text.skipToContent text.skipToNavigation

Masaüstü Bilgisayar

KATEGORÄ°LER
STOK DURUMU
FİYAT

Masaüstü Bilgisayar kategorisinde 1 adet ürün bulundu.

Masaüstü Bilgisayarlar

Masaüstü bilgisayarlar bir masada kullanılmak üzere tasarlanmış bilgisayarlardır. Bu bilgisayarlar, donanımların birbirlerine bağlanmasıyla kullanılır. Masaüstü bilgisayarlar
desktop pc olarak da adlandırılır.
 
Masaüstü bilgisayarlar, bilgisayar kasasına bağlanan klavye, fare ve monitör ile birlikte kullanılabilir. Buna ek olarak hoparlör kullanımı da oldukça yaygındır. Bununla birlikte kasa içerisinde kullanılan birçok parça vardır. Bu parçalar, masaüstü bilgisayar satın alınırken temin edilebileceği gibi sonradan da toplanılabilir. Ayrıca bilgisayar kullanıcıları kendi tercihlerine uygun olarak başka bir parça alıp onu da kullanabilirler. Bundan dolayı masaüstü bilgisayarlar kişiselleştirilebilir.
 

Masaüstü bilgisayar markaları

Masaüstü PC üretimi yapan birçok marka vardır. Teknosa.com’un masaüstü bilgisayar kategorisinde çeşitli markalar ve modeller detaylı olarak incelenebilir. Apple ve HP gibi büyük markalardan Casper ve Lenovo gibi daha uygun fiyatlı markalara kadar birçok seçenek Teknosa.com Bilgisayar kategorisinde kullanıcılara sunulmaktadır.

En uygun fiyatlı masaüstü bilgisayarlar

Masaüstü bilgisayar kategorisinde farklı özellikler taşıyan birçok bilgisayar, çok geniş fiyat aralıklarında Teknosa’da kullanıcılara sunulur. Üstelik Teknosa’da en güncel bilgisayarlar satılmaktadır. Casper, Lenovo, HP gibi Windows 10 işletim sistemi yüklü bilgisayarlarla Windows deneyimi yaşanılabileceği gibi Apple bilgisayarlarıyla macOS işletim sistemi tecrübe edilebilir. Yerli üretim olan Casper bilgisayarlarının diğer masaüstü bilgisayarlara göre daha uygun olduğu söylenebilir. Apple bilgisayarları ise özgün tasarımlarından dolayı diğer masaüstü bilgisayarlara göre biraz daha yüksek fiyatlıdır.