Stokta var

Logitech M185 Kablosuz Mouse (Red)

119 TL
3 x 39,67 TL = 119 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Logitech M185 Kablosuz Mouse (Red)

Güçlü kablosuz bağlantısı, yüksek performansı, kıvrımlı ve çok estetik tasarımı ile Logitech M185 kablosuz mouse-kırmızı hayatınıza kolaylık getirir. Kablosuz olarak daha serbest şekilde kullanabileceğiniz bu fare aynı zamanda ufak tefek boyutuyla fazla yer kaplamaz, birçok yere sığar. Kırmızı renginin çekiciliğini yansıtan ürün modern ve estetik görünümü ile de bulunduğunuz ortama ayrı bir hava katar.

Logitech M185 Kablosuz Mouse Kırmızı Ürününü Neden Almalıyım?

Fare sektöründe dünya liderlerinden biri olan Logitech tarafından tasarlanan bu ürün yüksek kalitede, basit ve güvenilirdir. Kablosuz olarak çalışan farenin pil ömrü de ortalama bir yıl olduğu için sık sık değişim yapmanız gerekmez. Güçlü kablosuz bağlantısı ise ürünün hemen hemen hiç gecikme olmadan hızlı veri iletmesini sağlar. Benzeri bazı ürünlerde karşılaşılabilen alıcı kaybetme problemine bu farede rastlanmaz. Özgür ve konforlu fare deneyimi ile işlerinize daha iyi odaklanabilir, bilgisayarda rahatlıkla işlem yapabilir, sayfalarda kolaylıkla gezinebilirsiniz. Hassas bir kontrol sağlamasıyla üst düzey bir performans sunan bu ürün basmalı butonları ve kaydırma tekerleği sayesinde pratik şekilde kullanabileceğiniz bir faredir. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla kullanabileceğiniz M185 model farenin kullanıma hazır hale gelmesi de yalnızca birkaç saniye sürer. Nano alıcıyı cihaza taktıktan sonra herhangi bir yazılım gerektirmeden kablosuz mouse ürününü kullanmaya başlayabilirsiniz. Karmaşıklık olmadan ve basitçe kullanabileceğiniz fare 10 metre mesafeye kadar bağlantı gücünü korur. Kablosuz ve özgür bir mouse deneyimi arzu ediyorsanız bu avantajı değerlendirebilir serbestçe hareket ederken hızlı veri iletiminin güvenilirliğine tanık olabilirsiniz. Ürün ayrıca sağ ya da sol el kullananlar için aynı derecede konforlu bir tasarımla önünüze gelir. Kıvrımlı ve yuvarlak hatları ile tasarlanan mouse modeli rahat bir kullanım olanağı sunar. Elinize doğal uyum sağladığını fark edebileceğiniz bu fare ile uzun süreler boyunca herhangi bir yorgunluk ya da rahatsızlık hissetmezsiniz. El ve bileğinizi yormadan bu özel tasarım fare sayesinde o anda yaptığınız işe daha iyi odaklanmanız mümkündür. Akıllı uyku modu ve açma/kapama düğmesi ile enerji tasarrufu yapabilir, pilinizin daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca küçük boyutlu kablosuz olan bu fareyi çantanızda istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Firmanın kullanıcı deneyiminin kalitesini sürekli iyileştirmek adına detaylardaki titiz yaklaşımı dikkat çekicidir. Tüm bu performans, konfor ve estetik açıdan sunulan üstün özelliklerin yanı sıra ürünün uygun fiyatları da kullanıcılar tarafından çok avantajlı bulunmaktadır.

Logitech M185 Kablosuz Mouse Ürününü Nasıl Kullanırım?

Farenizi kullanmak için herhangi bir yazılım yüklemeye, kurulum yapmaya gerek yoktur. Ürünün en pratik özelliklerinde biri olarak görülen basitçe çalışma sistemi kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Tak-çalıştır tarzında tasarlanan bu fareyi kullanmaya başlamak için nano alıcıyı bilgisayarın USB girişine takabilirsiniz. Saniyeler içinde fareniz çalışmaya başlar ve kullanımınıza hazır hale gelir. Logitech Options yazılım özelliklerinden faydalanmak isterseniz tercihinize göre ayarlama yapabilirsiniz. Optik ve iki boyutlu olarak tasarlanan kaydırma tekerleği sayesinde sayfalarda daha hızlı şekilde yukarı/aşağıya doğru ilerleyebilmeniz mümkündür. Sol, sağ ve orta tıklama düğmelerine basarak imleç kontrolünü sağlayabilir, ürünün konforlu yapısı ile kolayca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fareyi kullanmadığınızda ürün otomatik uyku moduna geçer veya isterseniz açma/kapama düğmesine basabilir, enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Bu ürün Windows, Chrome OS, macOS ve Linux ile uyumlu çalışan bir faredir.

Logitech M185 Kablosuz Mouse Kırmızı Kimler için Uygun?

Logitech tarafından ileri ve konforlu teknolojilerle üretilen M185 model kırmızı mouse özellikle ofis çalışanları, öğrenciler, seyahat edenler ve bilgisayarda keyifli vakit geçirmek isteyenler için uygundur. Temel olarak ofis kullanımı amacıyla tasarlanan bu mouse küçük ve kablosuz tasarımıyla günlük hayatınızı kolaylaştırır. Kalabalık masalarda çalışanlar, sıkışık alanlarda oturanlar ve yeri dar olan kişiler bu farenin kompakt tasarımından yararlanabilir. Ayrıca kablonun kısıtlayıcılığı, pilin bitmesi ve veri aktarım hızında gecikme gibi sorunlar olmadan mouse kullanmak isteyenler de bu özel tasarım fare ile beklentilerine yanıt bulabilir. 10 metre mesafeye kadar güçlü bağlantı kalitesini sürdüren mouse 12 ay boyunca dayanan pili ile de çok fonksiyonel bir yapıdadır. Ürün sıklıkla seyahat edenler ve farklı yerlerde çalışanlar için de idealdir çünkü minimalist, küçük boyutlu olması farenin kolaylıkla taşınabilir olmasını sağlar.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Logitech M185 wireless mouse red ürünü özellikle 2,4 GHz kablosuz bağlantısı ile geniş bir alana kadar kullanım imkanı sunmasıyla öne çıkar. Hemen hemen hiç gecikme yaşanmadan veri iletilir ve alıcı kaybı olmaz. Satır satır ve hızlı kaydırma işlemlerine yönelik olarak tuşları bulunan mouse ile neredeyse her yüzeyde hassas bir kontrol sağlayabilirsiniz. Kıvrımlı ve elin yapısına doğal olarak uyumlanan yuvarlak hatlar ise konforlu bir kullanıcı deneyimi için birebirdir. Sağ ya da sol eli baskın kullanmanın önemli olmadığı bu modelde herkese eşit şekilde rahatlık sunan bir tasarım ön plandadır. Logitech kalitesinin net şekilde fark edilebildiği bu mouse dayanıklı olması ve ortalama 12 ay dayanan pil ömrü ile de çok işlevseldir. Nano alıcıyı bilgisayarınızın USB girişine taktığınız anda çalışmaya başlayan M185 model mouse herhangi bir yazılım gerektirmemesiyle de çok sayıda kullanıcının favori ürünlerinden biridir. Akıcı optik izleme sensörüne sahip olan fare kesintisiz ve daha hızlı şekilde çalışmanıza da yardımcı olur. Özellikle dizüstü bilgisayarlarda çalışanlara dokunmatik yüzeye göre daha iyi bir performans sunarak onların hızını ve verimini artırdığı gözlemlenmektedir.


Compact Mouse: With a comfortable and contoured shape, this Logitech ambidextrous wireless mouse feels great in either right or left hand and is far superior to a touchpad


Durable and Reliable: This wireless USB mouse features a line-by-line scroll wheel, up to 1 year of battery life thanks to a smart sleep mode function, and comes with the included AA battery


Universal Compatibility: Your Logitech mouse works with your Windows PC, Mac, or laptop, so no matter what type of computer you own today or buy tomorrow your mouse will be compatible


Plug and Play Simplicity: Just plug in the tiny nano USB receiver and start working in seconds with a strong, reliable connection to your cordless computer mouse up to 10 m (5)


Better than touchpad: Get more done by adding M185 to your laptop; according to a recent study, laptop users who chose this mouse over a touchpad were 50% more productive and worked 30% faster (4)


Small and portable: The compact size and smooth cursor control make this PC mouse suitable for small to medium hands, tight workspaces or offices, and busy desktops


RightLight™ with WDR prioritizes faces over sources of backlighting and glare


GÜVENİLİR KABLOSUZ Gecikme veya kesinti yok. Küçük kablosuz alıcı size güvenebileceğiniz bir bağlantı sunuyor. TÜM YIL GÜÇ 12 ay pil ömrü sayesinde sık sık pil değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.1 DAYANIKLI Logitech’ten beklenen yüksek kalite ve güvenilirliğin tadını çıkarın. Ayrıca, 3 yıl sınırlı donanım garantisi sizi bekliyor. TAK VE UNUT NANO ALICI Windows® tabanlı, Chrome OS™ ve Mac bilgisayarlarla çalışır. O kadar ufak tefek ki USB bağlantı noktasına takıp unutabilirsiniz. Ayrıca, alıcı kaybetme sorununu da geçmişte bırakırsınız. 1 YIL PİL ÖMRÜ Pilleri bir yıl boyunca unutabilirsiniz. Açma/kapatma düğmesi ve akıllı uyku modu güçten tasarruf etmenize yardımcı olur.1 LOGİTECH GÜVENİLİRLİĞİ Bu ürünle Logitech’i fare alanında dünya lideri yapan yüksek kalite ve güvenilirliğe, hem de üç yıl sınırlı donanım garantisine sahip olacaksınız. LOGİTECH GELİŞMİŞ 2,4 GHZ KABLOSUZ BAĞLANTISI Kablosuzun sunduğu konfor ve özgürlükle kablolunun güvenilirliğine sahip olun. Hemen hemen hiç gecikme ve kesinti olmadan hızlı veri iletimi. TAK VE ÇALIŞTIR BASİTLİĞİ Yazılım yok, karmaşa yok. Küçük nano alıcıyı fişe takın ve farenizi hemen kullanmaya başlayın. RAHAT VE KIVRIMLI TASARIM Kıvrımlı tasarım iki elinizi de rahat ettirir ve dokunmatik yüzeyden daha fazla konfor sunar. DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR İÇİN MÜKEMMEL Fareniz Windows® Mac Chrome OS™ ve Linux® ile çalışır. Bugün kullandığınız ya da yarın satın alacağınız bilgisayar ne olursa olsun beklentinizi karşılama konusunda farenize güvenebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Girdi aygıtı
Dönüş türü Tekerlek
Buton tipi Basmalı butonlar
Ağırlık & Boyutlar
Alıcı ağırlığı 1, 8 g
Yükseklik 99 mm
Genişlik 60 mm
Derinlik 39 mm
Teknik detaylar
Amaç Ofis
Form faktörü İki elini de kullanabilen
Tasarım
Alıcı türü Nano alıcı
Form faktörü İki elini de kullanabilen
Tuş sayısı 3
Renk
Ürün rengi Siyah, Kırmızı
Özellikler
Amaç Ofis
Form faktörü İki elini de kullanabilen
Uyumlu işletim sistemi Windows XP, Vista, 7 Mac OS X 10.5+ Linux kernel 2.6+
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Logitech M185 Kablosuz Mouse (Red) Yorumları