Ücretsiz Kargo 

Philips 43PUS7505/62 43" 108 Ekran UHD LED Smart TV

5.699 TL

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Philips 43PUS7505/62 43" 108 Ekran UHD LED Smart TV

Televizyon yayınlarını, dijital akış hizmetlerinin sunduğu içerikleri ve yeni nesil oyunları en iyi görseller eşliğinde takip etmeyi hedefliyorsanız Philips 43PUS7505/62 43” 108 ekran UHD LED Smart TV size göre! Yeni nesil televizyonlar söz konusu olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olan ve sektöre yön veren markalardan Philips imzalı model, tasarımıyla yaşam alanınıza da değer katıyor. Görünümüyle şıklığı elden bırakmazken teknik yeterlilikleri ile günceli yakalayan ürün, bir televizyondan beklediğiniz tüm teknolojik imkânları sizlerle buluşturuyor.

Philips 43PUS750562 UHD LED Smart TV’yi Neden Almalıyım?

Sahip olduğunuz elektronik ürünlerin teknik özellikleri kadar dizaynına da önem veriyorsanız Philips 43PUS7505/62 modelini tercih edebilirsiniz. Kullandığınız televizyonu yerleştirdiğiniz TV sehpası ya da TV ünitesine kolayca konumlandırabileceğiniz model, ikili ayağı üzerinde sallanmadan ve hareket etmeden duruyor. Philips televizyonu dilerseniz arkasındaki 200 x 200 mm’lik VESA destekli montaj delikleri ile duvara sabitleyebilirsiniz.

Edindiğiniz televizyonun, etkileyici görseller sunmasını bekliyor, her türlü içeriği, mümkün olan en iyi şekilde görüntülemeyi arzu ediyorsanız ürünü alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. İzlediğiniz görüntülerdeki tüm ayrıntıları ilgili içeriklerin yönetmenlerinin gözünden görebilmeniz için teknik açıdan en üst düzeye ulaştırılan Philips 43PUS7505/62, 43 inçlik Direct LED aydınlatmalı panelle geliyor. 4K (2160 piksel) çözünürlükte görüntüler üreten panel; HDR10, HDR10+ ve Dolby Vision gibi yeterlilikleri sayesinde gerek dijital içeriklerdeki gerekse yeni nesil oyunlardaki yüksek parlaklıktaki alanları bölgesel olarak kusursuz görebilmenizi mümkün kılıyor. Philips 43PUS7505/62 yorumlar ve değerlendirmeler yapan teknoloji uzmanları tarafından bu yönüyle büyük takdir topluyor.

Ekran karşısına geçtiğinizde, etkileyici görselleri, onlara eşlik eden ayrıntılı ve net seslerle deneyimlemeyi istiyorsanız Philips 43PUS7505/62 modeline yönelebilirsiniz. İzlediğiniz Blu-ray içeriklerinde, dijital yayın akışlarında veya televizyon yayınlarındaki Dolby destekli işitsel unsurları kusursuz biçimde oluşturan 20 Watt’lık ses sistemi, üründeki yerleşik kodeklerden destek alarak kristal berraklığında sesler sunuyor. Ayrıca modele dilerseniz hem analog hem de optik bağlantı noktasına sahip haricî ses sistemlerinizi bağlayabilirsiniz.

Televizyon izlemeye ayırabileceğiniz kısıtlı bir vaktiniz bulunuyorsa ve favori televizyon programlarınızı, dizilerinizi Philips farkıyla görüntülemek istiyorsanız yerleşik TV yayını alıcılarıyla güçlendirilen ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Yüksek tanımlı yayınları izleyebilmeniz için özelleştirilen, hızlı kanal geçişi ve kullanıcı dostu kanal arama-kaydetme özellikleriyle gelen Philips 43PUS7505/62, keyifle kullanabilirsiniz.

Dijital yayın akış hizmetlerinin sağladığı olanaklardan yararlanmayı amaçlıyor, bu doğrultuda internet bağlantısı bulunan ve uygulama desteği sunan bir televizyona yatırım yapmayı istiyorsanız modeli tercih edebilirsiniz. Ethernet portu ve Wi-Fi üzerinden internete bağlanabilen televizyon, Saphi TV işletim sistemi sayesinde internetin sunduğu olanaklardan yararlanabilmenizi sağlıyor. Bilgisayarınız veya akıllı cihazlarınız üzerinden takip ettiğiniz Netflix, YouTube gibi platformlara ait uygulamalara, televizyonun ergonomik kumandasındaki özel tuşlar ile erişebilirsiniz.

Philips 43PUS750562 UHD LED Smart TV’yi Nasıl Kullanırım?

Edindiğiniz televizyonun kutu açılışını ve kurulumunu, Philips teknik servis yetkilileri gerçekleştiriyor. Bu nedenle kurulum aşamasında yapmanız gereken servis yetkililerini yönlendirmeniz, cihazın nereye konumlandıracağını belirlemenizdir. Kurulum işlemlerinden sonra yine yetkililer kanal arama gibi temel işlevleri yapacaklardır. Bu aşamada aklınıza takılan soruların tamamını yetkililere iletebilir, internet bağlantı kurulumu gibi konularda kendilerinden yardım alabilirsiniz. Cihazı internetle buluşturduktan sonra gerek cihazın kendi işletim sistemini gerekse beraberinde getirdiği uygulamaları güncellemeniz yararlı olabilir. Sonrasında Philips’in uygulama marketi aracılığıyla, önceden yüklü uygulamaların haricinde gereksinim duyacağınız diğer uygulamaları, ekrandaki yönergeleri izleyerek saniyeler içerisinde yükleyebilirsiniz.

Philips 43PUS750562 UHD LED Smart TV Kimler İçin Uygun?

Philips’in en çok tercih edilen modellerinden biri olan televizyon, oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Ürün, farklı mecralardan dijital içerik tüketimi yapan, TV kanallarını yüksek çözünürlükte izlemek isteyen ve sahip olduğu televizyona; oyun konsolu, bilgisayar gibi birimleri bağlayıp eğlencenin tadını çıkarmak isteyen herkes için uygun. Çok sayıda bağlantı noktası sayesinde aynı anda birçok görüntü ve ses kaynağına, tek bir merkezden erişebilmenize imkân tanıyan üründe, kaynaklar arası geçişi, kumanda üzerindeki tuşlarla yapabilirsiniz. Dilerseniz daha kompleks kullanım süreçleri için AVR cihazlarından yardım alabilir, tamamen kablosuz bağlantı ile görüntü ve ses aktarımı için cihazın sunduğu diğer olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips 43PUS7505/62 modelinin en çok öne çıkan özelliği, gerek panel kalitesi gerekse görüntü işlem birimlerinin sağladığı etkileyici görseller oluyor. Philips’in üst düzey televizyon modellerinde yer verdiği P5 Perfect Picture Engine ile zenginleştirdiği ürün, 4K çözünürlüklü görüntüleri, 350 nit değerinde parlaklık eşliğinde oluşturuyor. Bölgesel olarak aydınlık seviyesini yükseltebildiği için HDR10+ yeterliliklerine kavuşan cihaz, Direct LED aydınlatma teknolojisinin nimetlerinden yararlanıyor. 60 Hz seviyesindeki ekran yenileme oranını yazılımsal olarak daha yüksek düzeylere ulaştırabilen (PPI 1500) televizyon, bu sayede spor karşılaşmalarından dijital oyunlara kadar hareketli sahnelere sahip tüm içerikleri, akıcı biçimde görebilmenizi mümkün kılıyor. Philips’in görüntü üretme ve sunma konusunda uzman olan televizyonunu edindikten sonra düşük çözünürlüklü TV yayınlarını ve içerikleri izlerken herhangi bir şekilde endişe etmeniz gerekmiyor, zira doğal çözünürlüğü 4K olmayan görüntüler, bu çözünürlüğe yükseltilerek karşınıza çıkarılıyor.

Eğer siz de hâlihazırda kullandığınız televizyonun görüntü kalitesinden, teknik özelliklerinden ve ekran genişliğinden memnun değilseniz Philips’in son yıllara damgasını vuran teknolojileriyle şekillendirdiği Philips 43PUS7505/62 modelini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.


108 cm (43 inç)


1500 Görüntü Performansı İndeksi


HDR 10+


P5 Perfect Görüntü Motoru


Netflix, Prime Video ve daha fazlası


Başarılı görünüm. Güçlü ses. Anın içinde tam anlamıyla kaybolun. Bu Philips HDR TV, üstün görüntü kalitesinin yanı sıra premium Dolby Atmos sesi sağlar. HDR ile diziler, oyunlar ve spor etkinliklerinin akışı tek kelimeyle harika görünür. SAPHI panosu sayesinde istediğiniz içeriğe anında erişebilirsiniz. Philips P5 Motoru. Kaynak ne olursa olsun, her zaman mükemmel. Philips P5 motoru ile artık sevdiğiniz içerikler çok daha parlak. Ayrıntılar gözle görülür ölçüde daha fazla derinlik kazanır. Renkler daha canlı, cilt tonları ise daha doğal görünür. Kontrast o kadar nettir ki her ayrıntıyı hissedebilirsiniz. Hareketler son derece akıcıdır. Dolby Vision ve Dolby Atmos. Sinematik görüntü ve ses. Birinci sınıf Dolby ses ve video formatı desteği, izlediğiniz HDR içeriğin inanılmaz derecede gerçekçi görüneceği (ve duyulacağı) anlamına gelir. İster en yeni dizileri, ister bir Blu-Ray disk setini izleyin, tam anlamıyla yönetmenin hedeflediği kontrast, parlaklık ve renklerin tadını çıkarırsınız. Ayrıca netlik, ayrıntı ve derinlik sunan geniş bir ses deneyimi elde edersiniz. Tek bir düğmeyle net, simge tabanlı menüye erişim. Hızlı ve sezgisel bir işletim sistemi olan SAPHI sayesinde Philips Smart TV'nizi keyifle kullanırsınız. Muhteşem görüntü kalitesinin ve tek bir düğmeyle net, simge tabanlı menüye erişimin keyfini çıkarın. TV'nizi kolaylıkla kullanın ve YouTube, Netflix ve daha fazlasını içeren Philips Smart TV uygulamalarına hızlıca erişin. 4K UHD Smart LED TV. Zengin renkler, harika ayrıntılar. 4K UHD Smart LED TV. Zengin renkler, harika ayrıntılar. Philips 4K UHD TV, zengin renkler ve canlı kontrastlarla içeriklere hayat veriyor. Olağanüstü derinliğe sahip görüntülerin ve akıcı hareketlerin yanı sıra kaynak ne olursa olsun muhteşem görünen filmlerin, dizilerin, oyunların ve çok daha fazlasının keyfine varın. HDR10+ uyumlu. Yönetmenin gözünden bakın. Philips TV'niz, HDR10+ video biçiminden en iyi şekilde yararlanacak şekilde geliştirilmiştir. Kontrast, renk ve parlaklık seviyeleri her karede ayarlanır. İster kaçırmamanız gereken bir dizi, ister gişe rekortmeni yeni bir film izleyin, gölgeler hep daha derin olur. Parlak yüzeyler ışıldar. Renkler ise çok daha gerçekçi görünür.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Yıllık enerji tüketimi 104 kWh
Enerji verimlilik sınıfı A
AC girdi voltajı 220 - 240 V
AC girdi frekansı 50/60 Hz
Güç tüketimi, etkin 0, 3 W
Otomatik güç kapalı Evet
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 567, 9 mm
Genişlik 972, 7 mm
Derinlik 84, 3 mm
Ekran
Hareket eklenti teknolojisi PPI (Picture Performance Index) 1500
Ekran boyutu 43 ''
Ekran şekli Düz
Görüntüleme teknolojisi LED
Yerel açı oranı 16:9
Ekran çözünürlüğü 3840 x 2160 Piksel
HD türü 4K Ultra HD
Yenileme yanıt süresi 20 ms
Ses
Eşitleyici bant sayısı 5
Dijital optik ses çıkışı 1
Ayarlayıcı çeşidi Analog ve dijital
Audio Return Channel (ARC) Evet
Ses kod çözme teknolojileri DTS Premium Sound, DTS-HD, Dolby Digital Plus
Gömme ses dekoderleri DTS, Dolby Atmos, Dolby Digital
RMS dereceli güç 20 W
Ağ Bağlantıları
Wi-Fi standartları Wi-Fi 4 (802.11n)
Ethernet LAN bağlantısı Evet
Wi-Fi Evet
Teletekst
Teletekst fonksiyonu Evet
Smart TV
Smart TV Evet
İnternet TV Evet
Bağlantı
Kulaklık çıktı sayısı 1
Bileşken video (YPbPr/YCbCr) girişi 1
HDMI port sayısı 3
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 2
Teknik detaylar
Akıllı telefon uzaktan destek Evet
Eşitleyici Evet
HDCP Evet
Yönetim özellikleri
Elektronik program rehberi Evet
TV kanal ayarlama
Dijital sinyal format sistemi DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Ayarlayıcı çeşidi Analog ve dijital

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Philips 43PUS7505/62 43" 108 Ekran UHD LED Smart TV Yorumları