Philips Fritöz & Airfryer Fiyatları ve Modelleri

15 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Philips Hd9257/80 Airfryer Avance Collection XL Sıcak Hava Fritözü
  Kredi Fırsatı

  Philips Hd9257/80 Airfryer Avance Collection XL Sıcak Hava Fritözü

  4.399 TL
 • Çok Satanlar
  Philips HD9870/20 Premium Airfryer XXL Beyaz Sıcak Hava Fritözü
  Kredi Fırsatı
  4.7 (15 Değerlendirme)

  Philips HD9870/20 Premium Airfryer XXL Beyaz Sıcak Hava Fritözü

  8.499 TL
 • Çok Satanlar
  Philips HD9650/90 Premium Airfryer XXL Avance Collection Sıcak Hava Fritözü
  4.5 (62 Değerlendirme)

  Philips HD9650/90 Premium Airfryer XXL Avance Collection Sıcak Hava Fritözü

  6.217 TL
 • Philips Hd9880/90 Airfryer Combi Xxl Connected
  5.0 (3 Değerlendirme)

  Philips Hd9880/90 Airfryer Combi Xxl Connected

  %5
  8.998 TL
  8.548 TL
 • Çok Satanlar
  Philips HD9252/90 Essential Airfryer Sıcak Hava Fritözü
  4.7 (30 Değerlendirme)

  Philips HD9252/90 Essential Airfryer Sıcak Hava Fritözü

  3.390 TL
 • Philips HD9243/90 Airfryer Avance Collection Sıcak Hava Fritözü{}
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Philips HD9243/90 Airfryer Avance Collection Sıcak Hava Fritözü{}

  2.599 TL
 • Philips NA350/00 3000 Serisi Çift Hazneli Airfryer
  Kredi Fırsatı

  Philips NA350/00 3000 Serisi Çift Hazneli Airfryer

  7.649 TL
 • Çok Satanlar
  Philips HD9867/90 Premium Airfryer XXL Smart Sensing Akıllı Sıcak Hava Fritözü
  4.6 (48 Değerlendirme)

  Philips HD9867/90 Premium Airfryer XXL Smart Sensing Akıllı Sıcak Hava Fritözü

  6.949 TL
 • Philips HD9255/60 Airfryer Dark Slate Sıcak Hava Fritözü
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Philips HD9255/60 Airfryer Dark Slate Sıcak Hava Fritözü

  3.698 TL
 • Philips 5000 Serisi XXL Connected HD9285/96 7.2 L Wi-Fi Bağlantı Pişirme Tepsisi ve Izgara Plaka Airfryer
  4.7 (7 Değerlendirme)

  Philips 5000 Serisi XXL Connected HD9285/96 7.2 L Wi-Fi Bağlantı Pişirme Tepsisi ve Izgara Plaka Airfryer

  %6
  5.199 TL
  4.898 TL
 • Çok Satanlar
  Philips Hd9285/96 Xxl Airfryer
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Philips Hd9285/96 Xxl Airfryer

  %14
  5.699 TL
  4.899 TL
 • Philips Hd9875/90 Aırfryer Avance Collection Xxl Sıcak Hava Fritözü

  Philips Hd9875/90 Aırfryer Avance Collection Xxl Sıcak Hava Fritözü

  7.498 TL
 • Philips Airfryer HD9252/90 Essential 1400 W Fritöz
  5.0 (6 Değerlendirme)

  Philips Airfryer HD9252/90 Essential 1400 W Fritöz

  2.799 TL
 • Philips HD9650/90 2225 W Avance Collection Airfryer Siyah Fritöz
  4.6 (29 Değerlendirme)

  Philips HD9650/90 2225 W Avance Collection Airfryer Siyah Fritöz

  5.439 TL
 • Philips HD9630/90 2225W Viva Collection Airfryer XXL Fritöz
  5.0 (6 Değerlendirme)

  Philips HD9630/90 2225W Viva Collection Airfryer XXL Fritöz

  9.999 TL

Philips Fritoz Airfryer

Geleneksel kızartma yöntemleri aşırı yağ kullanımı nedeniyle sağlıksız bir pişirme yöntemi olarak ortaya çıkar. Airfryer alternatifleri arasında hem sağlıklı öğünler hazırlayabileceğiniz hem de harcamalarınızda kâr edeceğiniz Philips sıcak hava fritözü seçenekleri bulunur. Philips Airfryer gibi sağlıklı pişirme seçenekleri, insanların sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmelerine yardımcı olur. Philips kızartma makinesi ile tavada kızartma yöntemine kıyasla daha az yağ kullanarak daha kısa sürede sonuç elde edebilirsiniz. Philips Fritöz ile daha az kalorili yiyecekler hazırlayarak sebze ve etlerinizin kurumadan pişmesini sağlayabilirsiniz.

Philips Fritöz ve Airfryer Özellikleri

Yiyeceklerinizin kurumaması için airfyerınızın alt haznesine ince bir tabaka yağ koymanız gerekir. Örneğin, balık ve et gibi yiyeceklerin daha lezzetli ve sulu kalmasını istiyorsanız yiyeceğinizi canlı tutacak kadar yağ sıkmanız önerilir. Böylece, et ürünlerinde derilerin ve etli kısımların daha iyi kızardığını ve piştiğini gözlemleyebilirsiniz. Tavada kızartılan et ve balık çeşitlerine kıyasla açık ara lezzeli bir sonuç elde edersiniz.

Pişirme kalitesine ek olarak, pişireceğiniz ürünü eşit boyutlarda parçalara bölerek pişirmeniz fritözün performansını iyileştirir. Cihaza koyduğunuz her sebze veya etin eşit ölçüde pişirildiğini görebilirsiniz. Son olarak, donmuş bir ürün pişirmek istediğinizde ürünün tamamen çözünmüş olduğundan emin olmalısınız. Bir diğer örnek ise daha sert sebzelerle daha kolay pişen ince zarlı sebzeleri bir arada pişirmek olabilir. Örneğin, balkabağı, havuç, tatlı patates ve patates pişmesi uzun süren sebzeler arasında sayılabilir. Airfryerda karışık sebze kızartması yapmak istiyorsanız pişmesi vakit alan sebzeleri tabana, pişmesi daha çabuk süren sebzeleri üste olacak şekilde dizebilirsiniz.

Philips Airfryer XL modeli 200 gram dondurulmuş patatesi istenilen çıtırlıkta kızartabilir ve 500 gram patatesi alabilecek kapasitede bir cihazdır. Philips Essential Air Frayer XL modelinin alt kısmında hava sirkülasyonunu en üst düzeye çıkarmak ve yiyecekleri daha eşit şekilde pişirmek için tasarlanmış deniz yıldızı şeklinde bir tasarım yer alır. Philips Airfryer XXL modeli bir alt modelinden daha büyük bir kapasitededir (3.75l). Haznesine yaklaşık 17 adet tavuk kanadı veya 4 adet mısır koçanı sığdırmayı deneyerek büyüklüğünü test edebilirsiniz. Philips fritöz XXL, tavasını çıkarmadan sepetine ulaşmanızı ve çıkarmanızı sağlayan raylarıyla türünün tek örneğidir.

Philips Airfryer, hava fritözleri ile karşılaştırıldığında yiyeceklerinizi yukarıdan aşağıya doğru daha eşit şekilde pişirir. Dokuma sepet tasarımı sayesinde hava yiyeceklerin etrafında serbestçe akar. Her çeşit balık veya et aynı sıcaklık ve ayarda pişmeyeceği için kişiselleştirebileceğiniz süre ve mod ayarları yer alır. Her airfryerın kendi kontrol paneli sayesinde dilerseniz yiyeceklerinizi sıfırdan pişirebilir veya yeniden ısıtabilirsiniz. Kızartma, ızgara, fırınlama ve yeniden ısıtma seçenekleri arasından istediğiniz modu ön ısıtma olmadan hızlıca ayarlayabilirsiniz. Sıcaklığı 40°-200° C arasında ayarlayabilir ve zamanlayıcısını 60 dakikaya kadar yükseltebilirsiniz.

Philips Fritöz ve Airfryer Nasıl Kullanılmalı?

Parlak siyah kaplaması ve kompakt tasarımı ile Philips fritöz, hem geleneksel hem de modern mutfaklarda kullanım için zamansız bir tercih. Peki, mutfağınıza şıklık kattığı kadar işlevselliğiyle ön plana çıkan Philips fritöz nasıl kullanılmalı?

 • Philips Airfryer kullanım kılavuzunu okuyun ve tüm talimatları anladığınızdan emin olun.
 • Yiyecekleri pişirmeden önce cihazın haznesini yağlamak için hafif bir yağ kullanın. Hazneyi yağlamanız yiyeceklerin tabana yapışmasını önler.
 • Philips yağsız fritöz pişirme yöntemlerini denemek istiyorsanız hazne tabanına yağlı kağıt koyabilirsiniz.
 • Airfryer'ın pişirme sıcaklığına ulaşması için birkaç dakika bekleyin. Ardından hazneye yiyecekleri koyun ve cihazı kapattıktan sonra pişirme süresini ayarlayın.
 • Pişirme süresi boyunca cihazın kapağını açmayın. Aksi takdirde cihazınızın içerisindeki sıcaklık düşer ve bu da pişirme süresinin uzamasına neden olabilir.
 • Pişirme süresinin sonunda, yiyeceklerin pişirildiğinden emin olmak için kontrol edin. Yemeğinizi daha fazla pişirmeniz gerekiyorsa cihazınızın kapağını tekrar kapatarak birkaç dakika daha pişirin.
 • Farklı yiyeceklerin pişirme süreleri ve sıcaklıkları farklı olabilir, bu nedenle Airfryer'ı kullanmadan önce hangi yiyecekleri pişireceğinizi ve hangi sıcaklıkta pişireceğinizi araştırın.

Philips Fritöz ve Airfryer Nasıl Temizlenir?

Philips airfryerlarının çıkarılabilen ve bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları bulunur. Bulaşık makinesinin üst rafına yerleştirdiğiniz parçaları kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak, elde yıkamayla airfyerınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Philips hava fritözünün yemek tepsisi ve sepeti yapışmaz bir kaplamayla kaplıdır. Cihazın sıcaklığı asla 200°C'yi geçmediği için kaplamanın parçalanması ve zehirli dumanlar yayması gibi durumlar yaşanmaz. Fritözün siyah dış kısımları, leke ve parmak izlerini çeken parlak bir yüzeyi olduğu için çizilmeye yatkın olabilir. Bu nedenle, fritözünüzü mikrofiber bir bez kullanarak nazikçe ve sık sık silmeniz gerekebilir. Yapışmaz kaplama sayesinde airfryer temizliği de oldukça kolay hâle gelir.

Airfryerı temizlemek için cihazınızın soğumasını beklemelisiniz. Cihaz soğuduktan sonra hazneyi çıkarıp sıcak sabunlu su kullanarak temizleyebilirsiniz. Cihazın içinde biriken yağları da temizledikten sonra bir sonraki kullanıma hazır hâle getirebilirsiniz.

Philips Fritöz ve Airfryer Fiyatları

Philips Fritöz ve Airfryer seçenekleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlamak için son dönemlerde tercih edilen ürünler arasındadır. Çeşitli modellerde ve çeşitli boyutlarda tüketiciyle buluşan Philips Airfryer, hem bireysel kullanıma hem de aile boyu kullanımlara uygundur.

Philips Fritöz fiyatları boyutu arttıkça artış gösterir. Airfryer modelleri arasından XL veya XXL boyunu seçerek kalabalık misafirlerinizi kolaylıkla ağırlamaya hazır olabilirsiniz. Yemeklerinizi hazırlarken kullandığınız yağ miktarı gözle görülür ölçüde azalacağı için aylık mutfak masrafınızı azaltabilirsiniz. Siz de tüketici dostu çalışma prensibi ve uygun Philips yağsız fritöz fiyatları ile airfryerınızı Teknosa'dan rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.