Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Philips XB9125/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge Siyah

%34
İNDİRİM
3.199 TL
2.099 TL
6 x 349,83 TL = 2.099 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 379,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 479,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 689,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Philips XB9125/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge Siyah

Yüksek emiş gücüne sahip, her türlü zemini rahatça temizleyebileceğiniz ve tüm bunları yaparken de üzerinizdeki yükü hafifletecek bir elektrikli süpürge istiyorsanız, Philips XB9125/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge tam da sizin aradığınız ürün olarak öne çıkıyor. Elektrikli ev aletleri konusunda uzman olan Philips güvencesi ile gelen elektrikli süpürge, yeni nesil süpürgeler arasında işlevsel ve teknolojik özellikleri sayesinde dikkat çekiyor. Alerjik bünyeler için son derece uygun olan Philips Marathon Ultimate, evleriniz için elde edebileceğiniz en iyi temizleme performansını sizlere sunuyor. Philips Marathon Ultimate toz torbasız süpürgeyi tercih etmeniz için pek çok özellik sizlerin beğenisine ve ihtiyacına göre sıralanmış durumda. Peki bu özellikler neler?

Philips XB9125/07 Marathon Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Philips Marathon Ultimate, bir elektrikli süpürgede mutlaka bulunması gereken yenilikleri bünyesinde barındırıyor. En iyi temizleme performansına ulaşmak için sunduğu en yüksek emiş gücü ile dikkatleri üzerine çeken cihaz, bu güce gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojisi ile ulaşıyor. Güçlü dönme hareketiyle hava akışını kullanarak maksimum düzeyde temizlik deneyimi sağlayan bu teknoloji, tozu ve havayı birbirinden etkili bir biçimde ayırıyor. Bu sayede evinizde bulunan her türlü yüzeydeki kirler kolaylıkla temizleniyor. Derinlemesine temizlenen koltuklar, halılar, parke ve mermer yüzeyler ile hassaslığıyla bilinen mobilya ve döşemeleriniz dahil aklınıza gelecek her alan, kir ve tozlardan arınarak uzun süre boyunca temiz kalıyor. Hepa 13 ile eşdeğerde olan Allergy H13 filtre sistemine sahip olan Philips Marathon Ultimate toz torbasız süpürge, alerjisi olan kişiler için gereken temizliği kolaylıkla yapmanızı sağlıyor. Özellikle bahar aylarında ortaya çıkan polenler, beraber yaşadığınız evcil hayvanların tüyleri ve tozlar gibi temizlenmesi zor olan parçacıkları %99,9’dan yüksek oranda yakalamayı başarıyor. Kısa sürede ulaşacağınız temiz ortamlarda keyif içinde zaman geçirmeniz ve rahat bir nefes almanız da bu şekilde sağlanmış oluyor.

Philips Marathon Ultimate Süpürgemi Nasıl Kullanırım?

Philips Marathon Ultimate süpürgenin donanımı da en az diğer özellikleri kadar beğeni topluyor. Tasarım kısmında da teknolojiden yararlanılan ürün, TriActive Ultra başlığı sayesinde kalın ya da ince olmaları fark etmeksizin tüm tozlar sadece tek bir geçişte ortadan kaldırıyor. Yüksek emiş gücünün son derece etkili bir biçimde sergilendiği bu gelişmiş başlık yapısı, her kullanımda tüm zeminlerde aynı yüksek performansı veriyor. Bu şekilde alacağınız hızlı sonuç ile gereksiz yere oluşabilecek yorgunlukların da önüne geçilmiş oluyor. Temizlik sırasında, uzun zamandır birikmiş olan tozlardan kaynaklı oluşabilecek sorunların pek çok kişinin bu işlemi ertelemesine ya da tozları son derece rahatsız bir şekilde süpürmesine neden olduğu bilinen bir gerçek. Philips Marathon Ultimate toz torbasız süpürgede kullanılan NanoClean teknoloji ile bu sorun ortadan kalkıyor. Toz bulutlarının oluşumunun en aza indirilmesi için geliştirilen NanoClean teknolojisi, evinizdeki her alanın uzun süre temiz kalması için yardımcı oluyor. Süpürdüğünüz tüm tozu havalandırmadan direkt haznenin içine hapseden bu özellik, haznenin temizlenmesini de kolaylaştırıyor. Dolan toz haznesini boşaltırken yaşadığınız rahatsızlık böylece ortadan kalkıyor ve dipteki toz ve kirler kolayca haznenin dışına çıkıyor.

Philips Marathon Ultimate Kimler İçin Uygun?

Philips XB9125/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge siyah rengi ile evlerinizin havasını değiştirmeyi başarıyor. Sade yapısı ve çok fazla yer kaplamaması ile kullanıcılar tarafından beğeni alan ürün, küçük evler için dahi son derece uygun bir cihaz olduğunu kanıtlıyor. Tamamen metal olan 2 parçalı teleskopik boruya sahip olan elektrikli süpürge, borunun tutma yerine yerleştirilebilen toz fırçası aleti ile düz yüzeyler, döşemeler ve mobilyalar için aradığınız temizliği sizlere sunmayı başarıyor. Üründe yer alan işlevsel özellikler, elektrikli süpürge ile gelen değişik aksesuarlar sayesinde tam verimle kullanılıyor. Aralık temizleme aparatı, küçük başlık ve entegre fırçası olan cihaz, ekstra aksesuar olarak sert zemin başlığını barındırıyor. 6.2 kg’lık ağırlığı ile rahat bir şekilde kullanabileceğiniz toz torbasız süpürge, aksesuarlarını tutma kolu üzerinde saklayarak fazla yer kaplama derdinden kurtulmanıza ve daha düzenli bir ürüne sahip olmanıza imkan tanıyor.

Cihazın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips markasının üretmiş olduğu süpürgeler arasından gelişmiş özelliklere sahip ve yüksek performans gösteren model olarak tanıtılan bu kullanışlı ürün, gelişen teknolojiyle entegre yapısı yüzünden çok sık tercih ediliyor. Süpürgeler için üst düzey bir teknoloji şeklinde tanımlanan toz torbasız teknolojinin rahatlığını evlerinize getiren ürün, teknik özellikleri ile de kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. 899 W gücüne sahip olan motoruyla gücünü kanıtlayan Philips Marathon Ultimate, 77 dB olarak ölçülen ses gücü seviyesi ile sessiz temizliğin keyfine varmanıza yardımcı oluyor. Philips Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge, 2.2 litrelik son derece geniş bir toz haznesi ile üretiliyor. Cihaz bu sayede evinizin tüm geniş alanlarını sürekli toz haznesi boşaltmak zorunda kalmadan süpürmenize olanak veriyor. Cihazda yer alan gelişmiş filtreleme teknolojileri sayesinde toz ve diğer partiküllerden kaynaklı oluşabilecek zararlı etkilerin önüne geçmeniz kolaylaşıyor. Siz de tüm bu gelişmiş özellikleri içinde barındıran kullanışlı bir süpürge arayışındaysanız, Philips XB9125/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürgeyi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Marathon Ultimate toz torbasız süpürge, özellikle alerjisi olan kişiler ile evcil hayvana sahip evler için son derece uygun görülüyor. Makinenin güçlü filtreleri sayesinde, ortamdaki toz ve diğer parçacıklar hapsediliyor. Bu sayede evinizde rahat bir nefes almanız mümkün hale geliyor.


PowerCyclone 10 teknolojisi


TriActive Ultra başlık


Allergy H13 filtre


NanoClean Teknolojisi


Entegre fırça


Marathon Ultimate, en iyi temizleme performansı için en yüksek emiş gücünü sunar* ve tüm zeminlerde, her yönden çekiş sağlayarak tüm tozları toplar. TriActive Ultra Başlık ve PowerCyclone 10 yenilikçi teknolojilerimiz ile tertemiz evlere sahip olun. Alerji H13 filtre sistemi, ince tozları %99,9'dan yüksek oranda yakalar Tamamen kapalı filtreleme sistemi, alerjisi olanlar ve daha yüksek seviyede hijyene ihtiyaç duyan kişiler için polen, evcil hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere ince toz parçacıklarının %99,9'unu yakalar. Filtreleme seviyesi HEPA 13* ile eşdeğerdir. Mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri temizleyin " Tutma yerinde, mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri çizmeden temizlemenize yardımcı olan entegre yumuşak fırça bulunur" NanoClean Teknolojisi, toz bulutu oluşumunu en aza indirir Özel olarak geliştirilen NanoClean teknolojimiz sayesinde evinizde hem zeminler hem de hava daha temiz olacak. Hazneyi boşaltırken tozu haznenin dibine gönderir ve toz bulutlarını en aza indirir. Böylece hazneyi açtığınızda toz uçuşmaz. PowerCyclone 10 en yüksek emiş gücünü sağlar* Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojimizin mükemmel performansının sunduğu en yüksek emiş* gücü sayesinde süpürürken içiniz rahat etsin. Evinizde üstün temizliğin keyfini çıkarabilmeniz için hava akışını maksimuma çıkaran güçlü dönme hareketi ve yüksek performans ile tasarlanmıştır. TriActive Ultra başlık her türlü zeminden toz ve kiri yakalar Tozu ve kiri her yönden toplamak için emiş gücünden yararlanan TriActive Ultra başlığımızın optimize edilmiş tabanı ile tüm kir ve toza ulaşın. Hem sert hem de yumuşak zeminlerde, her geçişte kalın ve ince tozları toplayarak daha hızlı ve daha temiz bitirmenin keyfini çıkarın.


Teknik Özellikler

Tasarım
Toz torbası tipi Torbasız
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
Kontrol tipi düğmeler, Rotary
Uygun kullanım Ev
Tip Silindir vakum
Performans
Temizleme yüzeyleri Çıplak zemin, Halı, Sert zemin, Döşemelik
Vakumlu temizleme hava filtresi Alerji filtresi
Teknik detaylar
Gürültü seviyesi 78 dB
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.099 TL 2.099 TL
2 1.049,50 TL 2.099 TL
3 699,60 TL 2.099 TL
4 524,70 TL 2.099 TL
6 349,80 TL 2.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.099 TL 2.099 TL
2 1.049,50 TL 2.099 TL
3 699,60 TL 2.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.099 TL 2.099 TL
2 1.049,50 TL 2.099 TL
3 699,60 TL 2.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.099 TL 2.099 TL
2 1.049,50 TL 2.099 TL
3 699,60 TL 2.099 TL
4 524,70 TL 2.099 TL
5 419,80 TL 2.099 TL
6 349,80 TL 2.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.099 TL 2.099 TL
2 1.049,50 TL 2.099 TL
3 699,60 TL 2.099 TL
4 524,70 TL 2.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.099 TL 2.099 TL
2 1.049,50 TL 2.099 TL
3 699,60 TL 2.099 TL
4 524,70 TL 2.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.099 TL 2.099 TL
2 1.049,50 TL 2.099 TL
3 699,60 TL 2.099 TL
4 524,70 TL 2.099 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Philips XB9125/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge Siyah Yorumları