Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Philips HR3705/10 Daily Collection El Mikseri

289,99 TL
279 TL

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 76,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 109,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 76,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Philips HR3705/10 Daily Collection El Mikseri

Lezzetli hamur işleri yapmaya giden yol hamuru mümkün olduğunca homojen ve ideal şekilde karıştırabilmekten geçer. Philips HR3705/10 Daily Collection el mikseri sayesinde artık kek karışımlarını ve hamurları çok daha iyi koşullarla hazırlayabilir, lezzetini artırabilirsiniz. Bu ürünün özel konik çırpıcıları aynı zamanda size daha hızlı karıştırma olanağı da sunar. Hafif ve ergonomik tasarım ise mikseri konforlu şekilde kullanabilmenizi sağlar.

Philips HR3705/10 Daily Collection El Mikserini Neden Almalıyım?

Philips HR3705/10 Daily Collection Mikser mutfakta birbirinden lezzetli ve kabaran kekler, hamur işleri hazırlamanız için size birçok avantaj sunar. Ürünün konik şeklinde tasarlanan özel çırpıcıları daha geniş bir yüzeye temas ederek daha kısa sürede çırpma işlemini gerçekleştirir. Bu esnada hamura hava karıştıran çırpıcılar standartlara göre %20 daha hızlı şekilde çalışır. Philips’in Daily Collection serisine ait bu el mikseri ile mutfağınızda daha keyifli vakit geçirebilir, karıştırma işlemine harcadığınız zamanı ve emeği azaltabilirsiniz. Ürünün hafifliği el ve bileğinizin yorulmasını önler, konforlu kullanım olanağı yaratır. Hamur çengelleri de bulunan bu el mikseri ile arzu ettiğiniz hamur işi standartını yakalayabilir, kendiniz ve sevdikleriniz için keyifle yiyebileceğiniz lezzetler hazırlayabilirsiniz. Ürün hazırladığınız hamuru veya sosu homojen olarak karıştırır ve pürüzsüz hale getirir. Beş farklı hız ayarı ve turbo seçeneği sayesinde tarifiniz için en uygun tercihi yapmanızı kolaylaştırır. Lezzet açısından birçok etkili özellik ile donatılan Philips’in bu el mikseri aynı zamanda bazı kullanım nitelikleri bakımından da kullanıcıların beğenisini kazanır. Philips HR3705/10 Daily Collection mikser yorum içeriklerinde sıklıkla ürünün temizliğinin de çok rahatlıkla yapılabildiği vurgulanır. Çırpıcılar ve aksesuarlar pürüzsüz yüzeye sahiptir; onları fazla uğraşmadan pratik şekilde temizleyebilirsiniz. Ayrıca paslanmaz çelik çırpıcılar bulaşık makinesinde de yıkanabilir ve uzun yıllar kullanıma uygundur. Aksesuarların takılıp çıkarılışı da çok kolaydır; ürün kullanıcı konforunu üst düzeye taşır. Yüksek bir ürün performansı ve ergonomik şık tasarımı ile beğeninize sunulan bu el mikserinin fiyatları da çok sayıda kullanıcı tarafından avantajlı olarak değerlendirilir.

Philips HR3705/10 Daily Collection Mikseri Nasıl Kullanırım?

Daily Collection serisindeki bu mikser bir çift çırpıcı ve hamur çengelleri ile size gönderilir. Kek hamuru için çırpıcıları makinenin alt tarafındaki yuvalarına takabilirsiniz. Tam oturduklarında klik sesi duyulmaktadır. Aksesuarların miksere takılıp çıkartılmaları çok basittir; pratik işlem olanağı size ekstra bir konfor sunar. El mikserinin üst kısmındaki büyük düğme ise aksesuarların hızlı şekilde çıkmasını sağlar. Ürünün üstünde 5 adet farklı hız kademesi ve bir de turbo düğmesi vardır. Karışım ve hamurları hazırlarken ihtiyacınıza göre istediğiniz kademeyi seçebilir, gerekirse hızı aşamalı olarak artırabilirsiniz. Ekstra hızlı şekilde karıştırmak istediğinizde de üründeki turbo seçeneğinden yararlanmanız mümkündür. Bu özelliğin güçlü çırpma özelliği sayesinde beklediğiniz performanstan çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Çırpıcıların paslanmaz çelikten olması sayesinde onları bulaşık makinesinde yıkayabilir, mikseri kullandıktan sonra aksesuarlarını rahatlıkla ve ideal şekilde temizleyebilirsiniz.

Philips HR3705/10 Daily Collection El Mikseri Kimler için Uygun?

Philips tarafından mutfakta kullanabileceğiniz en fonksiyonel ve konforlu ürünlerden biri olarak tasarlanan bu el mikseri sık sık kek-hamur işi yapan, misafir ağırlayıp ikramda bulunmayı seven kişiler için uygundur. Yaptığınız keklerin ve hamur işlerinin daha da lezzetli olması için bu ürünün avantajlarından faydalanabilir, ayrıca vakitten de tasarruf edebilirsiniz. Ürünün özel konik çırpıcıları yüzde yirmi oranında daha hızlı çalışır. Bu sayede hamur işlerinizi kısa bir sürede hazırlayıp mutfakta geçirdiğiniz zamanı azaltabilirsiniz. Kullandıkları ürünün uzun yıllar boyunca ilk günkü performansını korumasını tercih edenler de yıkanmaya dayanıklı paslanmaz çelikten üretilmiş çırpıcıları ile bu modeli satın alabilir. Güçlü performansı ve üstün teknolojik özellikleri sayesinde bu mikser butik pastane gibi çeşitli iş yerleri için de ideal olarak değerlendirilmektedir. Ayrıca Philips HR3507/10 Daily Collection el mikseri yorum içeriklerini ürün sayfasından takip edebilir, kullanıcı deneyimlerini okuyarak ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips HR3507/10 Daily Collection ürünü en çok %20 daha hızlı çırpmayı sağlayan konik şekilli paslanmaz çelikten imal edilen çift şeritli çırpıcıları ile öne çıkar. Hız ve emek açısından avantaj sunduğu gibi ürün aynı zamanda ideal homojenlikte hamurlar hazırlamanıza yardımcı olur. 300 W motor gücüyle tasarlanan bu el mikseri çok fonksiyonel olan turbo ve 5 hız kademesi ayarı ile kullanıcıları yüksek oranda tatmin etmektedir. Üzerindeki büyük çıkarma düğmesi sayesinde hiç uğraşmadan hızlıca aksesuarları çıkartabilir ve temizliklerini yapabilirsiniz. 1,2 metre uzunluğundaki kablo ise size rahat bir kullanım alanı yaratır. Mikserin kablosunu ürünün etrafına sardıktan sonra klipsi ile sabitlemeniz mümkündür. Bu özellik ürünü daha düzenli ve güvenli bir şekilde saklama olanağı sunar. Konforunuz için titizlikle tasarlanan detaylar arasında kaymaz tutma yeri de bulunur. Ürünü bu sayede kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Pürüzsüz yüzeyler ise ürünün temizliğini kolaylaştıran faktörler arasında yer alır. Çırpıcı ve hamur çengeli olarak gönderilen aksesuarlar çok basit şekilde ürüne monte edilebilmektedir. Şık ve estetik tasarım ise çoğu kullanıcıdan olumlu yorumlar alır. Ayrıca ürünün hafif olması bileğinizin daha az yorulmasını ve konfor hissinizi artırmayı destekler. Ayarların kolaylıkla değiştirilebilmesi içinse XL kontrollerden yararlanabilirsiniz.


Kolayca takılabilen aksesuarlar


Hafif


Kaymaz tutma yeri


Kolayca değiştirilmesi için XL kontroller


Konik şekilli çırpıcılar


Güçlü 300 W motor


5 hız ayarı ve Turbo


Kolay montaj


Kablo klipsi


Paslanmaz çelik aksesuarlar


Büyük çıkarma düğmesi


Kolay temizlik


Yeni Daily mikserimiz, hamur işi tariflerinizi kolaylaştırarak her seferinde hızlı ve lezzetli sonuçlar almanızı sağlar. Kek karışımlarını ve hamurlarını %20 daha hızlı hazırlayabilirsiniz*. Hafif ve ergonomik tasarımı sayesinde karıştırma işleminiz kolay ve konforlu hale gelir. Düzenli saklama için kablo klipsi Düzenli saklama için kablo, mikserin etrafından sarılarak klipsle sabitlenir. Tek dokunuşla çırpıcıları çıkarmayı sağlayan büyük çıkarma düğmesi Büyük çıkarma düğmesine bir kez dokunarak çırpıcıları veya hamur çengellerini çıkarın. Kolay temizleme için pürüzsüz yüzeyler Pürüzsüz yüzeyler ve bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarlar hızlı ve kolay şekilde temizlenir. 5 hız ayarı ve Turbo ile tüm mutfak işlerini tamamlayın 5 farklı hız seçeneği ile her işleme uygun ayarı seçin. Konik şekilli çırpıcılar %20 daha hızlı* çalışır Pürüzsüz ve yumuşacık karışımlar için daha kısa sürede daha geniş bir yüzeye temas eden ve hamura hava karıştıran konik şekilli çırpıcılar %20 daha hızlı* çalışır. Bulaşık makinesinde yıkanabilen paslanmaz çelik aksesuarlar Mikser, bulaşık makinesinde yıkanabilen kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiş iki çift çırpıcıyla birlikte gelir. Hafif ve konforlu tasarım Hafif ve ergonomik tasarım, karıştırma işlemini konforlu ve kolay hale getirir. İki çift şerit çırpıcı ve hamur çengelleri Çırpıcılar ve hamur çengelleri kolayca takılır ve yerlerine oturduğunda "klik" sesi duyulur.


Teknik Özellikler

Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 279 TL 279 TL
2 139,50 TL 279 TL
3 93 TL 279 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Philips HR3705/10 Daily Collection El Mikseri Yorumları