Çok Satanlar
0.0 (0 Değerlendirme)

Raks PF 20 Lotus Elektrikli Fanlı Isıtıcı

Ürün Kodu: 115191231
 • En geç 07 Şubat Salı günü kargoda
Satıcı Derka Shop
428 TL
428 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
Ürün Açıklaması

Raks PF 20 Lotus Elektrikli Fanlı Isıtıcı

Kullanışlı elektrikli ev aletleri kategorisinde tecrübeli ve yerli marka Raks tarafından üretilen Raks PF 20 çeşitli amaçlara hizmet edebilen fanlı ısıtıcıdır. Her ortamı hızlı bir şekilde ısıtabilen Raks PF 20 Lotus elektrikli fanlı ısıtıcı ayrıca soğuk hava üfleme özelliğinden dolayı yaz aylarında da tercih edilebilir. Etkili bir ısı transferi sağlamasının yanı sıra 1000 W ve 2000 W güçte ısı veren iki ayrı kademesiyle de yeterli performans sunar. Sıcak havanın kısa süre içinde yayılmasına yardımcı olurken termik kesici ve termostat özellikleriyle de aşırı ısınma koruması bulunur. Rahat tutma sapına sahip Raks PF 20 Lotus oldukça küçük ebatları sayesinde dilediğiniz yere kolay taşınabilir. Ergonomik tasarımı zemin veya masa gibi yüzeylere yatay ve dikey olarak yerleştirme imkanı tanır.

Raks PF 20 Lotus Elektrikli Fanlı Isıtıcıyı Neden Almalıyım?

Raks PF 20 Lotus elektrikli fanlı ısıtıcı 2000W ortam sıcaklığı yetersiz ev, ofis gibi mekanlar için pratik ısınma aracıdır. Hem ısıtıcı hem de soğutucu özelliği sayesinde avantajlı bir tercihtir. PF 20 cihazının her iki yan bölümünde soğuk hava girişini sağlayan havalandırma delikleri ve üst tarafında gösterge ışığı, güç ve termostat düğmeleri yer alır. Ön yüzeyinde ise sıcak hava çıkışının olduğu ızgara bölümü vardır. Metal malzemeden üretilen çıkış ızgarası yüksek termal iletkenliği aracılığıyla ideal ısı transferi sağlar. Hava akışının daha verimli olması için radyal aerodinamik pervane yapısı ile güçlendirilmiştir. Termik kesici güç dağıtım sistemlerindeki aşırı tüketime karşı koruyucudur. 50/60 Hz frekansta çalışmaya uygundur. 2. kademede 2000 W güçte, 1. kademede ise 1000 W güçte sıcak hava üfler. 16 W güçteki soğuk hava derecesi küçük alanları serinletmede etkilidir. Raks PF 20 Lotus beyaz elektrikli fanlı ısıtıcının ayarlanabilir termostat düğmesi istenilen sıcaklığa ulaşıldığında otomatik kapanmasını sağlayarak enerji tasarrufunu da mümkün kılar. Raks PF 20 kullananlar tarafından da oldukça olumlu geri bildirimler aldığı görülür. Aynı zamanda uygun fiyatlı ısıtıcı araştıranlar için Raks PF 20 Lotus ekonomik bir alternatiftir. Karar vermenize yardımcı olması açısından Raks PF 20 yorumlarını inceleyebilir, kullanıcı deneyimleri doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Raks PF 20 Lotus Elektrikli Fanlı Isıtıcıyı Nasıl Kullanırım?

Basit çalışma mekanizmasına sahip Raks PF 20 kullanıma hazır olarak sunulur ve herhangi bir montaj yapılmasına ihtiyaç yoktur. 220-240 V voltajda ve 50/60 Hz frekansta güvenli şekilde çalışır. Raks PF 20 Lotus beyaz elektrikli fanlı ısıtıcı fişe takıldıktan sonra “0” konumunda olan ayar düğmesi istenen sıcaklık derecesine getirilir. Belli bir sıcaklıkta otomatik kapanması amacıyla hemen yanında bulunan termostat düğmesi saat yönünde çevrilerek çalıştırılır. Parçaların kontrolsüz ısınmasının önlenmesi ve yangına yol açmaması için Raks PF 20 Lotus fişe takılmadan önce ısı ayar düğmesinin “0” konumunda olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kullanım sonrası da önce düğme “Off” durumundayken fişten çekilmelidir. Bununla birlikte olası tehlikeleri önlemek için yanlardaki havalandırma delikleri ve ön bölümdeki çıkış ızgarası asla örtülmemelidir. Dikey konuma ek olarak yatay olarak da kullanım kolaylığı sunan Raks PF 20 Lotus elektrikli fanlı ısıtıcı düğmeler üst tarafa bakacak şekilde düz zeminlere yerleştirilmelidir. Mutlaka aşağı yöne denk gelmesi gereken tutma kulpu yardımıyla hava alacak boşluk kaldığından emin olunmalıdır. Temizliği ise yalnızca nemli bezle silinerek fişten çekildikten ve soğuduğundan emin olduğunuzda yapılmalıdır. Az yer kaplayan ürün soğuduktan sonra kolaylıkla muhafaza edilebilir.

Raks PF 20 Lotus Elektrikli Fanlı Isıtıcı Kimler için Uygun?

Raks PF 20 küçük alanları hızlı ısıtmak için en uygun fanlı ısıtıcılardan biridir. Kış aylarında zor ısınan ev, işyeri gibi mekanlarda tercih edilebilir. Çok yönlü kullanım sağlaması bakımından avantajlıdır. 16 W soğutma gücüyle yaz aylarında da serinleme özelliği sunar. Oldukça hafif oluşu ve ergonomik yapısıyla her yere taşınabilir. Bununla birlikte güvenliği ön planda tutan tasarımda aşırı güç tüketimini önleyen mekanizmalar kullanılmıştır. 3 sıcaklık kademesinin bulunduğu PF 20 fanlı ısıtıcıda hava akışı radyal aerodinamik pervane ve çıkış ızgarasının yüksek termal iletkenliği sayesinde hava akışının sürekliliği sağlanır. Cihazı sürekli çalıştırmanın önüne geçen otomatik termostat düğmesi oda sıcaklığını ideal seviyede tutarken elektrik tüketimi de azaltılmış olur. Ayrıca fanlı ısıtıcı olması sebebiyle ortamdaki havanın kurumasını önlemeye katkıda bulunur. Hem yatay hem de dikey şekilde durabilen Raks PF 20 Lotus elektrikli fanlı ısıtıcı 2000W ve 1000 W güç ayarında ısıtır.

Raks PF 20 Lotus Elektrikli Fanlı Isıtıcının En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Raks PF 20 Lotus beyaz elektrikli fanlı ısıtıcı hızlı ısınma çözümü sunmasıyla ortamın büyüklüğüne göre yardımcı ya da ana sıcaklık kaynağı alternatifi olabilir. 2 ayrı ısı seçeneğinin yanı sıra soğuk hava verebilmesi en öne çıkan özelliğidir. Isı transferini güvenli ve yeterli şekilde sağlar. Hava üfleyerek sıcaklığı değiştiren Raks PF 20 Lotus elektrikli fanlı ısıtıcı rahat tutma sapı sayesinde her yere getirilebilmesi bakımından portatif bir üründür. Düz olan zeminlerde ayakları üzerinde veya yan durabilir. Raks PF 20 Lotus beyaz rengiyle de şık bir görünüm sergiler. Güç kablosunu prize takıp açma kapama düğmesini “Off” seviyesinden soğuk, 1. veya 2. kademe ısı seviyesine getirerek ortam sıcaklığını kısa sürede değiştirebilir, termostat düğmesini aktifleştirerek istediğiniz sıcaklığa ulaşınca otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz.


Max. 2000W


2 ayrı güçte ısıtma


Termik kesicili


Termostatlı


Yatay ve dikey kullanım


Soğuk hava üfleme özelliği


Modern ergonomik tasarım


2000W/1000W, 220 - 240V, Termik kesicili, Termostatlı


Aşırı Isınma Koruması Ayarlanabilir Termostat
Evet Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Raks PF 20 Lotus Elektrikli Fanlı Isıtıcı
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.