Çok Satanlar
Ütü Ağırlığı 1300 Dikey Buğu Fonksiyonu Evet
Güç 2400 Su Tankı Kapasitesi 1,3

Philips GC6842/30 Buhar Kazanlı Ütü

Ürün Kodu: 120172119
 • En geç 06 Ekim Cuma günü kargoda
Satıcı: HarikaFiyat PluS
6.999 TL
6.999 TL

Ürün Açıklaması

Philips GC6842/30 buhar kazanlı ütü ile kıyafetlerinizi pratik bir şekilde kullanıma hazırlayabilirsiniz. Gelişmiş özellikleriyle öne çıkan ürün kıyafetlerin kumaş yapılarına özel bakım imkanı sunuyor. Ayrıca sürekli buhar özelliğiyle hızlı ve etkili bir şekilde ütü yapabilirsiniz. Philips GC6842/30 ütü ayrıca güvenli kullanımı destekleyen birçok donanıma sahip. Ürünü tercih ederek kıyafetlerinizi sorunsuz bir şeklide ütüleyebilirsiniz. Philips GC6842/30 buhar kazanlı ütü teknolojinin adresi Teknosa’da sizi bekliyor. Ürünler alakalı tüm bilgileri öğrenmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek diğer elektrikli ev aletleri için de kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Philips GC6842/30 Buhar Kazanlı Ütüyü Neden Almalıyım?

Ev temizliği aktiviteleri arasında bulunan ütü işleminin fazlaca vakit kaybettirdiği biliniyor. Bununla birlikte kıyafetlerin kumaş yapısı her ütünün özellikleriyle örtüşmeyebiliyor. Kıyafetlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanıma hazırlamak ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamak için Philips markası yanınızda. Philips GC6842/30 Perfectcare Compact Essential buhar kazanlı ütü gelişmiş özellikleriyle kullanıcıları etkilemeyi başarıyor. Ürünün sahip olduğu fonksiyonlar ütü işleminin kolaylaşmasını sağlıyor. Ürünü tercih ederek kıyafetlerinizi ilk günkü formuna dönüştürebilirsiniz. Philips GC6842/3 kazanlı ütü satın almanız için birçok sebep sunuyor. Ürünün kullanım boyunca sunduğu kesintisiz buhar özelliği zorlu kumaşların dahi üstesinden gelebiliyor. Polyester ve keten gibi zor ütülenen kumaşlar için bile Philips GC6842/3 buharlı ütüyü tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte ürünün hafif ve kompakt tasarımı satın almak için ek bir neden daha sunuyor. Seyahatleriniz ve tatillerinizde dahi kırışıksız kıyafetlerinizi keyfini çıkarmak için ürünü tercih edebilirsiniz. Philips buhar kazanlı ütü gelişmiş özellikleriyle kıyafet bakımını kusursuz bir biçimde gerçekleştirmeye aday.

Philips GC6842/3 Perfectcare Ütüyü Nasıl Kullanırım?

Philips GC6842/3 buhar kazanlı ütü pratik kullanımıyla da kullanıcıların gözdesi. Ürün kullanım öncesi ve sırasında birçok özelliğiyle işinizi pratikleştiriyor. Philips GC6842/3 ütüyü kullanıma başlamadan önce su haznesini doldurmanız gerekiyor. Hazneyi maksimum miktara gelecek düzeyde su ile doldurarak ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Perfectcare buhar kazanlı ütü kullanım sırasında sizi derece ayarı yapmaktan kurtarıyor. Üründe bulunan akıllı çip teknolojisi her kumaşın yapısına uygun bir şekilde ütülenmesini sağlıyor. Bu donanımdan faydalanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Philips GC6842/3 buhar kazanlı ütüyü kullanırken her kumaş üzerinden kullanmamanızda fayda var. Çünkü Spandeks, elastan ve poliolefin alaşımlı kumaşlar sıcaklığa karşı direnç gösteremeyebilir. Bu durum kıyafetlerinizin veya tekstil eşyalarınızın hasar görmesine sebep olabilir. Ürünü kullanırken kıyafetlerin kumaş yapısını inceleyerek ilerleyebilirsiniz. Aşırı kırışmış kıyafetler için üründe şok buhar özelliği mevcut. Yıpranmış kıyafetler için geliştirilen özellik kırışıklıkları anında açabiliyor. Philips GC6842/3 ütünün bu özelliğini aktif etmek için buhar tuşuna iki kere basabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak üründe dikey ütüleme özelliği de bulunuyor. Asılı giysileri kullanıma hazır hale getirmek için buhar özelliğini aktif edebilirsiniz.

Philips GC6842/30 Buhar Kazanlı Ütü Kimlere Hitap Ediyor?

Philips GC6842/30 Perfectcare Compact Essential buhar kazanlı ütü mor fonksiyonel yapısıyla farklı kullanım amaçlarına hitap etmeyi başarıyor. Ürünün sahip olduğu özellikler ütü işleminin etkili ve pratik olmasını sağlıyor. Perfectcare buhar kazanlı ütünün güvenlik özellikleri aileler için oldukça ideal. Otomatik kapanma özelliğine sahip olan ürün birkaç dakika kullanılmadığında kapanış moduna geçiş yapıyor. Böylece yangın veya kıyafet yıpranması risklere karşı ekstra koruma sağlıyor. Bununla birlikte ürünün kompakt tasarımı güvenli kullanımı destekleyen faktörler arasında yer alıyor. İstasyonuyla kilitlenebilen Perfectcare ütüyü istediğiniz alana rahatlıkla götürebilirsiniz. Ürünün sahip olduğu buhar teknolojisi yoğun tempoya sahip olanlara hitap ediyor. Üstün buhar sistemine sahip olan Philips GC6842/30 ütü, zorlu kırışıklıkları dahi kolayca açabiliyor. Bu özellik sayesinde ütü işlemini maksimum hızla gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün 1,3 litrelik geniş buhar haznesi kalabalık hane kullanımına oldukça uygun. Geniş su haznesi ütüyü bir saate kadar kullanılabilir kılıyor. Ayrıca ek olarak sunulan geniş doldurma kapağı işe su bittiğinde kolaylıkla doldurabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak Perfectcare ütünün sahip olduğu OptimalTemp teknolojisi kıyafetler konusunda titiz davrananların bayılacağı bir özellik. Bu teknoloji tüm kumaşlarda sıfır yanık garantisi veriyor. Kumaş türü fark etmeksizin tüm kıyafetlerinizi kusursuz bir şekilde ütülemek için Philips Perfectcare’i tercih edebilirsiniz.

Philips GC6842/30 Perfectcare Buhar Kazanlı Ütünün Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips GC6842/30 Perfectcare ütü birçok özelliğiyle kullanıcıları etkilemeyi başarıyor. Kullanıcıların öne çıkardığı özelliklerin başında OptimalTemp teknolojisi geliyor. Bu donanım ipekten ketene tüm kumaşlarda sorunsuz ütüleme imkanı sunuyor. Özel ısı ayarı uygulamaya gerek kalmadan tüm kumaşlarda kusursuz performans gösteriyor. Philips GC6842/30 buharlı ütüyü tercih ederek bu fonksiyondan yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte ürünün SteamGlide özelliği de kullanıcılardan tam not alıyor. SteamGlide teknolojidi ürünün kumaş yüzeyinde rahat hareket etmesini sağlıyor. Beş katmanlı kaplama taban ile gelen bu özellik ütülemede maksimum hız ve performans getiriyor. Perfectcare ütü ile kıyafetlerinizi pratik ve kusursuz bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünün güçlü buhar özelliği de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Bu özellik en kalın ve yıpranmış kumaşların dahi kolaylıkla ütülenmesini sağlıyor. Ayrıca Perfectcare’in ek olarak sunulan şok buhar özelliği ütüleme işleminin ekstra kolaylaşmasını sağlıyor. Buna ek olarak perdeleri ve asılı giysileri ütülemeniz için dikey püskürtme özelliği de size eşlik ediyor. Kıyafet bakımını kusursuz bir şekilde tamamlamak için Philips GC6842/30 Perfectcare doğru adres.


Sıfır yanık garantisi


Isı ayarı gerektirmez


Akıllı kireç temizleme


SteamGlide taban


Ultra güçlü buhar


1,3 L su haznesi


Kompakt ve kolay


Güvenli taşıma kilidi


Otomatik kapanma


2 kat daha fazla buharla daha hızlı ütü yapın*
Sıfır yanma riski*
Güçlü sürekli buhar, buharlı ütüden daha hızlı çalışır. OptimalTEMP teknolojisi sayesinde sıcaklık veya buhar ayarı gerekmez. Kolay saklama için kompakt ve hafif tasarıma sahiptir.


Ağırlık Derinlik Genişlik Güç
2720 384 201 2400
Su Tankı Kapasitesi Yükseklik Dikey Buğu Fonksiyonu Maksimum Buhar Basıncı
1, 3 222 Evet 6
Ütü Ağırlığı
1300

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips GC6842/30 Buhar Kazanlı Ütü
5.0
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.