Çok Satanlar

Samsung RT46K6000WW No Frost Buzdolabı

Ürün Kodu: 115010659
 • En geç 08 Şubat Çarşamba günü kargoda
Satıcı Galeri Beyaz
13.999 TL
13.999 TL
Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
Satıcı
Ürün Açıklaması

Samsung RT46K6000WW No Frost Buzdolabı

Samsung RT46K6000WW A+ enerji sınıfı 468 lt no frost buzdolabı; tasarımı, kullanışlı özellikelri ve yiyeceklerinizi uzun süre taze tutmak için tasarlanan teknolojisi ile burada! Siz de böyle bir beyaz eşyaya sahip olmak isterseniz, ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Samsung RT46K60000WW Buzdolabını Neden Almalıyım?

Samsung RT46K6000WW buzdolabı, içerisindeki malzemeleri kurutmadan daha uzun süre taze tutmanızı sağlıyor. Twin Cooling PlusTM sistemi sayesinde buzdolabı içerisinde beklenmedik kokular oluştuğunda, kokunun yayılması engelleniyor. Twin CoolingTM sistem, dondurucuda oluşan kokunun yayılmasını durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutuyor. Bu sayede donmuş yiyeceklerin orijinal tatları daha uzun süre boyunca korunmuş oluyor. Bunların yanı sıra 5 dönüşüm modu ile de saklama konusunda üstün bir esneklik sağlayan Samsung RT46K6000WW, farklı sebeplerden ya da özel durumlardan dolayı taze tutulması gereken tüm yiyecekler için dondurucunuzu da buzdolabına dönüştürüyor. Bütün bunların dışında Samsung buzdolabı modelinin kapalı modu bulunuyor. Cihazın kapalı modu sayesinde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Samsung RT46K6000WW, buz oluşturabiliyor ve içecekleri de hızlıca soğutuyor. Hızlı dondurma ve soğutma için güçlü soğuk havayı hızlı bir şekilde ileten Samsung RT46K6000WW, tek bir dokunuş ile Power Cool yani güçlü soğutma özelliğini kullanıcılarına sunuyor.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Samsung RT46K6000WW buzdolabının kullanımında öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken unsurların başında litre kapasitesine uygun olarak ürün yerleştirmek geliyor. Raflara taşıyabileceğinden daha fazla yük bindirilmemesi daha uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlıyor. Bunların yanı sıra daha sağlıklı bir buzdolabı kullanımı için ürünün kapağını uzun süre açık bırakmamalısınız ve dolabın kapağını kapattıktan sonra tekrar açmak istediğinizde en az 5 saniye bekleyerek açmalısınız. Geniş kullanım kapasitesine sahip olan Samsung buzdolabı modeli sayesinde pratik bir kullanım deneyimini yaşayabilirsiniz. Gıdaların tazeliğini korumanın en sağlıklı yolları arasında soğutucu kullanmak yer alıyor. Çeşitli sebze, meyve, yiyecek ve içecekleri soğutucularda saklayarak tüketim ömrünü daha fazla uzatabilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkat çeken Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli mutfağınızın vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Çift kapılı olarak tasarlanan Samsung buzdolabı modeli A+ sınıfı enerjisi ile kullanıcıların bütçesini korumanın yanı sıra çevre dostu olarak da tercih ediliyor. Samsung RT46K6000 kullanıcı yorumlarını incelediğinizde kullanıcıların memnuniyetini görebilirsiniz.

Samsung RT46K60000WW Kimler için Uygun?

Samsung RT46K60000WW özellikleri ile kullanıcısını büyülüyor. Geniş aileye sahip olan kullanıcıların tercihi olan Samsung buzdolabı modelinin 468 litre kapasitesi bulunuyor. Aynı zamanda ürün sessiz çalışıyor ve bu sayede ev içerisinde kuru gürültü oluşumu engelleniyor. Yazlık yerlerde ve ofislerde de kolaylıkla tercih edilebilecek ürün, Twin Cooling PlusTM geleneksel bir TMF^de %30 olan nemliliği %70 oranıyla koruyor. Bu sayede buzdolabındaki yiyecekler kullanışa elverişli bir ortamda saklanıyor. Pratik ve sağlıklı bir kullanımın kapılarını aralayan Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli tek dokunuşla güçlü soğutma ve güçlü dondurma yapılmasını sağlıyor. Power Freeze güçlü dondurma özelliği ile dondurma ya da donmuş yiyeceği katılaştırmak için kullanıcılarına büyük avantaj sağlıyor. Bunların yanı sıra buz yapmak isteyen kullanıcılar için de Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli büyük avantajlar sağlıyor. Samsung RT46K6000WW fiyatı performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor. Samsung RT46K6000WW yorumlarına göz atıldığında kullanıcıların memnuniyetini rahatlıkla görebilirsiniz.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Kore Teknoloji devi Samsung imzası taşıyan bu buzdolabı, tasarımı ve teknik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Çift kapılı bir buzdolabı modeli olan Samsung RT46K6000WW, kullanıcılarına pek çok avantaj seçeneği sağlıyor. Çevre dostu olan Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli A+ enerji sınıfında yer alıyor. Sağladığı enerji tasarrufuyla hem çevreyi hem de bütçenizi korumanızı sağlayan bu buzdolabı modelinin 468 litrelik kapasitesi sayesinde yiyeceklerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Hızlı soğutma özelliğiyle yiyecek ve içeceklerinizi soğutmanın yanı sıra buz yapmak için de harika ortam yaratan Samsung RT46K60000WW buzdolabı modeli beyaz rengiyle de göz kamaştırıyor. Samsung RT46K6000WW, kolay kayan raf ile tasarlanıyor. Arkadaki yiyeceklere pratik biçimde erişebilmeyi sağlayan kayan raflar, yiyecek ve içeceklerinizi etkili bir şekilde saklamanızı, düzenlemenizi ve ürünlere rahat erişebilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede arkada ve köşede kalan ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Diğer buzdolabı modellerine göre daha sessiz ve daha az enerjiyle daha uzun süre çalışabilen Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli dijital inverter teknolojisi ile donatılmış. Dijital inverter teknolojisi, soğutma talebine karşılık kompresör hızını 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlıyor. A+ enerji sınıfı ile daha az enerji tüketerek hem çevreyi hem de bütçenizi koruyan Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli, daha uzun ömürlü performans sergilemek amacıyla eskime ve yıpranma oranını da düşürüyor. Üstelik cihazın yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemi ile tasarlanıyor. LED aydınlatma sistemi geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha ince daha şık ve daha tasarruflu olarak üretiliyor. Samsung RT46K6000W buzdolabı modelinin üst ve yan taraflarına yerleştirilen lambalar, her alanı güzel ve parlak bir şekilde aydınlatıyor. Bu sayede günün her saatinde rahat bir görüş alanı sağlıyor. Cihazın dondurucusu 2 raflı olarak tasarlanıyor. Üstelik herhangi bir elektrik kesintisinde yaklaşık 16 saat depolama süresi sağlıyor. Samsung RT46K6000WW incelemelerine bakıldığında ürünün hem teknik hem de tasarımsal özellikleriyle dikkat çektiğini görebilirsiniz. Siz de böyle kullanışlı ve şık bir buzdolabına sahip olmak isterseniz, ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla kolayca satın alabilir, yiyeceklerinizi sağlıkla saklayabilirsiniz.


Buzdolabının her tarafında Nem Dolu Tazelik Yalnız Twin Cooling Plus™ geleneksel bir TMF'de 30% olan nemliliği 70% oranıyla sağlayarak buzdolabındaki yiyeceklerin tazeliğini korumak adına elverişli bir ortam yaratır. Böylece içindeki malzemeleri kurumadan, daha uzun süre taze tutar. Lezzetli, kokusuz donmuş yiyecekler Twin Cooling Plus™ sistemi beklenmedik kokuların buzdolabından dondurucu bölmesine yayılmasını durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutur. Böylece donmuş yiyeceklerin orijinal tadı daha uzun süre korunur. Talep üzerine 5 Dönüşüm Modu Saklamada üstün esneklik sağlar. Farklı sebeplerden veya özel durumlardan dolayı taze tutmanız gereken tüm yiyecekler için dondurucunuzu bir buzdolabına dönüştürün. Ya da özelliklere bağlı olarak enerji tasarrufu için kapalı* moduna alın. Buz oluşturur ve içecekleri soğutur Hızlı dondurma veya soğutma için güçlü soğuk havayı hızlı bir şekilde iletir. Tek bir dokunuşla Power Cool (Güçlü Soğutma) özelliği yiyecek ve içecekleri çabucak soğuturken Power Freeze (Güçlü Dondurma) özelliği dondurma veya donmuş yiyeceği katılaştırmak ve buz yapmak için mükemmeldir. Arkadaki yiyeceklere kolaylıkla erişme Buzdolabının içine erişirken genellikle engellere takılırsınız. Kolay Kayan raf yiyeceklerinizi etkili bir biçimde saklamanızı, düzenlemenizi ve bunlara erişmenizi sağlar - arkada ve köşele kalanlara kolaylıkla erişebilirsiniz. Daha sessiz ve az enerjiyle daha uzun süre çalışır Dijital İnverter Teknolojisi soğutma talebine karşılık kompresör hızını 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlar. Daha az enerji tüketir, sesi azaltır ve uzun ömürlü performans için eskime ve yıpranma oranını düşürür. İçindeki her şeyi net olarak görün Yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemi geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha ince, daha şık ve daha tasarrufludur. Üst ve yan taraflarda yerleştirilen lambalar her köşeyi güzel ve parlak bir şekilde aydınlatarak daha iyi görünürlük sağlar.


Ağırlık Derinlik Genişlik Gürültü Seviyesi
73500 726 700 41
Yıllık Enerji Tüketimi Yükseklik Dondurma Kapasitesi (KG) Dondurucu Raf Sayısı
323 1825 6 2
Buzdolabı net kapasitesi Buzdolabı Raf Sayısı Raf Malzemesi Yumurtalık
343 4 Temperli cam/Plastik Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Samsung RT46K6000WW No Frost Buzdolabı
4.7
 • 5
  28
 • 4
  9
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.