text.skipToContent text.skipToNavigation

Kılıf ve Koruyucular

Kılıf ve Koruyucular
KATEGORİLER
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Kılıf ve Koruyucular kategorisinde 340 adet ürün bulundu.

Telefon kılıf modelleri

Telefon aksesuarları denildiğinde akıllara ilk gelen ürünler telefon kılıflarıdır. Telefon kılıf modelleri her bir telefon için farklılık gösterir. Farklı markaların ürettiği pek çok kılıf modeli vardır. Kılıflar, telefonun markasına ve modeline göre çeşitlilik gösterir.

Telefon kılıf modelleri arasında en çok tercih edilen iki model arka kapağı koruyan silikon kılıflar ve kapaklı kılıf modelleridir. Kapaklı olan modeller de kendi içinde ayrılır. Tam kapaklı, cüzdan model kılıflar vardır. Bu modellerin içlerinde kart ve kağıt koymak için yerler vardır. Yarım kapak modellerde gelen aramaları görmek için kapağın ekran kısmı ve gelen telefonu açmak için kullanılacak bölüm açık bırakılmıştır. Açık olan kısımlar koruma için şeffaf plastik ile kaplıdır. Yarım kapak modellerde gelen aramanın görüneceği kısmın tamamen açık olduğu modeller de vardır. Diğer modelden farklı olarak bunlarda alan şeffaf plastik ile kaplı değildir. 

Silikon telefon kılıfları en çok tercih edilen modellerdendir. Silikonların bir de sert kapak olanları vardır. Sert kapaklar da yine yalnızca telefonun arka kapağını korur. Düşmelerde darbeye karşı hassas değildir. Silikonlar ve kapaklı cüzdan modeller düşme durumlarında hasara karşı daha koruyucudur.

Arka kapak kılıflarında renkli pek çok çeşit bulmak mümkündür. Resimli, isimli, hayvan figürlü ve daha birçok ürün kullanıcı zevklerine uygun olarak üretilmektedir. Telefon marka modeline göre satışa sunulan ürünler içinden isteğe uygun olarak tercih yapılabilir.

 

Telefon kılıf fiyatları

Telefonlar için en çok tercih edilen telefon aksesuarlarından olan kılıflar pek çok farklı modeli ile kullanıcı ile buluşur. Her telefon ve modeli için ayrı olarak üretilirler. Ayrı olması maliyetli olmasına yol açmaktadır. En çok tercih edilen modelleri daha uyguna bulmak mümkünken, nadir olan modeller daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Genel olarak telefon kılıf fiyatları, kılıfın üreticilerine göre de değişir. Her firma farklı bir malzeme ile üretim yaptığı için bu fiyat farklılıkları görülür. Teknosa telefon aksesuarları konusunda müşterilerine her zaman tam destek sağlar. İstenilen ürüne Teknosa mağazalarından veya Teknosa.com’dan uygun fiyat ve kalite güvencesiyle ulaşılabilir.

 

iPhone Kılıf Modelleri

iPhone telefonlarınız için Apple, Spigen, Celly, Sunix ve Ttec gibi bir çok farklı markanın kılıflarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.iPhone 7 kılıfiPhone 6s kılıf, iPhone 7 plus kılıf ve iPhone 6 kılıf arayanlar bir çok marka ve model arasından dilediğini seçebilir. Apple kılıf seçenekleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 

 

Samsung Kılıf Modelleri

Samsung cep telefonu kategorisinde olduğu gibi aksesuar kategorisinde de öne çıkan markalar arasında. Samsung j7 kılıf, S7 edge kılıf, note 8 kılıf ve note 9 kılıf arayanlar dilediği model ve markalar arasından seçim yapabilir.

 

Huawei Kılıf Modelleri

Huawei telefon dünyasında son günlerin en çok konuşulan markaları arasında. Huawei marka telefonlarına Huawei kılıf arayan kullanıcılar dilediklerini Teknosa mağazalarında ve teknosa.com'da bulabiliyor. Huawei p9 lite kılıf,  Huawei p9 kılıf, Huawei P10 kılıf, Huawei P10 Plus kılıf öne çıkan modeller arasında.