Ücretsiz Kargo 

LG GN-H702HLHU 506 L E Enerji Sınıfı No Frost Üstten Donduruculu Inox Buzdolabı

Ürün Kodu: 115080213
 • En geç 08 Şubat Çarşamba günü kargoda
Satıcı haydiAL
19.499 TL
19.499 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (3)
Satıcı
TEKNOSA
Satıcı
Satıcı
Ürün Açıklaması

LG GN-H702HLHU 506 L E Enerji Sınıfı No Frost Üstten Donduruculu Inox Buzdolabı

Mutfakların vazgeçilmez ürünlerinin başında buzdolapları gelir. LG markası bu alanda farklı özellikleri içerisinde barındıran birçok modele sahiptir. Bu ürünlerden biri olan LG GN-H702HLHU A++ enerji sınıfı 546 Lt gri No Frost buzdolabı, teknik özellikleri ve tasarımıyla beğeni kazanan bir üründür. LG kalitesi ile evlerinize gelen bu ürün ile siz de işlevsel bir buzdolabı sahibi olabilirsiniz.

LG GN-H702HLHU A++ Enerji Sınıfı 546 Lt Gri No Frost Buzdolabını Neden Almalıyım?

Geniş iç hacmi ile size hizmet veren LG GN-H702HLHU buzdolabı, iki kapılı bir tasarıma sahiptir. 144 L dondurucu ve 392 L soğutucu kapasitesi ile size hizmet veren buzdolabının dondurucu bölmesi ikili rafa sahiptir. İstediğiniz ürünleri uzun süre saklamanızı sağlayan tasarımı ile beğeni kazanan ürünün 43 dB gibi sakin bir ses seviyesi de bulunur. Linear Cooling teknolojisine sahip olan buzdolabı, her alanı eşit şekilde soğutur ve ürünlerin daha uzun süre canlı bir şekilde saklanmasına imkan tanır. 4 aşamalı filtreleme sistemine de sahip olan ürün, soğutucu fanı sayesinde dolabın içerisindeki havayı sürekli olarak temizler ve yiyeceklerinizin hem uzun süre bozulmadan kalmasını hem de sağlıklı olmasını sağlar. Buzdolabının kapısında yer alan soğutma fanı her bölgenin eşit bir şekilde soğumasına da olanak verir. Gelişmiş teknolojik özellikleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanan LG GN-H702HLHU A++ çift kapılı No Frost buzdolabı, 180 x 78 x 73 cm uzunluklarına sahip olarak karşınıza çıkar. Siz de evinizde işlevsel bir buzdolabı kullanmak ve geleneksel soğutma sisteminin dışında yenilikçi yapısı ile beğeni kazanan bir ürüne sahip olmak istiyorsanız LG markasının bu gelişmiş ürününü tercih edebilirsiniz.

LG A++ 546 Lt No Frost Buzdolabını Nasıl Kullanırım?

Arka kısmında yer alan fişini prize takarak kullanıma hazır hale getirebileceğiniz LG GN-H702HLHU A++ 546 Lt No Frost buzdolabı, gelişmiş tasarımı ile etkili bir kullanım sağlar. Gri renkli tasarımı ile mutfaklarınıza şık bir duruş kazandıran buzdolabı, dondurucu kapağında yer alan LED ekranı sayesinde dilediğiniz ayarlamayı yapabileceğiniz özelliklere sahiptir. Dokunmatik LED ekran ile işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirken buzdolabınızın duruşunu da bir üst seviyeye taşımış olursunuz. Gelişmiş teknoloji ürünü olan LG markalı buzdolabı siz evde yokken bile kontrol sağlayabileceğiniz özellikleri de bünyesinde barındırır. Bu sayede elektronik cihazlarınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. İkili kapı yapısına sahip olan ürünün üst kısmı dondurucu bölümken alt kısım da soğutucu olarak kullanılır. Soğutucu ve dondurucu bölümdeki rafları istediğiniz şekilde ayarlayabilir, dilediğinizi çıkartarak geniş alanlı bir şekilde ürününüzü kullanabilirsiniz. İşlevselliğinin yanında rahatlık da sağlayan LG GN-H702HLHU buzdolabı ile siz de şık görünümlü ve kaliteyi bir arada sunan bir cihaz sahibi olabilirsiniz.

LG GN-H702HLHU A++ Enerji Sınıfı 546 Lt Gri No Frost Buzdolabı Kimler İçin Uygun?

Mutfağında geniş hacimli bir buzdolabı isteyen kullanıcılar için uygun olan LG markalı ürün, daha farklı birçok özelliği ile de çeşitli beklentileri karşılar. Buzdolabındaki ürünlerin daha uzun süre taze kalmasını isteyenlerin de rahatlıkla tercih edebileceği cihaz, özel olarak geliştirilmiş teknolojisi sayesinde uzun ömürlü ve sağlıklı bir saklamayı size sunar. Ayrıca No Frost dondurucu özelliğini de bünyesinde barındıran buzdolabı, yiyeceklerinizi buz oluşmadan dondurur ve yemek hazırlama esnasında daha rahat bir şekilde çözülme olmasını sağlar. Kaliteli yapısı ile beğeni kazanan ve uzun ömürlü saklama teknolojisini size sunan LG buzdolabının geniş iç hacme sahip içeriğinde dilediğiniz kadar yiyeceği rahatlıkla saklayabilirsiniz. Telefonunuzla da kontrol sağlayabileceğiniz cihaz, güvenlik açısından da sizi tatmin eder. Enerji tasarrufu alanında da etkili buzdolapları arasında yer alan LG markalı ürün, bütçenizle dost bir yapıya sahiptir. Siz de evinizde şık bir duruş oluşturacak ve bunu işlevsel yapısı ile bir üst seviyeye çıkaracak bir buzdolabı arayışındaysanız LG GN-H702HLHU buzdolabını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

LG GN-H702HLHU özellikleri ile beğeni kazanan bir buzdolabıdır. Eşit soğutma yapısı ile uzun ömürlü bir saklama sağlayan tasarımı öne çıkan bir özelliğidir. Linear Cooling sistemi ile buzdolabının her alanında eşit ısı yayılımı sağlayan ürün, Door Cooling teknolojisiyle de bunu bir üst seviyeye taşır. İç kısım ile kapı bölmesi arasındaki sıcaklık farkını azaltan teknoloji, ürünlerinizi buzdolabının neresine koyarsanız koyun eşit ısı seviyesinde saklamanızı sağlar. İnverter Lineer Kompresöre sahip olan LG buzdolabı üstün enerji tasarrufu sayesinde size A++ sınıfında hizmet sunar. Enerji sınıfı ile bütçenize dost bir duruş sağlayan buzdolabı ile siz de yiyeceklerinizi dilediğiniz süre boyunca taze bir şekilde saklamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Smart ThinQ teknolojisine sahip olarak da karşınıza çıkan ürün, evde olmadığınız zamanlarda telefonunuz aracılığıyla arıza tespiti yapmanızı sağlar. Ayrıca sıcaklık seviyesini de akıllı telefonunuzdan tek tıkla ayarlayabileceğiniz LG GN-H702HLHU buzdolabı, kullanışlılığın yanı sıra gelişmiş teknolojiyi de size sunar. LG GN-H702HLHU fiyat olarak da uygun bir şekilde karşınıza çıkar. İçerisinde barındırdığı özelliklerine karşın uygun fiyatlı olan cihaz, dileyen herkesin kolay bir şekilde üstün teknoloji ile buluşmasını sağlar. Siz de evinizde bu şekilde bir ürün kullanmak istiyorsanız LG markalı buzdolabını rahatlıkla satın alabilirsiniz.


LINEAR Cooling™


10 Yıl Motor Garantisi


DoorCooling+™


Inverter Lineer Kompresör


HygieneFresh+™


Smart ThinQ™


LG BUZDOLAPLARI LG Buzdolaplarının özelliklerini keşfedin. LG Linear Her Yerde Eşit Soğutma Nature Fresh “Gıdalarımızı nasıl daha uzun süre saklayabilir ve daha taze tutabiliriz?” "Çözüm, hassas sıcaklık kontrolü." Her Zaman Eşit Soğutma Her zaman sabit ve eşit soğutma, tazeliğin temel göstergesidir. LINEAR Cooling™ sıcaklık dalgalanmasını ±0,5℃ aralığında tutar. Her Yerde Eşit ve Hızlı Soğutma LG DoorCooling+™, geleneksel soğutma sistemine göre iç sıcaklıklarda daha eşit serinlik ve daha hızlı soğutma sağlar. İç kısım ve bölmenin kapı tarafı arasındaki sıcaklık farkını önemli ölçüde azaltır. 4 Adımda Tazelik ve Ferahlık Dört aşamalı akıllı filtre sistemi, harici fanı ve ince tasarımıyla kötü kokuları giderir. Ayrıca, yiyeceklerinizi daha temiz koşullarda daha taze tutabilirsiniz. Zamanınızı buz çözmek için harcamayın Fresh 0 Zone, 0°C civarında bir sıcaklıkta kontrol edilir ve pişirme öncesinde zaman alan buz çözme süresini ortadan kaldırır. Multi Air Flow Hızlı ve Eşit Soğutma Soğutma havası, buzdolabının her köşesinde bulunan çoklu soğutma havası kanalı vasıtasıyla iletilir. Inverter Lineer Kompresör Verimli Enerji Tasarrufu LG’nin Inverter Lineer Kompresörü sayesinde, geleneksel kompresörlere göre daha az bileşen kullanarak verimlilik konusunda pazar lideridir. Bu nedenle, Inverter Lineer Kompresörde daha az sürtünme noktası bulunur ve dolayısıyla daha az gürültü söz konusudur. Dokunmatik LED Ekran Kolay Kontrol Dokunmatik LED Ekran, kullanımı zevkli hale getirir ve buzdolabınızın zarafetini geliştirir. Enerji Verimli ve Daha Uzun Ömürlü LED Panel Aydınlatması, daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve geleneksel ampullü aydınlatmaya göre daha uzun ömürlüdür. Moving Ice Maker Kolay Depolama Daha fazla dondurucu alanına ihtiyaç duyduğunuzda buz tepsisini kolayca çıkarıp taşıyabilirsiniz. Hızlı ve Kullanışlı Kontrol Smart ThinQ™ ile, evde değilken bile akıllı telefonunuzla buzdolabınızı kontrol edebilir ve arıza teşhisi yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda basit bir dokunuşla buzdolabı sıcaklığını kolayca ayarlayın, HygieneFresh+™’ı kontrol edin ve buzdolabınızda arıza teşhisi yapın.


Derinlik Genişlik Gürültü Seviyesi Yıllık Enerji Tüketimi
730 780 43 280
Yükseklik Dondurucu Raf Sayısı Buzdolabı net kapasitesi Buzdolabı Raf Sayısı
1800 2 376 2
Yumurtalık
Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
LG GN-H702HLHU 506 L E Enerji Sınıfı No Frost Üstten Donduruculu Inox Buzdolabı
4.8
 • 5
  49
 • 4
  11
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.