Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Logitech F710 Kablosuz Gamepad

429 TL

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Logitech F710 Kablosuz Gamepad

Logitech F710 kablosuz gamepad ile oyunlarınıza hareket özgürlüğü geliyor. Ergonomik tasarımı, kapsamlı oyun desteği, çift titreşimli geri bildirim motorları ve 2.4 GHz kablosuz bağlantı özeliğiyle Logitech F710 sayfamız üzerinde sizi bekliyor.

Neden Logitech F710 Kablosuz Gamepad Almalıyım?

Logitech F710 kablosuz gamepad, oyun keyfinize kablosuz olmanın rahatlığını ekliyor. Neredeyse hiç gecikme, düşme ya da parazit olmadan hızlı veri aktarımı sağlayan bu cihaz, oyun tutkunlarına 2.4 Ghz kablosuz bağlantı vadediyor. Oyun sektörüne yenilikçi teknolojileriyle katkı sağlayan Logitech, bu üründe yeni bir geri bildirim seviyesi hedeflemiş. Logitech G F710 kablosuz gamepad her bir çarpma, vurma ve patlamada titreşim yayarak kendinizi oyunun tam içinde hissetmeniz için ideal kullanım deneyimiyle karşınızda. Tutuşu kolaylaştıran ergonomik tasarım, bu cihazın başarısındaki önemli kahramanlardan. En sevdiğiniz oyunları oynarken size özgürlük ve konfor sunan Logitech F710 oyun kolu, XInput ve DirectInput olmak üzere en sık kullanılan iki giriş standardına sahip. Üstelik cihazın kurulumu da son derece pratik. Oyun kolunuzu; Windows 7, 8, 10 ve Windows Vista ile kolayca bağdaştırıp eşleştirerek kullanmanız mümkün. Ayrıca F710 kablosuz gamepad'in üzerindeki tuşlar ve denetimleri dilediğiniz gibi programlamakta da özgürsünüz. Ürünün paket içeriğinde ise tak ve unut nano alıcı, 2 AA pil, kapsama alanını artıran alıcı kablosu ve kullanıcı belgeleri yer alıyor. Siz de oyun deneyiminize özgürlük ve gerçeklik katmak istiyorsanız, Logitech F710 kablosuz gamepad'e sayfamız üzerinden birkaç tıkla kolayca sahip olabilirsiniz.

Logitech F710 Oyun Kolunu Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Logitech F710 kablosuz PC gamepad ürününü kullanırken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Böylece en sevdiğiniz oyunları oynarken üründen en üst seviyede verim alabilir ve oyunun ritmine kendinizi kaptırabilirsiniz. Öncelikle bu oyun kolunun Android TV ile çalıştığını unutmamalısınız. Cihazın üzerinde yer alan tuşlar, Logitech F710'un televizyonunuzla nasıl eşleştiğini göstermesi bakımından sizin için önemli. Örneğin oyun kolunun sol üst kısmında yer alan BACK tuşu, Android TV Geri Tuşu olarak göre yapıyor. Yeni herhangi bir menüden bir adım geri gitmek için bu tuşu kullanabilirsiniz. Bunun hemen sağ tarafında yer alan START düğmesi ise Başlat anlamına geliyor ve Android TV'nizde herhangi bir işlevi bulunmuyor. Oyunu başlatmak için bu tuştan yardım alabilirsiniz. Bu iki tuşun ortasında göreceğiniz ve üzerinde Logitech yazılı olan kısımsa Android TV Anasayfa tuşu. Bu tuş, hangi menüde olursanız olun anasayfaya kısayoldan gitmenize olanak vermek üzere yerleştirilmiş. Logitech F710 oyun kolunu kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da yeni profil oluşturma aşaması. Eğer Yeni Oyunları Tara listesinde sizin tercih ettiğiniz oyun yoksa, Logitech Gaming Software size kendi profilinizi oluşturmanızı sağlıyor. Bunu da tüm yürütülebilir .exe dosyasına ait profilleri saklama özelliği sayesinde başarıyor. Sizin yapmanız gerekense çok basit. Logitech Gaming Software (LGS)'i bilgisayarınızdan açın ve mouse, klavye ya da kulaklığınız için olan Giriş penceresini bulun. Ardından aygıta bağlı olarak Düğmeleri özelleştirme, Fonksiyon tuşlarını özelleştirme veya G tuşlarını özelleştirme seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra Profiller düğmesinden Yeni Profil Oluştur (+) opsiyonuna tıklayıp bilgilerinizi girerek amacınıza ulaşabilirsiniz. Tüm bu tüyoları dikkate alarak, cihazınızla maksimum performansı yakalamanız mümkün.

Bu Oyun Kolu Kimler için Uygun?

Logitech F710 kablosuz gamepad oyun oynamayı bir tutku haline getiren herkes için son derece uygun bir cihaz. Özellikle Tak ve Unut USB bağlantı noktası sayesinde kablosuz kullanım rahatlığı sunan bu ürünle oyun keyfinizi iki katına çıkarmanız mümkün. İster profesyonel ister amatör bir oyuncu olun, bu cihazın üstün özellikleri sayesinde oyundan maksimum hazzı alacağınız kesin. Oyun esnasındaki vuruş, patlama ya da çarpma efektlerini, cihazın titreşim özelliği ile yakından hissedebilirsiniz. Logitech F710 gamepad aynı zamanda Big Picture ve Steam ile eşleşebilme yeteneğine de sahip. Böylece Steam oyunları kitaplığınızın tümünü zahmetsizce oturma odanıza taşıyarak ev konforunda oyun oynama keyfine erişebilirsiniz. Kısacası Logitech F710 kablosuz gamepad, tek başına ya da arkadaşlarıyla oyun oynamayı bir zevk haline getiren herkesin severek tercih edeceği kullanışlı bir oyun kolu olarak buradaki yerini alıyor.

Cihazın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Logitech F710 gamepad kablosuz oyun kolunun en çok öne çıkan iki özelliği bulunuyor. Bunlardan ilki 2.4 Ghz hıza sahip kablosuz bağlantısı. Bu tanım, cihazın işlemcisinin saniyede 24.000.000.000 işlem yapabildiği anlamına geliyor. Üstelik Logitech F710, bunun minimum düzeyde gecikme, düşme ve parazit oranlarıyla gerçekleştirmek konusunda oldukça başarılı. Dolayısıyla gerek veri aktarımı gerek oyun komutları olsun her işlem esnasında son derece hızlı performans gösteren bu gamepad’le oyun keyfinizi kat kat artırmanız mümkün. Logitech F710 kablosuz oyun kolunun 2.4 Ghz kablosuz bağlantısına ek olarak öne çıkan bir diğer özelliği de onun 4 düğmeli D-Pad'i. Kontrol pedi, Dijital Pad veya Yön Pedi olarak da bilinen bu isim, dört yönlü bir oyun kolu anlamını alıyor. Tek bir döngül noktası üzerinde duran standart D-Pad'lerin aksine, dört tuş üzerinde ayrı ayrı kayan bu D-Pad ile çok daha iyi yanıt veren dokunma duygusunu hissedebilirsiniz. Ayrıca D-Pad'in tanıdık konsol tarzı düzeni sayesinde içgüdülerinizin hareketlerinizi yönlendirmesi ve kendinizi oyuna kısa sürede kaptırmanız an meselesi. Geleneksel tasarıma inovatif dokunuşlar ekleyen ve ergonomik tasarımıyla rahatlık vadeden Logitech F710 kablosuz gamepad Teknosa ayrıcalığı ve Logitech kalitesiyle burada sizi bekliyor.


COMFORTABLE TYPING FOR LONGER


A curved profile, slim front, and angled keys work together to create a natural typing position for longer, more comfortable work. Choose your preferred position with additional tilt legs that let you adjust between 4-degree and 8-degree angles.


YOUR CHOICE OF MECHANICAL KEY SWITCHES


Why go mechanical? Precise switches offer a multisensory typing experience for speed and accuracy. Choose between linear, tactile, and clicky mechanical switches for the sound and feel that fits your preferred typing style. Durable switches have been tested up to 50 million clicks.


[cherry versions]


K845 Mechanical Illuminated comes with a choice of Cherry MX switches, an industry benchmark for performance and accuracy.


Cherry Red switches offer a quiet, linear typing experience with smooth feedback and a light touch. They’re ideal for rapid, accurate key taps. It’s a versatile choice for typing, gaming, or whatever task you get your hands on.


Cherry Blue switches offer a tactile typing experience with a slightly stronger click force and an audible response. You get a satisfying sound & physical feedback confirming each key hit.


[Other Versions]


Red, Linear: Versatile red switches are the most widely used, with a smooth, linear typing experience for rapid key taps.


Blue, Clicky Tactile: Blue switches offer a tactile typing experience with a satisfying “click” you can feel and hear.


Brown Tactile: Brown switches offer quiet, tactile feedback, for satisfying typing feedback without the mechanical click sound.


5 WAYS TO BACKLIGHT


Type with ease — even after dark. Light the entire keyboard to see every key, or choose between five lighting patterns. Set the mood with “breathing” or “snake” patterns. “Reactive lighting” lights up each key you hit, while a “random” pattern lends a twinkling effect.


There’s a lighting pattern for you, no matter how you work (or play).


MODERN ALUMINUM DESIGN


It’s precision-built for typing, with all the mechanics of a gaming keyboard and a sleek, modern, look. Floating keys and a premium aluminium top case lend a crisp design. It’s the typing experience you fell in love with — now designed for work.


DURABLE CONSTRUCTION


The K845 Mechanical Illuminated is built to last in every way. The solid anodized aluminum top is extra durable, while long-life mechanical switches have been tested up to 50 million clicks. Moulded long-lasting characters won’t fade or wear off.


FULL-SIZED KEYBOARD IN A COMPACT FOOTPRINT


All the keys you need for extra productivity in a surprisingly small footprint. A tight design means you get the most out of your workspace while the 12 FN keys give you easy access to media and shortcut keys for increased efficiency.


All the keys you need for extra productivity in a surprisingly small footprint. A tight design means you get the most out of your workspace while the 12 FN keys give you easy access to media and shortcut keys for increased efficiency.


2.4 GHz kablosuz bağlantı Tak ve unut Kablodan kurtulun, özgürlüğün tadını çıkarın, kablosuz oyun oynayın. Neredeyse hiç gecikme, düşme veya parazit olmadan hızlı veri iletimi için nano alıcıyı hızlı 2.4 GHz veri için bir USB bağlantı noktasına bağlayın. ÇİFT TİTREŞİMLİ GERİ BİLDİRİM MOTORLARI Oyunu hissedin Her bir vuruş, çarpma ve patlamayla titreşim geri beslemesini destekleyen oyunlarda yeni bir geri besleme seviyesi keşfedin. KAPSAMLI OYUN DESTEĞİ En sevilen ve klasik oyunları oynayın Konsol bağlantı noktalarını değiştirerek orjinal konsol modunda oyun oynayın veya PC oyunlarının tadını çıkarırken daha rahat bir konuma geçin. En sık kullanılan iki giriş standardı olan XInput/DirectInput ile F310'un kurulumunu yapmak ve en sevdiğiniz oyunlarda kullanmak kolaydır. Steam Big Picture Televizyonunuzda oynayın F710'u Big Picture ve gezinti Steam ile eşleştirin, koltuğunuzun rahatlığında oyun oynayın ve daha fazlasını yapın. Steam oyunlarınızın tümünü oturma odasına taşıyın, F710'unuzu alın, arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın. ÖZEL 4 YÖNLÜ D-PAD D-padi kaydırın Standart D-padler tek bir döngül nokta üzerinde durur, böylece denetim çok hassas bir hal alır. D-pad, daha iyi yanıt veren dokunma duygusu için dört tek düğme üzerinde kayar. ALIŞIK OLDUĞUNUZ KONSOL DÜZENİ Elinize alıp oynamaya başlayabilirsiniz Tanıdık düzeni ile içgüdüleriniz hareketlerinizi yönlendirecek ve kısa sürede kendinizi oyuna kaptıracaksınız. Konsol tarzı bir denetim deneyimi için tasarlanan ve geleneksel tasarıma yenilikler ekleyen F710 elinize eldiven gibi oturacak. Android televizyon ile çalışır Oyun kumandalarımız Sony Android™ televizyonlar ile uyumludur. Kumanda XID moduna geçtiğinde, konsol benzeri tuş düzenimiz sayesinde her rekabette önde olacaksınız. Pürüzsüz kıvrımlar ve lastik kavrama yerleri uzun süre rahat bir şekilde oyun oynamanızı sağlar. Standart Android televizyon denetimleri (Gamepad üzerindeki Logitech Logo düğmesi üzerinden kumandadaki Geri tuşu ile birlikte erişilir) Android televizyonunuzda sorunsuzca gezinmenizi sağlar. Kurulumu ve kullanımı kolay Bağdaştırın ve özelleştirin Standart komutları değiştirin veya F710'u desteklenmeyen bir başlıkla oyun oynamak üzere Logitech profil yazılımını kullanarak bağdaştırın. Düğmeler ve denetimler tamamen programlanabilirdir ve klavye ve mouse komutlarınızı bile taklit edebilirler. Konforlu kavrama. Ellerle uyumlu Yuvarlak hatlar ve konturlu plastik tutma yerleri ile uzun süreli ve konforlu bir şekilde oyun oynayabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 429 TL 429 TL
2 214,50 TL 429 TL
3 143 TL 429 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 429 TL 429 TL
2 214,50 TL 429 TL
3 143 TL 429 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 429 TL 429 TL
2 214,50 TL 429 TL
3 143 TL 429 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 429 TL 429 TL
2 214,50 TL 429 TL
3 143 TL 429 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 429 TL 429 TL
2 214,50 TL 429 TL
3 143 TL 429 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 429 TL 429 TL
2 214,50 TL 429 TL
3 143 TL 429 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 429 TL 429 TL
2 214,50 TL 429 TL
3 143 TL 429 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Logitech F710 Kablosuz Gamepad Yorumları