Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Logitech Z333 2+1 Subwoofer Hoparlör Sistemi

899 TL
4 x 224,75 TL = 899 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 179,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 249,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 339,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Logitech Z333 2+1 Subwoofer Hoparlör Sistemi

Evinizde yer alan televizyon, akıllı telefon, müzik sistemi ve bilgisayar gibi elektronik ürünlerin ses sisteminin yeterli olmadığı durumlarda yardımınıza koşan hoparlörler, güçlü yapıları sayesinde istediğiniz etkili performansı kolayca size sunar. Video izlerken, oyun oynarken ve müzik dinlerken size olayın içindeymiş hissi yaşatan hoparlör sistemlerinden biri olan Logitech Z333 hoparlör, kaliteli yapısı sayesinde kolay bir şekilde istediğiniz etkili sesi size sağlar. Uydu hoparlör ve subwoofer hoparlörden oluşan sistem, tiz seslerin yanında bas seslerde de güçlü bir yapı sergiler. Siz de bilgisayar ve televizyon gibi cihazlara farklı bir ürün bağlayarak daha güçlü bir ses elde etmek istiyorsanız Logitech markasının Z333 model ses sistemini tercih edebilirsiniz.

Logitech Z333 2+1 Subwoofer Hoparlör Sistemini Neden Almalıyım?

Logitech, kaliteli ürünleri ile kullanıcılarından olumlu geri dönüşler alan bir markadır. Bu yapısını ses sistemlerinde de gösteren markanın Z333 Subwoofer hoparlör sistemi, gelişmiş özellikleri ile çeşitli alanlarda kullanım sağlayan işlevsel bir üründür. İkili uydu hoparlörüne sahip olan cihazın 80W maksimum ve 40W RMS gücü bulunur. Ayrıca bir adet subwoofer hoparlöre sahip olan ses sistemi, güçlü ve etkili sesi size sunar. Uydu hoparlörü ve subwoofer hoparlörü bünyesinde barındıran ses sistemi, istediğiniz anda tiz sesleri net bir şekilde size sunarken istediğinizde de etkili bir bas ses sunumu sağlar. Sistemin ses denetimini kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan denetim bölmesini istediğiniz yere yerleştirerek ayarlamalarınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Denetim bölmesinde yer alan kulaklık girişi sayesinde sadece size özel bir ortam oluşturabilmenin de keyfini çıkarabilirsiniz. Güçlü ses düzeyine rağmen ergonomik bir tasarıma sahip olması ile öne çıkan ses sistemini her alana yerleştirebilirsiniz. Uydu hoparlörleri 108 x 192 mm ölçüleri ile bu pratikliği size sağlarken subwoofer hoparlör de 232 x 232 mm ölçüleri ile bu yapıyı destekler ve uyumlu bir tasarım ortaya çıkarır. Siz de evinizde bu şekilde etkili bir cihaz arıyorsanız Logitech markasının sis sistemini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Logitech Z333 Hoparlör Sistemi Nasıl Kullanılır?

Kolay bir kullanım yapısına sahip olan Logitech hoparlör sistemi, 3,5 mm giriş ve RCA girişleri sayesinde çoğu elektronik cihazınıza rahat bir şekilde bağlanır. Bu sayede elektronik cihazlarınınızın uyumlu olduğu girişleri tercih ederek hoparlör sistemini bağlayabilir, güçlü sesi oyun ve müzik gibi farklı alanlarda deneyimleyebilirsiniz. Denetim düğmesini istediğiniz alana yerleştirebileceğiniz sistem sayesinde rahatınızı bozmadan duruma göre ses düzeyini kolay bir şekilde ayarlayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca subwoofer hoparlörün arkasında yer alan bas ayarlama düğmesi istediğiniz bas ses seviyesini de keyfinize göre oluşturmanızı sağlar. Bu şekilde kablo bağlantısı içeren oynatmaların yanında Bluetooth gibi kablosuz kullanım sağlayan araçları kullanarak da telefon ve bilgisayarınızdaki müzikleri hoparlöre yansıtabilir, sevdiğiniz müzikleri daha net bir ses seviyesinde dinleyebilirsiniz. Etkili ses düzeyini kaliteli yapı ile birleştirerek size sunan Logitech markası ile siz de evinizde keyifli alanlar oluşturabilirsiniz.

Logitech Z333 Hoparlör Sistemi Kimler İçin Uygun?

Logitech Z333 2+1 Subwoofer hoparlör sistemi (980-001202), etkili tasarımı ile bas ve tiz ses sağlayan hoparlörleri içerisinde barındırır. İki ses arasında kesinti oluşmadan değişim yapılmasını sağlayan sistem, kaliteli yapısı ile beğeni kazanır. Bilgisayarda oyun oynarken bu anı daha iyi yaşamak isteyenler için oyundaki sesleri etkili bir şekilde yansıtan hoparlör sistemi keyifli bir oyun deneyimini size sunar. Ayrıca müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için de uygun olan Logitech hoparlör sistemi, dinlediğiniz müziklerde yer alan ses detaylarını daha ayrıntılı bir şekilde size sunarak keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Bunun yanında bilgisayar ve telefon gibi cihazların az ses seviyesine karşılık daha güçlü bir ses düzeyine sahip olan sistem, istediğiniz hareketli ortamı oluşturur. Kabloları sayesinde bu gibi cihazlara bağlanarak kullanılabilen Logitech Z333 hoparlör sistemi, barındırdığı Bluetooth özelliği sayesinde kablosuz bağlantı da sağlar. En fazla iki uyumlu aygıta aynı anda bağlanılarak kullanılabilen hoparlör sistemi ile siz de evinizde güçlü ses sağlayan bir cihaza sahip olabilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Logitech Z333 subwoofer hoparlör sistemi özellikleri ile beğeni kazanan bir cihazdır. Bas ve tiz ses sağlayan hoparlörleri farklı şekilde size sunan ve iki ses düzeyini de kendi içinde ayarlama imkanını kullanıcılarına vadeden cihaz ile sevdiğiniz ses tonlarını kolayca yakalayabilirsiniz. 2.1 hoparlör sistemi aynı anda iki farklı cihaza bağlanarak etkili bir kullanım sağlar. Ayrıca bu sayede kaynaklar arasında geçiş yaparken bağlantıyı kesmez ve kesintisiz müzik deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Subwoofer hoparlörün arkasında yer alan bas ses ayarlama düğmesi, kullanıcıların beğenisine göre uydu hoparlörden çıkan sesi etkilemeden değişim yapmanızı sağlar. Ayrıca kolay bir kullanım sağlayan ve ayrı bir denetim düğmesine de sahip olarak size sunulan hoparlör sistemi, istenilen bölgeye yerleştirilerek kullanılabilir. Logitech Z333 fiyat olarak da kullanıcılarının beğenisini kazanır. Güçlü ses düzeyi ve ayarlanabilir yapısı ile kullanıcılarının beğenisine sunulan sistem, bu şekilde uygun fiyatlı olmasıyla da ilgi çeker. Siz de evinizde dinlediğiniz müziklerde daha canlı hissetmek ya da izlediğiniz filmleri yaşıyormuş gibi olmak için Logitech markasının Z333 model hoparlör sistemine göz atabilir, bu keyifli anların tadını çıkarabilirsiniz.


Want to turn play your favorite movie, skip a boring song or jump to Taobao? It’s all at your fingertips with 11 hot keys and 4 programmable F-keys that give you instant access to your favorite multimedia options,


The keyboard’s sleek and stylish design features low-profile, whisper-quiet keys that make for a supremely comfortable typing experience that will make your fingers happy.


The portable mouse with plug-and-forget nano-receiver storage lets you stay as connected as you want to be as you roam around your home, in the office, and all points in between.


You can go 24 months for the keyboard and 12 months for the mouse without the hassle of changing batteries.* And the on/off switch on each device puts its power management directly in your hands. * Keyboard battery life calculation based on an estimated two million keystrokes/year in an office environment. User experience may vary. Mouse battery life may vary based on user and computing conditions.


Logitech® Advanced 2.4 GHz wireless connectivity gives you the reliability of a cord plus wireless convenience and freedom—fast data transmission, virtually no delays or dropouts, and wireless encryption.


Comfortable mouse: This compact and wireless mouse is designed to be equally comfortable for both left- and right-handed users. Plus, it´s smooth cursor control allows you easy navigation on most surfaces.


Upgrade: To Logitech MK540 Combo for increased comfort - scooped keys, palm rest, full-size mouse with soft rubber grips and customizable shortcuts


VİDEO, OYUN VE MÜZİKLER İÇİN GÜÇLÜ BAS İLE GÜÇLÜ SES 80 Watt Maksimum/40 Watt RMS gücüne sahip bu 2.1 hoparlör sistemi, ön tarafta yer alan subwoofer’dan maksimum ses yüksekliği sunar ve güçlü bas üretir. 3,5 mm girişi ve RCA girişleri üzerinden en fazla iki uyumlu aygıta bağlanın. Kablolu denetim bölmesi basit denetimler sunar. 80 WATT’LIK GÜÇLÜ SES 80 Watt Maksimum/40 Watt RMS gücüne sahip iki uydu hoparlörü ve büyük bir subwoofer aracılığıyla maksimum ses yüksekliği sunar. Zengin, net ve güçlü sesin tadını çıkarın. GÜÇLÜ BAS Ön taraftaki subwoofer güçlü basıyla video, oyun ve müziklerinize yeni bir boyut katar. Duyabileceğiniz ve hissedebileceğiniz güçlü bası deneyimleyin. ÇOK YÖNLÜ KURULUM 3,5 mm girişi ve RCA girişleri üzerinden en fazla iki uyumlu aygıta bağlanın. Ses kaynakları arasında geçiş yaparken bağlantıyı kesmeniz gerekmez. BASİT DENETİMLER Kablolu denetim bölmesi sayesinde güce, sese ve kulaklık girişine kolayca erişin. Subwoofer’ın arkasındaki özel denetim tuşuyla bas düzeyini ayarlayın.


Teknik Özellikler

Ses
Özdirenç 10 Ω
Ses çıkış kanalı sayısı 2.1 kanallar
Subwoofer RMS gücü 24 W
RMS dereceli güç 40 W
Ağırlık & Boyutlar
Derin bas hoparlör boyutları (GxDxY) 230 x 140 x 220 mm
Subwoofer ağırlığı 2500 g
Uydu hoparlör ağırlığı 600 g
Uydu hoparlör boyutu (GxDxY) 108 x 90 x 180 mm
Enerji yönetimi
Güç kaynağı AC
AC girdi voltajı 100-240 V
Bağlantı
Kulaklık çıktı sayısı 1
Kulaklık bağlantısı 3, 5 mm
Bağlantı teknolojisi Kablolu
Teknik detaylar
Bluetooth Hayir
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 899 TL 899 TL
2 449,50 TL 899 TL
3 299,60 TL 899 TL
4 224,70 TL 899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 899 TL 899 TL
2 449,50 TL 899 TL
3 299,60 TL 899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 899 TL 899 TL
2 449,50 TL 899 TL
3 299,60 TL 899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 899 TL 899 TL
2 449,50 TL 899 TL
3 299,60 TL 899 TL
4 224,70 TL 899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 899 TL 899 TL
2 449,50 TL 899 TL
3 299,60 TL 899 TL
4 224,70 TL 899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 899 TL 899 TL
2 449,50 TL 899 TL
3 299,60 TL 899 TL
4 224,70 TL 899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 899 TL 899 TL
2 449,50 TL 899 TL
3 299,60 TL 899 TL
4 224,70 TL 899 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Logitech Z333 2+1 Subwoofer Hoparlör Sistemi Yorumları