NEXT Uydu Alıcısı Fiyatları ve Modelleri

Uydu Alıcılar
FİYAT
İşlemci
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Uydu Alıcılar için 9 ürün bulundu

Dünyanın en iyi uydu alıcısı üreticileri arasında yer alan ve uydu denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Next & NextStar, alanında uzman tecrübesiyle yüksek görüntü kaliteleri sunan yeni nesil uydu alıcılarını Teknosa'da kullanıcılarıyla buluşturuyor. 4K, Ultra HD, Full HD ve HD kalitesinde olmak üzere farklı yayın kaliteleri sunan marka; HD uydu IPTV alıcısı, 4K uydu IPTV alıcısı ve diğer ürünleriyle en iyi görüntü kalitesini evinize taşıyor. Farklı versiyonlarda tasarlanan, bu sayede her tip televizyona uyum sağlayan uydu alıcıları, çeşitli bağlantı noktalarıyla tüm TV girişlerinde kullanılabiliyor. Onlarca farklı model ve özellikle satışa sunulan Next uydu alıcı ürünleri kategorisinde en yeni uydu alıcısı modellerini görebilir, markanın tasarladığı yüksek kaliteli ürünlerle TV keyfinizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
Next Uydu Alıcısı

Hem çanaklı hem de çanaksız olarak tasarlanan Next uydu alıcısı modelleri, tak kullan özellikleriyle zaman kaybı yaşamadan ve efor sarf etmeden uydu alıcısı kullanma ayrıcalığı sunuyor. Üstün görüntü kalitesi bulunan modeller, USB ve Wi-Fi desteği de bulundurarak kullanıcılara çok fonksiyonlu kullanım avantajı sağlıyor. Hazır kanal listesi özelliği bulunan ürünler, ayrıca kanal arama zahmetinden kurtulmanızı sağlayarak TKGS özelliğini de devreye sokuyor. Smart TV kullanımları için sürekli kanal güncelleme hizmeti sunan TKGS özelliği, kanal veri tabanlarının da işlenmesine ve güncel kalmasına yardımcı oluyor. Güncellenen yazılım desteği sayesinde hızlı bir şekilde çalışmayı sürdüren modeller, ethernet LAN bağlantıları da sunarak yeni nesil bağlantı özelliklerini kullanmanızı sağlıyor. Next markasının tasarladığı en yeni serilerden olan Minix serisi, ön plana çıkan seçenekler arasında bulunuyor. Tak kullan özelliği bulunan Minix serisi modelleri, scart özelliği bulunan Minix CX serisiyle her televizyona uyumlu seçenekler getiriyor. En eski model televizyonlarda bile yüksek görüntü kalitesi sunan küçük boyutlu modeller de markanın hazırladığı en cazip uydu alıcıları arasında bulunuyor.
Next Uydu Alıcısı Modelleri
Next HD uydu alıcısı modelleri, dijital ve klasik olmak üzere iki ayrı çeşitte satışa sunuluyor. Yüksek görüntü kalitesi almak isteyenler için önerilen bağlantı çeşitleri arasında yer alan HDMI bağlantı tipine sahip olan Next uydu alıcısı modelleri, kullanıcılara scart giriş desteği de sunuyor. Akıllı fonksiyonları bulunan uydu alıcısı Next modelleri, hem teknik özellikleri hem de yazılım özellikleriyle en iyi görüntü deneyimini yaşamanıza yardımcı oluyor. Çok sayıda yeni özelliği bulunan Next uydu alıcıları, çift çekirdekli işlemci donanımıyla verilen her komutu hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Next Kanky HD uydu alıcı gibi modellerde olduğu gibi LNB aparatıyla da bağlantı kurabilen modeller bulunuyor. Hem LNB bağlantısı sağlayan hem de harici USB girişi sunan Next uydu alıcısı HD modelleri arasında Minix CX serisindeki mini HD uydu alıcı de bulunuyor. Next Minix HD Black uydu alıcısı serisi ise Full HD seviyesinde görüntü kalitesi isteyen kullanıcılara öneriliyor. HD görüntü kalitesini ikiye katlayan görüntü çözünürlüğü sunan Full HD Next uydu alıcı gözü ve alıcısı, son derece keskin, canlı ve net görüntüler oluşturuyor.
Next Uydu Alıcısı Fiyatları

En bütçe dostu Next uydu alıcı fiyatları, şimdi Teknosa'da! Markanın tasarladığı en yeni nesil özelliklere sahip olan alıcılar ve alıcı aksesuarlarını bulabileceğiniz kategoride, Next uydu alıcı kumandası çeşitlerini de görebilirsiniz. Çok sayıda fonksiyona tek dokunuşla ulaşmanızı sağlayan Next uydu alıcı kumanda ürünlerinde yüksek sinyal gücü sunuyor. Hızlı algılama özellikleriyle dikkat çeken kumandalar, Next uydu alıcı güncelleme işlemlerinin de hızla yapılmasını sağlıyor. Siz de televizyonunuz için en uygun olan uydu alıcısını hemen sepete ekleyebilir, birbirinden güzel görüntü kaliteleri sunan Next alıcılarla hemen tanışabilirsiniz.