Logitech Logitech Pebble M350 Kablosuz Bluetooth Mouse Beyaz

Ürün Kodu: 125194109
 • En geç 18 Temmuz Perşembe günü kargoda
Satıcı: Betaplus
922,01 TL
922,01 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Pebble M350 kablosuz BT mouse white sessiz çalışabilme özelliğiyle öne çıkarak sağladığı konforla ve hassas çalışabilme özelliğiyle dikkat çeker. Logitech mouse modelleri arasında uygun fiyatıyla ve kullanım rahatlığıyla ilgi çeken mouse minimalist ve modern bir tasarıma sahiptir. Şık tarzınızı ortaya koyabileceğiniz ve gittiğiniz her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz Logitech Pebble M350 mouse ürününü Teknosa’da inceleyebilirsiniz.

Pebble M350 Kablosuz BT Mouse Modelinin Neden Almalıyım?

Sessiz çalışabilen Logitech Pebble mouse pürüz barındırmayan doğal şekliyle her cebe ve çantaya kolaylıkla sığabilir özelliktedir. Elinizdeyken harika bir tutma hissiyatı sağlayan Pebble mouse sessiz tıklanabilmesinin yanı sıra sessiz kaydırma özelliği ile de öne çıkar. Pebble mouse ile çalışmalarınız esnasında etrafınızdaki insanları rahatsız etmeden konforlu bir şekilde çalışabilirsiniz. Organik ve şık şekliyle ilgi çekici ürün avuç içi şekline doğal bir uyum sağlar. Bunun yanında ekstra ince tasarımıyla da şık bir yapıdadır. Pebble mouse modelinin yumuşak bir çevreye sahip kenarları kullanım esnasında konfor sağlar ve ürünü kullanırken elinizden bırakmak istemezsiniz. Beyaz rengiyle güzel ve estetik bir dış yüzeye sahip ürün laptop aksesuarlarınıa mükemmel düzeyde uyum sağlayabilir. Kirli beyaz bir renge sahip Pebble mouse ürünü şık yapısıyla ilgi çekicidir. 26 mm x 59 mm x 107 mm boyutlarında olan Pebble mouse modelinin içerisinde pilleri bulunurken 100 gram ağırlığı bulunur. Ürünün nano alıcısı 14 mm x 18 mm x 6 mm boyuta ve 1.8 gram ağırlığa sahiptir. Pebble mouse sensör teknolojisiyle desteklenmiş olup yüksek hassasiyete sahip optik izleme özelliğiyle öne çıkar. Bu teknolojisi sayesinde oldukça konforlu bir hassasiyet hissi yaratan Pebble mouse modelinin algılayıcı çözünürlüğü 1000 dpi değerindedir.

Pebble M350 Kablosuz BT Mouse Modelini Nasıl Kullanırım?

Pebble mouse ürününü kullanabilmek için USB bağlantı portu ihtiyacı duyarsınız. Windows 7, 8, 10 ve üzeri sistemlerde etkileyici performans sağlayan Pebble mouse macOS için de uygun bir modeldir. Chrome OS ve Chromebook ile çalıştırılabilen mouse Linux Kernel 2.6 ve üzeri sistemlerde de kullancılarına rahatlık ve konfor sağlar. Kolay taşınabilir küçük yapısıyla mouse simetrik bir tasarıma sahip olup hem sağ hem de sol el kullanımı için uygundur. Kablosuz çalışma mesafesi 10 metre olan mouse sayesinde modeli uzaktan kontrol edebilme imkânına sahip olursunuz. Nano alıcı ve Bluetooth özelliğine sahip mouse ürününün 10 metrelik çalışma mesafesi çevre koşullarından etkilenebilir. Farenin üst kısmı gövdeye mıknatıslı bir yapıyla tutturulmuştur ve böylece bu kısım kolayca çıkarılabilir özelliktedir. Bu tarz modellerde ürünle gelen USB alıcıyı kaybetme ihtimaline karşı bu bölmeye aparatı yerleştirerek fareyi taşıyabilme imkânına sahip olursunuz. Alıcı bölmesinin yanında ise 1 adet pil yuvası bulunur. Farenin alt kısmında bir açma kapama tuşu yer alır. Farenin bu butonu açıksa taşıma esnasında belirli bir zaman geçtikten sonra ürün kendini otomatik olarak uyku moduna alır. Pebble M350 farenin ayrıca bir yazılımı mevcuttur. Logitech Options isimli bir programa sahip ürünün bu yazılımını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu yazılımı bilgisayara kurduğunuzda bağlı olan Logitech cihaz otomatik olarak tanınır. Çeşitli özelleştirme ayarları sunan Logitech Options üzerinden sağ ve sol tuşun işlevlerini, farenin hareket hızını ve tekerleğe basınca gerçekleştirilecek görevi değiştirebilirsiniz ve cihazın bağlantı durumunu da program üzerinden takip edebilirsiniz. Oldukça sessiz çalışan farenin sesini duymazsınız. Fare tekerleği normal boyutlardadır ve mekanik özelliktedir. Hem tekerlek hem de tuşlar kullanımlarda sıkıntı yaratmaz.

Pebble M350 Kablosuz BT Mouse Modeli Kimler İçin Uygun?

Pebble M350 mouse, çalışmaları esnasında bir fareden konfor, rahatlık ve güzel bir dokunma hissiyatı bekleyen kullanıcılara hitap eder. Şayet faredeki click sesinden rahatsız oluyorsanız ve çalışırken çevrenizi rahatsız etmek istemiyorsanız bu fare tam size göre olacaktır. Uygun fiyatına rağmen kullanışlı bir fare arayanlara yönelik olan mouse yüksek hassasiyet bekleyen kullanıcıları memnun eder. Siz de sahip olduğu teknoloji ve özelliklerle dikkat çekici ve kullanım rahatlığı sağlayan bir mouse arıyorsanız bu ürün tam size göre olacaktır. Ayrıca Logitech Pebble M350 sadece sol elini kullanabilen kişilere de yöneliktir. Hem sağ elle hem de sol elle kullanılabilen fare birçok mouse modelinin aksine simetrik yapısıyla öne çıkar.

Pebble M350 Kablosuz BT Mouse Modelinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Her anlamda minimalist yapıyı öne çıkaran Logitech markasının bu ürünü konfor ve kolay taşınabilme özelliklerine odaklanır. Pebble İngilizcede çakıl taşı anlamına gelir ve bu ürün yapı itibariyle de bir çakıl taşını andırır. Bir önceki versiyonu M340 ile tasarım konusunda benzer çizgileri taşıyan mouse modelinini M340 ürününün yanına koyduğunuzda farkı anlayamazsınız. M350 modelini bir önceki versiyonundan ayıran en temel özelliği ürünün altında ekstra olarak yer alan Bluetooth desteğidir. M340 klavye ile set olarak gelirken M350 modelini tek başına satın alabilirsiniz. Ürün ayrıca bir önceki versiyondan farklı olarak Unifying özellikli alıcıya sahiptir. Fare ihtiyaç duyduğu gücü 1 adet piliyle sağlar ve bu pil ile 18 aya kadar pil ömrü bulunur. Sahip olduğu Bluetooth destekli düşük enerji teknolojisi ile pil ömrü uzun olan mouse modelinin az yer kaplayan bir özelliği bulunur. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla Pebble M350 fare uzun yıllar boyunca kullanabilir. M350 modeli uzun pil ömrü arayan kullanıcıların tercih ettiği bir üründür. Siz de dayanıklı ve kaliteli yapısıyla konforlu bir fare modeli arıyorsanız Pebble M350 mouse modelini hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.


Modern, Slim and Beautiful Pebble Shape: Logitech Pebble has standout simplicity with a design that is nice to hold, feels great in your hand and is easy to carry around


Silent Clicks and Ultra-Quiet Scrolling: Enjoy an ultra-quiet experience for you and those around you. You’ll get the same click feel with over 90% noise reduction on the click sound. Even the wide rubber scroll wheel glides in silence.


Dual Connectivity: Connect the way you like via Bluetooth wireless technology or the included tiny USB receiver


Long Battery Life: Logitech Pebble stays powered for up to 18 months on a single AA battery. Battery life may vary based on your use


High-Precision Optical Tracking: Logitech Pebble tracks fast and accurately where you want to use it


Versatile: Compatible with iPadOS 13.1 or later via Bluetooth, in addition to Windows 8, Windows 10 or later, and macOS 10.13 or later. On the iPad, pointing, clicking, and scrolling will be supported by enabling the “Assistive Touch” accessibility feature


Connect to your computer via USB receiver or low energy Bluetooth® Smart. And switch seamlessly between the two by plugging or unplugging the receiver. A convenient, built-in dock stores the USB receiver when not in use.


UNIVERSAL COMPATIBILITY


Spotlight is optimized to work with Windows, Mac OS and all leading presentation software including PowerPoint, Keynote, PDF, Google Slides, and Prezi.


Minimalist, modern bir tasarıma sahiptir. Pürüzsüz doğal şekli sayesinde kolayca taşınabilir. Masanıza ve tarzınıza uygun farklı renk seçenekleri vardır. Yüksek hassasiyetli optik izleme özelliği sayesinde birçok yüzeyde imleci hareket ettirebilirsiniz. Avucunuzun şeklini doğal bir biçimde alırken aynı zamanda ekstra ince olacak şekilde de tasarlanmıştır. 18 ay pil ömrü sunar. SilentTouch teknolojisi ile %90'a kadar sessiz tıklama ve kaydırma özelliği sayesinde etrafınızdaki kimseyi rahatsız etmeden rahatça çalışabilirsiniz. Bluetooth üzerinden veya mouse'un manyetik kapağı içinde bulunan küçük USB alıcıyla masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza ya da tabletinize bağlanabilirsiniz; 10m mesafeye kadar kullanım imkanı sunar.


Ağırlık Derinlik Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi
100 107 2 Resmi Distribütör Garantili
Genişlik Yükseklik Pil Performansı Güç Kaynağı
59 26, 5 2000 Piller
Tuş Sayısı Form Faktörü
3 İki elini de kullanabilen

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Logitech Pebble M350 Kablosuz Bluetooth Mouse Beyaz
4.6
 • 5
  65
 • 4
  22
 • 3
  3
 • 2
  0
 • 1
  1
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Kablosuz Mouse
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Logitech Kablosuz Mouse
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.