Ücretsiz Kargo

Logitech Logitech G PRO X Superlight Kablosuz Oyuncu Mouse Beyaz

Ürün Kodu: 125089538
 • En geç 23 Temmuz Salı günü kargoda
4.439 TL
4.439 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
4.977 TL

Ürün Açıklaması

Logitech G Pro X Superlight, oyuncu faresi olarak tasarlansa da sahip olduğu özelliklerle ofis içi kullanımlarda da iyi bir performans ortaya çıkarır. Oyuncuların beklentilerini karşılayacak şekilde düzenlenen yapısı, hem hız hem de hafiflik konusunda istenilen çoğu özelliği barındırır. Ergonomi kriterleri dikkate alınacak şekilde tasarlanması sayesinde uzun süreli kullanılsa bile fare kaynaklı ağrıların yaşanma olasılığını azaltır. Ayrıca hem sol hem de sağ el için tasarladığından herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün haline gelir. Ek özellikleri ve işlevselliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan ürün, kullanıcılarının da beğenisini kazanır. Kaliteli bir fare arayışı içindeyseniz Logitech G Pro X Superlight kablosuz oyuncu mouse – beyaz modelini inceleyebilir, aradığınız çoğu özelliği kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Logitech G Pro X Superlight Kablosuz Mouse Modelini Neden Almalıyım?

Logitech G Pro X Superlight kablosuz mouse, ilk olarak oyuncular için özel olarak tasarlanır. Oyun performansınızı artırmak ve oyun sırasında daha hızlı bir şekilde tepki vermek istiyorsanız Logitech G Pro X Superlight beyaz modelini satın almayı düşünebilirsiniz. Algılayıcı tipi optik olduğu için cam yüzeylerin dışında hemen hemen her yerde kullanılabilir. Opak yüzeylerde kullanılabilen ürün, bu yönüyle kullanıcılarına geniş bir hareket alanı sağlar. Logitech G Pro X Superlight, isminde de belirtildiği gibi oldukça hafif bir faredir. Ağırlığının 63 gram olması sayesinde kullanıcılarına alanında birçok avantaj sağlar. Dışarı çıkarken de yanınızda taşıyabileceğiniz bir fare arıyorsanız bu ürüne göz atabilirsiniz. Evde oyun oynarken dışarıda ofiste kullanabileceğiniz model, fonksiyonelliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Hafif olmasıyla beraber farenin boyutları da oldukça küçük olduğu için dışarı çıkarken çantalarınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Yüksekliği 125 mm, genişliği 63.5 mm ve derinliği 40 mm’dir. Oyuncu faresi olarak üretilmesine rağmen kompakt boyutları ve hafifliği sayesinde dış mekanlarda çeşitli işlemlerde kullanılabilecek bir ürün haline gelir. Hafif, küçük ve her yere götürebileceğiniz bir ürün arıyorsanız Logitech G Pro X Superlight modeline göz atabilir, hayalinizdeki donanım parçasına vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Logitech G Pro X Superlight Kablosuz Mouse Modeli Nasıl Kullanılır?

Logitech G Pro X Superlight kablosuz mouse modeli, pratik bir kullanıma sahip olduğu için herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Unifying alıcı aracılığıyla kullanıldığı için bilgisayarınızda ilgili bağlantı noktası varsa vakit kaybetmeden çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Logitech G Pro X Superlight, tak çalıştır mantığıyla işlev gösterir. Unifying alıcı bilgisayara bağlandıktan ve fare açıldıktan sonra hemen çalışır. Böylece ekstra yazılım ya da kurulum yapmanızı gereksiz hale getirir. Hem kablolu hem de kablosuz olarak çalışabilecek şekilde tasarlandığı için de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Geleneksel sağ, sol ve kaydırma tuşlarının yanı sıra ek olarak iki adet tuş içerir. Tüm tuşları yeniden programlanabilir bir yapıda olduğu için ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde fareyi kişiselleştirebilirsiniz. G HUB uygulamasını indirerek farenin DPI ayarlarını, tuş fonksiyonlarını ya da pek çok farklı özelliğini yazılım üzerinden yapılandırabilirsiniz. Özelleştirilebilir yapısı, Logitech G Pro X Superlight modelini birçok kullanıcı için tercih sebebi haline getirir. Ayrıca farenin kendi içinde yerleşik bir belleği vardır. Böylece bilgisayarları değiştirdiğinizde belirlediğiniz tuş ayarlamalarını o bilgisayar için kaydederek yeniden programlama yapmanızı gereksiz hale getirir. Ayrıca G HUB yazılımı üzerinden fareye beş adede kadar profil ekleyebilirsiniz. Oyun oynarken farklı tuş yapılandırması günlük kullanımda ya da ofis programlarını kullanırken farklı bir sistem kullanabilir, ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde ürünü ayarlayabilirsiniz. Üründe, fabrikadan sol tarafta bulunan ek iki tuştan üstte olanı ileri ve altta olanı geri tuşu işlevi görecek şekilde gelir. Bu tuşları masaüstünü ya da dosyalarınızı açacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Özellikle işteyken özel olarak belirli bir dosyaya ayarlandığında işlemlerin daha rahat bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Oyun sırasında ise ateş etme gibi çeşitli işlevler atayabileceğiniz tuşlar, performansınızı yüksek oranda etkiler. Logitech imzalı hem kullanımı pratik olan hem de ek özelliklerle herkesin kişisel ihtiyaçlarına uygun hale getirebileceği fare, kaliteli bir ürün arayışında olanlar için iyi bir seçim olur. Logitech G Pro X Superlight modelini daha yakından inceleyerek hayalinizdeki donanım parçasına vakit kaybetmeden erişebilir, günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilirsiniz.

Logitech G Pro X Superlight Kablosuz Mouse Kimler için Uygundur?

Logitech G Pro X Superlight, oyuncular için uygun olsa da günlük kullanım için de oldukça pratik özellikler sağlar. HERO 25K optik sensöre sahip olması sayesinde yapılan en ufak hareketin imlece hızlı bir şekilde aktarılmasını mümkün hale getirir. Ayrıca azami hassasiyeti 25600 DPI olan model, G HUB programı üzerinden DPI’nı ayarlamanıza da imkan tanır. Böylece hassasiyetin yüksek olmasını istediğiniz oyunları oynarken DPI hızını yükseltebilir, günlük kullanımlarda ise hızı düşürebilirsiniz. HERO 25K optik sensör, aynı zamanda gecikmeyi en aza indirerek en ufak hareketin bile önemli olduğu oyunlarda performansınızı geliştirmenize yardımcı olur. Alt tarafında PTFE ayaklar içerir. Bu ayaklar sayesinde her türlü yüzeyde ihtiyacınız olan kayganlığı elde edebilirsiniz. Böylece manevra kabiliyetiniz kısıtlanmadan hareketin yoğun olduğu oyunlarda verimli sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca Logitech G Pro X Superlight kablosuz mouse modeli hem macOS hem de Windows ile uyumlu olduğu için herkese hitap eder. Bütün cihazlarla hızlı bir şekilde kullanabilir, ürünün sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Logitech G Pro X Superlight Kablosuz Oyuncu Mouse Beyaz En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Logitech G Pro X Superlight, kaliteli malzemesi ve etkileyici performansıyla öne çıkar. USB Type-A vericisiyle çalışan ürün, her türlü cihazla başarılı bir şekilde senkronize olur. Yenilenebilir enerjiyi destekleyen Logitech, G Pro X Superlight modelinde sıfır karbon salınımı yaptığını kanıtlayan karbon nötr sertifikasına sahiptir. Böylece doğanın sürdürülebilirliğine katkıda bulunarak bu konuda hassas olan kullanıcılar için de iyi bir seçenek haline gelir. Ayrıca kutunun içerisinden isteğe bağlı kavrama bandı çıkar. Kavrama ya da tutma bandı, farenin yüzeyleri tamamen temizlendikten sonra pratik bir şekilde takılabilir. Tutma bandını farenin üst tarafında bulunan tuşlarının üzerine yerleştirerek kayganlığını ortadan kaldırabilir, daha stabil bir kullanım elde edebilirsiniz. Kullanıcılarının çoğu ihtiyacı göz önünde bulundurularak üretilen ürün, tasarımıyla da öne çıkar. Logitech G Pro X Superlight kablosuz gaming mouse beyaz rengiyle donanımının dizaynına önem veren kişilere hitap eder. Ayrıca beyaz, zarif tasarımıyla da kullanıcılarının beğenisini kazanır. Hem şık hem de işlevsel bir fare satın almak istiyorsanız Logitech G Pro X Superlight kablosuz fareye göz atabilirsiniz.


Made with and for Pro Gamers: designed in collaboration with the world’s leading gaming esports pros; engineered to win, it is the pinnacle of our continued pursuit for the highest performance level


Ultra-lightweight engineering: at under 63 grams, with hyper-minimal redesign achieving nearly 25 percent weight reduction compared to the standard PRO Wireless mouse


LIGHTSPEED Wireless: With pro-grade USB wireless performance, LIGHTSPEED provides a rock-solid and super-fast 1 ms report rate connection, without the drag and distraction of a cord


HERO 25K Sensor: this Pro gaming mouse has the latest version Hero sensor; the most accurate, high performing and efficient gaming sensor yet, exceeding 400 IPS and delivering 25600 DPI tracking


Smooth glide: the large zero-additive PTFE feet of this Logitech G gaming mouse delivers a smooth glide for a pure, fluid connection with the game


Available in 2 colours: Logitech G PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse is available in black and white


A 36-month keyboard and 18-month mouse battery life—plus on/off switches—to reduce the hassle of changing batteries


Gives you one-touch access to play/pause, volume, mute, and the Internet


Güç Kaynağı Buton Tipi Dönüş Türü Form Faktörü
Piller Basmalı butonlar Tekerlek sağ-el
Hareket Çözünürlüğü Tuş Sayısı Yenileme Yanıt Süresi Ağırlık
25600 5 1 63
Derinlik Genişlik Ürün Rengi Yükseklik
40 63, 5 Beyaz 125

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Logitech G PRO X Superlight Kablosuz Oyuncu Mouse Beyaz
4.8
 • 5
  17
 • 4
  4
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Oyuncu Faresi
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Logitech Oyuncu Faresi
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.