Çok Satanlar

Philips HD7301 Siyah Çay Makinesi

Ürün Kodu: 120130196
Ürünün Kampanyaları (1)
 • En geç 10 Haziran Cumartesi günü kargoda
Satıcı TEKNOSA
Ek Garanti İster misiniz?
859 TL
859 TL
Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
1.099 TL
929 TL
998 TL

Ürün Açıklaması

Philips HD7301 çay makinesi ile kalabalık aile sofralarından misafirlere kadar hemen her şartta çayınızı keyifle demleyebilirsiniz. Geniş kapasitesi, kaliteli muhafaza malzemeleri ile markanın elektrikli mutfak eşyaları grubundaki farkını ortaya koyan cihaz, kullanıcı dostu tasarımıyla da aferin alıyor. Evlerdeki pek çok mobilyanın, eşyanın, ürünün siyah olmasını önceleyenler için de HD7301 siyah çay makinesi doğru bir tercih. İster kış aylarında içinizi ısıtacak sıcacık bir çay demleyin ister farklı sıcak içecekler hazırlamak isteyin… Philips HD7301 çay ustası ile güvenli ve hızlı bir şekilde bardaklarınızı doldurmaya başlayabilirsiniz. Ürün ayrıntılarını bulabileceğiniz sayfamızda hemen alışverişe başlayabilir, Teknosa güvencesi ile sepetinizi doldurabilirsiniz.

Philips HD7301 Çay Makinesini Neden Almalıyım?

Philips HD7301 siyah çay makinesi donanımından tasarımına kadar birçok noktada sınıfı geçen ayrıntılara sahip. Örneğin, mutfak eşyalarında, elektrikli ev aletlerinde siyah tasarımları tercih etmek zamansız bir trend. Markanın bu çay makinesi de bu trende uyuyor ve sizi göz alıcı siyah rengi ile karşılıyor. Bu sayede mutfağınızdaki modern tasarıma eşlik edecek bir çay makinesine de kolayca sahip olabilirsiniz. HD7301 çay makinesi 1,9 litre kapasiteli büyük su ısıtıcı haznesi sayesinde de tek seferde çay ihtiyacınızı karşılıyor. Cihazın bu kapasitesi sayesinde sıcak su ihtiyacınıza mükemmelen yanıt verebilir, kalabalık misafir ağırlarken de çay keyfine kesintisiz devam edebilirsiniz. Otomatik sıcak tutma fonksiyonu da cihazın kullanıcıların yüzünü güldüren ayrıntıları arasında yer alıyor. Günlük kullanımda konforunu görebileceğiniz bu özellik, içeceğiniz çayı siz kontrol etmeden de her daim sıcak tutacak. 1700 W güçte çalışan Philips HD7301 siyah çay makinesindeki sıcak tutma işlevi, su kaynamaya başladığında otomatik olarak etkinleşiyor. Bu sayede siz istediğiniz müddetçe çayınız ideal sıcaklığını koruyor. Suyun uzun ısınma sürelerinden şikayetçiyseniz de cihazdaki 1700 W imdadınıza yetişiyor. Bu sayede Philips HD7301 siyah çay makinesi, mevcut makinenize kıyasla suyu çok daha hızlı bir şekilde ısıtabiliyor. 1,9 litrelik su ısıtıcısı haznesini ise 0,9 litre kapasiteye sahip Philips HD7301 cam demlik takip ediyor. Cam olması dolayısıyla tasarımıyla da konuşan cihaz, tüm aileniz için tek seferde çay demlemenize imkân tanıyor.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Philips HD7301 siyah çay makinesini kullanırken, elektrikli mutfak eşyalarının kullanımındaki kimi dikkat edeceğiniz hususları göz önünde bulundurabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; cihazın kablosunu eliniz ıslakken kullanmamaya özen göstererek işe başlayabilirsiniz. Ayrıca cihazın etrafında su birikintisi oluşmaması, tabanının da kuru olması avantajınıza olacaktır. Cihaz 0,9 litrelik çaydanlık bölümünü cam malzemesi ile donatıyor. Bu sayede çayınızın mevcut miktarını da rahatlıkla görebilirsiniz. Cihaz 1700 W güç ile donatıldığından suyu, rakiplerine kıyasla çok daha hızlı bir şekilde kaynatabiliyor. Bununla beraber Philips HD7301 siyah çay makinesinin suyu kaynatma hızını kontrol etmenizde de yarar var. Satın alma işleminden önce cihazın su kaynatması ile ilgili ayrıntıları öğrenerek avantajı elinizde toplayabilirsiniz. Cihazda çıkarılabilir kireç önleyici filtre de bulunuyor. Bu sayede temiz bir fincan çay için ideal bir şekilde çalışan Philips HD7301 çay makinesinin filtresini de periyodik olarak temizlemeniz önem arz ediyor. Ayrıca cam demliği de her kullanımın ardından fazla bekletmeden temizlemeniz, cihazı daha steril ve uzun ömürlü kılabilir. Cihazın kordonunu ise tabana sarabiliyorsunuz. Bu sayede çay makinesini kullanmıyorken mutfakta dağınıklık oluşmasının önüne geçebilirsiniz.

Philips HD7301 Kimler için Uygun?

HD7301 siyah özellikleri itibarıyla geniş aileler, kalabalık misafirler ağırlayacak olanlar için ideal olduğunu gösteriyor. Öncelikle; cihazda 1,9 litrelik su ısıtıcısı haznesi bulunuyor. Bu, tek seferde tüm ailenize çay demleyebilmeniz ya da misafirlerinize çaylarını ikram edebilmeniz anlamına geliyor. Cihazdaki 0,9 litrelik cam demlik kapasitesi de bunu destekliyor. Bu açıdan giden gelenin sık olduğu ya da bir ailenin yaşadığı evlerde HD7301 siyah çay makinesini kullanmak nokta atışı bir tercih olabiliyor. Cihaz, kullanıcı dostu tasarıma sahip çay makinesi arayanları da kendisine çekebiliyor. Bunun nedenlerinden biri cihazın tabanında gizli. Çay makinesini kullanmadığınız zamanlarda, cihazın mutfakta dağınıklık yaratmasından şikayetçi olabilirsiniz. Philips HD7301 siyah çay makinesindeki kordonu ise tabana sararak bu dağınıklığın önüne geçebilirsiniz. Ayrıca cihazdaki 360 derece dönen taban da kullanımda konforu elden bırakmamanızı sağlıyor. Kolay kaldırma ve yerleştirme için büyük avantaj sağlayan bu özellik sayesinde hızlıca çayınızı demleyebilirsiniz. Tek seferde birkaç bardak çay içecek olanların seveceği bir özellik de cihazdaki otomatik sıcak tutma fonksiyonu. Bu sayede ocakta altı kısık vaziyette bekleyen çaydanlıklar ya da her seferinde güç düğmesine basılmasını bekleyen su ısıtıcıları derdi de ortadan kalkıyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips HD7301 siyah çay makinesinin öne çıkan özellikleri kullanıcıların beklentilerine göre şekillenebiliyor. Örnek vermek gerekirse; cihazdaki 1,9 litre su ısıtıcısı haznesi ve 0,9 litre cam demlik kalabalık ailelerin sevebileceği bir özellik. Komşularınızı, misafirlerinizi ağırlayacağınız zaman da cihazın bu büyük kapasitesi işlerinizi kolaylaştıracak. 360 derece dönen taban da adeta sınırsız hareket alanı vadediyor. Bu sayede cihazın kullanımı, tabana yerleştirilmesi ve hareket ettirilmesi de katbekat kolaylaşıyor. Kullanım sonrasındaki temizlik aşaması da kimi kullanıcıların en merak ettiği konulardan biri olabiliyor. Bu açıdan Philips HD7301 siyah çay makinesinin gizli paslanmaz çelik malzemesi öne çıkıyor. Bu sayede hızlı kaynama kadar kolay temizliğin de önü açılıyor. Cihaz mutfağında modern bir dizaynı benimseyenler için de siyah rengi ile öne çıkıyor. Siz de Philips HD7301 çay ustası yorumları, ürün ayrıntıları ve daha fazlası için sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Strix kontrol mekanizması


Kordonsuz 360° döner taban


Kireç önleyici filtre


Yassı ısıtma yüzeyi


Güç kablosu sarıcı


Otomatik sıcak tutma


1700 Watt ısıtma sistemi


0,9 L Cam çaydanlık


1,9 L Su ısıtıcısı


Tüm aile için her zaman sıcak çay Otomatik sıcak tutma fonksiyonu ile Yeni Philips Çay Makinesi'nin 1,9 L kapasiteli büyük su ısıtıcı haznesiyle tüm ailenize keyifle çay demleyebilirsiniz. Otomatik Sıcak Tutma fonksiyonu çayınızı sıcak tutarak istediğiniz zaman içmenize olanak sağlar. Her zaman sıcak çay - Oto sıcak tutma, çayınızı uygun sıcaklıkta tutar - Suyun kısa sürede ısınması için 1700 Watt ısıtma sistemi Tüm aile için - Tüm aileye yetecek kadar su kaynatmak için büyük 1,9 L su ısıtıcısı - Tüm aileye çay yapmak için 0,9 L Cam demlik Kullanımı kolay - Kolay kaldırma ve yerleștirme için, tek ayak üzerinde 360° dönen taban - Düz ısıtma elemanı sayesinde kolay temizlik - Temiz bir fincan su için kireç önleyici filtre - Kolay saklama için kordon makarası Otomatik sıcak tutma Sıcak tutma ișlevi su kaynamaya bașladığında otomatik olarak etkinleșir ve siz istediğiniz sürece çayınızı doğru sıcaklıkta tutar. 1700 Watt ısıtma sistemi Çay makinesindeki 1700 Watt'lık ısıtma sistemi suyun hızlı bir șekilde ısınmasını sağlar. 1,9 L Su Isıtıcısı 1,9 L kapasiteli büyük su ısıtıcısı tüm ailenize çay demlemeniz için suyu kaynatmanızı sağlar. Su ısıtıcısını çorba ve kuskus hazırlamak gibi diğer amaçlar için de ayrı olarak kullanabilirsiniz. 0,9 L Cam demlik 0,9 L kapasiteli cam çaydanlık tüm aileniz için çay demlemenize olanak sağlar. Kordonsuz 360° döner taban Kolay kaldırma ve yerleștirme için, tek ayak üzerinde 360° dönen taban. Düz ısıtma elemanı Gizli paslanmaz çelik malzeme, hızlı kaynama ve kolay temizlik sağlar Kireç önleyici filtre Suyu ve su ısıtıcıyı temizleyen çıkarılabilir kireç önleyici filtre. Kolay saklama için kordon makarası Kordonu tabana sararak su ısıtıcıyı mutfağınızda dağınıklık yaratmadan saklayabilirsiniz.


Güç Malzeme
1700 Paslanmaz çelik
Philips HD7301 Siyah Çay Makinesi için 1 kampanya mevcut
Teknoclub Üyelerine özel Teknosa Mobil Uygulamasında Seçili Ürün Alışverişlerinizde Sepette %7 İndirim!

Kampanya Koşulları

 • Kampanya kapsamında 06.06.2023 - 08.06.2023 tarihleri arasında TeknoClub üyelerine özel Teknosa mobil uygulamasından:
  • Seçili Beyaz Eşya, Akıllı Telefon alışverişlerinizde geçerli sepette %5 indirim,
  • Seçili TV, Elektrikli Ev Aletleri alışverişlerinizde geçerli sepette %7 indirim,
  • Seçili Giyilebilir Aksesuar alışverişlerinizde geçerli sepette %8 indirim,
  • Seçili Kişisel Bakım, Dijital Görüntüleme alışverişlerinizde geçerli %10 indirim, 
  • Seçili Aksesuar alışverişlerinizde geçerli sepette %15 indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya sadece Teknosa.com mobil uygulamasında yapılacak harcama koşulunu sağlayan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya sadece Teknosa satıcılı ürünlerde geçerlidir.
 • İndirimler farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
 • İndirimden her müşteri kampanya tarihlerindeki ilk alışverişinde 1 kere yararlanabilir.
 • Kampanya seçili ürünlerde geçerli olup; Apple markalı akıllı telefonlar, Apple markalı aksesuar ve Huawei markalı giyilebilir aksesuarlar, Konsol, Konsol Oyun ve Aksesuarları, HDD, SSD, Dijital ve Ön Ödemeli Kartlar, Dyson, Bosch markalı ürünler, IPL'ler, Robot Süpürge ve Airfryerlar kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için kampanya kapsamı dışındaki ürünler sepette yer almamalıdır.
 • Teknosa.com' da indirimin kullanılabilmesi için “Sepetinize Özel Kampanyalar" arasından seçim yapılması yeterlidir.
 • Kampanyadan yararlanılarak satın alınan ürünler ayrı ayrı iptal/iade edilemez. Kampanyalı siparişlerdeki herhangi bir ürün iptal edildiğinde kampanya koşulu sağlanamadığından siparişte yer alan diğer ürünler de iptal edilecektir. İade işlemlerinde ise tüm ürünlerin gönderimi zorunludur.
 • İndirimli harcamanın iptal ve iade edilmesi durumunda yalnızca ödenen tutar iade edilir.
 • Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş her zaman tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyayla ilgili 0850 222 55 99 numaralı Teknosa Çağrı Merkezi'nden detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları kabul etmiş sayılır.
Teslimat Bilgileri

Standart Adrese Teslimat

Standart teslimat ile hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, hafta içi 14:00'dan sonra , hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

500 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 500 TL altı işlemlerde ise 19,90 TL olmaktadır.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim hizmeti 6 gün boyunca (Pazar hariç) sadece İstanbul için saat 16:00’a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan aynı gün teslimat hizmeti hafta içi 1.000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz, 1.000 TL altındaki siparişleriniz için 29,90 TL'dir. Hafta sonu siparişleriniz için 49,90 TL’ dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Aynı Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ertesi Gün Teslimat

Ertesi gün teslimat hizmeti 5 gün boyunca (Cumartesi – Pazar hariç) İstanbul dahil 23 ilimiz'den saat 14:00' a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan ertesi gün teslimat fırsatı 19,90 TL' dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Ertesi Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ürün İadesi

Yaptığınız alışverişten herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız ürünlerinizi (satılabilirliğin kaybetmiş ürünler hariç) kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde siparişinizi teslim aldığınız andan itibaren 14 gün içerisinde cezai şart ödemeksizin iade edebilirsiniz. Ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız ödeme yönteminize göre iade edilir.

Mesafeli Sözleşmeler yönetmeliğinde yer alan Cayma Hakkının İstisnaları maddesi uyarınca tüketici aşağıdaki ürünlerde cayma hakkını kullanamaz: a) Satılabilirliğini kaybetmiş ürünler (vakumlu/jelatinli ambalajı açık/yırtık ürünler, sim kart takılmış cep telefonu ve cep bilgisayarları b) kurulumu yapılmış LCD TV, PC, Notebook vb cihazlar c) kartuşu açılmış yazıcı, faks makinesi, ambalajı açılmış tek kullanımlık ürünler, kulaklık, yazılımlar vb, d) satışı Operatör Temlikli/Sözleşmeli yapılan ürünler e) ambalajı açılmış kişisel bakım ve hijyen ürünleri e) tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler f) çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler g) tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünlerden; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler h) tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler ı) malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemeleri k) ambalajı açılmış yazılım ve/veya oyun CD'si l) tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VDC, CD ve kasetler, kişisel bakım ürünleri (traş makinesi, traş köpüğü, epilatör, diş bakım ürünleri,baskül vs.) ile sarf malzemeleri (toner, kartuş...vs) ancak ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade alınabilmektedir.

İade başvurusu için ‘Siparişlerim’ bölümüne gidip ilgili siparişinizde iade başvurusunu yapabilirsiniz. İşlem sonrasında size özel oluşturulan iade kargo kodunu kullanarak ürünleri ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Horoz Lojistik iade alımları için 0850 222 55 99 numaralı Teknosa müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.

Ürün Değişimi

Değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için ürününüzün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekmektedir. yetkili servis incelemesi sonucunda 'Değişime Uygundur' ibaresi bulunan raporlar için değişim işlemi yapılır.

Değişim işlemleriniz de size en yakın mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Satın alınan ürünün stoklarda olması halinde birebir değişim yapılmaktadır. Talep edilen ürünün stokta olmaması haline tutar iadesi yapılmaktadır.

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips HD7301 Siyah Çay Makinesi
4.8
 • 5
  130
 • 4
  23
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek