Ücretsiz Kargo 

Çok Satanlar
Dikey Buğu Fonksiyonu Evet Güç 1500

Philips STH7060/80 Buharlı Düzleştirici

Ürün Kodu: 120172124
 • En geç 14 Haziran Çarşamba günü kargoda
2.499 TL
2.499 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Hem dikey hem de yatay kullanıma uygun şekilde tasarlanan STH7060/80, aynı zamanda bakterileri de yok eder. Philips kalitesi ile kullanıcıların beğenisine sunulan fonksiyonel cihaz, klasik buharlı düzleştiriciler gibi askıda kırışıklık gidermek için ideal iken özel başlık tasarımı sayesinde geleneksel ütüler gibi yatay ütüleme de yapar. Tüm bunların yanı sıra yüksek buhar basıncı, tekstil ürünleri ve eşyaların üzerindeki bakterileri neredeyse tamamen yok edecek kadar güçlüdür. Hafif ve minimal tasarımı sayesinde ev, ofis hatta tatillerde dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz Philips Handheld buharlı düzleştirici, kumaşların yanmasını önleyen çok özel bir teknolojiye sahiptir. Bu sayede ne kadar yüksek ısıda buhar verirseniz verin en hassas kumaşlı giysilerde dahi yanık izi oluşmaz, güvenli bir kullanım deneyimi sunar.

Philips STH7060/80 Buharlı Düzleştiriciyi Neden Almalıyım?

Prize takıldıktan 30 saniye sonra buhar üretebilecek hale gelerek kullanıma hazır olan Philips STH7060/80, acilen düzleştirilmesi, dezenfekte edilmesi gereken kumaşlar ve eşyalar için idealdir. Hızlı ısınmasının yanı sıra 200 ml kapasiteye sahip su haznesi sayesinde oldukça uzun bir süre kesintisiz buhar üretebilir. Üstelik su haznesi, cihazdan tamamen çıkarılabildiği için ek doldurma aparatları kullanmanız gerekmez. Musluktan su eklenebilen, 100 ml ve 200 ml olmak üzere iki hazne ile birlikte gelen cihaz, fonksiyonel bir kullanım sunar. Kompakt tasarımı sayesinde ütü masasına sahip olmasanız dahi kırışıklıkları giderebilme olanağı tanıyan Philips buharlı düzleştirici, 2 farklı buhar seçeneğine sahiptir. Bunlardan biri, buhar üretimi aksatmadan su tasarrufu yapan ECO modu, diğeri ise ekstra yoğun buhar üreterek kırışıklıkları ve bakterileri kısa sürede yok eden MAX modudur. Dakikada 28 gram buhar üreterek kumaşlardaki liflerinin gevşemesini sağlayarak kırışıklıkları ve derinlere işlemiş bakterileri ortadan kaldırır. Özel olarak tasarlanan buhar plakası, üçgen şeklinde olduğu için yaka, düğme dipleri gibi ütülerin ulaşmasının zor odluğu yerlere dahi rahatlıkla ulaşır. Bu sayede giysilerinizdeki tüm kırışıklıklardan zahmetsiz bir şekilde kurtulabilirsiniz. Tekstil ürünleri başta olmak üzere pelüş oyuncaklar ve farklı malzemelerden yapılmış nesneleri dezenfekte etmek için ideal olan Philips Handheld steamer, kötü kokuya neden olan bakterilerin %99,99 oranında yok olmasını sağlar. Yoğun buhar üreterek güçlü bir etki oluşturan başarılı cihaz OptimalTemp adı verilen özel bir teknoloji, ütülenebilir kumaşlarda herhangi bir ütü yanığı olmamasını sağlar. Bu da cihazı, kumaşlarınız için endişelenmeden kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Philips Handheld Steamer 7000 Serisinde Yer Alan Bu Modeli Nasıl Kullanırım?

Pratik bir şekilde çıkarıp takabileceğiniz su haznesini doldurduktan sonra kullanabileceğiniz Philips STH7060/80 buharlı düzleştirici, susuz çalışmayacak şekilde tasarlanmıştır. Cihazın kullanım ömrünü koruyan ve olası kazaları engelleyen bu güvenlik önlemi sayesinde haznede su kalmadığında cihaz çalışmayı durdurur. Dolayısıyla ilk olarak mutlaka su haznesini doldurmanız gerekir. Prize takıldıktan 30 saniye sonra kullanıma hazır hale gelen başarılı steamer, kullanıcıların konforlu bir şekilde tutabilmesi için tasarlanmıştır. Üstelik buhar püskürtme butonu ve buhar ayarı seçme tuşu da direkt olarak elinizin altındadır. Bu sayede kullanım sırasında mod değiştirmek isterseniz sadece parmağınızı oynatmanız yeterli olur. 1500 W motor gücü sayesinde yoğun kullanıma uygun olan başarılı cihazı, uzun süre kullanabilirsiniz. Uzun kablosu rahat hareket etmeniz ağlarken minimal tasarım ise kullanım sonrası saklama ve taşıma süreçlerinde büyük bir konfor sağlar. Ayarlanabilir başlık özelliği sayesinde yatay ütü de yapma imkânı tanıyan cihaz, üç farklı fonksiyona tek bir üründe sahip olma ayrıcalığı sağlar. Bu sayede Philips Handheld STH70/60/80 buharlı düzleştiriciyi kullanarak askıda ütüleme yapabilir, yatay ütüleme yapabilir ve kumaş/nesnelerdeki bakterileri yok edebilirsiniz.

Philips STH7060/80 Kimler için Uygun?

Daha çok askıda ütü yapmayı tercih eden ancak zaman zaman yatay ütüleme de yapması gerekenler için ideal olan Philips Handheld steamer, çok yönlü bir kullanım süreci vadeder. Giysilerini ve eşyalarını kısa süre içinde bakterilerden arındırmak isteyenler için de ideal olan başarılı cihaz, yer kaplamayan kompakt tasarımı sayesinde depolama sürecinde yer işgaline neden olmaz. Dolayısıyla bu tür cihazlar için ekstra alanı olmayan kullanıcılar için de uygundur. Kolay taşınabilir yapısı sayesinde elektrik prizi bulunan her yerde kullanıma uygun olan Philips Handheld 7000 series buharlı düzleştirici, sahip olduğu cihazı evden ofise kadar pek çok yerde kullanmak isteyenlere de minimal tasarımıyla hitap eder.

Philips STH7060/80 Buharlı Düzleştiricinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Kompakt tasarımı ile taşınabilir bir buharlı düzleştirici olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Philips Handheld cihazının başlık kısmı dikey kullanımda tıpkı bir buharlı ütü gibi eğik durur. Ayarlanabilir başlık özelliği sayesinde yatay ütüleme yapacağınız zaman başlığı 90 derece olacak şekilde hareket ettirebilirsiniz. Pek çok buharlı düzleştiricinin aksine iki farklı buhar yoğunluğu sunan başarılı cihaz, aynı zamanda iki farklı su haznesine sahiptir. Üstelik bu hazneler cihazdan tamamen ayrılabilecek şekilde tasarlandığı için su takviyesi süreçlerinde kolaylık sağlar. İnatçı kırışıklıkları kısa sürede kumaşlara zarar vermeden açmak isteyenler için dakikada 28 gram sürekli buhar üretimi ile çözüm sunan Philips Handheld ST7060/80, StyleMat adı verilen özel bir buhar teknolojisi sayesinde, ürettiği buharı çok katmanlı olarak verir. Bu da hem kumaşlara zarar gelmesini önler hem de buharın tüm liflere ulaşmasını sağlayarak kırışıklıkları daha kolay giderir. Siz de dikey ve yatay ütülemenin yanı sıra dezenfeksiyon işlemleri için de kullanabileceğiniz bir cihaz arıyorsanız, Philips STH7060/80 buharlı düzleştirici modeline göz atabilirsiniz.


28 g/dk'ya kadar kesintisiz buhar


Sivri buhar plakası ucu


2 Buhar ayarı


Benzersiz ayarlanabilir başlık


İki değiştirilebilir su haznesi


30 saniyede kullanıma hazır


Ütü masası gerekmez


Bakterileri %99,9 oranında yok eder*


OptimalTEMP teknolojisi


Dayanıklı, daha uzun ömürlü


Sürdürülebilir


StyleMat buhar desteği


Gardırobunuzu açın
Kullanışlı, hızlı ve etkili buharla ütüleme
Philips 7000 Serisi Buharlı Düzleştirici ile sahip olduğunuz her şey artık göz açıp kapayıncaya kadar giyilmeye hazır. Ayarlanabilir başlığı ve sivri buhar plakası ucu, kırışıklıkları her açıdan hızlı ve rahat bir şekilde giderir ve OptimalTemp ile yanma riskini ortadan kaldırır.


Derinlik Genişlik Güç Yükseklik
355 129 1500 141
Çıkarılabilir Su Tankı Isınma Süresi Dikey Buğu Fonksiyonu
Evet 30 Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips STH7060/80 Buharlı Düzleştirici
5.0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Sizin İçin Seçtiklerimiz
Philips STH7060/80 Buharlı Düzleştirici
Reklam
Philips STH7060/80 Buharlı Düzleştirici
1.599,00 TL
PHILIPS DST7040/80 Azur Buharlı Ütü, Siyah
Reklam
PHILIPS DST7040/80 Azur Buharlı Ütü, Siyah
1.399,00 TL
Arzum AR6000 Steampro Plus Buharlı Ütü (Siyah)
Reklam
Arzum AR6000 Steampro Plus Buharlı Ütü (Siyah)
699,00 TL
Tefal FV9850 Pure Max El Ütüsü
Reklam
Tefal FV9850 Pure Max El Ütüsü
2.699,00 TL
Tefal FV8066 Puregliss 3000 W Siyah Buharlı Ütü
Reklam
Tefal FV8066 Puregliss 3000 W Siyah Buharlı Ütü
1.749,00 TL
Tefal FV2868 Express Steam Max 2500 W Buharlı Ütü
Reklam
Tefal FV2868 Express Steam Max 2500 W Buharlı Ütü
899,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek