Ütü Ağırlığı 970 Güç 3100
Otomatik Kapanma Evet Su Tankı Kapasitesi 1,8

Philips PSG9050/20 Perfect Care Buhar Kazanlı Ütü

Ürün Kodu: 120175598
 • En geç 10 Haziran Cumartesi günü kargoda
13.899 TL
13.899 TL
Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
TEKNOSA
13.999 TL
Satıcı
13.999 TL

Ürün Açıklaması

Philips PSG905020 Perfect Care buhar kazanlı ütü ActiveSense teknolojisi, ideal ağırlığı, sıfır yanık riski ve yoğun şok buhar özelliğiyle burada karşınızda. Siz de böyle bir buhar kazanlı ütüye sahip olmak ve kıyafetlerinizi pürüzsüz hale getirmek isterseniz ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla inceleyip zahmetsizce satın alabilirsiniz.

Neden Philips PSG905020 Perfect Care Ütü Almalıyım?

Philips PSG905020 Perfect Care buhar kazanlı ütüyü satın almak için birden fazla sebebiniz var. Bunlardan ilki ürünün üstün kırışık giderme gücü ile alakalı. Philips kalitesine sahip bu buhar kazanlı ütüde güçlü ve sürekli buhar özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde en kalın kumaşlar bile kolayca ütüleniyor. Ütülemeyi zahmetsiz hale sokan güçlü buhar özelliği ile siz de kıyafetlerinizdeki kırışıklıklara hızlıca elveda diyebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu ürün, sıfır yanık riski vadediyor. Philips PSG905020 Perfect Care buhar kazanı ütü, ütülenebilir kumaşlarda yanma riski yaratmadığını garanti eden bir özellikle geliyor. Zira cihaz, kendini hızlı soğutabilme yeteneğine sahip. Bu sayede ütüyü ister ütü masasında ister kumaşların üzerinde bırakın... Philips PSG905020 Perfect Care buhar kazanlı ütü, üzerinde unutulan kumaşları yakmıyor. Öte yandan ürün o kadar hafif ki dikey buhar püskürtme işlemini kolayca yapmanız mümkün. Sadece 0,97 kg ağırlıkta olan bu ütü sayesinde ütüleme işlemleri esnasında bileğinize yüklenen baskı minimumda kaldığı için kolunuz ağrımıyor. Üstelik askıdaki kıyafetler ya da perdeler için dikey püskürtme kolaylığı da cabası. Ayrıca Philips PSG905020 Perfect Care ütünün çıkarılabilir su haznesi 1,8 lt. Bu geniş hazne sayesinde iki saate kadar kesintisiz ütü yapabilirsiniz. Su haznesi boşaldığında ütünüz sizi ışıklı biçimde uyarıyor. Böylece ihtiyacınız olduğu anda su haznesini doldurarak vakit kazanıyorsunuz. Son olarak bu cihazın tabanı SteamGlide Elite özellikte. SteamGlide Elite, Philips'in üstün kayma performansı sergileyen çizilmeye karşı dayanıklı ütü tabanı teknolojisi. Paslanmaz çelik bu taban, en hızlı sonuçlar için geliştirilmiş.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Philips PSG905020 Perfect Care buhar kazanlı ütüyü kullanırken onun bazı temel özeliklerine dikkat etmekte fayda var. Bunlardan ilki ürünün ActiveSense teknolojisi ile ilgili. Dünyanın ilk kumaş algılama teknolojisi olan ActiveSense, ütüleme esnasında dahili kamera ile kumaşları tanıyıp onlara göre ideal sıcaklığı ve buhar miktarını otomatik olarak ayarlayan yapay zekadan faydalanmakta. Öte yandan bu cihazı ütü masasının üzerinde yatay biçimde bırakabilirsiniz. Zira ürün, sıfır yanma riski ile sunulmuştur. Ancak ütü daha uzun süre bekleme durumunda bırakıldığında bir miktar buhar oluşması ise normal kabul edilir. Bu durum, ütü bekleme modundayken onun ideal taban ısısında kalmasına yardımcı olur. Bu süreçte "ütü hazır" ışığı mavi renkte yanıp söner. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise ütünün ısınan ön tarafından mümkün olduğunca uzak durmanız. Tüm bunlara ek olarak bu cihaz sıcak buhar vermektedir. Dolayısıyla eğer kıyafetler birisinin üzerindeyse kırışıklıkları ütü buharıyla gidermeyi asla denemeyin. Ellerinizi de bu güçlü buhar püskürtmesinden uzak tuttuğunuzdan emin olun. Philips PSG905020 Perfect Care buhar kazanlı ütüde bir de Easy De-Calc özelliği mevcut. Bu özellik sayesinde cihazın tabanında biriken kireç parçacıklarından kurtulabilirsiniz. Bunun içinse yapmanız gereken çok basit: 10 ütüleme işlemi sonrasında cihazın fişini prizden çıkarın ve ütüyü masanın kenarına yerleştirin. Easy De-Calc düğmesinin altına yaklaşık 1 litrelik bir kap koyun ve düğmeyi saat yönünün tersine çevirin. Daha sonra bu düğmeyi yerinden çıkarın ve kireç parçacıklarının kaba akmasını sağlayın. Tüm kireç parçacıkları çıktığında düğmeyi yerine takın ve saat yönünde çevirerek sıkın. Bu işlem sonrasında cihazın tabanında birikmiş olan kireçten kurtulmuş biçimde ütüleme işlemine devam edebilirsiniz.

Philips PSG905020 Perfect Care Ütü Kimler için Uygun?

Philips PSG905020 Perfect Care buhar kazanlı ütü, evinde zahmetsiz ütü keyfi yaşamak isteyen herkes için uygun bir ürün. Ayrıca üründeki güvenli taşıma kilidi ve otomatik kapanma sistemi gibi üstün güvenlik önlemleri de kullanıcıların beğendiği özelliklerden. Kısacası bu ürün evde kısa sürede ce etkili ütü yapmak isteyen ev hanımları, üniversite öğrencileri ve diğer farklı grupta yer alan kişiler için uygun olarak sayfamızdaki yerini alıyor.

Ütünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips Perfect Care buhar kazanlı ütünün öne çıkan özellikleri arasında ilk sırada buhar sesi azaltma teknolojisi yer almakta. Susturucu filtreleri sayesinde buhar sesini en aza indirmeyi başaran bu ütü ile sessiz ve etkili ütüleme yapabilirsiniz. Böylece güçlü buharın sesi, favori dizinizdeki diyalogların sesini bastırmaz ve size azami konfor sağlar. Bunun yanı sıra güvenli taşıma kilidi ve ürünün öne çıkan özellikleri arasında üst sıralarda. Ütüyü ev içinde bir yerden başka bir yere taşırken işinize epey yarayacak olan bu özellik sayesinde sıcak ütü tabanına değme riskiniz ortadan kalkıyor. Ütüyü ütü istasyonuna kilitleyin yeter. Ayrıca Philips PSG905020 Perfect Care buhar kazanlı ütü, ütülenen kumaş türünü tanıma yeteneğine de sahip. ActiveSense teknolojisini kullanan bu ürün, dahili kamerası ve yapay zeka sistemini birleştirerek kumaşların her birini ayırt edebilir ve ütüleme esnasında bu bilgilere göre ayarlamalar yapar. Böylece her kumaş için uygun ütüleme sıcaklığı ve buhar yoğunluğu otomatik olarak belirlenir. Size de zahmetsiz ütü keyfi deneyimlemek kalır. Siz de Philips kalitesini Teknosa'dan alın, kolay ütünün keyfini çıkarın!


Ayarları otomatik olarak düzenler


Sıfır yanık riski


Ütülediğiniz kumaşı bilir


Easy De-Calc Plus


1,8 L çıkarılabilir su haznesi


Otomatik kapanma


Sessiz buhar teknolojisi


Güvenli taşıma kilidi


Hafif ütü


SteamGlide Elite Taban


Ultra güçlü buhar


Akıllı otomatik buhar


Ütülediğiniz kumaşı bilen tek ütü
Zahmetsiz ütüleme. Mükemmel sonuçlar.
PerfectCare 9000 Serisi, dünyanın ilk kumaş algılama teknolojisi olan ActiveSense'e sahiptir. Dahili kamera ve yapay zeka kullanarak ütülediğiniz kumaşı algılar ve zahmetsizce sonuç alabilmeniz için ideal sıcaklık ile buhar miktarını ayarlar.


Ağırlık Aşırı Isınma Koruması Derinlik Genişlik
5500 Evet 493 229
Güç Otomatik Kapanma Su Tankı Kapasitesi Yükseklik
3100 Evet 1, 8 288
Çıkarılabilir Su Tankı Ütü Ağırlığı
Evet 970

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips PSG9050/20 Perfect Care Buhar Kazanlı Ütü
5.0
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek