text.skipToContent text.skipToNavigation

Akıllı Bileklik

Akıllı Bileklik
MARKALAR
FİYAT
STOK DURUMU
Ekran Boyutu

Akıllı Bileklik için 3 ürün bulundu

Akıllı Bileklikler

Giyilebilir teknolojiler hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Attığımız adımdan su içme alışkanlığımıza, yaptığımız spor aktivitelerinden yaktığımıza kaloriye kadar bir çok detayı giyilebilir teknolojiler ile takip edebiliyoruz.

Akıllı Bileklik Nedir?

Akıllı bileklikler günlük hayatımıza teknolojiyi dahil ettiğimiz cihazlardan bir tanesi. Gün içinde yaptığımız bir çok aktiviteyi akıllı bileklikler üzerinden takip edebilmemiz mümkün. Akıllı bileklikler takip edebilme imkanı sunmakla kalmıyor aynı zamanda hayatımızı düzenlememize yardımcı olacak önerilerde de bulunuyor. Akıllı bilekliklerin bir çoğu hem iOS hem de Android işletim sistemiyle çalışabiliyor.

Akıllı Bileklik Fiyatları

Akıllı bileklik fiyatları marka ve modelinden, sahip olduğu özelliğe kadar farklı etmenlerden etkilenmektedir. Akıllı bilekliğin sahip olduğu teknik özellikler arttıkça fiyat aralığı da artış göstermektedir. Teknosa akıllı bileklik kategorisinde her ihtiyaca uygun bir ürün mutlaka vardır.

Akıllı Bileklik Marka ve Modelleri

Akıllı bileklik kategorisinde bir çok marka ve modeli bulabilmek mümkün. Öne çıkanlar arasında ise Xiaomi, Preo, Vestel ve Alcatel dikkat çekiyor.

Akıllı saat ile akıllı bilek arasındaki farklar nelerdir?

Akıllı bileklik ile akıllı saat farkı hitap ettiği kitleye göre değişmektedir. Akıllı saatte uygulama desteği bulunmaktadır. Aynı akıllı telefon gibi akıllı saate de uygulama yükleyip kontrol edebilme imkânı vardır. Bir diğer farklılık ise akıllı saatte arama yapma ve gelen aramaları cevaplayabilme özelliği bulunurken bu ayrıcalık akıllı bileklikte yer almamaktadır. Yine akıllı saat ile mesaj atmak, gelen mesajları kontrol etmek, internete bağlanmak gibi birtakım avantajlara sahip olurken akıllı bileklik ile bunları yapmak da mümkün değildir. Akıllı bileklikler daha çok spor aktivitelerinde ön plana çıkmaktadır. Günlük spor aktiviteleri tutma (adım sayma, kalori ölçme), uyandırma, uyku düzeni sağlama konusunda oldukça kullanışlı cihazlardır.