Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

%8
İNDİRİM
3.899 TL
3.599 TL
9 x 399,89 TL = 3.599 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 549,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 699,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 999,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge; TriActive Ultra başlığı, entegre fırçaları, alerji sertifikası, Power Max sensörü, uzaktan kumanda sistemi ve süper turbo fırçasıyla evinizi en hızlı biçimde temizlemeye geliyor. Siz de böyle bir elektrik süpürgeye sahip olmak isterseniz, ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla kolayca satın alabilir, zahmetsiz temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Philips Marathon Ultimate Elektrikli Süpürgesini Neden Almalıyım?

Ürettiği kişisel bakım ve Elektrikli ev aletleriyle sıkça gündeme gelen Philips, XB9155/07 Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge modelinin üstün özellikleriyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojisi ile şimdiye kadarki en iyi emiş gücünü sunan XB9155/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge, güçlü dönme hareketiyle hava akışını maksimuma çıkarıyor. Üstelik markanın elektrikli süpürge modeli toz torbasız yapısıyla sizleri toz torbası değiştirme derdinden kurtuluyor. Modelin bu özelliği sayesinde bütçenizden de kolaylıkla tasarruf edebilirsiniz. Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge modelinin silindirik haznesi bulunuyor. Silindirik haznede yer alan yüksek hızlandırılmış hava akışı, tozu havadan etkili bir biçimde ayırıyor, her türlü zeminde ve kirde en iyi temizleme performansını kullanıcılarına sunuyor. Philips Marathon Ultimate elektrik süpürgesinin çeşitli başlıkları ile ulaşılması en güç yerleri ve sert zeminleri kolaylıkla temizleyebilmek mümkün. Alerjisi olan kullanıcıların da güvenle Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge modelini tercih edebilmesi için Allergy H13 filtre sistemi bulunuyor. Philips elektrikli süpürgenin toz torbasız bir model olması sizleri toz torbası değiştirme derdinden kurtardığı gibi bütçenizden tasarruf etmenizi de sağlıyor.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Philips XB9155/ dışarıdan gelebilecek darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı olarak tasarlanıyor. Yine de ürünü kullanırken düşürmemeye ve çeşitli yerlere çarpmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca Arnica Tesla Premium elektrikli süpürge modelinin kablosunu kapı aralarına sıkıştırmamaya dikkat edebilirsiniz. Ayrıca cihazın toz haznesini doldukça temizlemelisiniz.

Philips Marathon Ultimate Kimler için Uygun?

Philips Marathon Ultimate süpürge alerjisi olan kullanıcılar için büyük avantajlar sağlıyor. Allergy H13 filtresi ile tasarlanan elektrikli süpürge her türlü tozu ve kiri haznesine hapsediyor. Bunun yanı sıra evcil hayvan besleyen kullanıcılar da Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge modelini tercih edebiliyor. Çünkü modelin güçlü başlıkları ile temizlenmesi en zor evcil hayvan tüylerini bile kolaylıkla temizliyor. Evinde sağlıklı ve temiz ortamlar isteyen kullanıcılar için Philips Marathon Ultimate büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca Philips Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge modeli, daha yüksek seviyelerde hijyene ihtiyaç duyan kullanıcıların ihtiyaçlarını da karşılıyor. Uzaktan kumandalı ErgoGrip tutma yeri sayesinde kolay hareket kabiliyeti sunan Philips Marathon Ultimate, rahat ve verimli bir temizlik imkanı sağlıyor. Bunların yanı sıra güç kullanımını düşürmenize yardımcı olan kontrol seçenekleri ile temizliğinizi hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Philips Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge modelinin içerisinde Süper Turbo fırça da yer alıyor. Süper Turbo fırça, kalın halılarda bile evcil hayvan tüylerini kolaylıkla yakalayabiliyor. Hızla güç çıkışını arttırarak kalın halıların üzerinden her türlü tozu topluyor. Philips Marathon Ultimate fiyat performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcıların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılıyor. Markanın toz torbasız elektrikli süpürgesi ile sağlıklı ve temiz ortamların tadını çıkarabilirsiniz.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips Marathon Ultimate XB9155/07 çeşitli özelliklere sahip olmasıyla kullanıcılarının ilgisini çekiyor. Ürün, TriActive Ultra başlıkla birlikte geliyor. Bu başlık hem kalın hem de ince tozları tek bir geçişte her yönden topluyor. Bu sayede temizlik esnasında daha hızlı sonuç almanızı sağlıyor. Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge modelinin tutma yerinde toz fırçası bulunuyor. Bu toz fırçası ile düz yüzeyleri ve döşemeleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Üstelik Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürgede Allergy H13 filtre sistemi de yer alıyor. Allergy H13 filtresi alerjisi olan kullanıcılar için polen, evcil hayvan tüyleri ve tozların %99,9’ını yakalıyor. Allergy H13 filtre sistemi HEPA 13 filtre sistemi ile eşdeğer olarak tasarlanıyor. Ayrıca ürün içerisinde ErgoGrip başlık da yer alıyor. ErgoGrip başlık, dar alanlara kolaylıkla ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Güç kullanımını düşürmenizi sağlayan kontrol seçenekleri sayesinde temizliği daha hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. TriActive Ultra başlık, Süper Turbo fırça, sert zemin başlığı, entegre fırça gibi başlıkların yanı sıra PowerCyclone, NanoClean, Power Max sensör teknolojilerine sahip olmasıyla Philips XB9155/07 Marathon Ultimate büyük avantajlar sağlıyor. Alerjisi olan kullanıcıları da düşünmesiyle dikkat çeken cihaz, bütçe dostu olmasıyla da ön plana çıkıyor. NanoClean teknolojisi sayesinde Philips Marathon Ultimate toz torbasız süpürge, ev içerisindeki toz oluşumunu en aza indirerek ortalığın temiz kalmasına yardımcı oluyor. Tozlar elektrikli süpürgenin yanlarına yapışmıyor ve haznenin dibine düşüyor. Toz haznesini boşaltmanız gerektiğinde ise tozlar ve kirler kolaylıkla atılıyor. Philips Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge modeli gelişmiş teknolojilerle her türlü zemine uygun olarak tasarlanıyor. Üstelik Philips markasının toz torbasız elektrikli süpürge modelinde PowerMax sensörü bulunuyor. Bu sensör sayesinde filtrenin değiştirilme zamanının geldiğini kolaylıkla anlayabilirsiniz. Ufak yapısı ve ergonomik tasarımı ile de kullanıcıların beğenisini kazanan elektrikli süpürge modeli, kolaylıkla taşınabiliyor. Bu sayede zorlanmadan ev içerisinde gezdirebileceğiniz ürün, fazla yer kaplamadığından alandan tasarruf edilmesini de sağlıyor.


PowerCyclone 10 teknolojisi


TriActive Ultra başlık


Allergy H13 filtre


Power Max Sensör


Super Turbo Fırça


NanoClean Teknolojisi


Entegre fırça


Uzaktan kumanda


Alerji H13 filtre sistemi, ince tozları %99,9'dan yüksek oranda yakalar Tamamen kapalı filtreleme sistemi, alerjisi olanlar ve daha yüksek seviyede hijyene ihtiyaç duyan kişiler için polen, evcil hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere ince toz parçacıklarının %99,9'unu yakalar. Filtreleme seviyesi HEPA 13 ile eşdeğerdir. Uzaktan kumandalı ErgoGrip tutma yeri kolay hareket kabiliyeti sunar ErgoGrip tutma yeri, rahat ve verimli süpürme sağlar. Süpürürken dar alanlara kolayca ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca güç kullanımını düşürmenizi sağlayan kontrol seçenekleri sayesinde temizliği daha hızlı bitirebilir veya tek bir düğmeye dokunarak süpürgeyi kapatabilirsiniz. Mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri temizleyin " Tutma yerinde, mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri çizmeden temizlemenize yardımcı olan entegre yumuşak fırça bulunur" NanoClean Teknolojisi, toz bulutu oluşumunu en aza indirir Özel olarak geliştirilen NanoClean teknolojimiz sayesinde evinizde hem zeminler hem de hava daha temiz olacak. Hazneyi boşaltırken tozu haznenin dibine gönderir ve toz bulutlarını en aza indirir. Böylece hazneyi açtığınızda toz uçuşmaz. PowerCyclone 10 en yüksek emiş gücünü sağlar Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojimizin mükemmel performansının sunduğu en yüksek emiş gücü sayesinde süpürürken içiniz rahat etsin. Evinizde üstün temizliğin keyfini çıkarabilmeniz için hava akışını maksimuma çıkaran güçlü dönme hareketi ve yüksek performans ile tasarlanmıştır. PowerMax Sensörü, filtrenin değiştirilme zamanı geldiğinde size haber verir Her zaman maksimum performansın keyfini çıkarın. PowerMax Sensörümüz filtreyi ne zaman temizlemeniz gerektiğini haber verir. Ayrıca mükemmel performansı ve maksimum emiş gücü sayesinde her zamankinden derin temizlik sağlar. Super Turbo Fırça kalın halılarda bile evcil hayvan tüylerini yakalar Evcil hayvanlarınız varsa Super Turbo Fırça en iyi arkadaşınız olabilir. Hızla güç çıkışını artırarak kalın halılarınızdan tiftiği, tozu ve hatta inatçı evcil hayvan tüylerini bile uzaklaştırır. TriActive Ultra başlık her türlü zeminden toz ve kiri yakalar Tozu ve kiri her yönden toplamak için emiş gücünden yararlanan TriActive Ultra başlığımızın optimize edilmiş tabanı ile tüm kir ve toza ulaşın. Hem sert hem de yumuşak zeminlerde, her geçişte kalın ve ince tozları toplayarak daha hızlı ve daha temiz bitirmenin keyfini çıkarın.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Güç kaynağı AC
Tasarım
Toz torbası tipi Torbasız
Uygun kullanım Ev
Tip Silindir vakum
Ergonomi
Teker sayısı 3 tekerlek(ler)
Performans
Temizleme yüzeyleri Çıplak zemin, Halı, Sert zemin, Döşemelik
Vakumlu temizleme hava filtresi Alerji filtresi
Teknik detaylar
Gürültü seviyesi 78 dB
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.599 TL 3.599 TL
2 1.799,50 TL 3.599 TL
3 1.199,60 TL 3.599 TL
4 899,70 TL 3.599 TL
6 599,80 TL 3.599 TL
8 449,80 TL 3.599 TL
9 399,80 TL 3.599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.599 TL 3.599 TL
2 1.799,50 TL 3.599 TL
3 1.199,60 TL 3.599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.599 TL 3.599 TL
2 1.799,50 TL 3.599 TL
3 1.199,60 TL 3.599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.599 TL 3.599 TL
2 1.799,50 TL 3.599 TL
3 1.199,60 TL 3.599 TL
4 899,70 TL 3.599 TL
5 719,80 TL 3.599 TL
6 599,80 TL 3.599 TL
7 514,10 TL 3.599 TL
8 449,80 TL 3.599 TL
9 399,80 TL 3.599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.599 TL 3.599 TL
2 1.799,50 TL 3.599 TL
3 1.199,60 TL 3.599 TL
4 899,70 TL 3.599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.599 TL 3.599 TL
2 1.799,50 TL 3.599 TL
3 1.199,60 TL 3.599 TL
4 899,70 TL 3.599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.599 TL 3.599 TL
2 1.799,50 TL 3.599 TL
3 1.199,60 TL 3.599 TL
4 899,70 TL 3.599 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge Yorumları