Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Logitech Z213 2+1 Kompakt Hoparlör Sistemi (980-000942)

%11
İNDİRİM
449 TL
399 TL

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 80,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 109,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 149,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Logitech Z213 2+1 Kompakt Hoparlör Sistemi (980-000942)

Bilgisayarınız, akıllı cihazlarınız veya televizyonunuzdaki işitsel unsurları çok daha kaliteli sesler eşliğinde duymayı; müzik parçalarını, sinema filmlerini ve oyunları keyifle takip etmeyi planlıyorsanız Logitech Z213 2+1 Kompakt Hoparlör Sistemi (980-000942) size göre! Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen markalarından Logitech, bilgisayar çevre birimleri ve ses ekipmanları konusundaki hünerlerini, geliştirdiği ürünlerle sergilemeye devam ediyor. Markanın, hem teknik özellik hem de fiyat açısından giriş seviyesine konumlandırdığı Logitech Z213, 2,1 kanal ses sistemleri edinmeyi isteyenlerin beklentilerine yanıt veriyor.

Logitech Z213 Kompakt Hoparlörü Neden Almalıyım?

Taşınabilir bilgisayar, bilgisayar monitörü, televizyon gibi elektronik ürünlerdeki dâhilî hoparlörler, belirli kullanım süreçlerinde yeterlilik gösterse de gerçek manada bir müzik ve multimedya keyfi yaşamak için haricî ses çözümlerinden yardım almak gerekiyor. Bu noktada severek kullanabileceğiniz ürünlerden biri olan Logitech Z213 2+1 kompakt hoparlör sistemi, bütçenizi zorlamadan satın alabileceğiniz modellerden biri. Eğer siz de çok kanallı bir ses sistemiyle dinleme deneyiminizi farklı bir aşamaya taşımayı arzu ediyorsanız Logitech Z213 2+1 hoparlörü satın almanız için birçok neden var.

Masaüstü bilgisayarınızla veya dizüstü bilgisayarınızla birlikte değerlendirebileceğiniz, az yer kaplayan ve dinleme süreçlerinde komşularınızı rahatsız edecek kadar ses çıkışı bulunmayan bir çözüm arayışındaysanız ürüne yönelebilirsiniz. 4 Watt’lık bir subwoofer, 1,5 Watt’lık iki adet uydu hoparlörden meydana gelen ürün, 1 kilogramlık ağırlığı ve kompakt yapısıyla taşınabilirlik konusunda da yüz güldürüyor. Bu sayede ses sisteminizi gündüzleri bilgisayarınızla, günün ilerleyen saatlerinde ise televizyon ve projeksiyon cihazınızla kullanmanız mümkün oluyor.

Bilgisayarınızda ve televizyonunuzda optik ses bağlantısı yoksa sahip olduğunuz çok kanallı ses sisteminizi telefon ya da tablet gibi cihazlarınızla da kullanabilmeyi hayal ediyorsanız 3,5 mm’lik evrensel bağlantı noktasıyla ilgili cihazlara bağlanabilen modeli alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Yeterli uzunluktaki ses kablosunun yanı sıra ürünün ses seviyesini kontrol etmenize ve hoparlörü açıp kapatabilmenize imkân tanıyan bir de kablolu kumanda mekanizması bulunuyor. Tekerlekli yapısıyla ses seviyesini kolayca belirleyebilmenizi sağlayan kumandada cihazın çalıştığını belirten LED aydınlatma ve kulaklık bağlantısı gerçekleştirebileceğiniz bir de 3,5 mm’lik kulaklık girişi yer alıyor. Böylece dinleme sürecinize dilediğiniz an kulaklığınızla devam etmenize olanak tanınıyor.

Logitech Z213 Kompakt Hoparlörü Nasıl Kullanırım?

Giriş seviyesi bir hoparlör olduğu için kapsamlı özellikler sunmayan ancak kendi segmenti değerlendirildiğinde tatmin edici bir ses oluşturma performansı sergileyen Z213 kompakt 2.1 hoparlör sistemi, kurulum ve kullanım sürecinde sizleri zorlamıyor. Ürünü, edindikten sonra yerleştireceğiniz alanı belirlemeniz sonrasında kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Logitech Z213 hoparlör, oldukça kompakt ve şık bir kutu ile geliyor. Modelin kutusunu açtığınızda sizi ilk etapta uydu hoparlörler karşılıyor. Uydu hoparlörleri çıkardığınızda göreceğiniz karton kesitin altında subwoofer yer alıyor. Güç kablosu, kumanda kablosu ve ses kablosu, subwoofer ile bütünleşik olduğu için ekstra bir kablo masrafınız olmuyor. Uydu hoparlörlerin ses bağlantısı, yine 3,5 mm’lik konnektörler aracılığıyla yapılıyor ve her iki uydunun konnektörünü, subwoofer’ın arka kısmındaki bağlantı noktalarına takmanız gerekiyor. Cihazın güç girişini yapıp etkinleştirdiğinizde, ses kaynağındaki işitsel unsurları Logitech Z213 2+1 ses sistemi üzerinden almaya başlıyorsunuz.

Bu aşamada, ürünün düşük frekanslı (bas) tonlarını ayarlamanız için subwoofer’daki ayar bölümünden yardım alabilirsiniz. Bulunduğunuz odanın akustik yapısına ve dinlediğiniz müzik türlerine bağlı olarak bas seviyesini, dilediğiniz gibi artırıp azaltabilirsiniz. Eğer bilgisayar ve cep telefonu gibi ses kaynaklarınızda varsa, ekolayzer ayarlarını özelleştirerek, Logitech Z213 2+1 kompakt hoparlör sistemi (980-000942) ile elde ettiğiniz sesin tonunu biraz daha parlatıp güçlendirebilirsiniz.

Logitech Z213 2+1 Kompakt Hoparlör Kimler İçin Uygun?

Model; sese önem veren, multimedya içerikleri ve oyunlardaki sesleri daha ayrıntılı duymayı dileyen ancak Hi-Fi formundaki ses sistemlerine yatırım yapacak kadar bütçesi olmayan herkes için gayet uygun. Bunun yanında, mutfak ve işleriyle ilgilenirken favori müzikleriyle kendini motive etmek isteyenler, radyo programlarını ve podcast’leri daha berrak seslerle duymayı hedefleyenler de Logitech Z213 fiyat aralıklarının erişilebilirliği sayesinde ürünü satın alabiliyor.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Konumlandırıldığı fiyat aralığı ve teknik özellikleri göz önüne alındığında ürünün en çok öne çıkan özelliği, kompakt boyutlarından beklenmeyecek düzeydeki ses performansı oluyor.

Tasarımıyla Logitech’in aşina olunan dokunuşlarını beraberinde getiren Logitech Z213 yorum ve değerlendirmeleriyle teknoloji tutkunlarına fikir veren yayınların da belirttiği gibi toplam 7 Watt’lık RMS değerine ve 14 Watt’lık tepe değere sahip. Özellikle kapalı mekân kullanımlarında küçük bir odayı rahatlıkla doldurabilecek düzeydeki ses çıkışı subwoofer’ın düşük frekans oluşturma becerileriyle daha da dikkat çekici hâle geliyor. Alttan ateşlemeli yapıdaki subwoofer’ın sürücüsü yere doğru bakıyor ve oluşturulan düşük frekanslı sesler kabinin ön kısmındaki port aracılığıyla sunuluyor.

Bunun yanında ürünün kompakt yapısı ve kumandası da öne çıkan özellikler şeklinde değerlendirilebiliyor. Özellikle bilgisayar masası veya televizyon sehpasında kısıtlı alanı bulunan teknoloji tutkunları, modelin uydu hoparlörlerini, diledikleri gibi yerleştirip multimedya içeriklerinin keyfini çıkarabiliyor. Ancak subwoofer kabininin masa ve sehpa gibi alanlardan ziyade daha doğru frekanslar üretebilmesi ve oluşturacağı titreşimlerle rahatsızlık vermemesi için yere konumlandırılması tavsiye ediliyor. Böylece çok daha dolu baslar işitilebiliyor.

Eğer siz de günlük yaşantınızda sese önem veriyor ve müzik parçaları başta olmak üzere işitsel tüm unsurları Logitech farkıyla duymayı istiyorsanız boyutlarından beklenmeyecek kadar güçlü ses çıkışına sahip Logitech Z213 modelini hemen satın alabilirsiniz.


Provides HD 1080p/30 fps and HD autofocus for true-to-life clarity in a fixed 78° field of view. Plus, RightLight 2 technology works in the background to adjust visual quality.


Features dual integrated omnidirectional mics optimized to clearly capture audio up to one meter away so conversations always sound natural and clear.


Supports H.264 with Scalable Video Coding (SVC) and UVC 1.1 encoding to minimize dependence on computer and network resources to produce remarkably clear video at all times.


The Logi Tune Desktop app simplifies personal device control with zoom in/out, color presets, color adjustments, set manual focus, and easy firmware updates.


Certified for Microsoft Teams and Skype for Business. Certifications and compatibility with other popular applications include Google Meet and Zoom.


Securely mount C925e wherever it works best—laptop, display or tabletop—with the adjustable clip or affix to your own tripod with the integrated thread.


Open or close the built-in lens shade with the slider tab on top of C925e. The lens appears white when the slider is closed, assuring privacy and peace of mind.


Customize C925e with user-defined pan, zoom, and image controls with Logitech Camera Settings software for Windows and Mac.


KOMPAKT TASARIMDA DOPDOLU SES Bu kompakt 2.1 hoparlör sistemi 3,5 mm’lik bağlantı aracılığıyla kristal netliğinde ses ve gelişmiş bas sunar. Kablolu denetim bölmesi sayesinde güce, sese ve kulaklık girişine kolayca erişin. Dopdolu bir ses deneyiminin tadını çıkarın. DOPDOLU SES 14 Watt Maksimum /7 Watt RMS gücü, sesi aşağı veren subwoofer’dan kristal netliğinde ses ve gelişmiş bas sunar. Cihazınızı 3,5 mm’lik giriş üzerinden bağlayarak dopdolu bir ses deneyiminin tadını çıkarın. BASİT DENETİMLER Kablolu denetim bölmesi sayesinde güce, sese ve kulaklık girişine kolayca erişin. Subwoofer’ın arkasındaki özel denetim tuşuyla bas düzeyini ayarlayarak dinleme deneyiminizi özelleştirin. MÜKEMMEL UYUM Tüm çalışma alanınızda daha iyi ses deneyiminin keyfini çıkarın. Bu 2.1 hoparlör sistemi küçük alanlar için mükemmeldir. Kompakt hoparlörler masanızın üstünde çok küçük bir alan kaplar ve subwoofer masanızın hemen altına sığar.


Teknik Özellikler

Ses
THD, toplam uyumlu distorsiyon 10 %
Ses çıkış kanalı sayısı 2.1 kanallar
Subwoofer RMS gücü 4 W
RMS dereceli güç 7 W
Ağırlık & Boyutlar
Derin bas hoparlör boyutları (GxDxY) 183 x 130 x 193 mm
Uydu hoparlör boyutu (GxDxY) 142 x 79 x 76 mm
Enerji yönetimi
Güç kaynağı AC
Bağlantı
Kulaklık çıktı sayısı 1
Kulaklık bağlantısı 3, 5 mm
Bağlantı teknolojisi Kablolu
Teknik detaylar
Garanti kartı Evet
Kullanım kılavuzu Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 399 TL 399 TL
2 199,50 TL 399 TL
3 133 TL 399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 399 TL 399 TL
2 199,50 TL 399 TL
3 133 TL 399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 399 TL 399 TL
2 199,50 TL 399 TL
3 133 TL 399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 399 TL 399 TL
2 199,50 TL 399 TL
3 133 TL 399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 399 TL 399 TL
2 199,50 TL 399 TL
3 133 TL 399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 399 TL 399 TL
2 199,50 TL 399 TL
3 133 TL 399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 399 TL 399 TL
2 199,50 TL 399 TL
3 133 TL 399 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Logitech Z213 2+1 Kompakt Hoparlör Sistemi (980-000942) Yorumları