Yerleşik Wi-Fi, a7R IIIA'nın çevrimiçi olarak sosyal ağlara, e-posta yoluyla ve bulut depolama sitelerine doğrudan paylaşım için görüntüleri mobil cihazlarla anında paylaşmasını sağlar. Kamera ve uyumlu mobil cihazlar arasında tek dokunuşla bağlantıya izin veren NFC (Yakın Alan İletişimi) de desteklenir; karmaşık kurulum gerekmez. Bağlandıktan sonra, bağlantılı mobil cihaz aynı zamanda ekranında canlı bir görüntü görüntüleyebilir ve kameranın deklanşörünü uzaktan kontrol edebilir.
Bluetooth bağlantısı, konum verilerinin alınmasına izin verir.

Piksel Kaydırma Çoklu Çekim
Bu benzersiz birleştirme modu, 42.4MP sensörün sağladığından bile daha fazla çözünürlük elde etmenizi sağlar. Sensör kaydırmalı görüntü sabitleme ile birlikte çalışan bu mod, tek bir pozlama ile mümkün olandan daha fazla renk doğruluğu ve ayrıntı için yaklaşık 169,6 MP bilgi elde etmek için dört ardışık pozlama yaparken sensörü değiştirir. Bu dosyalar daha sonra Sony Imaging yazılım paketi kullanılarak post prodüksiyon sırasında birleştirilebilir.

Diğer Kamera Özellikleri
Derecelendirme işlevi, post prodüksiyon sırasında evde daha hızlı düzenleme ve sıralama için kameradaki görüntülere 1-5 arasında yıldız değerleri atamanıza olanak tanır.
Gelişmiş 1200 bölgeli değerlendirmeli poz ölçüm sensörü, çok segmentli, merkez ağırlıklı veya nokta ölçüm modlarını kullanarak tutarlı ve doğru sonuçlar verir.
Vurgu ve Ortalama ölçüm modları, sırasıyla parlak vurguların önlenmesine ve sabit otomatik pozlama sağlanmasına yardımcı olur.
Titreşimsiz çekim, hareketsiz görüntülerde daha tutarlı sonuçlar için titreme etkisini en aza indirmek için deklanşör hareketini otomatik olarak tanır ve zamanlar.
Resim Efekti modları: Posterleştirme (Renkli), Posterleştirme (S/B), Pop Renk, Retro Fotoğraf, Kısmi Renk (K/G/S/Y), Yüksek Kontrastlı Monokrom, Oyuncak Kamera (Normal/Soğuk/Sıcak/Yeşil/Macenta) ) ve Yumuşak Yüksek Tuş.
Yaratıcı Stil modları: Standart, Canlı, Nötr, Net, Derin, Işık, Portre, Manzara, Gün Batımı, Gece Manzarası, Sonbahar yaprakları, Siyah Beyaz, Sepya, Stil Kutusu (1-6), (Kontrast (-3 ila +3) adımlar), Doygunluk (-3 ila +3 adım), Keskinlik (-3 ila +3 adım).


Ana Özellikler
42MP Full Frame Exmor R BSI CMOS Sensör
399 Noktalı AF Sistemi ve 10 fps Çekim
HLG ve S-Log3 Gamalarla UHD 4K30p Video
Dahili Wi-Fi/Bluetooth, Çift SD Yuvası


Sony A7R IIIA Teknik Özellikleri
Lens Yuvası: Sony E
Sensör Tipi: 35,9 x 24 mm (Tam Çerçeve) CMOS
Sensör Çözünürlüğü: Gerçek: 43,6 Megapiksel
Etkili: 42,4 Megapiksel (7952 x 5304)
Mahsul Faktörü. Hiçbiri
En Boy Oranı: 3:2, 16:9
Görüntü Dosyası Formatı: JPEG, Raw
Bit Derinliği: 14-Bit
Görüntü Sabitleme: Sensör Kaydırma, 5 Eksen
Pozlama Kontrolü
ISO Duyarlılığı: Otomatik, 100 - 32000 (Genişletilmiş: 50 - 102400)
Deklanşör Hızı: 1/8000 ila 30 Saniye | Film Modunda 1/8000 - 1/4 Saniye | Ampul Modu
Ölçüm Yöntemi: Merkez Ağırlıklı Ortalama, Vurgu Ağırlıklı, Çok Bölgeli, Nokta
Pozlama Modları: Diyafram Önceliği, Otomatik, Manuel, Program, Deklanşör Önceliği
Pozlama Telafisi: -5 ila +5 EV (1/3, 1/2 EV Adımları)
Ölçüm Aralığı: -3 ila 20 EV
Beyaz Dengesi: Otomatik, Bulutlu, Renk Sıcaklığı, Özel, Gün Işığı, Flaş, Floresan (Soğuk Beyaz), Floresan (Gün Işığı), Floresan (Sıcak Beyaz), Akkor, Gölge, Sualtı
Sürekli Çekim: 76 Kareye (Raw) / 76 Kareye (JPEG) kadar 42,4 MP'de 10 fps'ye kadar | 76 Kareye (Raw) / 76 Kareye (JPEG) kadar 42,4 MP'de 8 fps'ye kadar | 76 Kareye (Raw) / 76 Kareye (JPEG) kadar 42,4 MP'de 6 fps'ye kadar | 76 Kareye (Raw) / 76 Kareye (JPEG) kadar 42,4 MP'de 3 fps'ye kadar
Zamanlayıcı: 2/5/10-İkinci Gecikme
Video Kayıt Modları: XAVC S
UHD 4K (3840 x 2160) 23.976p/25p/29.97p [60 - 100 Mb/s] | Full HD (1920 x 1080) 23.976p/25p/29.97p/50p/59.94p/100p/119.88p [100 Mb/sn] | 100p/119,88p [50 Mb/sn]'de HD (1280 x 720)
AVCHD
50p/59,94p'de Full HD (1920 x 1080) [28 Mb/sn] | 23.976p/25p/50i/59.94i'de Full HD (1920 x 1080) [17 - 24 Mb/s] | MP4 | 50p/59,94p'de Full HD (1920 x 1080) [28 Mb/sn] | 25p/29,97p'de Full HD (1920 x 1080) [16 Mb/sn] | 25p/29,97p'de HD (1280 x 720) [6 Mb/sn]
Harici Kayıt Modları: 4:2:2 8-Bit
24.00p/25p/29.97p'de UHD 4K (3840 x 2160)
24.00p/50i/50p/59.94i/59.94p'de Full HD (1920 x 1080)
Kayıt Sınırı: 29 Dakikaya Kadar
Video Kodlama: NTSC/PAL
Ses Kaydı: Dahili Mikrofon (Stereo)
Harici Mikrofon Girişi
Ses Dosyası Formatı: AC3, Dolby Digital 2ch, Linear PCM (Stereo)
Odak Türü: Otomatik ve Manuel Odaklama
Odak Modu: Otomatik (A), Sürekli-Servo AF (C), Doğrudan Manuel Odak (DMF), Manuel Odak (M), Tek Servo AF (S)
Otomatik Odak Noktaları Faz Algılama: 399
Kontrast Algılama: 425
Otomatik odaklama Hassasiyeti: -2 ila +20 EV
Vizör Tipi: Elektronik
Vizör Boyutu: 0,5"
Vizör Çözünürlüğü: 3.686.400 Nokta
Vizör Göz Noktası: 23 mm
Vizör Kapsamı: %100
Vizör Büyütme: Yaklaşık. 0.78x
Diyoptri Ayarı: -4 ila +3
Boyut: 3.0"
Çözünürlük. 2.359.296 Nokta
Ekran Tipi: Eğimli Dokunmatik LCD
Dahili Flaş: Hayır
Flaş Modları: Otomatik, Doldurma Flaşı, Yüksek Hızlı Senkronizasyon, Kapalı, Arka Senkronizasyon, Kırmızı Göz Azaltma, Yavaş Senkronizasyon, Kablosuz
Maksimum Senkronizasyon Hızı: 1/250 Saniye
Flaş Telafisi: -3 ila +3 EV (1/3, 1/2 EV Adımları)
Özel Flaş Sistemi: TTL
Harici Flaş Bağlantısı: Hot Shoe, PC Terminali
Arayüz
Ortam/Bellek Kartı Yuvası: Yuva 1: SD/SDHC/SDXC (UHS-II) - Yuva 2: SD/SDHC/SDXC/Memory Stick Duo Hybrid (UHS-I)
Bağlantı: 3,5 mm Kulaklık, 3,5 mm Mikrofon, HDMI D (Mikro), USB Type-C (USB 3.0), USB Micro-B (USB 2.0)
Kablosuz: Wi-Fi / Bluetooth
GPS: Hayır
Çalışma Sıcaklığı: 32 - 104°F / 0 - 40°C
Pil: 1 x NP-FZ100 Şarj Edilebilir Lityum İyon, 7,2 VDC, 2280 mAh (Yaklaşık 530 Çekim)
Boyutlar (G x Y x D): 5 x 3,76 x 2,9" / 126,9 x 95,6 x 73,7 mm
Ağırlık: 1,45 lb / 657 g


Kutu İçeriği:
Sony Alpha a7R IIIA Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi (Yalnızca Gövde)
Sony NP-FZ100 Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil (2280 mAh)
Sony BC-QZ1 Pil Şarj Cihazı
Kablo Koruyucu
Omuz askısı
Sony ALC-B1EM Gövde Kapağı
Accessory Shoe Cap
Eyepiece Cup
USB C Tipi Kablo
Bluetooth Dahili Mikrofon Dokunmatik Ekran Ekran Boyutu (inç)
Evet Evet Evet 1.5
Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Megapiksel Uyumlu Hafıza Kartları
2 Resmi Distribütör Garantili 10 - 15 SD
Model Kodu Wi-Fi Desteği Iso Duyarlılığı (Maksimum) Iso Duyarlılığı (Minimum)
A7R IIIA Evet 32000 100
Resim İşlemcisi Sensör Tipi Video Kaydı
Bionz X Exmor R BSI CMOS Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Sony A7R IIIA Body Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi (Sony Eurasia Garantili)
4.5
 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Aynasız Fotoğraf Makinesi
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Sony Aynasız Fotoğraf Makinesi
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.