Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Philips 43PFS5505/62 43" 108 Ekran FHD TV

%17
İNDİRİM
3.599 TL
2.997 TL
6 x 499,50 TL = 2.997 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Genişletilmiş Ek Garanti
1 Yıl Tekno Garanti 499,00 TL
2 Yıl Tekno Garanti 699,00 TL
3 Yıl Tekno Garanti 899,00 TL

2 yıllık üretici garantisi bittikten sonra uzatılmış garanti olarak devreye giren, ürünün garantisini 5 yıla kadar uzatabileceğiniz bir hizmet sözleşmesidir. Tekno Garanti Nedir?

Philips 43PFS5505/62 43" 108 Ekran FHD TV

Geniş ekranlı ama tüplü bir televizyon kullanıyor, LED arka aydınlatmalı ve şık bir televizyona terfi etmeyi planlıyorsanız, Philips 43PFS5505/62 43” 108 Ekran FHD TV size sesleniyor. Geniş ürün yelpazesiyle her türlü kullanım süreci için uygun yapıda sayısız televizyon modeline imza atan Philips’in, giriş segmentine konumlandırdığı Philips 43PFS5505/62 TV, uygun fiyatı ve işlevselliğiyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Zengin bağlantı olanakları ve yerleşik TV yayın alıcılarıyla güçlendirilen ürün, hem kendi standıyla hem de VESA destekli arka paneliyle duvara monte edilerek de değerlendirilebiliyor.

Philips 43PFS5505/62 Televizyonu Neden Almalıyım?

Smart TV özelliklerine sahip olmayan ancak USB portlarına bağlanan depolama birimlerindeki multimedya içeriklerini oynatabilen bir televizyon edinmeyi hedefliyorsanız, bu modeli satın alabilirsiniz. Çok sayıda görüntü ve ses çözücüsü içerdiği için USB belleklerinizdeki ya da harici disklerinizdeki video, fotoğraf ve ses dosyalarını zorlanmadan oynatabilen ürün, ekran karşısında keyifli zaman geçirmenize zemin hazırlıyor.

Geniş ekranlı ve yüksek çözünürlüklü bir televizyon arayışındaysanız, 43 inç genişliğindeki Full HD (1080p) çözünürlüklü ekranla yapılandırılan ürün, sizin için ideal. Philips’in Pixel Plus HD teknolojisiyle desteklenerek ekrana yansıyan her bir kareyi, kaynak fark etmeksizin aslına uygun renklerde oluşturabilen televizyon, standart TV yayınlarını da HD çözünürlüklü videoları da keskin görüntülerle izlemenizi sağlıyor.

Eski nesil televizyonunuzla birlikte kullandığınız uydu alıcıların yarattığı kablo karmaşasından ve görüntü kirliliğinden sıkıldıysanız, yerleşik TV yayını alıcıları bulunan Philips 43PFS5505/62 modelini tercih edebilirsiniz. Kablo TV, analog, karasal, HD uydu ve HD karasal yayınları, ek bir TV yayın alıcı kutusu olmadan seyretmeniz, Philips imzalı televizyonla mümkün oluyor.

Geniş ekranlı televizyonunuzu, çok yönlü kullanmak istiyor, televizyonunuza oyun konsolu, bilgisayar, Blu-ray oynatıcı, Android TV çubuğu gibi birimleri bağlamayı amaçlıyorsanız, üzerinde çok sayıda bağlantı noktası bulunan ürünü seçebilirsiniz. Yeni nesil HDMI portlarıyla güçlendirilen televizyonu, ihtiyacınız olan görüntü ve ses birimleriyle buluşturmanız ve televizyonu, evinizin eğlence merkezine dönüştürmeniz, ilgili bağlantı noktalarıyla olanaklı hâle geliyor.

Gerek televizyon yayınlarındaki gerekse izlediğiniz multimedya içeriklerindeki diyalogları daha net sesler eşliğinde işitmek istiyorsanız, Clear Sound teknolojisiyle gelen ürünü alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Toplam 16 Watt’lık stereo ses çıkışını, çeşitli ses geliştirmeleriyle destekleyen televizyon, her türlü içerikteki sesleri, en iyi şekilde duyabilmenize imkân tanıyor.

Philips 43PFS5505/62 Televizyonu Nasıl Kullanırım?

Eğer tüplü televizyon sonrasında bu modele geçiş yapacaksanız, kısa bir alışma sürecinin sonrasında yeni televizyonunuzu etkin şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazı satın aldıktan sonra televizyonun fiziksel kurulum işlemini, Philips yetkili teknik servis ekibi gerçekleştiriyor. Talebiniz doğrultusunda televizyonu TV sehpanıza veya duvara monte ettirmeniz mümkün oluyor.

Philips 43PFS5505/62 özellikleri açısından kapsamlı olduğu için ilk çalıştırmada karşınıza görüntü, ses, ekonomik mod ayarları, çocuk kilidi, uydu kurulumu gibi birçok parametre çıkıyor. Modelin tüm özelliklerini keşfedebilmeniz adına ilgili ayarları dikkatlice incelemeniz öneriliyor. Böylece ekrana yansıyan görüntülerden takip edeceğiniz televizyon kanallarına kadar birçok unsuru, kendiniz yapılandırmış, cihazın yazılım özelliklerini de kişiselleştirmiş oluyorsunuz. Kanal arama ve kaydetme işlemlerine başlamadan önce TV kablosunu televizyona takmanız gerekiyor. Ayrıca dilerseniz, önceki televizyonunuzla birlikte kullandığınız uydu alıcı kutularını bu modelle birlikte değerlendirmenize de olanak tanınıyor.

Kurulum ve kullanım süreciyle ilgili ayrıntıların yanı sıra cihazın sunduğu bütün teknik ayrıntılara, kutu içerisinden çıkan kullanım kılavuzu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Philips 43PFS5505/62 Kimler İçin Uygun?

Model; bütçesini zorlamadan geniş ve yüksek çözünürlüklü ekrana sahip, kendinden uydu alıcılı, güçlü ses çıkışı olan, multimedya içeriklerini televizyonu aracılığıyla izlemek isteyen, favori televizyon yayınlarını haricî disk ya da USB’ye kaydetmeyi hedefleyenler için uygun. Ayrıca şık bir televizyon edinerek yaşam alanlarının atmosferini güçlendirmeyi amaçlayanlara da hitap eden ürün, inceltilmiş çerçeveleri ve estetik görünen standıyla da dizayn konusunda hassas olan teknoloji tutkunlarının beklentilerine yanıt veriyor.

Standıyla birlikte yalnızca 7,9 kilogram ağırlığında gelen ürün, sahip olduğu görüntü birimlerini farklı alanlara taşımak isteyenler için de uygunluk gösteriyor. Özellikle mevsim değişimlerinde yaşam alanlarında değişiklik yapanlar, televizyonlarını bir odadan diğerine rahatça taşıyabiliyor.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips 43PFS5505/62 yorumlar ve değerlendirmeler yaparak kullanıcılara bilgi veren teknoloji otoritelerinin de belirttiği üzere ekran kalitesi başta olmak üzere birçok özelliğiyle öne çıkıyor.

Takip ettiğiniz içeriğe bağlı olarak 60 Hz düzeyindeki doğal ekran yenileme hızını dinamik olarak 24, 30 ve 50 Hz seviyelerine çekebilen, bu sayede izlediğiniz içerikleri kusursuz biçimde deneyimlemenize ortam hazırlayan ürün, görüntü özelleştirmeleri ile geliyor. Kontrast, parlaklık, renk doygunluğu gibi birçok değişkeni, uzaktan kumanda yardımıyla değiştirmeniz mümkün oluyor.

Cihazın öne çıkan özelliklerinden biri de bağlantı noktaları olarak değerlendiriliyor. Bir adet USB portu ve iki adet HDMI portuyla sizleri karşılayan televizyon, hem analog hem de optik ses çıkışlarıyla kullanıcıları memnun ediyor. Böylece çok kanallı ses sistemlerinizi ve hoparlörlerinizi, ilgili bağlantı noktaları aracılığıyla televizyona bağlamanız olanaklı hâle geliyor. Özellikle ailenizle ve sevdiklerinizle sinema geceleri düzenlemeyi düşünüyorsanız, ses sistemi opsiyonunu kullanmak isteyebilirsiniz.

Eğer siz de eski nesil televizyonunuzu emekliye ayırıp, uygun fiyatlı ve işlevsel bir ürün almayı arzu ediyorsanız, zaman kaybetmeden Philips 43PFS5505/62 modelini satın alabilir, Philips farkıyla etkileyici bir televizyon deneyimi yaşayabilirsiniz.


Taşınabilir. Uygun fiyatlı. Güzel ancak çok abartılı olmayan bir TV mi arıyorsunuz? Bu kompakt ve uygun fiyatlı LED TV, yalnızca ihtiyacınız olacak özelliklere sahiptir. Pixel Plus HD net görüntü, net ses ve odadan odaya kolaylıkla taşınabilme özelliği sunar. Full HD LED TV. Kristal netliğinde çözünürlük. Full HD ile HD'yi bir üst seviyeye taşıyın. Daha yüksek parlaklık, daha iyi kontrast ve gerçekçi renkler sayesinde daha canlı görüntü sunan Full HD ekranınız, TV deneyiminizi daha da iyi hale getirecek. Pixel Plus HD. Kaynak ne olursa olsun net görüntüler sunar. Philips Pixel Plus HD motoru, güzel kontrastlı canlı görüntüler sunmak için görüntü kalitesini optimize eder. Hem çevrimiçi akışta hem de TV izlerken beyazların daha parlak ve siyahların daha koyu olduğu, daha keskin görüntülerin tadını çıkarırsınız.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Yıllık enerji tüketimi 72 kWh
Enerji verimlilik sınıfı A+
AC girdi voltajı 220 - 240 V
AC girdi frekansı 50/60 Hz
Güç tüketimi, etkin 0, 3 W
Otomatik güç kapalı Evet
Ağırlık & Boyutlar
Ambalaj derinliği 140 mm
Ambalaj genişliği 1070 mm
Ambalaj yüksekliği 680 mm
Ağırlık 7800 g
Yükseklik 565, 5 mm
Genişlik 968, 4 mm
Derinlik 80, 5 mm
Ekran
Ekran boyutu 43 ''
Ekran şekli Düz
Görüntüleme açısı, dikey 178 °
Görüntüleme açısı, yatay 178 °
Desteklenen video modları 720p, 1080p
Görüntüleme teknolojisi LED
Yerel açı oranı 16:9
Yerel yenileme hızı 60 Hz
Ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 Piksel
Blade length 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080)
HD türü Full HD kalitesi
Ses azaltma Hayir
Ses
Hoparlör sayısı 2
Ayarlayıcı çeşidi Analog ve dijital
Desteklenen ses formatları AAC, MP3, WAV, WMA
RMS dereceli güç 16 W
Ağ Bağlantıları
Ethernet LAN bağlantısı Hayir
İnternet TV Hayir
Wi-Fi Hayir
Bluetooth Hayir
Teletekst
Teletekst fonksiyonu Evet
Smart TV
Smart TV Hayir
İnternet TV Hayir
Bağlantı
Ethernet LAN bağlantısı Hayir
Kulaklık çıktı sayısı 1
Ses (Sol, Sağ) dahili 1
Wi-Fi Hayir
Bluetooth Hayir
HDMI port sayısı 2
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 1
Performans
Ethernet LAN bağlantısı Hayir
Hoparlör sayısı 2
Desteklenen video formatları AVC, AVI, H.264, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, WMV9
Wi-Fi Hayir
Desteklenen resim formatları BMP, GIF, JPEG, PNG
Desteklenen ses formatları AAC, MP3, WAV, WMA
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
HD türü Full HD kalitesi
Ses azaltma Hayir
Desteklenen video modları 720p, 1080p
Tak ve kullan Evet
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 1
Teknik detaylar
Ekran boyutu 43 ''
Ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 Piksel
Bluetooth Hayir
Ağırlık 7800 g
Ambalaj tipi Kutu
Analog sinyal formatı sistemi NTSC, PAL, SECAM
Blade length 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080)
Desteklenen resim formatları BMP, GIF, JPEG, PNG
Desteklenen ses formatları AAC, MP3, WAV, WMA
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
Güç tüketimi, etkin 0, 3 W
HD türü Full HD kalitesi
HDMI port sayısı 2
İletişim LED göstergeleri durum
Muhafaza malzemesi Plastik
Otomatik güç kapalı Evet
Ses (Sol, Sağ) dahili 1
Ses azaltma Hayir
Wi-Fi Hayir
Tak ve kullan Evet
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 1
Uyku zamanlayıcı Evet
Uzaktan kumanda Evet
Video biçimleri H.264
Ürün rengi Siyah
Yönetim özellikleri
Elektronik program rehberi Evet
Uyku zamanlayıcı Evet
Uzaktan kumanda Evet
Tasarım
Ekran boyutu 43 ''
Görüntüleme teknolojisi LED
Entegre açma/kapama düğmesi Evet
İletişim LED göstergeleri durum
Muhafaza malzemesi Plastik
Ürün rengi Siyah
TV kanal ayarlama
Dijital sinyal format sistemi DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Ayarlayıcı çeşidi Analog ve dijital
Analog sinyal formatı sistemi NTSC, PAL, SECAM
Uzaktan kumanda Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.997 TL 2.997 TL
2 1.498,50 TL 2.997 TL
3 999 TL 2.997 TL
4 749,20 TL 2.997 TL
6 499,50 TL 2.997 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.997 TL 2.997 TL
2 1.498,50 TL 2.997 TL
3 999 TL 2.997 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.997 TL 2.997 TL
2 1.498,50 TL 2.997 TL
3 999 TL 2.997 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.997 TL 2.997 TL
2 1.498,50 TL 2.997 TL
3 999 TL 2.997 TL
4 749,20 TL 2.997 TL
5 599,40 TL 2.997 TL
6 499,50 TL 2.997 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.997 TL 2.997 TL
2 1.498,50 TL 2.997 TL
3 999 TL 2.997 TL
4 749,20 TL 2.997 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.997 TL 2.997 TL
2 1.498,50 TL 2.997 TL
3 999 TL 2.997 TL
4 749,20 TL 2.997 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 2.997 TL 2.997 TL
2 1.498,50 TL 2.997 TL
3 999 TL 2.997 TL
4 749,20 TL 2.997 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Philips 43PFS5505/62 43" 108 Ekran FHD TV Yorumları