Reklam

Ücretsiz Kargo

Gürültü Seviyesi 78 dB

Philips Philips XB9145/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

Ürün Kodu: 115049451
 • En geç 17 Temmuz Çarşamba günü kargoda
10.499 TL
10.499 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (2)
13.799 TL
Satıcı
13.999 TL

Ürün Açıklaması

Philips XB9145/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

Kusursuz bir temizlik için şimdi Philips XB9145/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge ile tanışmanın tam zamanı. Yüksek emiş gücü, hassas yüzey temizleyebilme teknolojisi ve alerjiye karşı ekstra güçlü filtreleme sistemi ile elektrikli süpürgede devrim yaratan Philips XB9145/07, en uygun fiyat seçenekleriyle Teknosa'da sizi karşılıyor.

Philips XB9145/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Evinizde temizliğe daha az vakit ayırmak, temizlik yaparken de maksimum verimlilik elde etmek istiyorsanız, sizin için Philips XB9145 teknolojisi ile tanışma vakti gelmiş demektir. Bir Philips XB9145/07 toz torbasız süpürge satın almak için pek çok geçerli nedeniniz bulunuyor. Öncelikle Philips XB9145/07 modeli, PowerCyclone 10 teknolojisi ile donatılmış olduğu için Philips'in Marathon serisindeki en güçlü emiş gücüne sahip ürün olarak piyasadaki yerini alıyor. Bu da ürün ile yaptığınız temizliğin çok daha hızlı ve efektif olmasını sağlıyor. Motorun güçlü dönme hareketi, hava akışını en üstü düzeye çıkartıyor ve silindirik haznenin içerisindeki yüksek hızlandırılmış hava akışı, tozu havadan etkili bir biçimde ayırabiliyor. Her türlü zeminde ve kirde en iyi temizleme performansı sunmak üzere tasarlanmış olan Philips XB9145/07 toz torbasız süpürge, daha uzun süre daha güçlü emiş gücü vadediyor. Böylelikle size de en kısa sürede süpürme işlemini bitirip ailenize ve sevdiklerinize vakit ayırma imkanı sunuluyor.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Philips XB9145/07 toz torbasız süpürge kullanımında dikkate almanız gereken birden çok önemli etken bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ve belki de en önemlisi, cihazın toz haznesini doldukça boşaltmak ve temizlemek oluyor. Philips XB9145/07 elektrikli süpürgenin maksimum performans gösterebilmesi ve verimli bir biçimde toz alabilmesi için haznesinin dolu olmaması gerekiyor. Philips XB9145/07, oldukça ergonomik bir toz haznesine sahip olduğu için onu çıkartmak, boşaltmak ve üzerindeki tozlardan kurtulmak için suya tutmak yeterli oluyor. Bununla birlikte Philips XB9145/07 kullanımında dikkate almanız gereken bir diğer önemli konu da cihaz ile ne tür artıkları temizlediğiniz oluyor. Hem süpürge borusuna hem de filtresine zarar gelmemesi açısından Philips XB9145/07 süpürgeniz ile büyük cam parçaları çekmeniz tavsiye edilmiyor. Buna ek olarak Philips XB9145/07 motorunun hasar almaması açısından ıslak ya da nemli zeminlerde ürünü çalıştırmamanız gerekiyor. Bu tarz durumlarda zemini süpürmeden önce onu kurutmanız, ancak ondan sonra süpürgeyi çalıştırmanız öneriliyor. Cihazın kablosunun kopmaması ve zarar görmemesi için de kablonun uzunluğuna göre hareket etmek önem taşıyor. Philips XB9145/07 kablosu, 8 metre uzunluğunda olduğu için geniş alanları dahi tek bir seferde rahatlıkla temizlemenize olanak sunuyor. Philips XB9145/07 fiyat detaylarını ve ürünle ilgili merak ettiğiniz daha pek çok bilgiyi Teknosa üzerinden bulabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Philips XB9145/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge Kimler için Uygun?

Philips XB9145/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge özellikleri bakımından özellikle alerjik bünyeye sahip olanlar için uygunluk gösteriyor. Ürünün Allergy H13 filtre sistemi, ince tozları yüzde 99,9'dan da daha yüksek bir oranda yakalayarak bünyenizde alerjik etki yaratacak tüm dış etmenleri hapsedebiliyor. Eğer evinizde toz, polen ve evcil hayvan tüylerine karşı alerjisi olanlar varsa, son teknoloji filtresi ile geliştirilmiş olan Philips XB9145/07 elektrikli süpürge bu anlamda harikalar yaratmaya hazırlanıyor. HEPA 13 ile eşdeğer olan filtreleme seviyesi, bahsi geçen tüm bu etmenleri kusursuz bir biçimde yakalayarak geriye tertemiz ve sağlıklı bir ortam bırakıyor. Fayans, parke ve ahşap başta olmak üzere pek çok farklı zeminde etkili bir temizlik gösteren Philips XB9145/07 süpürge, kalabalık aileler için de oldukça elverişli bir süpürge modeli olarak biliniyor. Toz ve kirin düzenli olarak temizlenmesi ve her daim hijyenik bir ortam sağlanabilmesi açısından Philips XB9145/07, hızlı çalışma sistemi ve yüksek emiş gücü ile en kalabalık ve en büyük evlerde dahi temizlik işleminin minimum sürede tamamlanmasına olanak sunuyor. Bununla birlikte temizlik yaparken daha az vakit harcamak isteyen ve yorulmak istemeyenler, Philips XB9145/07 elektrik süpürgesinin ErgoGrip başlığı ile bunu başarabiliyor. Kusursuz bir kullanım vadeden uzaktan kumandalı ErgoGrip başlığı, dar alanlarla kolaylıkla ulaşabilmenizi, bunu yaparken de ürünün konforundan ve verimliliğinden yararlanabilmenizi sağlıyor. Koltuk altları, erişilmesi güç kalorifer aralıkları, tavan köşeleri ve daha pek çok komplike alana Philips XB9145/07 sayesinde rahatlıkla erişebilir ve evinizde derinlemesine temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips Marathon XB9145/07, yüksek emiş gücü sağlayan PowerCyclone 10 desteği, her türlü zemindeki toz ve kiri yakalayan TriActive Ultra başlığı, yüksek enerji verimliliği ve toz bulutu oluşumunu en aza indiren NanoClean teknolojisi ile ön plana çıkmayı başarıyor. Philips XB9145/07 elektrikli süpürgenin etkileyici özellikleri bununla da sınırlı kalmıyor. Cihaz ile birlikte gelen Detaylı Temizlik Seti, daha sağlıklı bir ev için tüm yüzeyleri itinayla temizlemenize olanak sunuyor. Setin içerisinde aparatlar, sadece yerleri değil, koltuk aralarını, batarya boşluklarını, süpürgelikleri, perdeleri ve döşemeleri de temizleyebilmenizi sağlıyor. Philips XB9145/07, toz torbasız oluşu sayesinde ürünün temizliği ve bakımı anlamında da rahatlık oluşturuyor. Philips XB9145/07 elektrikli süpürgenizi boşaltmak istediğiniz zaman toz kaldıran torbalarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Tek yapmanız gereken, ürünün ergonomik toz haznesini çöpe boşaltmanız oluyor. Ürün aynı zamanda şık antrasit rengi ile de evinize şıklık ve zarafet getirmeyi ihmal etmiyor. Philips XB9145/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge yorumlarını inceleyerek ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve süpürgeyi Teknosa güvencesiyle hemen şimdi satın alabilirsiniz.


TriActive Ultra başlık


Allergy H13 filtre


PowerCyclone 10 teknolojisi


Entegre fırça


Detaylı Temizlik Seti


NanoClean Teknolojisi


Uzaktan kumanda


Alerji H13 filtre sistemi, ince tozları %99,9'dan yüksek oranda yakalar

Tamamen kapalı filtreleme sistemi, alerjisi olanlar ve daha yüksek seviyede hijyene ihtiyaç duyan kişiler için polen, evcil hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere ince toz parçacıklarının %99,9'unu yakalar. Filtreleme seviyesi HEPA 13 ile eşdeğerdir.

Uzaktan kumandalı ErgoGrip tutma yeri kolay hareket kabiliyeti sunar

ErgoGrip tutma yeri, rahat ve verimli süpürme sağlar. Süpürürken dar alanlara kolayca ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca güç kullanımını düşürmenizi sağlayan kontrol seçenekleri sayesinde temizliği daha hızlı bitirebilir veya tek bir düğmeye dokunarak süpürgeyi kapatabilirsiniz.

Mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri temizleyin

" Tutma yerinde, mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri çizmeden temizlemenize yardımcı olan entegre yumuşak fırça bulunur"

NanoClean Teknolojisi, toz bulutu oluşumunu en aza indirir

Özel olarak geliştirilen NanoClean teknolojimiz sayesinde evinizde hem zeminler hem de hava daha temiz olacak. Hazneyi boşaltırken tozu haznenin dibine gönderir ve toz bulutlarını en aza indirir. Böylece hazneyi açtığınızda toz uçuşmaz.

PowerCyclone 10 en yüksek emiş gücünü sağlar

Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojimizin mükemmel performansının sunduğu en yüksek emiş gücü sayesinde süpürürken içiniz rahat etsin. Evinizde üstün temizliğin keyfini çıkarabilmeniz için hava akışını maksimuma çıkaran güçlü dönme hareketi ve yüksek performans ile tasarlanmıştır.

TriActive Ultra başlık her türlü zeminden toz ve kiri yakalar

Tozu ve kiri her yönden toplamak için emiş gücünden yararlanan TriActive Ultra başlığımızın optimize edilmiş tabanı ile tüm kir ve toza ulaşın. Hem sert hem de yumuşak zeminlerde, her geçişte kalın ve ince tozları toplayarak daha hızlı ve daha temiz bitirmenin keyfini çıkarın.


Ağırlık Gürültü Seviyesi Kablo Uzunluğu Toz Kapasitesi
6200 78 dB 8 2, 2

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips XB9145/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge
4.6
 • 5
  23
 • 4
  9
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Markaların Seçtikleri
Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge
Reklam
Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge
10.999,00 TL
Arzum AR4072 Clean Force Blue Cyclone Filtreli Elektrkli Süpürge
Reklam
Arzum AR4072 Clean Force Blue Cyclone Filtreli Elektrkli Süpürge
2.999,00 TL
Arzum AR4088 Olimpia Power Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürge
Reklam
Arzum AR4088 Olimpia Power Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürge
6.999,00 TL
Tefal TW7690 5 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Reklam
Tefal TW7690 5 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
7.499,00 TL
Grundig VCC2171 Toz Torbasız Süpürge
Reklam
Grundig VCC2171 Toz Torbasız Süpürge
3.799,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Toz Torbasız Süpürge
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Philips Toz Torbasız Süpürge
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.