Philips HD9630/90 2225W Viva Collection Airfryer XXL Fritöz

Ürün Kodu: 120410089
 • En geç 09 Haziran Cuma günü kargoda
Satıcı Birsa
6.799 TL
6.549 TL
6.799 TL
6.549 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
7.599 TL

Ürün Açıklaması

Philips Airfryer XXL yağsız pişirme teknolojisi alışılagelmiş fritöz özelliklerinden oldukça farklı bir ürün olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Rapid air teknolojisi adı verilen sıcak hava sirkülasyonu ile yiyeceklerin kızarmasını sağlayan airfryer ile geleneksel fritözlerdeki gibi kızartma yağı kullanılmasına gerek kalmıyor. Philips Airfryer XXL yeni twin turbo star teknolojisi ile bir araya gelerek yiyecekler üzerinde fazla yağ bırakmadan güvenle pişirme imkânı sunuyor. Kızartmanın en sağlıklı yolunu kullanıcılarıyla buluşturan Philips Airfryer XXL geniş pişirme haznesi ile birçok yiyeceği hızlı pişirme imkânı sağlıyor.

Philips Airfryer XXL kızartmaların yanı sıra birçok yiyeceğin ızgara ve kavurma olarak hazırlanması için de kullanılıyor. Sıcak hava teknolojisi ile yiyecekleri pişiren Philips Airfryer XXL geniş pişirme haznesi ile aile boyu leziz yemekler hazırlanmasını sağlıyor.

 

Philips Airfryer XXL Fritöz özelliği

Philips Airfryer XXL hiç yağ kullanmadan veya daha az yağ ile yiyeceklerin dışını çıtır çıtır içini yumuşacık pişirme özelliğine sahip. Yalnızca hava sirkülasyonuyla yiyeceklerin pişmesini sağlayan Philips Airfryer fritöz ile birbirinden leziz yemekler kavrulabilir, kızartılabilir veya ızgara yapılabilir.

Hava sirkülasyonu ile kızartma yapıldığı için yağ kokusu olmadan yiyecekler sağlıklı bir şekilde kızartılabiliyor. Kızartmaların fazla yağından arınarak yağ oranını %90’lara kadar indiren Philips Airfryer XXL hem sağlıklı hem de leziz kızartmalar elde etmek için ideal bir ürün. Geleneksel fritözler gibi içine yağ doldurulmadan kızartma imkânı sağlayan Philips Airfryer XXL, geniş pişirme sepeti ile bir defa da düşünülenden fazla yiyecek pişirmeyi sağlıyor. Dijital ekranı ve ayarlı zamanlayıcısı sayesinde yiyecekler, pişirme sürelerine göre kontrol edilmeden güvenle pişirilebiliyor.

Philips Airfryer XXL ile hazır dondurulmuş ürünler hiç yağ konulmadan kızartılabiliyor. Hazır dondurulmuş patates, kroket veya nugget tarzı ürünler alındığı gibi hazır bir şekilde rahatlıkla, lezzet ve çıtırlığından ödün vermeden Philips fritöz ile kızartılabiliyor. Diğer yemekler ise baharatlı yağ ile tatlandırarak kızartma ya da ızgara yapılabilir. Ayçiçek yağı, yer fıstığı yağı ve zeytinyağ gibi geleneksel pişirme yağları kullanımı tavsiye edilen airfryer, işlenmemiş yemeklere eklenen yağlar ile çıtırlık katar. İşlenmemiş yemekler yağ konulmadığında çıtırlık yerine fırında kızartılmış gibi bir tat vereceğinden baharatlı yağ ya da biraz normal yağ ile marine edilmeleri tavsiye ediliyor.

Tavuktan balığa, etten böreğe ve daha birçok yiyeceği pişirme kolaylığı sağlayan Philips Airfryer XXL ile yemek pişirme sırasında ortaya çıkan kokuları ortadan kaldırmak mümkün görünüyor. Sepet kapatılıp pişirmeyi başlattıktan sonra hazır sinyalini duyana kadar kapağı açılmadığından koku sızdırmazlığı ile hoş olmayan kızartma kokusunu yok ediyor.

Philips fritöz, 200 dereceye kadar ayarlanabilen sıcaklığı sayesinde yüksek sıcaklıkta et mühürlenip, sulu ve yumuşak et ızgara yapılmasına imkân sağlıyor. Bunun yanı sıra sağlıklı balık ızgara ve yağsız kızartmalar da Philips Airfryer XXL ile kolaylıkla hazırlanabiliyor.

Ev yapımı kızartmalardaki yağ oranını %90’a kadar azaltan Philips Airfryer XXL, yağ oranı az olmasına rağmen bol yağ içinde kızartılan yiyecekler kadar çıtır kızartmalar pişirilmesini sağlıyor. Hızlı ısınma özelliği ile her an hızlıca pişirmeye uygun olan Philips Airfryer XXL aile yemekleri için özel olarak tasarlanmıştır. Büyük yapısı ile bu Philips fritözde tüm bir tavuk veya 1,4 kg kadar yiyecek aynı anda pişirilebiliyor.

Fırın almak istemeyen ya da evinde fırın bulundurmayanlar için önerilen Philips Airfryer XXL ile kek, börek gibi tarifler de kolayca hazırlanabiliyor. Kahvaltılık tariflerin dahi kolayca hazırlanmasını sağlayan airfryer, hızlı pişirme özelliği ile acil yemekler için de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Philips Airfryer XXL’nin hızlı pişirme özelliği kadar kolay temizlenme özelliği de kullanıcılar tarafından oldukça dikkat çekiyor. Çıkarılabilir parçaları bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabiliyor. İçi sıcak ya da ılık su ile sünger veya yumuşak fırça yardımıyla kolayca temizlenebiliyor. Fritözün dış kısmı içine yağ konulmadığı için geleneksel fritözler kadar kirlenmiyor. Dışı temiz bir bez ile silinerek rahatlıkla temizlenebiliyor.

Philips Airfryer XXL, akıllı ön ayar düğmesi ile en sevilen yemeği kaydedip her seferinde ayar yapmaya gerek kalmadan tek tuş ile pişirme özelliğine sahip. Bunun yanı sıra ayarlanan sıcaklık özelliği ile de 200 dereceye kadar yiyeceklerin pişirme sıcaklığı belirlenebiliyor. Pişirme süresini hassas bir şekilde kontrol edebilmek için dijital ekranı ile kolaylık sağlayan airfryerın, fırın gibi önceden ısıtılmasına gerek duyulmuyor. 2225 W gücü ile yiyecekleri kısa sürede hazırlayan Philips airfryer XXL hazır sinyali ile yiyeceklerin zamanında fritözden çıkmasını sağlayarak kullanıcılarına yardımcı oluyor.

Philips airfryer XXL, kablo saklama özelliği ile yer kaplamadan kolaylıkla istenilen yere taşınabiliyor.  Şık görüntüsü ile mutfak tezgahlarını süsleyen airfryer siyah rengi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

 

Philips Airfryer XXL Fiyatı

Philips Airfryer XXL kızartma, ızgara ve kavurma özelliğini bir arada barındırdığından birçok karmaşık ızgara ve pişirme ünitelerini tek bir üründe topluyor. Philips Airfryer XXL fiyatı tüm bu özelliklerine göre oldukça uygun. Kendi alanında rakipsiz olan Philips Airfryer XXL içerisinde barındırdığı birçok teknik donanımla kullanıcının erişebileceği makul fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Fırın ön ısıtma gerektirdiği halde airfryer fişe takar takmaz hazır bulunuşluk özelliği ile tasarruf sağlıyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda fiyat performans olarak kullanıcıların ulaşabileceği uygun fiyatlarla Philips Airfryer XXL, Teknosa mağazaları ve Teknosa.com’da kullanıcı ile buluşmak için yerini alıyor.

 

Philips airfryer Kullanıcı Yorumları

Philips Airfryer XXL kullanıcıların karşısına birçok farklı özellik ile çıkarak beğeni topluyor. Kullanıcılar en çok yiyeceklerin daha az yağ ile kızartılmasını sevmeleriyle birlikte, diğer birçok özelliği de içinde barındırdığı için Philips Airfryer ’dan oldukça memnun kalıyorlar.

Geleneksel fritözlerin aksine kavurma, ızgara ve yağsız kızartma özelliğini içinde barındıran Philips fritöz hızlı pişirmesiyle kullanıcıların ilgisini çekiyor. Kullanıcıların birçoğu ön ısıtma süresini beklemediği için fırın yerine airfryer kullandıklarını ifade ediyorlar.

Bol yağlı kızartma lezzetine az kalorili ve sağlıklı bir şekilde ulaştıkları için kullanıcıların hepsi Philips Airfryer XXL’den memnun kaldığını dile getiriyor.

Kolay temizleme özelliği ile sürekli kullanıma hazır halde bekleyen Philips airfryer xxl şık görüntüsü ile de kullanıcıların tercih sebebi oluyor.

Kullanıcılar Philips airfryer xxl ile ekmek kızartması gibi kahvaltılıklar, aile yemekleri gibi birçok ana yemeği kolaylıkla hazırlama özelliğinden yararlandığını dile getirirken, bunun yanı sıra az kalorili, sağlıklı yiyeceklere bu kadar kısa sürede ulaşmanın kolaylığından memnun kaldıklarını ifade ediyorlar.

433X321X315 mm ölçülerinde ve 7,9 kg ağırlığındaki Philips Airfryer XXL mutfakta saklama kolaylığı ve kullanımının da fırından çok daha kolay olmasıyla kullanıcıların beğenisini topluyor.

Philips airfryer XXL’nin en iyi özelliklerinden birinin kokuyu dışarıya vermemesi olduğunu söyleyen kullanıcılar, Philips Airfryer’ın özelliklerine göre fiyatının uygun olduğunu vurguluyorlar.

 

Teknosa Philips Airfryer xxl Fritöz

Sayısız özelliği içinde barındıran Philips airfryer xxl fritöze Teknosa ayrıcalığı ile ulaşmak oldukça kolay ve pratik. Teknosa mağazalarından kolayca ulaşabileceğiniz gibi Teknosa.com’dan da tek tıkla elde edebileceğiniz Philips airfryer xxl ücretsiz kargo ile kapınıza kadar teslim ediliyor. Teknosa, ürünü zarar görmeden paketlenerek kapınıza kadar teslim etme imkânı sunuyor.

Teknosa, kredi kartı ile ödeme kolaylığı ve taksit seçenekleriyle de ürüne rahatlıkla sahip olma olanağı sağlıyor.  Teknosa.com’dan ev adresinize ya da Teknosa mağazalarına teslim et seçeneği ile nerede olursanız olun ürüne sahip olma imkânı sağlayan Teknosa uygun fiyat ayrıcalığı ile de ön plana çıkıyor.

 

 


Fat Removal teknolojisi


Rapid Air teknolojisi


Çok az yağ kullanarak veya hiç yağ kullanmadan kızartın


XXL aile boyu yemekler


Fırından 1,5 kat daha hızlıdır


QuickClean özellikli ve bulaşık makinesinde yıkanabilir


Fırınlama. Izgara. Fırında kızartma. Isıtma


İlham veren tarifler


İlham veren tarifler


Philips Airfryer XXL, en sevdiğiniz yiyecekleri çok az yağ ile veya hiç yağ olmadan kızartır. Yeni Twin TurboStar teknolojisi, yiyeceklerin fazla yağını çıkararak kendiniz ve aileniz için kızartma yapmanın en sağlıklı yolunu sunar.


Ağırlık Dahili Ekran Derinlik Genişlik
7930 Hayir 322 433
Güç Yükseklik Ayarlanabilir Termostat
2225 316 Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips HD9630/90 2225W Viva Collection Airfryer XXL Fritöz
5.0
 • 5
  14
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Sizin İçin Seçtiklerimiz
Philips 5000 Serisi XXL Connected HD9285/96 7.2 L Wi-Fi Bağlantı Pişirme Tepsisi ve Izgara Plaka Airfryer
Reklam
Philips 5000 Serisi XXL Connected HD9285/96 7.2 L Wi-Fi Bağlantı Pişirme Tepsisi ve Izgara Plaka Airfryer
5.799,00 TL
Tefal Easy Fry&Grill Presicion+ Sıcak Hava Fritözü
Reklam
Tefal Easy Fry&Grill Presicion+ Sıcak Hava Fritözü
5.299,00 TL
Tefal Eeasy Fry Grill XXL Airfryer
Reklam
Tefal Eeasy Fry Grill XXL Airfryer
7.699,00 TL
Tefal Easy Fry Grill Steam Sıcak Siyah Hava Fritözü
Reklam
Tefal Easy Fry Grill Steam Sıcak Siyah Hava Fritözü
8.399,00 TL
Philips Hd9285/96 Xxl Airfryer
Reklam
Philips Hd9285/96 Xxl Airfryer
%17
6.999,00 TL
5.799,00 TL
Arzum AR2074-G Airtasty XL Airfryer Sıcak Hava Fritözü
Reklam
Arzum AR2074-G Airtasty XL Airfryer Sıcak Hava Fritözü
4.349,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek