Reklam
Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

Gürültü Seviyesi 78 dB

Philips Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

Ürün Kodu: 115049452
 • En geç 29 Nisan Pazartesi günü kargoda
11.950 TL
11.950 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (9)
Satıcı
12.999 TL
11.999 TL
Satıcı
13.099 TL
Satıcı
TEKNOSA
13.249 TL
Satıcı
13.999 TL
Satıcı
17.999 TL
13.999 TL
Satıcı
14.176,43 TL
14.299 TL
Satıcı
16.999 TL
14.999 TL
Satıcı
16.049 TL

Ürün Açıklaması

Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge; TriActive Ultra başlığı, entegre fırçaları, alerji sertifikası, Power Max sensörü, uzaktan kumanda sistemi ve süper turbo fırçasıyla evinizi en hızlı biçimde temizlemeye geliyor. Siz de böyle bir elektrik süpürgeye sahip olmak isterseniz, ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla kolayca satın alabilir, zahmetsiz temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Philips Marathon Ultimate Elektrikli Süpürgesini Neden Almalıyım?

Ürettiği kişisel bakım ve Elektrikli ev aletleriyle sıkça gündeme gelen Philips, XB9155/07 Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge modelinin üstün özellikleriyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojisi ile şimdiye kadarki en iyi emiş gücünü sunan XB9155/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge, güçlü dönme hareketiyle hava akışını maksimuma çıkarıyor. Üstelik markanın elektrikli süpürge modeli toz torbasız yapısıyla sizleri toz torbası değiştirme derdinden kurtuluyor. Modelin bu özelliği sayesinde bütçenizden de kolaylıkla tasarruf edebilirsiniz. Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge modelinin silindirik haznesi bulunuyor. Silindirik haznede yer alan yüksek hızlandırılmış hava akışı, tozu havadan etkili bir biçimde ayırıyor, her türlü zeminde ve kirde en iyi temizleme performansını kullanıcılarına sunuyor. Philips Marathon Ultimate elektrik süpürgesinin çeşitli başlıkları ile ulaşılması en güç yerleri ve sert zeminleri kolaylıkla temizleyebilmek mümkün. Alerjisi olan kullanıcıların da güvenle Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge modelini tercih edebilmesi için Allergy H13 filtre sistemi bulunuyor. Philips elektrikli süpürgenin toz torbasız bir model olması sizleri toz torbası değiştirme derdinden kurtardığı gibi bütçenizden tasarruf etmenizi de sağlıyor.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Philips XB9155/ dışarıdan gelebilecek darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı olarak tasarlanıyor. Yine de ürünü kullanırken düşürmemeye ve çeşitli yerlere çarpmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca Arnica Tesla Premium elektrikli süpürge modelinin kablosunu kapı aralarına sıkıştırmamaya dikkat edebilirsiniz. Ayrıca cihazın toz haznesini doldukça temizlemelisiniz.

Philips Marathon Ultimate Kimler için Uygun?

Philips Marathon Ultimate süpürge alerjisi olan kullanıcılar için büyük avantajlar sağlıyor. Allergy H13 filtresi ile tasarlanan elektrikli süpürge her türlü tozu ve kiri haznesine hapsediyor. Bunun yanı sıra evcil hayvan besleyen kullanıcılar da Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge modelini tercih edebiliyor. Çünkü modelin güçlü başlıkları ile temizlenmesi en zor evcil hayvan tüylerini bile kolaylıkla temizliyor. Evinde sağlıklı ve temiz ortamlar isteyen kullanıcılar için Philips Marathon Ultimate büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca Philips Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge modeli, daha yüksek seviyelerde hijyene ihtiyaç duyan kullanıcıların ihtiyaçlarını da karşılıyor. Uzaktan kumandalı ErgoGrip tutma yeri sayesinde kolay hareket kabiliyeti sunan Philips Marathon Ultimate, rahat ve verimli bir temizlik imkanı sağlıyor. Bunların yanı sıra güç kullanımını düşürmenize yardımcı olan kontrol seçenekleri ile temizliğinizi hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Philips Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge modelinin içerisinde Süper Turbo fırça da yer alıyor. Süper Turbo fırça, kalın halılarda bile evcil hayvan tüylerini kolaylıkla yakalayabiliyor. Hızla güç çıkışını arttırarak kalın halıların üzerinden her türlü tozu topluyor. Philips Marathon Ultimate fiyat performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcıların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılıyor. Markanın toz torbasız elektrikli süpürgesi ile sağlıklı ve temiz ortamların tadını çıkarabilirsiniz.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips Marathon Ultimate XB9155/07 çeşitli özelliklere sahip olmasıyla kullanıcılarının ilgisini çekiyor. Ürün, TriActive Ultra başlıkla birlikte geliyor. Bu başlık hem kalın hem de ince tozları tek bir geçişte her yönden topluyor. Bu sayede temizlik esnasında daha hızlı sonuç almanızı sağlıyor. Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge modelinin tutma yerinde toz fırçası bulunuyor. Bu toz fırçası ile düz yüzeyleri ve döşemeleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Üstelik Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürgede Allergy H13 filtre sistemi de yer alıyor. Allergy H13 filtresi alerjisi olan kullanıcılar için polen, evcil hayvan tüyleri ve tozların %99,9’ını yakalıyor. Allergy H13 filtre sistemi HEPA 13 filtre sistemi ile eşdeğer olarak tasarlanıyor. Ayrıca ürün içerisinde ErgoGrip başlık da yer alıyor. ErgoGrip başlık, dar alanlara kolaylıkla ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Güç kullanımını düşürmenizi sağlayan kontrol seçenekleri sayesinde temizliği daha hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. TriActive Ultra başlık, Süper Turbo fırça, sert zemin başlığı, entegre fırça gibi başlıkların yanı sıra PowerCyclone, NanoClean, Power Max sensör teknolojilerine sahip olmasıyla Philips XB9155/07 Marathon Ultimate büyük avantajlar sağlıyor. Alerjisi olan kullanıcıları da düşünmesiyle dikkat çeken cihaz, bütçe dostu olmasıyla da ön plana çıkıyor. NanoClean teknolojisi sayesinde Philips Marathon Ultimate toz torbasız süpürge, ev içerisindeki toz oluşumunu en aza indirerek ortalığın temiz kalmasına yardımcı oluyor. Tozlar elektrikli süpürgenin yanlarına yapışmıyor ve haznenin dibine düşüyor. Toz haznesini boşaltmanız gerektiğinde ise tozlar ve kirler kolaylıkla atılıyor. Philips Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge modeli gelişmiş teknolojilerle her türlü zemine uygun olarak tasarlanıyor. Üstelik Philips markasının toz torbasız elektrikli süpürge modelinde PowerMax sensörü bulunuyor. Bu sensör sayesinde filtrenin değiştirilme zamanının geldiğini kolaylıkla anlayabilirsiniz. Ufak yapısı ve ergonomik tasarımı ile de kullanıcıların beğenisini kazanan elektrikli süpürge modeli, kolaylıkla taşınabiliyor. Bu sayede zorlanmadan ev içerisinde gezdirebileceğiniz ürün, fazla yer kaplamadığından alandan tasarruf edilmesini de sağlıyor.


TriActive Ultra başlık


Allergy H13 filtre


Super Turbo Fırça


Power Max Sensör


PowerCyclone 10 teknolojisi


Entegre fırça


Uzaktan kumanda


NanoClean Teknolojisi


Alerji H13 filtre sistemi, ince tozları %99,9'dan yüksek oranda yakalar

Tamamen kapalı filtreleme sistemi, alerjisi olanlar ve daha yüksek seviyede hijyene ihtiyaç duyan kişiler için polen, evcil hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere ince toz parçacıklarının %99,9'unu yakalar. Filtreleme seviyesi HEPA 13 ile eşdeğerdir.

Uzaktan kumandalı ErgoGrip tutma yeri kolay hareket kabiliyeti sunar

ErgoGrip tutma yeri, rahat ve verimli süpürme sağlar. Süpürürken dar alanlara kolayca ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca güç kullanımını düşürmenizi sağlayan kontrol seçenekleri sayesinde temizliği daha hızlı bitirebilir veya tek bir düğmeye dokunarak süpürgeyi kapatabilirsiniz.

Mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri temizleyin

" Tutma yerinde, mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri çizmeden temizlemenize yardımcı olan entegre yumuşak fırça bulunur"

NanoClean Teknolojisi, toz bulutu oluşumunu en aza indirir

Özel olarak geliştirilen NanoClean teknolojimiz sayesinde evinizde hem zeminler hem de hava daha temiz olacak. Hazneyi boşaltırken tozu haznenin dibine gönderir ve toz bulutlarını en aza indirir. Böylece hazneyi açtığınızda toz uçuşmaz.

PowerCyclone 10 en yüksek emiş gücünü sağlar

Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojimizin mükemmel performansının sunduğu en yüksek emiş gücü sayesinde süpürürken içiniz rahat etsin. Evinizde üstün temizliğin keyfini çıkarabilmeniz için hava akışını maksimuma çıkaran güçlü dönme hareketi ve yüksek performans ile tasarlanmıştır.

PowerMax Sensörü, filtrenin değiştirilme zamanı geldiğinde size haber verir

Her zaman maksimum performansın keyfini çıkarın. PowerMax Sensörümüz filtreyi ne zaman temizlemeniz gerektiğini haber verir. Ayrıca mükemmel performansı ve maksimum emiş gücü sayesinde her zamankinden derin temizlik sağlar.

Super Turbo Fırça kalın halılarda bile evcil hayvan tüylerini yakalar

Evcil hayvanlarınız varsa Super Turbo Fırça en iyi arkadaşınız olabilir. Hızla güç çıkışını artırarak kalın halılarınızdan tiftiği, tozu ve hatta inatçı evcil hayvan tüylerini bile uzaklaştırır.

TriActive Ultra başlık her türlü zeminden toz ve kiri yakalar

Tozu ve kiri her yönden toplamak için emiş gücünden yararlanan TriActive Ultra başlığımızın optimize edilmiş tabanı ile tüm kir ve toza ulaşın. Hem sert hem de yumuşak zeminlerde, her geçişte kalın ve ince tozları toplayarak daha hızlı ve daha temiz bitirmenin keyfini çıkarın.


Ağırlık Gürültü Seviyesi Kablo Uzunluğu Toz Kapasitesi
6200 78 dB 8 M 1, 00-3, 99

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit sunulmaktadır.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge
4.7
 • 5
  82
 • 4
  4
 • 3
  5
 • 2
  0
 • 1
  1
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.