Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

Gürültü Seviyesi 78 dB

Philips Philips XB9185/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

Ürün Kodu: 115049453
 • En geç 06 Mart Çarşamba günü kargoda
Satıcı: Reyontek
13.099 TL
13.099 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (8)
Satıcı
13.990 TL
Satıcı
TEKNOSA
13.999 TL
Satıcı
14.895,56 TL
Satıcı
15.999 TL
15.499 TL
15.999 TL
Satıcı
16.900 TL
Satıcı
16.949 TL
Satıcı
19.999 TL
17.499 TL

Ürün Açıklaması

Ev temizliğinizi zahmetsizce gerçekleştirmek için yüksek emiş gücüne sahip, LED aydınlatmalı başlığa sahip toz torbasız bir elektrikli süpürge almayı planlıyorsanız, Philips XB9185/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge modelini, rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tüketici elektroniği alanında dünyanın en önemli isimlerinden Philips’in Marathon Ultimate ailesinin en güçlü modeli olma özelliği taşıyan ürün, PowerCyclone 10 teknolojisinden aldığı güçle kusursuz bir temizlik vadediyor. Alerji sertifikalı model, yer temizliği esnasında hayatınızı kolaylaştıran sayısız özelliğe sahip. Dahası, Philips Marathon Ultimate XB9185/07 toz torbasız elektrikli süpürge fiyatı ile bütçenizi yormayan aralıklarda sunuluyor.

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 Modelini Neden Almalıyım?

Evinizin yerlerinin temizliğine azami ölçüde önem gösteriyor, yerden havalanan toz partiküllerinin kısa süre içerisinde sehpa, masa gibi mobilyalarınızın yanı sıra televizyon gibi elektronik eşyaların üzerinde birikmesini engellemeyi hedefliyorsanız, bu modeli satın alabilirsiniz.

Elektrikli süpürge geliştirme konusunda rüştünü ispat eden Philips’in sektör standartlarını belirleyen modeli ile konforlu ve kolay temizliğin keyfini çıkarabilir, her türlü zeminde kullanabileceğiniz ürünle sert zemin ve halılarınızı tertemiz hâle getirebilirsiniz. Evinizi, sevimli evcil hayvanlarla paylaşıyor, onların çoğu zaman gözle göremediğiniz tüylerini etkili biçimde temizlemeyi istiyorsanız, TriActive Ultra LED başlığıyla her zaman tespit edemediğiniz tüy ve tozları, modelle anında toplayabilirsiniz. Gerek kalın gerekse ince tozları etkin biçimde yakalayıp toz haznesine hapseden Philips XB9185/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge, üstün emiş gücüyle beklentilerinizin çok üzerinde bir temizlik performansı gösteriyor.

Eğer alerjik rahatsızlıklarınız varsa, Allergy H13 filtre sistemine sahip ürünü, alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Allergy H13 filtre, HEPA 13 ile eşdeğer olduğu için süpürgeyi gönül rahatlığıyla satın alıp kullanabilir, en ince toz parçacıklarının neredeyse %100’ünü yakalayan filtre ile sağlığınızı koruyarak temizlik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yalnızca sert zemin ve halı için değil aynı zamanda mobilya ve döşeme gibi daha narin yüzeylerde de değerlendirebileceğiniz süpürgeyi, kullanımı kolay ErgoGrip kontrollü tutma kolu ile yönetebilirsiniz. Hem emiş gücünü hem de çalışma faaliyet fonksiyonlarının tuşlarına ev sahipliği yapan tutma kolu, süpürgenizi etkin ve etkili manevralarla kullanabilmenize imkân tanıyor.

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 Elektrikli Süpürgeyi Nasıl Kullanırım?

Kutusunu açtığınızda sizleri kullanım kılavuzu ve diğer belgelerle karşılayan ürünün tüm aksesuarları, demonte şekilde geliyor. Ancak filtre ve benzeri ana ekipmanlar, süpürgenin üzerinde kullanıma hazır durumda bulunuyor. Siz cihazı hangi şekilde kullanacaksanız, tutma kolu ve teleskobik boruyu taktıktan sonra aksesuarlar arasından seçim yaparak temizlik işlemine başlayabilirsiniz.

Süpürgenin gizli elektrik kablosu, cihazın arka kısmında. Süpürme işlemi sonrasında model üzerindeki tuşa basarak otomatik olarak sardırabileceğiniz 8 metrelik elektrik kablosu, size süpürme süresince büyük esneklik sağlıyor. Zira 8 metrelik kabloyla birlikte teleskobik boru ve tutma kolu, toplamda 11 metre yarıçaplı bir alanı rahatça temizleyebilmenize imkân tanıyor. Süpürgeyi tutma kolundaki tuşlar üzerinden çalıştırıp emiş gücünü ayarladıktan sonra hayalini kurduğunuz temiz yüzeyleri elde etmek için temizliğe başlayabilirsiniz. Tutma kolundaki algılayıcılar, süpürgeyi kullanmayıp kolu bıraktığınız anları fark edip cihazın beş saniye içerisinde kapanmasın sağlıyor. Böylece telefon çağrısı aldığınızda ya da evinizin kapısı çaldığında, süpürme işlemini hemen bırakıp o an ilgilenmeniz gereken işlere yönelebilirsiniz.

En üst emiş gücüne ayarladığınızda halı gibi yüzeyleri çok daha etkin biçimde temizleyebilen Philips Marathon Ultimate XB9185/07 toz torbasız elektrikli süpürge yorumlar ve değerlendirmelerde de belirtildiği gibi oldukça sessiz çalışıyor. Özellikle iş dönüşü, günün ilerleyen saatlerinde temizlik yapmanız gerekiyorsa düşük ve orta seviye emiş gücü ayarlıyken komşularınızı ve ev sakinlerini rahatsız etmeden yerleri süpürebilirsiniz. 2,2 litrelik NanoClean teknolojili toz haznesini, tozlar hazneye yapışmadığı için kolayca temizleyip bir sonraki temizlik sürecine hazırlık yapabilirsiniz.

Philips XB9185/07 Marathon Ultimate Kimler İçin Uygun?

Yer temizliğini hızlıca tamamlamak isteyen, düşük düzeyde ses çıkaran bir süpürgeye gereksinim duyanlar için uygun bir model olan Philips XB9185/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge yeşil rengiyle de herkesin beğenisini kazanıyor. Ayrıca konforlu ve kolay bir temizlik isteyen, hijyene ve sağlığa önem veren, edindiği elektrik süpürgesini maksimum verimle, yıllarca kullanmayı hedefleyenler, bu modeli tercih ediyor.

Geleneksel toz torbalı elektrikli süpürgelerden farklı yapısı, yüksek emiş gücüne sahip ve sessiz çalışan motoru, cihazın kullanıcı kitlesini genişletiyor. Ayrıca Marathon serisinin alametifarikası olarak değerlendirilen özellikleri ve düşük güç tüketimi sayesinde evinin elektrik giderlerini azaltmak isteyenlere de sesleniyor.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips’in dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye’de de sayısız kullanıcı tarafından takdirle karşılanan ürünü Marathon Ultimate XB9185/07, PowerCyclone 10 teknolojili motoru, TriActive Ultra LED başlığı, Allergy H13 filtresi ve uzaktan kumandalı tutma kolu ErgoGrip ile öne çıkıyor.

Düşük emiş gücüne ayarlı durumdayken bile yüzeylerdeki kırıntı, toz ve evcil hayvan tüylerini sorunsuzca toz haznesine aktaran model, ana ünitesindeki LED aydınlatma ile filtrenin ne zaman temizlenmesi gerektiğine dair ayrıntıları gösteriyor. Böylece her temizlik sonrasında filtreyi özellikle kontrol etmeniz gerekmiyor. Kullanılmadığında otomatik olarak durma, hassas yüzeylerin tozlarını almak için değerlendirebileceğiniz toz alma başlıkları, köşe ve döşeme başlıkları, modelin öne çıkan özellikleri arasında sayılıyor.

Siz de bugüne kadar geleneksel yapıdaki elektrikli süpürgelerle zemin temizliği yaptıysanız ve sizi hem yormayacak hem de işlerinizi kolaylaştıracak yeni nesil bir süpürgeye yatırım yapmak istiyorsanız, Philips XB9185/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge ile tanışma vaktiniz gelmiş bulunuyor.


Allergy H13 filtre


Power Max Sensör


PowerCyclone 10 teknolojisi


Uzaktan kumanda


Entegre fırça


NanoClean Teknolojisi


Otomatik Açılma/Kapanma


TriActive Ultra LED başlık


Alerji H13 filtre sistemi, ince tozları %99,9'dan yüksek oranda yakalar

Tamamen kapalı filtreleme sistemi, alerjisi olanlar ve daha yüksek seviyede hijyene ihtiyaç duyan kişiler için polen, evcil hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere ince toz parçacıklarının %99,9'unu yakalar. Filtreleme seviyesi HEPA 13 ile eşdeğerdir.

Kullanılmadığında otomatik durur

Akıllı otomatik açılma kapanma özelliği, elektrik süpürgenizi kullanılırken otomatik olarak açar ve kullanılmadığı zaman kapatır.

Uzaktan kumandalı ErgoGrip tutma yeri kolay hareket kabiliyeti sunar

ErgoGrip tutma yeri, rahat ve verimli süpürme sağlar. Süpürürken dar alanlara kolayca ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca güç kullanımını düşürmenizi sağlayan kontrol seçenekleri sayesinde temizliği daha hızlı bitirebilir veya tek bir düğmeye dokunarak süpürgeyi kapatabilirsiniz.

Mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri temizleyin

" Tutma yerinde, mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri çizmeden temizlemenize yardımcı olan entegre yumuşak fırça bulunur"

NanoClean Teknolojisi, toz bulutu oluşumunu en aza indirir

Özel olarak geliştirilen NanoClean teknolojimiz sayesinde evinizde hem zeminler hem de hava daha temiz olacak. Hazneyi boşaltırken tozu haznenin dibine gönderir ve toz bulutlarını en aza indirir. Böylece hazneyi açtığınızda toz uçuşmaz.

PowerCyclone 10 en yüksek emiş gücünü sağlar

Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojimizin mükemmel performansının sunduğu en yüksek emiş gücü sayesinde süpürürken içiniz rahat etsin. Evinizde üstün temizliğin keyfini çıkarabilmeniz için hava akışını maksimuma çıkaran güçlü dönme hareketi ve yüksek performans ile tasarlanmıştır.

PowerMax Sensörü, filtrenin değiştirilme zamanı geldiğinde size haber verir

Her zaman maksimum performansın keyfini çıkarın. PowerMax Sensörümüz filtreyi ne zaman temizlemeniz gerektiğini haber verir. Ayrıca mükemmel performansı ve maksimum emiş gücü sayesinde her zamankinden derin temizlik sağlar.

TriActive Ultra LED başlık, gizli tozları ortaya çıkarır ve temizler

Bazen, istediğiniz kadar iyi temizleyip temizlemediğinizi görmek zor olabilir. Artık TriActive Ultra LED başlığımızdaki LED lambalar sayesinde her şeyi görebilirsiniz. Gizli tozu ortaya çıkaran bu LED lambalar sayesinde tek bir noktayı dahi kaçırmadan derinlemesine temizlediğinizden emin olacaksınız.


Ağırlık Gürültü Seviyesi Kablo Uzunluğu Toz Kapasitesi
6200 78 dB 8 M 1, 00-3, 99

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit sunulmaktadır.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips XB9185/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge
4.7
 • 5
  61
 • 4
  13
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  2
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 8 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.