Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

Samsung Samsung MS23J5133AT/TR Mikrodalga Fırın 

Ürün Kodu: 115050109
 • En geç 31 Mayıs Cuma günü kargoda
Satıcı: KRAFT DTM
4.699 TL
4.699 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (3)
5.099 TL
Satıcı
5.150 TL
5.564,79 TL

Ürün Açıklaması

Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın ile 3 işlev bir arada! Yemek ısıtma, sağlıklı pişirme ve çözme özelliklerini yapabilen bu mini yardımcı sayfamız üzerinde sizi bekliyor. Siz de böyle bir mikro dalga fırın almak istiyorsanız, ürüne buradan birkaç tıkla kolayca ulaşabilir, mutfakta zamandan tasarruf ederek leziz yiyecekler hazırlayabilirsiniz.

Samsung MS23J5133AT/TR Mikrodalga Fırını Neden Almalıyım?

Teknoloji devleri arasında yer alan ve ürettiği teknolojik aletlerle adından sıkça söz ettiren Samsung, beyaz eşya ve elektrikli mutfak aletleri ile kullanıcılarının ilgisini çekiyor. Akıllı telefon, tablet gibi ürünlerin yanı sıra tasarladığı mutfak eşyalarıyla da çok yönlülüğünü konuşturan marka, MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın modeli ile kullanıcılarından tam not alıyor. Ayrıca Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın modeli yemekleri kolaylıkla ısıtıyor ve aşırı pişirmeden uygun sıcaklıkla tutulmasını sağlıyor. Bu sayede yiyecekler lezzet ve dokusunu kaybetmeden her zaman taze pişirilmiş gibi servise hazır hale geliyor. Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırının 16’ya varan yemek tarifi, kullanıcılarına kolaylık olması amacı ile ön programa kaydedilmiş olarak tasarlanıyor. Kemiksiz tavukgöğsünden ızgara somon dilimlerine ve yeşil fasulyeye kadar her yiyeceğin kıvamında hazırlanmasını sağlıyor. Üstelik yiyeceklerin içeriğinin bozulmamasını sağlıyor ve sağlıklı sofralar kurmanıza yardımcı oluyor. Şık ve ufak tasarımıyla mutfağınızda fazla yer kaplamayan ürün alan tasarrufu sağlamanın yanı sıra ortama modern bir görünüm sağlıyor. Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın bekleme durumundayken dünyanın en düşük enerji tüketimine sahip olmasıyla da kullanıcılarının ilgisini çekiyor. Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırını kullanarak bekleme durumunda %40 enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın fiyat performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılıyor.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın ışınları geçirmiyor, yansıtıyor. Bu nedenle alüminyum folyo ile sarılmış ya da kapakla örtülmüş metal kapların içerisindeki yiyecekler ısınmıyor. Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın içerisinde su ya da başka sıvılar ısıtırken içerisine metal bir kaşık koyarak suyun fazla ısınmasını engelleyebilirsiniz. Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın ile yemeklerin tamamen ve eşit olarak ısıtılmasını sağlamak amacıyla tabağın konumunu değiştirebilir ya da tabağı sürekli ters çevirebilirsiniz. Et ve sebzeleri eşit parçalara bölerek eşit bir şekilde ısıtılmalarını sağlayabilirsiniz. Turunçgillerden su elde etmek için meyveyi 30 saniye boyunca mikrodalgada bekletebilirsiniz. Bunların yanı sıra soğan doğrarken ağlama durumlarını da Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın ile geride bırakabilirsiniz. Soğanın iki kesip kabuğunu soymadan 30 saniye boyunca mikrodalgada ısıtabilirsiniz. Bu işlem soğanda bulunan kükürt bileşikleri serbest kalarak göz yaşarmasının önüne geçiyor.

Samsung MS23J5133AT/TR Mikrodalga Fırın Kimler için Uygun?

Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga, mutfakta vakit geçirmekten ve yeni tarifler denemekten hoşlanan kullanıcılara hitap ediyor. Küçük mutfağa sahip kullanıcılar da gönül rahatlığıyla Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırını tercih edebiliyor. Çünkü Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın 23 litre kapasitesi ile ufak boyutlarla tasarlanıyor ve mutfakta fazla yer kaplamıyor. Üstelik Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırının temizliği de kolay olduğundan sıkça tercih ediliyor. Bunların yanı sıra küçük çocuğu olan ya da sıkça misafir ağırlayan kullanıcılar için de Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın büyük avantajlar sağlıyor. Her an bir yiyeceğini markanın mikrodalga fırınına koyarak pratik bir şekilde yiyecek hazırlayabilirsiniz. Üstelik Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın Power Defrost teknolojisi ile donatılarak tasarlanıyor. Power Defrost teknolojisi, dondurulmuş yiyeceklerin hızlı ve dengeli olarak çözülmesini sağlıyor. Bu sayede yiyecekler sulanmıyor ve en taze haline çözünerek sofralarınıza geliyor. Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın yorumlarına bakıldığında kullanıcı memnuniyetini kolaylıkla görebilirsiniz. Hazırlayacağınız yiyeceğe göre farklı modları seçebilirsiniz. Bu işlemi cihazın LED ekranı üzerinden gerçekleştirebilir, çeşitli modları seçebilir ve dakikayı kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Düğmeler üzerinden yönetebileceğiniz Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlıyor.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın özellikleri CMF tasarım eğilimi ve işlevsellik faktörlerinin dikkate alınması ile ön plana çıkıyor. Samsung markası CMF tasarımını paslanmaz çelik ve yansıma ile uyguluyor. Samsung MS23J5133AT/TR 23 litre mikrodalga fırın tereyağı yumuşatabiliyor ve çikolata eritebiliyor. Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırının çikolata, şeker ve tereyağı için farklı modları bulunuyor. Bunların yanı sıra Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın, kolaylıkla temizlenebilen, çizilmeyen ve zamanla rengini kaybetmeyen pürüzsüz bir seramik iç yüzey ile tasarlanıyor. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanımı destekleyen Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın, bakterilere karşı %99,9 koruma da sağlıyor. Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırının eko modu da bulunuyor. Bu sayede bekleme aşamasında %40’a varan enerji tasarrufu sağlayarak hem bütçenizi hem de çevreyi koruyor. Düğmelerle kontrol edilen Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırının LED ekranı bulunuyor. Siyah renginin yanı sıra paslanmaz çelik yapısıyla da dikkat çeken Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın 800 Watt güç ile çalışıyor. Bu sayede hızla yiyeceklerin ısınmasını sağlıyor ve kullanıcıların zamandan tasarrufu etmesine yardımcı oluyor. Üstelik çocuk kilidi de bulunan Samsung mikrodalga fırın modeli, güvenilir yapısı ve şık tasarımıyla göz kamaştırıyor. Ufak boyutu ile mutfakta az yer kapladığından dolayı kullanıcılarına alan tasarrufu sağlayan Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırın modeli, gri ve siyah tonlarıyla mutfağınızdaki diğer eşyalara kolaylıkla uyum sağlıyor. Yiyeceklerinizin hızlı bir şekilde hazır hale gelmesine de yardımcı olan Samsung bu model ile zaman tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Sayfamız üzerinden Samsung MS23J5133AT/TR mikrodalga fırının sağladığı avantajları kolaylıkla görmeniz mümkün.


Yemek Isıtma


Sağlıklı Pişirme


Yumuşatma/Çözme


23L, Solo, LED, 800 W, 12 kg


Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik
12000 338 489 275
Buz Çözme Fonksiyonu İç Hacim Otomatik Pişirme Fonksiyonu
Evet 23 Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

*Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess ve Bonus kartları için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

*Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına ve sepet tutarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından sepet tutarı 0-1000 TL siparişler için tek çekim, 1001 -15.000 TL için 3 taksit, 15.001-40.000 TL için 4 taksit, 40.001 TL ve üzeri alışverişler için 6 aya varan taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır. Teknosa.com'dan yapılacak harcamalarda satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde yasal taksit sayısını geçmeyecek şekilde azami 2 taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1924 (İş Bankası Merkez Kurumsal Şube)
Hesap No: 8901
IBAN: TR02 0006 4000 0011 9240 00 8901
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Samsung MS23J5133AT/TR Mikrodalga Fırın 
4.7
 • 5
  11
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Mikrodalga Fırın
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Samsung Mikrodalga Fırın
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.