Ücretsiz Kargo

Logitech Logitech G PRO X Superlight Kablosuz Oyuncu Mouse Siyah

Ürün Kodu: 125089537
 • En geç 18 Temmuz Perşembe günü kargoda
Satıcı: Nepal Bilişim
5.599 TL
5.599 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
5.999 TL

Ürün Açıklaması

Logitech G PRO X Superlight kablosuz oyuncu mouse siyah rengi ve mühendislik harikası yapısıyla karşınızda. Sıfır duraksama, kısayol, engel ve tıklama özelliği ile e-spor oyuncularının ideali olan bu oyuncu faresi; kablosuz deneyimi, gelişmiş hassasiyet ve ultra hafiflikle geliyor. Siz de böyle bir gaming mouse sahibi olmak isterseniz ürünü burada tüm detaylarıyla inceleyebilir, birkaç tıkla anında satın alabilirsiniz. Acele edin, ürün tükenmeden alışverişe başlayın!

Neden Logitech G PRO X Superlight Kablosuz Oyuncu Mouse Almalıyım?

Logitech G Pro X Superlight mouse modelini satın almak için birden çok nedeniniz var. Bunlardan ilki, ürünün takılma olmadan çalışıyor olması. Logitech'in en hafif ve hızlı Pro fareleri arasında yer alan G Pro X Superlight ile oyununuzun önündeki tüm engelleri kaldırın! Dünyanın en iyi e-spor profesyonellerinin tercih ettiği bu fare, 63 gramdan az ağırlığı sayesinde neredeyse sürtünmesiz kaydırma imkanı tanıyor. Bu oyuncu faresi, Logitech'in oyun ve oyuncu arasındaki tüm engelleri kaldırma taahhüdü olan sıfır takılma tasarım felsefesinin bir ürünü. Cihazdaki 25K Hero sensör gelişmiş hassasiyet sağlarken profesyonel sınıf kablosuz yapısı ise size rakiplerinizden hızlı olma avantajı kazandırıyor. Tüm bunlara ek olarak ürünün hafifliği, onun en büyük alametifarikaları arasında yer almakta. Profesyonel oyuncuların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan bu ürün, Logitech G'nin sunduğu profesyonel sınıf standartlarını da koruyor. Çok hafif bu kablosuz Pro oyuncu faresi ile kazanan siz olun! Tüm bunlara ek olarak tam bir mühendislik harikası olan bu cihaz, duyarlı performans ve sağlam bağlantı için yenilikçi Lightspeed teknolojisi ile donatılmış. Ayrıca Logitech G PRO X Superlight kablosuz oyuncu mouse'undaki Hero 25K sensör sayesinde fare deneyiminde yepyeni hassasiyet, hız ve tutarlılığın keyfini sürebilirsiniz. Büyük sıfır katkılı PTFE ayaklar, oynadığınız oyunla akıcı bir bağlantı kurabilmeniz adında yumuşak bir kayma hareketi sağlamak üzere tasarlanmış. Son olarak Logitech marka bu oyuncu faresi aynı zamanda çok da çevreci. Sürdürülebilirlik açısından en yüksek standartları karşılamakta olan bu ürün, tamamen karbon nötr olarak geliştirilmiş. Logitech üretim tesisleri, yenilenebilir enerji satın alımı ve karbon ofsetler ile sıfır karbon emisyonuna düşürülmüştür. Siz de tüm bu özelliklere sahip Logitech G Pro X Superlight oyuncu faresini satın alarak onun harika avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Logitech G PRO X Superlight kablosuz oyuncu mouse modelini kullanırken ürünün bazı özelliklerini göz önünde bulundurmanız şart. Bunlardan ilki farenin kurulumu. Bu fare kablosuz olarak tasarlandığı için cihazın çalışabilmesi adına ürünle birlikte gelen USB cihazını bilgisayarınıza takmanız gerekmekte. Bu sayede bilgisayarınızla bağlantı kuran Logitech G Pro X Superlight oyuncu faresini, altındaki On-Off tuşu vasıtasıyla çalıştırabilirsiniz. Daha sonra oyunlarda işinize yarayacak DPI ayarlarını yapılandırmak için G Hub yazılımını indirin. Bunun için logitechG.com/GHUB adresindeki ilgili alana gitmeniz yeterli. En iyi kablosuz deneyimi için farenizi, alıcının 20 cm yakınında ve 2 GHz parazit kaynaklarından 2.4 metre uzakta kullanmanızda fayda var. Bu oyuncu faresini, tutma bandıyla birlikte kullanmanız da mümkün. İsteğe bağlı tutma bandını takmak için önce farenizin yüzeyini, temizlik için sağlanan yüzey hazırlama beziyle güzelce silin. Ardından tutma bandını fare yüzeylerine dikkatlice hizalayarak yapıştırabilirsiniz. Diğer yandan USB alıcısını, farenin içinde saklamak da mümkün. Powerplay açıklık kapağını kaldırarak yapılacak bu işlem, fareyi Logitech G Powerplay kablosuz şarj sistemiyle kullanırken alıcının kaybolmasını önleyebilir. Ayrıca bu kapının çıkarılması ile PTFE ayaklı açıklık kapısının kullanımını da mümkün kılabilirsiniz. Son olarak bu ürün suya dayanıklı bir yapıya sahip olmadığı için ürünü kullanırken suyla temas etmediğinden emin olmalısınız. Aksi halde cihazda geri dönüşü olmayan hasarlara neden olabilirsiniz. Tüm bu tüyolara dikkat ederek Logitech G Pro X Superlight kablosuz oyuncu faresini uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanın!

Logitech G PRO X Superlight Kablosuz Oyuncu Mouse Kimler için Uygun?

Logitech G PRO X Superlight kablosuz oyuncu mouse - siyah renkteki model hem amatör hem de profesyonel e-spor oyuncuları için ideal bir ürün. Gerek Lightspeed kablosuz teknolojisi gerek ultra hafif tasarımı gerekse pürüzsüz kayma hareketiyle bu ürün, oyunlarda kazanmanızı sağlayacak en büyük etkenlerden. Neredeyse sürtünmesiz kaydırma sağlayan bu ürün, aynı zamanda Hero 25K sensörüyle de çok konuşuluyor. Dünyanın ilk mikron altı seviyedeki mouse sensörü olma özelliği taşıyan bu sensör, farenin hareketine göre kare hızını otomatik olarak ayarlıyor. Ayrıca bunu yaparken yüksek DPI'a rağmen nispeten daha az enerji tüketerek verimliliği koruyor. Siz de Logitech G PRO X Superlight kablosuz oyuncu faresinin üstün özelliklerinden yararlanın, kazanan sizi olun!

Cihazın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Logitech G PRO X Superlight kablosuz oyuncu faresinin en çok öne çıkan özelliklerinden birinin hafif tasarımı olduğunu söylemek mümkün. Bu ürün, e-spor profesyonellerine, oyunlarda avantaj sağlamak üzere tasarlanmış. 63 gramdan az ağırlığıyla bu kablosuz oyuncu faresinde kalite, yapısal bütünlük ve profesyonel sınıf standartları bir arada toplanmış. Ayrıca Lightspeed teknolojisiyle duyarlı performans ve sağlam bağlantı sistemi de bu ürünle beraber geliyor. Size de sadece oyuna odaklanıp kazanmak kalıyor. Özellikle turnuvaların en hararetli ve çok kısa süreli anlarında yüzde yüz özgüven için Logitech G Pro X Superlight kablosuz oyuncu faresine sahip olmanız yeterli. Alışverişe hemen başlayın!


Made with and for Pro Gamers: designed in collaboration with the world’s leading gaming esports pros; engineered to win, it is the pinnacle of our continued pursuit for the highest performance level


Ultra-lightweight engineering: at under 63 grams, with hyper-minimal redesign achieving nearly 25 percent weight reduction compared to the standard PRO Wireless mouse


LIGHTSPEED Wireless: With pro-grade USB wireless performance, LIGHTSPEED provides a rock-solid and super-fast 1 ms report rate connection, without the drag and distraction of a cord


HERO 25K Sensor: this Pro gaming mouse has the latest version Hero sensor; the most accurate, high performing and efficient gaming sensor yet, exceeding 400 IPS and delivering 25600 DPI tracking


Smooth glide: the large zero-additive PTFE feet of this Logitech G gaming mouse delivers a smooth glide for a pure, fluid connection with the game


Available in 2 colours: Logitech G PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse is available in black and white


A 36-month keyboard and 18-month mouse battery life—plus on/off switches—to reduce the hassle of changing batteries


Gives you one-touch access to play/pause, volume, mute, and the Internet


Güç Kaynağı Buton Tipi Dönüş Türü Form Faktörü
Piller Basmalı butonlar Tekerlek sağ-el
Hareket Çözünürlüğü Tuş Sayısı Yenileme Yanıt Süresi Ağırlık
25600 5 1 63
Derinlik Genişlik Ürün Rengi Yükseklik
40 63, 5 Siyah 125

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Logitech G PRO X Superlight Kablosuz Oyuncu Mouse Siyah
4.9
 • 5
  13
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Oyuncu Faresi
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Logitech Oyuncu Faresi
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.