Reklam

Ücretsiz Kargo

Dikey Buğu Fonksiyonu Evet Güç 2200
0.0 (0 Değerlendirme)

Philips Philips GC628/80 All in One 8000 Series El Tipi Buharlı Düzleştirici

Ürün Kodu: 120175432
 • En geç 17 Temmuz Çarşamba günü kargoda
Satıcı: Ereyon
9.598 TL
9.598 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (2)
12.299 TL
Satıcı
12.500 TL

Ürün Açıklaması

Yenilikçi teknolojileriyle kullanışlı elektronik ev aletleri üreten Philips, Philips GC628/80 All in One 8000 Series el tipi buharlı düzleştirici ile klasik ütü anlayışına yepyeni bir soluk getirir. Çok açılı ütü masası ve düzleştiriciden oluşan tasarım kırışıklıklara hepsi bir arada çözümler sunar. Güçlü buhar püskürtme eknolojisi sayesinde ipekten ketene kadar en zoru kumaşlarda bile sıfır yanık riskiyle düzleştirir. Zahmetsiz ütü stiliyle giysilerinizi istediğiniz şekilde ütüleme imkanı tanır. Üst kancaya asılan giysiler dikey veya birçok açıda düzleştirilebilir. Philips GC628/80 2200-2400 W arası güçte buhar veren dikey buharlı ütüye ek olarak masanın tabanındaki çift ısıtma teknolojisi de oldukça etkili şekilde kırışıklıkları yok eder. Maksimum 6 bar pompa basınç ile buhar veren Philips GC628/80 All in One 8000 Series buharlı düzleştiricinin dakikada 90 gr çıkış sağlayan sürekli buhar modu ve buhar kilidi mevcuttur.

Philips GC628/80 All in One 8000 Series Buharlı Düzleştiriciyi Neden Almalıyım?

Philips GC628/80 giysilerinizi dikey buharlı düzleştirici için özel üretilmiş ve kullanım esnasındaki her detay düşünülerek tasarlanan masası üzerinde ütülemenin ayrıcalıklarını sunar. All in One 8000 serisinin öncü modeli olan GC628/80 kırışık giderme sorunlarına pratik çözümler getirir. Standlı buhar üretici, güçlü ve sürekli buhar çıkışı sağlamasının yanı sıra stand üzerinde arzu edilen şekilde ütü yapılmasına imkan tanır. Tabandaki çift buhar teknolojisi kırışıklıkları çok daha iyi şekilde açarken, Philips’in özel OptimalTemp özelliğini bulundurmasıyla ütülemeye uygun tüm kumaşlarda sıfır yanma riskini garanti eder. Buhar üretici başlığa bağlı buhar besleme hortumu standın taban bölümünden kontrol edilir. Tabanın uç kısmında bulunan 2 adet entegre tekerlek yardımıyla kolayca istenen yere taşınabilir. Kireç temizliği ihtiyacının ortadan kaldırması da oldukça avantajlıdır. Tabanda bulunan 2 lt hacme sahip çıkarılabilir su haznesine hem musluk suyuna uygundur hem de kullanım sırasında yeniden doldurulabilir. Ayrıca ekstra hijyen için özel su girişi yer alır. Philips GC628/80 kullananlar tarafından da tam puan almıştır. Kararınızı Philips GC628/80 yorumlarını inceleyerek netleştirebilirsiniz.

Philips GC628/80 All in One 8000 Series Buharlı Düzleştiriciyi Nasıl Kullanırım?

Philips GC628/80 All in One 8000 Series buharlı düzleştirici taban, ütü masası ve ayaklar olmak üzere 3 ana parçadan oluşur. Philips GC628/80 kurulumu bacaklar tabana yerleştirildikten sonra bacak kilit klipslerinden kapatılarak yapılır. Ardından 2 parçalı ütü masası birleştirilir ve bacakların üzerine takılır. Masa yatırma kolu yardımıyla kolaylıkla istenen açıda pozisyon alması sağlanabilir. 4 katmanlı özel kılıfını masa iskeletinden gerdirerek taktıktan sonra, yanlardaki lastiklerinden masa üzerindeki kancalara geçirdiğinizde iyice gerginleşmiş olur. Tabandaki su haznesi açma kilidini açarak 2000 ml’lik su haznesindeki Max çizgisine kadar çeşme suyu doldurabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgenin suyu sert ise yarı yarıya musluk ve demineralize su ile karıştırabilirsiniz. Su doldurma işlemi sona erince tabandaki açma kapama tuşuna basın. Su yeterli sıcaklığa ulaşana kadar düğmedeki ışık yanıp söner ve hazır olunca ışık sabit yanmaya başlar. Philips GC628/80 1.5 dk içerisinde kullanıma hazır olur. Eco moduna ek olarak 5 değişken buhar ayarını başlığın üst kısmından seçebilirsiniz. Buhar üretici başlık üzerindeki tetiğe basılarak püskürtme başlar ve tetiği serbest bıraktığınızda sona erer. Sürekli buhar çıkışı için tetiğe iki defa dokunun, buhar kilidini devre dışı bırakmak için ise bir kez basmanız yeterlidir. Philips GC628/80 başlığını kullanmadığınız zaman masanın her iki yanındaki yan bağlantı noktasına da yerleştirebilirsiniz. Ancak bu esnada sürekli buhar modunu kapatmanız son derece önemlidir. Başlık tutucuya yerleştirdiğinizde 10 dk boyunca kullanmazsanız otomatik kapanma özelliği devreye girer, güç düğmesi yanıp sönerek cihaz soğumaya başlar. Yeniden kullanmak için güç düğmesine tekrar basmak gerekir. Philips GC628/80 kutusu içerisinden 1 adet sıcaklığa karşı koruyucu eldiven de çıkar. Askı kancasına giysiyi astıktan sonra kumaşı tuttuğunuz elinize eldiveni giyerek kullanabilirsiniz. Su seviyesi azaldığında ütüleme sırasında yeniden doldurabilir olmasına karşın işlem sona erince su haznesini boşaltmanız gerekir.

Philips GC628/80 All in One 8000 Series El Tipi Buharlı Düzleştirici Kimler için Uygun?

Philips GC628/80 All in One 8000 Series buharlı düzleştirici klasik ütüleme stiline nazaran daha pratik yöntemler arayanlar ve hassas kumaşları güvenle düzleştirmek isteyen kişiler için en güvenilir çözümler arasındadır. OptimalTemp teknolojisine sahip buhar plakasıyla birlikte gelen GC628/80 sayesinde giysileri kumaşlarına göre gruplandırmaya gerek kalmadan dilediğiniz sırada buhar uygulamanıza olanak sağlar. İstediğiniz açıda ayarlayabileceğiniz stand üzerindeki 4 katmanlı dayanıklı kılıf, farklı açılarda damlamayı önlemek amacıyla üretilmiştir. Daralan biçimde gelen yüzey yaka, omuz gibi zorlu bölgelere kolay ulaşılması için uygun bir ortam sağlar. GC628/80 modelinde kullanılan yenilikçi motorun kireç oluşumunu önleyecek şekilde tasarlanmış olması da cihazın kullanım ömrünü uzatır. Ayrıca güvenli bir deneyim sağlaması için gözetimsiz bırakıldığında 10 dk sonra ve su haznesi boşaldığında otomatik kapanma özelliği sunulmuştur.

Philips GC628/80 All in One 8000 Series Buharlı Düzleştiricinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips GC628/80 yenilikçi özellikleriyle buharlı ütü teknolojisini oldukça geliştirmiştir. En önemli özelliği dikey buharlı ütüye bağlı düzleştirme standı olmasıdır. 2200-2400 W gücüyle 90 gr/dk miktarda sürekli buhar verebilir. Zorlu kırışıkları açabilmek için çift buharlı ve OptimalTemp teknolojisiyle ütülenebilen tüm kumaş tiplerindeki kırışıklıkları tek ısı derecesinde giderir. Ayarlanabilen standa asılan giysiler zahmetsizce düzleşirken kullanım esnasında güvenlik ön planda tutulur. Güçlü buhar sayesinde kötü kokular daha iyi yok olurken, % 99.9 oranında hijyen sağlanır. 2 lt gibi büyük su haznesi hacmine sahip olması, kullanım esnasında yeniden doldurulabilmesi avantajlı detayları arasındadır. Isıya dayanıklı eldiven yardımıyla kumaşı güvenle gerdirerek daha iyi sonuç alabilirsiniz.


Çift Isıtma teknolojisi


OptimalTEMP ısıtmalı buhar plakası


Bakterileri %99,9 oranında yok eder**


Güçlü ve sürekli buhar


Üçlü hassas uç


Katlanabilir üst kanca


4 katmanlı ütü masası kılıfı


Daralan ütü masası


Kireç temizleme gerektirmez


Otomatik kapanma


Taşınması kolay


Ayarlanabilir ütü masası


Mükemmel sonuçlar ve kolay kullanım için çok açılı ütü masası


Eksiksiz hepsi bir arada çözüm
Hepsi Bir Arada 8000 Serisi, güçlü buhar teknolojisi ve çok açılı ütü masası sayesinde tüm giysilerinizde mükemmel kırışık giderme sonuçları sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır. En zorlu bölgelerde bile her türlü kırışıklığın üstesinden gelmeyi başarır.


Ağırlık Derinlik Genişlik Güç
8100 344 334 2200
Yükseklik Çıkarılabilir Su Tankı Isınma Süresi Dikey Buğu Fonksiyonu
452 Evet 120 Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips GC628/80 All in One 8000 Series El Tipi Buharlı Düzleştirici
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Markaların Seçtikleri
Philips GC3929/64 Perfect Care Akıllı Buharlı Ütü
Reklam
Philips GC3929/64 Perfect Care Akıllı Buharlı Ütü
2.999,00 TL
Philips Dst8030/70 Buharlı Ütü
Reklam
Philips Dst8030/70 Buharlı Ütü
4.599,00 TL
Grundig ST 7950 Buharlı Kırışık Giderici Ütü
Reklam
Grundig ST 7950 Buharlı Kırışık Giderici Ütü
1.599,00 TL
Tefal FV2868 Express Steam Max 2500 W Buharlı Ütü
Reklam
Tefal FV2868 Express Steam Max 2500 W Buharlı Ütü
1.499,00 TL
Tefal FV6840E0 Ultragliss Anti Calc Plus Ütü
Reklam
Tefal FV6840E0 Ultragliss Anti Calc Plus Ütü
2.099,00 TL
Arzum Ar6035-B Steam Rush Eco Buharlı Düzleştirici
Reklam
Arzum Ar6035-B Steam Rush Eco Buharlı Düzleştirici
1.249,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Buharlı Ütü
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Philips Buharlı Ütü
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.