Gürültü Seviyesi 77 dB

Samsung VR5000 Robot Süpürge

Ürün Kodu: 115041486
 • En geç 06 Aralık Çarşamba günü kargoda
Satıcı: Galeri Beyaz
6.249 TL
6.249 TL
Kirala
Aylık 593 TL’den başlayan fiyatlarla
1 aydan başlayan seçeneklerle kiralayabilirsiniz.
İşleminize yeni bir sayfada devam edilecektir.
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
8.299 TL

Ürün Açıklaması

Samsung VR5000 robot süpürge ile yılların yorgunluğunu üzerinizden atabilir, artık temizliği bu akıllı cihaza yaptırabilirsiniz. Gelişmiş özellikleri sayesinde farklı mekân şartlarına adapte olabilen Samsung VR5000 robot süpürge evin genel temizliğinde pek çok noktadan sorumlu olmaya aday. Etkili emiş gücü sayesinde salonlardan yatak odalarına kadar pek çok yaşam alanını steril kılan cihaz, böylece temizlik yükünüzün önemli bir parçasını da sizden alıyor. Üstelik evinizin farklı odaları için cihazın farklı modlarını seçerek de nokta atışı ayarlamalar yapabilirsiniz. Siz de VR5000 Samsung robot süpürgesini kategorimizde ayrıntılı olarak inceleyip Teknosa farkıyla hemen sepetinizi doldurabilirsiniz.

Samsung VR5000 Robot Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Samsung VR5000 WiFi kontrol sistemine sahip akıllı bir robot süpürge olarak öne çıkıyor. Ev temizliğindeki yükünüzü büyük oranda üzerinizden alabilecek cihaz, bu sayede dinlenmenizi, bu iş yükünüzü belli ölçüde azaltmanızı sağlıyor. Evlerden ofislere kadar farklı pek çok yaşam alanında tercih edilebilecek cihazı siz de günlük temizlikler için kullanabilirsiniz. Cihazın ayrıcalıklı özelliklerinden biri 2’si 1 arada şeklinde özetlenebiliyor. Bu şekilde özetlenen özellik ise cihazın tek seferde temizleyip paspas yapmasından ileri geliyor. VR5000 robot süpürgesi hem temizleyip hem paspas yaparak aynı anda iki önemli işin sorumluluğunu alabiliyor. Bu sayede zamandan tasarruf etmeniz de cabası. Toz ve kirleri mükemmelen yakalayabilen bu robot süpürge, etkili bir temizlik için zemini paspas özelliği ile temizliyor. Otomatik olarak paspas özelliği açıp su miktarını ayarlayabilen cihaz, bu açıdan kendi piyasasında da son derece akıllı ve gelişmiş bir model. Samsung VR-5000 robot süpürge özellikleri içerisinde uzun süre dayanan pil ömrü de öne çıkıyor. Her temizlik işleminin ardından yeniden şarj etme zorunluluğu da ortadan kalkabiliyor. 3400 mAh pil ömrü ile çok daha uzun bir enerji ömrü sunan cihaz, 150 dakikaya kadar aralıksız emiş sağlayabiliyor. 2 saati aşkın bu çalışma süresinde evinizin dört bir yanı Samsung VR-5000 robot süpürge tarafından harika bir şekilde temizlenebiliyor.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Samsung VR-5000 robot süpürgeyi daha verimli ve kolay bir şekilde kullanmak için yapabilecekleriniz de yok değil. Bunlardan biri kendisini WiFi özelliğinde gösteriyor. Robot süpürgeyi, bağlantı kurulmuş WiFi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Android ve iOS cihazlarda kullanılabilen akıllı telefon uygulamasını indirerek evden uzakta olsanız bile cihazı kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama ile beraber akıllı telefonunuz uzaktan kumanda görevi görebiliyor. Basit bir dokunuş ile hemen çalıştırabileceğiniz Samsung VR-5000 robot süpürgeye birden fazla komut verebilirsiniz. Emiş gücünü ayarlama, su akış hızını kontrol etme gibi işlemleri de akıllı telefonunuz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Cihaz 0,2 litre toz kapasitesine sahip olduğu için periyodik olarak boşaltılmaya da ihtiyaç duyuyor. Samsung VR-5000 robot süpürgenin topladığı tozu, kolay bir şekilde kontrol edebileceğiniz hazneden boşaltabilirsiniz. Hazneyi tek bir düğme ile açabilir, biriken tozu çöpe dökebilirsiniz. Ardından su ile cihazı durulayıp temizleyebilirsiniz. Bunu hemen her temizliğin ardından yaparak Samsung VR-5000 robot süpürgeyi kapasitesini zorlamadan temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca evinizin güvenli bir şekilde temizlendiğinden emin olmak için cihazın farklı özelliklerini de devreye sokabilirsiniz. Örneğin, çarpışma önleyici sensör köşelerin hassas bir şekilde temizlenmesini sağlayabilir.

Samsung VR-5000 Robot Süpürge Kimler için Uygun?

Samsung VR-5000 robot süpürge yorum ve geri bildirim sayfalarında cihazın farklı pek çok müşteri kitlesine hitap ettiğini görmeniz mümkün. Bunların başında tabii ki ev temizliği için cihaz arayanlar öne çıkabiliyor. Cihaz, ev temizliğindeki ayrıntıların, farklı zemin şartlarının vs. üstesinden gelebilecek şekilde tasarlanıyor. Bunları da modları sayesinde gerçekleştiriyor. Örnek vermek gerekirse; akıllı telefon uygulaması üzerinden çalışabilen modlar çeşitli şartlarda istediğiniz temizliği elde etmenizi sağlayabiliyor. Zikzak modu bunlardan biri olup odanızı zikzak bir şekilde temizleyebiliyor. Daha çok kenarların temizlenmesini istiyorsanız da akıllı telefonunuzdaki uygulama üzerinden kenar modunu devreye sokabilirsiniz. Otomatik (rastgele) mod ve nokta modu da cihazın diğer programlanabilir özellikleri arasında yer alıyor. Bir programlama modu birden fazla program ayarlamanıza da izin verebiliyor. Bu sayede süpürge her gün seçili saatte otomatik olarak temizlemeye başlayabiliyor. Samsung VR-5000 robot süpürgenin sunduğu bu özellikler, fazla zahmete katlanmadan evinizde dilediğiniz temizleme şeklinden yararlanmanızı sağlıyor. 55 W maksimum güç tüketimi ile toz ve kirleri mükemmelen emebilen cihaz 150 dakikaya varan pil ömrü sayesinde, 2 saatin üzerinde temizlik yapabiliyor. Siz evde değilken bile cihazı akıllı telefonunuzdaki uygulama üzerinden kontrol edip çalıştırabilirsiniz. Bu sayede zamandan ve zahmetten de ciddi ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Samsung VR-5000 robot süpürge modelinin pek çok öne çıkan özelliği bulunuyor. Bunlardan biri tabii ki cihazı programlamanızı sağlayan modlar. Zikzak modu, otomatik mod, kenar modu gibi seçenekler sunan cihaz, bu sayede her odanızda farklı bir temizlik işlemi gerçekleştirebiliyor. Cihazın sağlam ve güvenilir kılınması için de öne çıkan özellikleri bulunuyor. Örneğin, çarpışmayı önleyen sensörü de devreye sokabilirsiniz. Bu sayede köşe temizliklerinde cihazın çarpmasına engel olabilirsiniz. Akıllı telefonunuza indirebileceğiniz uygulama sayesinde Samsung VR-5000 robot süpürgesini WiFi üzerinden de kontrol etmeniz mümkün. Bu özellik sayesinde, ofisten dönerken evdeki cihazınızı çalıştırabilirsiniz. Siz eve geldiğinizde ise istediğiniz temizlik uygulamaları çoktan gerçekleşmiş olabilir. Siz de Samsung VR5000 fiyat bilgisi ve kullanıcı yorumlarını bulabileceğiniz Teknosa sayfamızda hemen sepetinizi doldurabilirsiniz.


Samsung VR05R5050WG/TR Robot Süpürge


Derinlik Genişlik Yükseklik Zamanlayıcı
340 MM 340 MM 85 MM Evet
Gürültü Seviyesi Çalışma Süresi Hepa Filtreli Şarj Süresi
77 dB 150 DK Evet 4 Saat
Toz Kapasitesi Moplu Çöp İstasyonlu Haritalama
0, 01-0, 99 Evet Hayır Hayır
Çift Fırçalı Navigasyonlu
Evet Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4,31% 0 TL 5,51% 90,34% 3.713,65 TL 11.140,96 TL
10.000 TL 6 4,31% 0 TL 5,53% 90,78% 2.008,33 TL 12.049,98 TL
10.000 TL 9 4,31% 0 TL 5,53% 90,71% 1.444,92 TL 13.004,34 TL
10.000 TL 12 4,31% 0 TL 5,52% 90,59% 1.166,01 TL 14.003,22 TL
10.000 TL 18 4,31% 0 TL 5,52% 90,56% 896,23 TL 16.132,00 TL
10.000 TL 24 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 767,80 TL 18.427,29 TL
10.000 TL 36 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 651,89 TL 23.467,22 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Samsung VR5000 Robot Süpürge
5.0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.