Çok Satanlar

Philips HD9318/20 Su Isıtıcı

Ürün Kodu: 120121311
 • En geç 10 Haziran Cumartesi günü kargoda
Satıcı Digithome
699,90 TL
699,90 TL
Diğer Satıcılar (1)
899 TL

Ürün Açıklaması

Philips HD9318/20 su ısıtıcı mikro gözenekli filtresi, kolay okunur su seviyesi göstergesi, çoklu güvenlik sistemi ve kolay temizlenebilir yapısıyla tam aradığınız türden. Siz de gerek yemek hazırlarken gerek çay ya da kahve demlerken faydalanacağınız böyle bir su ısıtıcısı arıyorsanız, ürünü sayfamız üzerinden detaylıca inceleyebilir, birkaç tıkla hemen satın alabilirsiniz.

Neden Philips HD9318/20 Su Isıtıcı Almalıyım?

Philips HD9318/20 su ısıtıcını satın almak içi pek çok sebebiniz var. Öncelikle bu ürün hızlı kaynatma sağlamak adına yassı bir ısıtma düzeyine sahip. Paslanmaz çelikten üretilen gizli ısıtma elemanı bu sayede son derece hızlı kaynama sağlarken, cihazın temizlenmesini de kolaylaştırıyor. Ayrıca cihazın açık ya da kapalı olduğunu anlamaya yardım eden pilot ışık, kullanıcılara yol gösterici özellikte. Isıtıcıyı açtığınızda bu şık ışık göstergesi yanıyor. Güç düğmesini kapatana kadar yanmaya devam eden bu gösterge ışığı, cihazı kapattığınızda sönerek su ısıtıcısının o an için çalışmadığını anlatıyor. Buna ek olarak, makinenin bir de gözenekli bir filtresi var. Bu mikro gözenekli filtre ufacık kireç parçacıklarını bile yakalamayı başarıyor. Cihazın ağzına yerleştirilmiş bu filtre, temiz su için 200 mikron kadar küçük parçacıkları yakalamak için tasarlanmış. Mutfağınızda he daim elinizin altında olmasını isteyeceğiniz Philips imzalı bu su ısıtıcı yardımıyla ister çay demleyin ister yemeğiniz için gerekli olan suyu kaynatın... Her aşamada size son derece yardımcı olacak bu ürünü sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürünü bir tıkla sepetinize eklemek. Alışverişinizi tamamladığınızda cihaz adresinize kadar geliyor. Acele edin, Philips HD9318/20 su ısıtıcısını tükenmeden satın alın!

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Philips HD9318/20 su ısıtıcısı, işlevsel özellikleriyle mutfakta size pek çok açıdan avantaj sağlıyor. Ancak bu cihazı kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Örneğin su ısıtıcısının içine küçükl lekeler görüyorsanız, cihazın içindeki kireçleri temizlemelisiniz demektir. Zira bulunduğunuz yerdeki suyun sertliğine bağlı olarak, Philips Su Isıtıcınızın ısıtma elemanının üzerinde küçük lekeler oluşabilir. Bu, su ısıtıcınızda zamanla kireç oluşmasının sonucudur. Kireç zararsız olsa da, çok fazla kireçlenme su ısıtıcısının performansını etkileyebilir. Bu sorunu çözmek için iki farklı ürün kullanabilirsiniz. İki her evde bulunan ve temizliğin doğal yöntemi olarak bilinen sirke. Su ısıtıcınızın kirecini sirke kullanarak çözmek istiyorsanız şu adımları uygulayabilirsiniz. Öncelikle su ısıtıcısını maksimum seviye göstergesinin dörtte üçü kadar su ile doldurun ve suyu kaynatın. Ardından su ısıtıcısını kapatın ve maksimum göstergeye kadar beyaz sirke (%8 asetik asit) ekleyin. Bu çözeltiyi bir gece boyunca su ısıtıcısında bırakmanız gerekiyor. Sabah su ısıtıcısını temiz suyla doldurun ve suyu kaynatın. Bu işlemi bir kere daha tekrarladıktan sonra kireçlerin çözüldüğünü göreceksiniz. Eğer cihazda hala lekeler görüyorsanız, aynı adımları baştan uygulamanızda fayda var. Kirecin düzenli olarak temizlenmesi su ısıtıcınızın ömrünü uzatır. Normal kullanımda eğer yumuşak su kullanıyorsanız cihazın kirecini 3 ayda bir defa, eğer sert su kullanıyorsanız kireci ayda bir defa çözmeniz öneriliyor.

Philips HD9318/20 Su Isıtıcı Kimler için Uygun?

Philips HD9318 su ısıtıcısı mutfağı sıklıkla kullanan herkes için son derece uygun bir ürün. Gerek yemek hazırlama aşamasında gerek sıcak içecek hazırlama aşamasında kullanacağınız bu kettle, işlevsel özellikleriyle kullanıcılarda tam puan alıyor. Ayrıca sadece evlerde değil, okullarda, hastanelerde ve daha pek çok çalışma alanında kullanılabilen bu ürün ile kaynar ya da sıcak su ihtiyacını karşılamak mümkün. Siz de ister evinizde ister ofisinizde böyle bir su ısıtıcısına gereksinim duyuyorsanız, ürünü Philips kalitesi ve Teknosa avantajıyla buradan satın alabilirsiniz.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips HD9318/20 kettle siyah rengine ek olarak geniş hacmiyle beğeni topluyor. Ürünün en çok öne çıkan özellikleri arasında kireç çözme fonksiyonun yer aldığını söylemek yanlış olmaz. Kullanılan suyun sertlik derecesine bağlı olarak cihazda zamanla kireç birikebilir. Bu durum zararlı olmamakla beraber belli bir miktar çoğalmaya başladığında rahatsız edici olabilir. Bunun için cihazın kireç çözme bildiriminden yararlanarak makinenizi kireçlerden arındırabilirsiniz. Diğer yandan Philips HD9318/20 su ısıtıcısının susuz kaynamaya karşı çoklu güvenlik sistemi bulunuyor. Bu sistem su hazır olduğunda kaynamayı durdurarak herhangi bir tehlikeyi önlemek amacıyla tasarlanmış. Böylece eğer su ısıtıcısında su kalmazsa, cihaz kendini otomatik olarak kapatarak olası yanıkların önüne geçiyor. Ayrıca bu kettle sayesinde sadece ihtiyacınız olduğu kadar su kaynatmanız mümkün. Böylece ürün enerji ve su tasarrufu sağlayarak çevre korumasına katkıda bulunuyor. Philips böylece enerji ve su tasarrufu sağlayarak çevre korumasına katkıda bulunuyor. Cihaz, basmalı bir kapak düğmesine sahip. Elinizi yakmadan makinenin kapağını açıp kapatabilirsiniz. Tek bir hareket yeterli! Düğmeye dokunulduğunda sorunsuzca açılarak buharla teması engelliyor. Geniş ağzı ise temizlemeyi kolaylaştırıyor. Tüm bunların yanı sıra su ısıtıcısının tabanı tamamen dönebilir. Bu sayede makineyi hangi yönden alırsanız alın son derece konforlu ve güvenli bir tutuşa sahip olacaksınız. Kordonsuz gövde ise kolay kaldırma ve yerleştirme için 360° döner taban üzerine yerleştirilmiş. Ürünün kablosu da tabanın altına sarılıyor. Bu kablo her mutfak için uygun uzunluğa sahip ve kolayca saklanabilir. Kısacası Philips HD9318/20 su ısıtıcı şık tasarımı ve işlevsel özellikleriyle burada sizi bekliyor.


Strix kontrol mekanizması


Çıkarılabilir filtre


Yassı ısıtma yüzeyi


Çoklu güvenlik sistemi


Geniş ağızlı yaylı kapak


Tekrar doldurması kolay


Fincan göstergesi


Gizli kablo sarıcı


Su seviyesi göstergesi


Işıklı


Kordonsuz ve 360° döner taban


Sıcak içecekleriniz anında hazır
1,7 L'lik aile boyu kapasite, herkes için idealdir
1,7 l kapasiteli yeni Philips plastik su ısıtıcı, otomatik kapak açma özelliği ve ışıklı göstergesi sayesinde en sevdiğiniz içecekleri kısa sürede hazırlamanızı sağlar.


Ağırlık Derinlik Genişlik Güç
890 223 160 2200
Su Tankı Kapasitesi Yükseklik Su Seviyesi Göstergesi
1, 7 253 Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips HD9318/20 Su Isıtıcı
5.0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek