Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo 

Gürültü Seviyesi 78 dB

Philips XB9125/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge Siyah

Ürün Kodu: 115049450
 • En geç 16 Aralık Cumartesi günü kargoda
8.150 TL
8.150 TL

Ücretsiz Kargo 

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (8)
Satıcı
8.375,90 TL
8.599 TL
Satıcı
9.000 TL
Satıcı
9.599 TL
Satıcı
TEKNOSA
9.999 TL
Satıcı
10.999 TL
9.999 TL
Satıcı
12.999 TL
11.249 TL
Satıcı
11.542,90 TL

Ürün Açıklaması

Yüksek emiş gücüne sahip, her türlü zemini rahatça temizleyebileceğiniz ve tüm bunları yaparken de üzerinizdeki yükü hafifletecek bir elektrikli süpürge istiyorsanız, Philips XB9125/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge tam da sizin aradığınız ürün olarak öne çıkıyor. Elektrikli ev aletleri konusunda uzman olan Philips güvencesi ile gelen elektrikli süpürge, yeni nesil süpürgeler arasında işlevsel ve teknolojik özellikleri sayesinde dikkat çekiyor. Alerjik bünyeler için son derece uygun olan Philips Marathon Ultimate, evleriniz için elde edebileceğiniz en iyi temizleme performansını sizlere sunuyor. Philips Marathon Ultimate toz torbasız süpürgeyi tercih etmeniz için pek çok özellik sizlerin beğenisine ve ihtiyacına göre sıralanmış durumda. Peki bu özellikler neler?

Philips XB9125/07 Marathon Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Philips Marathon Ultimate, bir elektrikli süpürgede mutlaka bulunması gereken yenilikleri bünyesinde barındırıyor. En iyi temizleme performansına ulaşmak için sunduğu yüksek emiş gücü ile dikkatleri üzerine çeken cihaz, bu güce gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojisi ile ulaşıyor. Güçlü dönme hareketiyle hava akışını kullanarak maksimum düzeyde temizlik deneyimi sağlayan bu teknoloji, tozu ve havayı birbirinden etkili bir biçimde ayırıyor. Bu sayede evinizde bulunan her türlü yüzeydeki kirler kolaylıkla temizleniyor. Derinlemesine temizlenen koltuklar, halılar, parke ve mermer yüzeyler ile hassaslığıyla bilinen mobilya ve döşemeleriniz dahil aklınıza gelecek her alan, kir ve tozlardan arınarak uzun süre boyunca temiz kalıyor. Hepa 13 ile eşdeğerde olan Allergy H13 filtre sistemine sahip olan Philips Marathon Ultimate toz torbasız süpürge, alerjisi olan kişiler için gereken temizliği kolaylıkla yapmanızı sağlıyor. Özellikle bahar aylarında ortaya çıkan polenler, beraber yaşadığınız evcil hayvanların tüyleri ve tozlar gibi temizlenmesi zor olan parçacıkları %99,9’dan yüksek oranda yakalamayı başarıyor. Kısa sürede ulaşacağınız temiz ortamlarda keyif içinde zaman geçirmeniz ve rahat bir nefes almanız da bu şekilde sağlanmış oluyor.

Philips Marathon Ultimate Süpürgemi Nasıl Kullanırım?

Philips Marathon Ultimate süpürgenin donanımı da en az diğer özellikleri kadar beğeni topluyor. Tasarım kısmında da teknolojiden yararlanılan ürün, TriActive Ultra başlığı sayesinde kalın ya da ince olmaları fark etmeksizin tüm tozlar sadece tek bir geçişte ortadan kaldırıyor. Yüksek emiş gücünün son derece etkili bir biçimde sergilendiği bu gelişmiş başlık yapısı, her kullanımda tüm zeminlerde aynı yüksek performansı veriyor. Bu şekilde alacağınız hızlı sonuç ile gereksiz yere oluşabilecek yorgunlukların da önüne geçilmiş oluyor. Temizlik sırasında, uzun zamandır birikmiş olan tozlardan kaynaklı oluşabilecek sorunların pek çok kişinin bu işlemi ertelemesine ya da tozları son derece rahatsız bir şekilde süpürmesine neden olduğu bilinen bir gerçek. Philips Marathon Ultimate toz torbasız süpürgede kullanılan NanoClean teknoloji ile bu sorun ortadan kalkıyor. Toz bulutlarının oluşumunun en aza indirilmesi için geliştirilen NanoClean teknolojisi, evinizdeki her alanın uzun süre temiz kalması için yardımcı oluyor. Süpürdüğünüz tüm tozu havalandırmadan direkt haznenin içine hapseden bu özellik, haznenin temizlenmesini de kolaylaştırıyor. Dolan toz haznesini boşaltırken yaşadığınız rahatsızlık böylece ortadan kalkıyor ve dipteki toz ve kirler kolayca haznenin dışına çıkıyor.

Philips Marathon Ultimate Kimler İçin Uygun?

Philips XB9125/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge siyah rengi ile evlerinizin havasını değiştirmeyi başarıyor. Sade yapısı ve çok fazla yer kaplamaması ile kullanıcılar tarafından beğeni alan ürün, küçük evler için dahi son derece uygun bir cihaz olduğunu kanıtlıyor. Tamamen metal olan 2 parçalı teleskopik boruya sahip olan elektrikli süpürge, borunun tutma yerine yerleştirilebilen toz fırçası aleti ile düz yüzeyler, döşemeler ve mobilyalar için aradığınız temizliği sizlere sunmayı başarıyor. Üründe yer alan işlevsel özellikler, elektrikli süpürge ile gelen değişik aksesuarlar sayesinde tam verimle kullanılıyor. Aralık temizleme aparatı, küçük başlık ve entegre fırçası olan cihaz, ekstra aksesuar olarak sert zemin başlığını barındırıyor. 6.2 kg’lık ağırlığı ile rahat bir şekilde kullanabileceğiniz toz torbasız süpürge, aksesuarlarını tutma kolu üzerinde saklayarak fazla yer kaplama derdinden kurtulmanıza ve daha düzenli bir ürüne sahip olmanıza imkan tanıyor.

Cihazın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips markasının üretmiş olduğu süpürgeler arasından gelişmiş özelliklere sahip ve yüksek performans gösteren model olarak tanıtılan bu kullanışlı ürün, gelişen teknolojiyle entegre yapısı yüzünden çok sık tercih ediliyor. Süpürgeler için üst düzey bir teknoloji şeklinde tanımlanan toz torbasız teknolojinin rahatlığını evlerinize getiren ürün, teknik özellikleri ile de kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. 899 W gücüne sahip olan motoruyla gücünü kanıtlayan Philips Marathon Ultimate, 77 dB olarak ölçülen ses gücü seviyesi ile sessiz temizliğin keyfine varmanıza yardımcı oluyor. Philips Marathon Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge, 2.2 litrelik son derece geniş bir toz haznesi ile üretiliyor. Cihaz bu sayede evinizin tüm geniş alanlarını sürekli toz haznesi boşaltmak zorunda kalmadan süpürmenize olanak veriyor. Cihazda yer alan gelişmiş filtreleme teknolojileri sayesinde toz ve diğer partiküllerden kaynaklı oluşabilecek zararlı etkilerin önüne geçmeniz kolaylaşıyor. Siz de tüm bu gelişmiş özellikleri içinde barındıran kullanışlı bir süpürge arayışındaysanız, Philips XB9125/07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürgeyi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Marathon Ultimate toz torbasız süpürge, özellikle alerjisi olan kişiler ile evcil hayvana sahip evler için son derece uygun görülüyor. Makinenin güçlü filtreleri sayesinde, ortamdaki toz ve diğer parçacıklar hapsediliyor. Bu sayede evinizde rahat bir nefes almanız mümkün hale geliyor.


Allergy H13 filtre


TriActive Ultra başlık


PowerCyclone 10 teknolojisi


NanoClean Teknolojisi


Entegre fırça


Marathon Ultimate, en iyi temizleme performansı için en yüksek emiş gücünü sunar* ve tüm zeminlerde, her yönden çekiş sağlayarak tüm tozları toplar. TriActive Ultra Başlık ve PowerCyclone 10 yenilikçi teknolojilerimiz ile tertemiz evlere sahip olun.

Alerji H13 filtre sistemi, ince tozları %99,9'dan yüksek oranda yakalar
Tamamen kapalı filtreleme sistemi, alerjisi olanlar ve daha yüksek seviyede hijyene ihtiyaç duyan kişiler için polen, evcil hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere ince toz parçacıklarının %99,9'unu yakalar. Filtreleme seviyesi HEPA 13* ile eşdeğerdir.

Mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri temizleyin
" Tutma yerinde, mobilya ve döşeme gibi hassas yüzeyleri çizmeden temizlemenize yardımcı olan entegre yumuşak fırça bulunur"

NanoClean Teknolojisi, toz bulutu oluşumunu en aza indirir
Özel olarak geliştirilen NanoClean teknolojimiz sayesinde evinizde hem zeminler hem de hava daha temiz olacak. Hazneyi boşaltırken tozu haznenin dibine gönderir ve toz bulutlarını en aza indirir. Böylece hazneyi açtığınızda toz uçuşmaz.

PowerCyclone 10 en yüksek emiş gücünü sağlar*
Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojimizin mükemmel performansının sunduğu en yüksek emiş* gücü sayesinde süpürürken içiniz rahat etsin. Evinizde üstün temizliğin keyfini çıkarabilmeniz için hava akışını maksimuma çıkaran güçlü dönme hareketi ve yüksek performans ile tasarlanmıştır.

TriActive Ultra başlık her türlü zeminden toz ve kiri yakalar
Tozu ve kiri her yönden toplamak için emiş gücünden yararlanan TriActive Ultra başlığımızın optimize edilmiş tabanı ile tüm kir ve toza ulaşın. Hem sert hem de yumuşak zeminlerde, her geçişte kalın ve ince tozları toplayarak daha hızlı ve daha temiz bitirmenin keyfini çıkarın.


Ağırlık Gürültü Seviyesi Kablo Uzunluğu Toz Kapasitesi
6200 78 dB 8 M 1, 00-3, 99

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips XB9125/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge Siyah
4.7
 • 5
  86
 • 4
  12
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  4
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Markaların Seçtikleri
Philips XB9185/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge
Reklam
Philips XB9185/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge
12.999,00 TL
Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge
Reklam
Philips XB9155/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge
%6
10.999,00 TL
10.299,00 TL
Philips XB2123/09 2000 Serisi Toz Torbasız Süpürge
Reklam
Philips XB2123/09 2000 Serisi Toz Torbasız Süpürge
4.899,00 TL
Philips PowerPro City FC9331/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Reklam
Philips PowerPro City FC9331/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
%10
4.999,00 TL
4.499,00 TL
Arzum AR4092 Olimpia Line Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürge
Reklam
Arzum AR4092 Olimpia Line Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürge
3.699,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.