Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Philips XB9185/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

4.499 TL
4.299 TL
9 x 477,67 TL = 4.299 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 769,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 979,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 1.399,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Philips XB9185/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

Ev temizliğinizi zahmetsizce gerçekleştirmek için yüksek emiş gücüne sahip, LED aydınlatmalı başlığa sahip toz torbasız bir elektrikli süpürge almayı planlıyorsanız, Philips XB9185/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge modelini, rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tüketici elektroniği alanında dünyanın en önemli isimlerinden Philips’in Marathon Ultimate ailesinin en güçlü modeli olma özelliği taşıyan ürün, PowerCyclone 10 teknolojisinden aldığı güçle kusursuz bir temizlik vadediyor. Alerji sertifikalı model, yer temizliği esnasında hayatınızı kolaylaştıran sayısız özelliğe sahip. Dahası, Philips Marathon Ultimate XB9185/07 toz torbasız elektrikli süpürge fiyatı ile bütçenizi yormayan aralıklarda sunuluyor.

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 Modelini Neden Almalıyım?

Evinizin yerlerinin temizliğine azami ölçüde önem gösteriyor, yerden havalanan toz partiküllerinin kısa süre içerisinde sehpa, masa gibi mobilyalarınızın yanı sıra televizyon gibi elektronik eşyaların üzerinde birikmesini engellemeyi hedefliyorsanız, bu modeli satın alabilirsiniz.

Elektrikli süpürge geliştirme konusunda rüştünü ispat eden Philips’in sektör standartlarını belirleyen modeli ile konforlu ve kolay temizliğin keyfini çıkarabilir, her türlü zeminde kullanabileceğiniz ürünle sert zemin ve halılarınızı tertemiz hâle getirebilirsiniz. Evinizi, sevimli evcil hayvanlarla paylaşıyor, onların çoğu zaman gözle göremediğiniz tüylerini etkili biçimde temizlemeyi istiyorsanız, TriActive Ultra LED başlığıyla her zaman tespit edemediğiniz tüy ve tozları, modelle anında toplayabilirsiniz. Gerek kalın gerekse ince tozları etkin biçimde yakalayıp toz haznesine hapseden Philips XB9185/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge, üstün emiş gücüyle beklentilerinizin çok üzerinde bir temizlik performansı gösteriyor.

Eğer alerjik rahatsızlıklarınız varsa, Allergy H13 filtre sistemine sahip ürünü, alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Allergy H13 filtre, HEPA 13 ile eşdeğer olduğu için süpürgeyi gönül rahatlığıyla satın alıp kullanabilir, en ince toz parçacıklarının neredeyse %100’ünü yakalayan filtre ile sağlığınızı koruyarak temizlik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yalnızca sert zemin ve halı için değil aynı zamanda mobilya ve döşeme gibi daha narin yüzeylerde de değerlendirebileceğiniz süpürgeyi, kullanımı kolay ErgoGrip kontrollü tutma kolu ile yönetebilirsiniz. Hem emiş gücünü hem de çalışma faaliyet fonksiyonlarının tuşlarına ev sahipliği yapan tutma kolu, süpürgenizi etkin ve etkili manevralarla kullanabilmenize imkân tanıyor.

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 Elektrikli Süpürgeyi Nasıl Kullanırım?

Kutusunu açtığınızda sizleri kullanım kılavuzu ve diğer belgelerle karşılayan ürünün tüm aksesuarları, demonte şekilde geliyor. Ancak filtre ve benzeri ana ekipmanlar, süpürgenin üzerinde kullanıma hazır durumda bulunuyor. Siz cihazı hangi şekilde kullanacaksanız, tutma kolu ve teleskobik boruyu taktıktan sonra aksesuarlar arasından seçim yaparak temizlik işlemine başlayabilirsiniz.

Süpürgenin gizli elektrik kablosu, cihazın arka kısmında. Süpürme işlemi sonrasında model üzerindeki tuşa basarak otomatik olarak sardırabileceğiniz 8 metrelik elektrik kablosu, size süpürme süresince büyük esneklik sağlıyor. Zira 8 metrelik kabloyla birlikte teleskobik boru ve tutma kolu, toplamda 11 metre yarıçaplı bir alanı rahatça temizleyebilmenize imkân tanıyor. Süpürgeyi tutma kolundaki tuşlar üzerinden çalıştırıp emiş gücünü ayarladıktan sonra hayalini kurduğunuz temiz yüzeyleri elde etmek için temizliğe başlayabilirsiniz. Tutma kolundaki algılayıcılar, süpürgeyi kullanmayıp kolu bıraktığınız anları fark edip cihazın beş saniye içerisinde kapanmasın sağlıyor. Böylece telefon çağrısı aldığınızda ya da evinizin kapısı çaldığında, süpürme işlemini hemen bırakıp o an ilgilenmeniz gereken işlere yönelebilirsiniz.

En üst emiş gücüne ayarladığınızda halı gibi yüzeyleri çok daha etkin biçimde temizleyebilen Philips Marathon Ultimate XB9185/07 toz torbasız elektrikli süpürge yorumlar ve değerlendirmelerde de belirtildiği gibi oldukça sessiz çalışıyor. Özellikle iş dönüşü, günün ilerleyen saatlerinde temizlik yapmanız gerekiyorsa düşük ve orta seviye emiş gücü ayarlıyken komşularınızı ve ev sakinlerini rahatsız etmeden yerleri süpürebilirsiniz. 2,2 litrelik NanoClean teknolojili toz haznesini, tozlar hazneye yapışmadığı için kolayca temizleyip bir sonraki temizlik sürecine hazırlık yapabilirsiniz.

Philips XB9185/07 Marathon Ultimate Kimler İçin Uygun?

Yer temizliğini hızlıca tamamlamak isteyen, düşük düzeyde ses çıkaran bir süpürgeye gereksinim duyanlar için uygun bir model olan Philips XB9185/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge yeşil rengiyle de herkesin beğenisini kazanıyor. Ayrıca konforlu ve kolay bir temizlik isteyen, hijyene ve sağlığa önem veren, edindiği elektrik süpürgesini maksimum verimle, yıllarca kullanmayı hedefleyenler, bu modeli tercih ediyor.

Geleneksel toz torbalı elektrikli süpürgelerden farklı yapısı, yüksek emiş gücüne sahip ve sessiz çalışan motoru, cihazın kullanıcı kitlesini genişletiyor. Ayrıca Marathon serisinin alametifarikası olarak değerlendirilen özellikleri ve düşük güç tüketimi sayesinde evinin elektrik giderlerini azaltmak isteyenlere de sesleniyor.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips’in dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye’de de sayısız kullanıcı tarafından takdirle karşılanan ürünü Marathon Ultimate XB9185/07, PowerCyclone 10 teknolojili motoru, TriActive Ultra LED başlığı, Allergy H13 filtresi ve uzaktan kumandalı tutma kolu ErgoGrip ile öne çıkıyor.

Düşük emiş gücüne ayarlı durumdayken bile yüzeylerdeki kırıntı, toz ve evcil hayvan tüylerini sorunsuzca toz haznesine aktaran model, ana ünitesindeki LED aydınlatma ile filtrenin ne zaman temizlenmesi gerektiğine dair ayrıntıları gösteriyor. Böylece her temizlik sonrasında filtreyi özellikle kontrol etmeniz gerekmiyor. Kullanılmadığında otomatik olarak durma, hassas yüzeylerin tozlarını almak için değerlendirebileceğiniz toz alma başlıkları, köşe ve döşeme başlıkları, modelin öne çıkan özellikleri arasında sayılıyor.

Siz de bugüne kadar geleneksel yapıdaki elektrikli süpürgelerle zemin temizliği yaptıysanız ve sizi hem yormayacak hem de işlerinizi kolaylaştıracak yeni nesil bir süpürgeye yatırım yapmak istiyorsanız, Philips XB9185/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge ile tanışma vaktiniz gelmiş bulunuyor.


PowerCyclone 10 teknolojisi


Allergy H13 filtre


Power Max Sensör


TriActive Ultra LED başlık


NanoClean Teknolojisi


Entegre fırça


Uzaktan kumanda


Otomatik Açılma/Kapanma


Alerji H13 filtre sistemi, ince tozları %99,9'dan yüksek oranda yakalar Tamamen kapalı filtreleme sistemi, alerjisi olanlar ve daha yüksek seviyede hijyene ihtiyaç duyan kişiler için polen, evcil hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere ince toz parçacıklarının %99,9'unu yakalar. Filtreleme seviyesi HEPA 13 ile eşdeğerdir. Kullanılmadığında otomatik durur Akıllı otomatik açılma kapanma özelliği, elektrik süpürgenizi kullanılırken otomatik olarak açar ve kullanılmadığı zaman kapatır. Uzaktan kumandalı ErgoGrip tutma yeri kolay hareket kabiliyeti sunar ErgoGrip tutma yeri, rahat ve verimli süpürme sağlar. Süpürürken dar alanlara kolayca ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca güç kullanımını düşürmenizi sağlayan kontrol seçenekleri sayesinde temizliği daha hızlı bitirebilir veya tek bir düğmeye dokunarak süpürgeyi kapatabilirsiniz. Mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri temizleyin " Tutma yerinde, mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri çizmeden temizlemenize yardımcı olan entegre yumuşak fırça bulunur" NanoClean Teknolojisi, toz bulutu oluşumunu en aza indirir Özel olarak geliştirilen NanoClean teknolojimiz sayesinde evinizde hem zeminler hem de hava daha temiz olacak. Hazneyi boşaltırken tozu haznenin dibine gönderir ve toz bulutlarını en aza indirir. Böylece hazneyi açtığınızda toz uçuşmaz. PowerCyclone 10 en yüksek emiş gücünü sağlar Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojimizin mükemmel performansının sunduğu en yüksek emiş gücü sayesinde süpürürken içiniz rahat etsin. Evinizde üstün temizliğin keyfini çıkarabilmeniz için hava akışını maksimuma çıkaran güçlü dönme hareketi ve yüksek performans ile tasarlanmıştır. PowerMax Sensörü, filtrenin değiştirilme zamanı geldiğinde size haber verir Her zaman maksimum performansın keyfini çıkarın. PowerMax Sensörümüz filtreyi ne zaman temizlemeniz gerektiğini haber verir. Ayrıca mükemmel performansı ve maksimum emiş gücü sayesinde her zamankinden derin temizlik sağlar. TriActive Ultra LED başlık, gizli tozları ortaya çıkarır ve temizler Bazen, istediğiniz kadar iyi temizleyip temizlemediğinizi görmek zor olabilir. Artık TriActive Ultra LED başlığımızdaki LED lambalar sayesinde her şeyi görebilirsiniz. Gizli tozu ortaya çıkaran bu LED lambalar sayesinde tek bir noktayı dahi kaçırmadan derinlemesine temizlediğinizden emin olacaksınız.


Teknik Özellikler

Tasarım
Toz torbası tipi Torbasız
Uygun kullanım Ev
Tip Silindir vakum
Ergonomi
Teker sayısı 3 tekerlek(ler)
Performans
Temizleme yüzeyleri Çıplak zemin, Halı, Sert zemin, Döşemelik
Vakumlu temizleme hava filtresi Alerji filtresi
Teknik detaylar
Gürültü seviyesi 78 dB
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 4.299 TL 4.299 TL
2 2.149,50 TL 4.299 TL
3 1.433 TL 4.299 TL
4 1.074,70 TL 4.299 TL
6 716,50 TL 4.299 TL
8 537,30 TL 4.299 TL
9 477,60 TL 4.299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 4.299 TL 4.299 TL
2 2.149,50 TL 4.299 TL
3 1.433 TL 4.299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 4.299 TL 4.299 TL
2 2.149,50 TL 4.299 TL
3 1.433 TL 4.299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 4.299 TL 4.299 TL
2 2.149,50 TL 4.299 TL
3 1.433 TL 4.299 TL
4 1.074,70 TL 4.299 TL
5 859,80 TL 4.299 TL
6 716,50 TL 4.299 TL
7 614,10 TL 4.299 TL
8 537,30 TL 4.299 TL
9 477,60 TL 4.299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 4.299 TL 4.299 TL
2 2.149,50 TL 4.299 TL
3 1.433 TL 4.299 TL
4 1.074,70 TL 4.299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 4.299 TL 4.299 TL
2 2.149,50 TL 4.299 TL
3 1.433 TL 4.299 TL
4 1.074,70 TL 4.299 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 4.299 TL 4.299 TL
2 2.149,50 TL 4.299 TL
3 1.433 TL 4.299 TL
4 1.074,70 TL 4.299 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Philips XB9185/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge Yorumları