Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Lg Gn-H702hlhu No Frost Buzdolabı Gri

8.199 TL
9 x 911 TL = 8.199 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 879,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 1.119,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 1.599,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Lg Gn-H702hlhu No Frost Buzdolabı Gri

Mutfakların vazgeçilmez ürünlerinin başında buzdolapları gelir. LG markası bu alanda farklı özellikleri içerisinde barındıran birçok modele sahiptir. Bu ürünlerden biri olan LG GN-H702HLHU A++ enerji sınıfı 546 Lt gri No Frost buzdolabı, teknik özellikleri ve tasarımıyla beğeni kazanan bir üründür. LG kalitesi ile evlerinize gelen bu ürün ile siz de işlevsel bir buzdolabı sahibi olabilirsiniz.

LG GN-H702HLHU A++ Enerji Sınıfı 546 Lt Gri No Frost Buzdolabını Neden Almalıyım?

Geniş iç hacmi ile size hizmet veren LG GN-H702HLHU buzdolabı, iki kapılı bir tasarıma sahiptir. 144 L dondurucu ve 392 L soğutucu kapasitesi ile size hizmet veren buzdolabının dondurucu bölmesi ikili rafa sahiptir. İstediğiniz ürünleri uzun süre saklamanızı sağlayan tasarımı ile beğeni kazanan ürünün 43 dB gibi sakin bir ses seviyesi de bulunur. Linear Cooling teknolojisine sahip olan buzdolabı, her alanı eşit şekilde soğutur ve ürünlerin daha uzun süre canlı bir şekilde saklanmasına imkan tanır. 4 aşamalı filtreleme sistemine de sahip olan ürün, soğutucu fanı sayesinde dolabın içerisindeki havayı sürekli olarak temizler ve yiyeceklerinizin hem uzun süre bozulmadan kalmasını hem de sağlıklı olmasını sağlar. Buzdolabının kapısında yer alan soğutma fanı her bölgenin eşit bir şekilde soğumasına da olanak verir. Gelişmiş teknolojik özellikleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanan LG GN-H702HLHU A++ çift kapılı No Frost buzdolabı, 180 x 78 x 73 cm uzunluklarına sahip olarak karşınıza çıkar. Siz de evinizde işlevsel bir buzdolabı kullanmak ve geleneksel soğutma sisteminin dışında yenilikçi yapısı ile beğeni kazanan bir ürüne sahip olmak istiyorsanız LG markasının bu gelişmiş ürününü tercih edebilirsiniz.

LG A++ 546 Lt No Frost Buzdolabını Nasıl Kullanırım?

Arka kısmında yer alan fişini prize takarak kullanıma hazır hale getirebileceğiniz LG GN-H702HLHU A++ 546 Lt No Frost buzdolabı, gelişmiş tasarımı ile etkili bir kullanım sağlar. Gri renkli tasarımı ile mutfaklarınıza şık bir duruş kazandıran buzdolabı, dondurucu kapağında yer alan LED ekranı sayesinde dilediğiniz ayarlamayı yapabileceğiniz özelliklere sahiptir. Dokunmatik LED ekran ile işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirken buzdolabınızın duruşunu da bir üst seviyeye taşımış olursunuz. Gelişmiş teknoloji ürünü olan LG markalı buzdolabı siz evde yokken bile kontrol sağlayabileceğiniz özellikleri de bünyesinde barındırır. Bu sayede elektronik cihazlarınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. İkili kapı yapısına sahip olan ürünün üst kısmı dondurucu bölümken alt kısım da soğutucu olarak kullanılır. Soğutucu ve dondurucu bölümdeki rafları istediğiniz şekilde ayarlayabilir, dilediğinizi çıkartarak geniş alanlı bir şekilde ürününüzü kullanabilirsiniz. İşlevselliğinin yanında rahatlık da sağlayan LG GN-H702HLHU buzdolabı ile siz de şık görünümlü ve kaliteyi bir arada sunan bir cihaz sahibi olabilirsiniz.

LG GN-H702HLHU A++ Enerji Sınıfı 546 Lt Gri No Frost Buzdolabı Kimler İçin Uygun?

Mutfağında geniş hacimli bir buzdolabı isteyen kullanıcılar için uygun olan LG markalı ürün, daha farklı birçok özelliği ile de çeşitli beklentileri karşılar. Buzdolabındaki ürünlerin daha uzun süre taze kalmasını isteyenlerin de rahatlıkla tercih edebileceği cihaz, özel olarak geliştirilmiş teknolojisi sayesinde uzun ömürlü ve sağlıklı bir saklamayı size sunar. Ayrıca No Frost dondurucu özelliğini de bünyesinde barındıran buzdolabı, yiyeceklerinizi buz oluşmadan dondurur ve yemek hazırlama esnasında daha rahat bir şekilde çözülme olmasını sağlar. Kaliteli yapısı ile beğeni kazanan ve uzun ömürlü saklama teknolojisini size sunan LG buzdolabının geniş iç hacme sahip içeriğinde dilediğiniz kadar yiyeceği rahatlıkla saklayabilirsiniz. Telefonunuzla da kontrol sağlayabileceğiniz cihaz, güvenlik açısından da sizi tatmin eder. Enerji tasarrufu alanında da etkili buzdolapları arasında yer alan LG markalı ürün, bütçenizle dost bir yapıya sahiptir. Siz de evinizde şık bir duruş oluşturacak ve bunu işlevsel yapısı ile bir üst seviyeye çıkaracak bir buzdolabı arayışındaysanız LG GN-H702HLHU buzdolabını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

LG GN-H702HLHU özellikleri ile beğeni kazanan bir buzdolabıdır. Eşit soğutma yapısı ile uzun ömürlü bir saklama sağlayan tasarımı öne çıkan bir özelliğidir. Linear Cooling sistemi ile buzdolabının her alanında eşit ısı yayılımı sağlayan ürün, Door Cooling teknolojisiyle de bunu bir üst seviyeye taşır. İç kısım ile kapı bölmesi arasındaki sıcaklık farkını azaltan teknoloji, ürünlerinizi buzdolabının neresine koyarsanız koyun eşit ısı seviyesinde saklamanızı sağlar. İnverter Lineer Kompresöre sahip olan LG buzdolabı üstün enerji tasarrufu sayesinde size A++ sınıfında hizmet sunar. Enerji sınıfı ile bütçenize dost bir duruş sağlayan buzdolabı ile siz de yiyeceklerinizi dilediğiniz süre boyunca taze bir şekilde saklamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Smart ThinQ teknolojisine sahip olarak da karşınıza çıkan ürün, evde olmadığınız zamanlarda telefonunuz aracılığıyla arıza tespiti yapmanızı sağlar. Ayrıca sıcaklık seviyesini de akıllı telefonunuzdan tek tıkla ayarlayabileceğiniz LG GN-H702HLHU buzdolabı, kullanışlılığın yanı sıra gelişmiş teknolojiyi de size sunar. LG GN-H702HLHU fiyat olarak da uygun bir şekilde karşınıza çıkar. İçerisinde barındırdığı özelliklerine karşın uygun fiyatlı olan cihaz, dileyen herkesin kolay bir şekilde üstün teknoloji ile buluşmasını sağlar. Siz de evinizde bu şekilde bir ürün kullanmak istiyorsanız LG markalı buzdolabını rahatlıkla satın alabilirsiniz.


LINEAR Cooling™


10 Yıl Motor Garantisi


DoorCooling+™


Inverter Lineer Kompresör


HygieneFresh+™


Smart ThinQ™


LG BUZDOLAPLARI LG Buzdolaplarının özelliklerini keşfedin. LG Linear Her Yerde Eşit Soğutma Nature Fresh “Gıdalarımızı nasıl daha uzun süre saklayabilir ve daha taze tutabiliriz?” "Çözüm, hassas sıcaklık kontrolü." Her Zaman Eşit Soğutma Her zaman sabit ve eşit soğutma, tazeliğin temel göstergesidir. LINEAR Cooling™ sıcaklık dalgalanmasını ±0,5℃ aralığında tutar. Her Yerde Eşit ve Hızlı Soğutma LG DoorCooling+™, geleneksel soğutma sistemine göre iç sıcaklıklarda daha eşit serinlik ve daha hızlı soğutma sağlar. İç kısım ve bölmenin kapı tarafı arasındaki sıcaklık farkını önemli ölçüde azaltır. 4 Adımda Tazelik ve Ferahlık Dört aşamalı akıllı filtre sistemi, harici fanı ve ince tasarımıyla kötü kokuları giderir. Ayrıca, yiyeceklerinizi daha temiz koşullarda daha taze tutabilirsiniz. Zamanınızı buz çözmek için harcamayın Fresh 0 Zone, 0°C civarında bir sıcaklıkta kontrol edilir ve pişirme öncesinde zaman alan buz çözme süresini ortadan kaldırır. Multi Air Flow Hızlı ve Eşit Soğutma Soğutma havası, buzdolabının her köşesinde bulunan çoklu soğutma havası kanalı vasıtasıyla iletilir. Inverter Lineer Kompresör Verimli Enerji Tasarrufu LG’nin Inverter Lineer Kompresörü sayesinde, geleneksel kompresörlere göre daha az bileşen kullanarak verimlilik konusunda pazar lideridir. Bu nedenle, Inverter Lineer Kompresörde daha az sürtünme noktası bulunur ve dolayısıyla daha az gürültü söz konusudur. Dokunmatik LED Ekran Kolay Kontrol Dokunmatik LED Ekran, kullanımı zevkli hale getirir ve buzdolabınızın zarafetini geliştirir. Enerji Verimli ve Daha Uzun Ömürlü LED Panel Aydınlatması, daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve geleneksel ampullü aydınlatmaya göre daha uzun ömürlüdür. Moving Ice Maker Kolay Depolama Daha fazla dondurucu alanına ihtiyaç duyduğunuzda buz tepsisini kolayca çıkarıp taşıyabilirsiniz. Hızlı ve Kullanışlı Kontrol Smart ThinQ™ ile, evde değilken bile akıllı telefonunuzla buzdolabınızı kontrol edebilir ve arıza teşhisi yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda basit bir dokunuşla buzdolabı sıcaklığını kolayca ayarlayın, HygieneFresh+™’ı kontrol edin ve buzdolabınızda arıza teşhisi yapın.


Teknik Özellikler

Dondurucu
Dondurucu net kapasitesi 130 ml
Dondurucu brüt kapasitesi 144 ml
Buzdolabı yeri üste yerleşmiş
Yıldız reytingi 4*
Enerji yönetimi
Güç kaynağı Elektrik
Yıllık enerji tüketimi 309 kWh
Enerji verimlilik sınıfı A++
Performans
Yıldız reytingi 4*
Toplam brüt kapasite 546 ml
Toplam net kapasite 506 ml
Buzdolabı
Buzdolabı net kapasitesi 376 ml
Buzdolabı brüt kapasitesi 392 ml
Buzdolabı raf sayısı 2
No Frost (buzdolabı) Evet
Sebze çekmecesi sayısı 1
Yumurtalık Evet
Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı) Evet
Buzdolabı iç ışığı Evet
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 1800 mm
Genişlik 780 mm
Derinlik 730 mm
Tasarım
Dondurucu raf sayısı 2
Kapı menteşesi Sağ
Kasa dizaynı Ayrı duran
Kontrol tipi Dokunmatik
Taze besin bölümü
Taze alan bölümü Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.199 TL 8.199 TL
2 4.099,50 TL 8.199 TL
3 2.733 TL 8.199 TL
4 2.049,70 TL 8.199 TL
6 1.366,50 TL 8.199 TL
8 1.024,80 TL 8.199 TL
9 911 TL 8.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.199 TL 8.199 TL
2 4.099,50 TL 8.199 TL
3 2.733 TL 8.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.199 TL 8.199 TL
2 4.099,50 TL 8.199 TL
3 2.733 TL 8.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.199 TL 8.199 TL
2 4.099,50 TL 8.199 TL
3 2.733 TL 8.199 TL
4 2.049,70 TL 8.199 TL
5 1.639,80 TL 8.199 TL
6 1.366,50 TL 8.199 TL
7 1.171,20 TL 8.199 TL
8 1.024,80 TL 8.199 TL
9 911 TL 8.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.199 TL 8.199 TL
2 4.099,50 TL 8.199 TL
3 2.733 TL 8.199 TL
4 2.049,70 TL 8.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.199 TL 8.199 TL
2 4.099,50 TL 8.199 TL
3 2.733 TL 8.199 TL
4 2.049,70 TL 8.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 8.199 TL 8.199 TL
2 4.099,50 TL 8.199 TL
3 2.733 TL 8.199 TL
4 2.049,70 TL 8.199 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Lg Gn-H702hlhu No Frost Buzdolabı Gri Yorumları