Çok Satanlar
Gürültü Seviyesi 67 dB

Roborock S7 Robot Süpürge Beyaz

Ürün Kodu: 115041451
 • En geç 25 Mart Cumartesi günü kargoda
Satıcı AliSe
13.285 TL
13.285 TL
Kirala
Aylık 722,00 TL’den başlayan fiyatlarla
İşleminize yeni bir sayfada devam edilecektir.
Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
Satıcı
Ürün Açıklaması

Roborock S7 Robot Süpürge Beyaz

Roborock S7 robot süpürge ile pratik temizliğin en detaylı halini keşfedin. Üstün teknolojiyle geliştirilen ürün ev temizliğinde birçok kolaylık sunuyor. Hali, parke veya mermer yüzey fark etmeksizin kapsamlı bir temizlik için ürünü tercih edebilirsiniz. Ürün sahip zemin algılama özelliğiyle sizin müdahalenize ihtiyacı yok. Her zemini otomatik olarak algılayarak özel temizlik imkanı sunan Roborock S7 ile uzaktan temizlik sağlayabilirsiniz. Roborock S7 akıllı süpürge teknolojinin tek adresi Teknosa’da sizi bekliyor. Farklı satıcıların buluştuğu web sitemiz ile birçok elektrikli ev aleti ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Roborock S7 Robot Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Roborock S7 robot süpürge beyaz gelişmiş fonksiyonlarıyla detaylı ve etkili temizlik sunuyor. Müdahale veya kontrol istemenden temizlik imkanı sunan ürünle hiçbir efor sarf etmenize gerek yok. Ev dışında olsanız dahi Roborock S7 robot süpürgeyi kullanabilirsiniz. elektrikli süpürge çeşitleriyle bilinen Roborock markasının son teknoloji ürünü ekstra fonksiyonlarıyla da kullanıcılardan tam not alıyor. Ürün sert yüzeylerde kurumuş ve kalıntı haline gelmiş kirleri dahi kolaylıkla çıkarabiliyor. Yüksek titreşim özelliğiyle evinizdeki parke, ahşap ve mermer gibi yüzeylerin temizlendiğinden emin olabilirsiniz. Ürünün sahip olduğu 470 ml’lik kir ve toz haznesi uzun süreli kullanım için ideal. Bu donanım sayesinde kullanım sırasında ve sonrasında sürekli hazne değiştirmenize gerek yok. Geniş toz ve su kapasitesine sahip olan ürün ev temizliğini dolum problemi yaşamadan gerçekleştirebilir. Tüm bunlara ek olarak üründe hassas haritalama sistemi öne çıkıyor. Bu sistem sayesinde evinizin istediğiniz gibi temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Roborock S7 Robot Süpürgeyi Nasıl Kullanırım?

Roborock S7 akıllı robot süpürge pratik ayarlanabilir yapısıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Ürünü ev yapısına göre ayarlayarak çalıştırmaya başlayabilirsiniz. LİDAR navigasyon teknolojisine sahip olan ürün hassas haritalama özeliğiyle öne çıkıyor. Bu özellik ev yapısını dip köşe algılayarak temizlenecek alanların belirlenmesini sağlıyor. LİDAR navigasyon donanımıyla evinizin her noktasının temiz kalmasını sağlayın. Buna ek olarak gelen rota izleme özelliği temizlik sırasında ürünün geçtiği tüm konumları görüntülemenizi sağlıyor. Ayrıca robotu istediğiniz alana yönlendirme imkanı yanıyor. Ürünün kontrol uygulamasını akıllı telefona yükleyerek temizlik takibini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürün bir kere kullanıldıktan sonra yüzeyleri otomatik tanımlama özelliğine de sahip. İlk kullanım sonrasında halı ve sert zemine özel temizlik imkanı elde edebilirsiniz. Kullanım sonrasında ürününü temizlemek oldukça pratik. Yıkanabilir E11 nominal hava filtresine sahip olan ürünü tıkanma gibi problemler yaşamadan gelecek temizliğe hazırlayabilirsiniz.

Roborock S7 Robot Süpürge Kimler İçin Uygun?

Roborock S7 robot süpürge ve paspas özelliklerini bir arada kullanmak isteyenlere hitap ediyor. Ürün gelişmiş paspas ve fırça donanımlarıyla her alanın üstesinden gelebiliyor. Detaylı temizlik için ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ürünün sahip olduğu temizleme fırçası ve filtre donanımı evcil hayvan sahibi olanlar için ideal. Kauçuk fırça tasarımıyla öne çıkan ürün kedi ve köpek gibi dostlarınızın tüylerini derinlemesine temizleyebiliyor. Bununla birlikte gelen 2500 Pa gücündeki emiş gücü mikro boyuttaki partikülleri dahi çekiyor. Bu tür toz ve tüy kalıntılarına karşı alerjiye sahipseniz ürünü özellikle tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra üründe bulunan çocuk kilidi donanımı emniyetli kullanım vadediyor. Çocuğunuzun güvenliği için ürünün bu özelliğini aktif edebilirsiniz. Ürünün sahip olduğu ultrasonik halı tanıma özelliği farklı zeminlere sahip evler için ideal. Yüzeyin ve halının yapısına göre temizlik imkanı sunan bu donanın ses dalgalarıyla zemin özelliklerini tespit ediyor. Sonrasında gelişmiş teknolojisi sayesinde zemin özelliklerine uygun olan bir temizlik sistemi geliştiriyor. Buna ek olarak paspas kaldırma özelliği de üründe mevcut. Bu özellik sayesinde müdahale etmenize gerek kalmadan paspas altındaki tozları temizleyebiliyor. Kapsamlı bir temizlik için Roborock S7 akıllı süpürgeye güvenebilirsiniz. Ürünün gelişmiş haritalama sistemi kişisel yönlendirme imkanı tanıyor. Bu özelliği kullanarak temizlenmesini istemediğiniz alanları haritadan çıkarabilirsiniz.

Roborock S7 Robot Süpürgenin Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Roborock S7 robot süpürge ve paspas beyaz seçeneğinin kullanıcıların beğenisini kazanan birçok özelliği mevcut. Ürünü diğer elektrikli ev aletlerinden farklı kılan özellikler arasında VibraRise, yüzer fırça ve ses kontrolü özellikleri öne çıkıyor. VibraRise teknolojisi ürüne farklı bir paspaslama biçimi kazandırıyor. Bu teknoloji ürünün zemini dakikada 3000 kez fırçalamasını sağlıyor. Böylece kalıcı kir ve tozların zeminden arınmasına olanak tanıyor. Ayrıca 300 ml’lik su kapasitesi ile ürün paspas sırasında suyu devir daim olarak uygulayabiliyor. Pırıl pırıl ve hijyeni bir zemin temiziliği için Roborock robot süpürgeyi kullanabilirsiniz. Yüzer fırça özelliği ise mesafeyi algılayarak fırçanın zemine 0 derece yaklaştırıyor. Böylece zemindeki tüm toz ve partikülleri derinlemesine temizliyor. Bununla birlikte ürünün sahip olduğu yükselme özelliği halı gibi yüksek zeminleri otomatik olarak algılıyor. Kontrol etme gereksinimi duymadan kesintisiz temizlik için Roborock S7 süpürgeye güvenebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak üründe bulunan sesle kontrol özelliği uzaktan yönlendirme yapmanıza imkan tanıyor. Google Home, Alexa ve Siri gibi sistem kısayollarına sahip olan ürün uzaktan gelen komutları algılayarak hareket edebiliyor. Bu özelliği kullanarak sıfır eforla ürünü kontrol edebilirsiniz.


Ağırlık Derinlik Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi
4700 350 MM 2 İthalatçı Garantili
Genişlik Su Tankı Kapasitesi Yükseklik Gürültü Seviyesi
350 MM 0, 2 - 0, 49 96 MM 67 dB
Çalışma Süresi Hepa Filtreli Şarj Süresi Toz Kapasitesi
180 DK Evet 6 Saat 0, 01-0, 99
Moplu Çöp İstasyonlu Haritalama Çift Fırçalı
Evet Hayır Evet Hayır
Navigasyonlu Emiş Gücü
Evet 2500 Pa

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Roborock S7 Robot Süpürge Beyaz
4.8
 • 5
  16
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.