0.0 (0 Değerlendirme)

Philips BHD300/10 ThermoProtect 1600W Saç Kurutma Makinesi

Ürün Kodu: 120201123
 • En geç 06 Ekim Cuma günü kargoda
Satıcı: HarikaFiyat PluS
897 TL
897 TL

Ürün Açıklaması

Düşük sıcaklıkta bile üstün performans! Philips Bhd300/10 ThermoProject saç kurutma makinesi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş fonksiyonel bir kullanım ile karşımıza çıkıyor. Ürüne özgü ThermoProject aparatı ile günlük bakıma uygun olan saç kurutma makinesi, saçınız için en doğru tercihlerden biri. Eşsiz bir kurutma deneyimi sağlayan Philips ThermoProject hakkında merak ettiklerinize Teknosa’dan ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.

Philips Bhd300/10 ThermoProtect Saç Kurutma Makinesini Neden Almalıyım?

Saçlarınız yıpranmadan sağlıklı bir şekilde kurusun istiyorsanız Philips ThermoProject saç kurutma makinesi tam size göre. Philips ThermoProject saç kurutma makinesi 1600 W kurutma gücü ile hızlı ve etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Saç kurutma makinesi modelleri arasında bir ilk niteliği taşıyan ThermoProject aparatı sıcak ve soğuk havayı karıştırarak saçınızı aşamamalı olarak kurutuyor. Sıcak ve soğuk havayı karıştıran aparatı ile saçınızı kuruturken mevcut sıcaklığı 10 derece düşürüyor. Böylece saçınızda yanma ve yıpranma olmadan her zamanki canlı ve parlak görünümünü korumanızı sağlıyor. 3 farklı hız ve ısı ayarı olan Philips Bhd300/10 saç kurutma makinesi saçınızdaki mükemmelliği yakalamanız için bir seçenek sunuyor. Aynı zamanda farklı saç tiplerine yönelik de etkili bir özellik olan bu 3 farklı kombinasyonun yanında 1600 W’lık kurutma gücü ve optimum hava kışı ile en iyi saçlara siz sahip olabilirsiniz. Saçınızı farklı şekillerde şekillendirmek istiyorsanız ince başlık aparatı ile saçlarına son dokunuşları yapabilir ve küçük ayrıntıları gözden kaçırmayabilirsiniz. Aynı zamanda soğuk hava ayarı sayesinde saçınızı yıpratmadan hem şekillendirmenin hem de sabitlemenin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile de oldukça kullanışlı olan Philips saç kurutma makinesi kolay tutuşu ile saçınızı şekillendirirken sizi zorlamıyor. Siz de kabarmayan, yanmayan ve yıpranmayan saçlara sahip olmak istiyorsanız Philips Bhd300/10 ThermoProject 1600 W saç kurutma makinesine bir şans verebilir, mükemmel sonuçlara sahip olabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Philips Bhd300/10 ThermoProject saç kurutma özellikleri ile hayatımıza pek çok yenilik katıyor. ThermoProject aparatı başta olmak üzere ince başlı saç şekillendirme aparatı da yanında geliyor. Philips Bhd300/10 saç kurutma makinesi kompakt yapısı ve ergonomik tasarımıyla kolay tutuş imkanı ile rahat bir kullanım alanı oluşturuyor. Tutma kolu üzerinde yer alan açma kapama düğmesi aynı zamanda 3 kademeli ısı ve hız ayarı olarak tasarlanmış durumda. Böylece saçınızı kuruturken tek bir parmak dokunuşuyla ısı ve kurutma hızını ayarlayabilirsiniz. Sürgülü bir biçimde yer alan bu düğme yukarı doğru ittirildiğinde hız ve ısı artarken aşağı çekildiğinde hız ve ısını ayarı düşüyor. 3 farklı hız ve ısı kombinasyonu ile kullanım tercihinize çeşitlilik sunuyor. Kablo başlangıç yerinde asma aparatı bulunan Philips Bhd300/10 kurutma makinesi ister çekmece içinde isterseniz de asma aparatını kullanarak muhafaza edebilirsiniz. Su yakınlarında kullanılmamaya özen gösterilmesi gereken saç kurutma makinesini kullandıktan sonra mutlaka fişin çekilmesi gerekiyor. Koruma sistemine sahip olan Philips kurutma makinesi fazla ısındığı durumlarda otomatik olarak kapanma özelliğine de sahip. Böylece oluşabilecek olumsuzluklara karşı önlem alarak bir nevi uyarı veriyor. Cihazın kapanması gibi durumlar ile karşılaşmanız zamanlarda cihazınızı kapatarak fişten çekebilir ve bir süre soğumasını bekleyebilirsiniz. Tüm bunların yanında kendi aksesuarları haricinde bir aksesuar kullanılmaması kompakt yapısının bozulmaması için önemli konular arasında yer alıyor. Saç kurutma makinesini Islak elle çalıştırmamaya özen gösterilmesi de ayrıca dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alıyor. Siz de Philips Bhd300/10 saç kurutma makinesinin rahat kullanımından yararlanabilir, saçlarınızı yıpratmadan kurutabilirsiniz.

Philips ThermoProject Saç Kurutma Makinesi Kimler İçin Uygun?

Philips ThermoProject saç kurutma makinesi cinsiyet ve yaş fark etmeksizin pek çok kişiye hitap ediyor. 7’den 70’e herkese uygun bir kullanımı olan Philips saç kurutma makinesi, saçını yıpratmadan ve yakmadan kurutmak isteyenler için harika bir performans sunuyor. Ayarlanabilir ısı ve hız kademesi ile saç tipine uygun kurutma özelliği sunan Philips ThermoProject saç kurutma makinesi, soğuk hava özelliği ile saçlarınızı rahat bir şekilde şekillendirirken uzun süre boyunca bozulmadan kalmasını da sağlıyor. Devamlı olarak saç şekillendirenler ve sıkça saç kurutmak zorunda kalanlar için Philips ThermoProject saç kurutma makinesi birebir bir ürün. Siz de saç kurutma makinesi almak istiyor karar veremiyorsanız Philips Bhd300/10 ThermoProject saç kurutma makinesi yorumlarından fikir edinebilir ve tercih edebilirsiniz.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips Bhd300/10 ThermoProject saç kurutma makinesi özellik anlamında geniş bir skalaya sahip. Bu özellikler arasında en çok öne çıkan şüphesiz ThermoProject kurutma başlığı. Diğer kurutma makinelerinden farklı olarak üretilmiş başlık sistemi sayesinde saçınızı kuruturken sıcak ve soğuk havayı karıştırarak kurutma özelliği sunuyor. Böylece aşamalı bir şekilde kuruyan saçlar yıpranmıyor ve daha sağlıklı görünüyor. Philips Bhd300/10 saç kurutma makinesi ile önemli günlerde ya da özel günlerde kuaföre gitmeye gerek kalmadan ince uçlu şekillendirme aparatı ile rahat bir şekilde saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. İnce uçlu şekillendirme aparatı soğuk hava ile buluşarak saçınızı mükemmel görünüme ulaşmasını sağlıyor. Uygun ayarda yapılan saç şekillendirme gün sonuca kadar size eşlik ederek gün boyunca mükemmel görünmenize destek oluyor. Bunların yanında 600 W güce sahip olan Philips Bhd300/10 ThermoProject saç kurutma makinesi hızlı kurutma özelliğine de sahip. Böylece makinenizi kullanmaya başladığınız andan itibaren saçınızı kısa süre içinde kurutarak kış aylarında oluşabilecek rahatsızlıklara karşı sizi koruyor. Siz de Philips Bhd300/10 ThermoProject saç kurutma makinesi tercih ederek saçlarınızı koruyabilir, hızlı şekillendirerek hayattan zaman kazanabilirsiniz.


3 ısı ve hız ayarı


14 mm şekillendirici başlık


ThermoProtect aparatı


1600 W kurutma gücü


Soğuk hava ayarı


Daha düşük sıcaklıkta güçlü kurutma
ThermoProtect aparatıyla
Benzersiz şekilde tasarlanan ThermoProtect aparatı, günlük bakım için sıcak ve soğuk havayı güçlü bir şekilde karıştırır.


Soğuk Çekim Fonksiyonu Güç
Evet 1600

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips BHD300/10 ThermoProtect 1600W Saç Kurutma Makinesi
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.