En Güzel Karne Hediyeleri

Karne Hediyesi Teknosa'dan Alınır! Karne Hediyesi Seçme Rehberi

Tablet

İletişim kurmayı kolaylaştıran, istediği bilgiye anında ulaşmasını sağlayacak ve pratik bir şekilde taşınan iyi bir tablet her öğrencinin gözlerinin ışıldamasını sağlar. “Karne hediyesi tablet almak isterim ama daha ucuz karne hediyesi önerisine ihtiyacım var.” diye düşünüyorsanız Teknosa karne indirimi sayesinde bu düşünceyi aklınızdan hemen uzaklaştırabilirsiniz. Teknosa’da her bütçeye uygun bir tablet var.

Cep Telefonu

Her aradığınızda ulaşabilmeniz, yeniliklerden uzak kalmaması, en güncel mobil uygulamaları indirebilmesi için tarzına uygun bir cep telefonu onu mutlu edecek hediyeler arasında yer alıyor. Belki karne hediyesi olarak alacağınız akıllı cep telefonu sayesinde bir mesaj uygulamasından okul arkadaşlarının bulunduğu bir grup açar, hem dersler hakkında konuşur hem de eğlenceli zaman geçirir.

Oyun Bilgisayarı

Ne kadar yoğun çalıştığına siz şahitsiniz, arada bir kendini farklı bir evrendeymiş gibi hissetmeye ihtiyacı yok mu? O halde bir oyun bilgisayarı alarak birbirinden farklı evrenlerde gezmesi için ona ihtiyacı olanı verebilirsiniz. En iyisini isteyen öğrencilere de ancak yüksek özelliklere sahip bir oyun bilgisayarı yakışır!

MP3 Player ya da Kulaklık

Yoğun bir şekilde ders çalışan bir öğrenciden bahsediyoruz. Yolda ya da gece yatarken bu tempodan biraz uzaklaşması ve kafasını dağıtması gerekiyor. MP3 Player Teknosa’da pek çok marka, kapasite ve tasarım alternatifle size sunuluyor. Siz onun tarzına uygun olanı seçin, o da dinlediği şarkılarla kendini dinlendirmeyi ve motive etmeyi bilsin. Eğer telefondan müzik dinlemeyi tercih ediyorsa, müzik dinleme kalitesi arttıracak kulaklıklar da karne hediyesi olarak mükemmel seçenekler olacaktır.

Oyun Konsolu

Enerji fazlasını atsın sonra gider ders çalışır zaten. Ona alacağınız oyun konsolu sayesinde kendini farklı bir dünyada bulabilir ve üzerindeki enerjiyi oynayacağı oyunlar sayesinde atma imkanı bulabilir. Mesela Playstation Move ile oyun oynayıp enerji atmayan insan yoktur.

Notebook

Dilediğinde ders çalışır, dilediğinde keyifli zaman geçirebileceği bir oyun oynar ya da film izler, dilediğinde ise merak ettiği konu hakkında bir araştırma yapar. Karne hediyesi notebook, ne zaman ne yapması gerektiğini bilen öğrenciler için alınabilecek en güzel hediyelerden biri.

Akıllı Saat

Onun her şeyi planlı ve oluşturduğu planın dışına çıkmayı asla istemez... Hayatında dakikaların bile önemi olduğu için ona pratiklik sunacak bir giyilebilir aksesuar ne güzel olur! Telefonuyla entegre edebileceği akıllı saat, tam onun hayatına uyum sağlayacak bir hediye olacaktır.

Oyunlar

Bir bilgisayarı olabilir ya da siz ona bir PlayStation almış olabilirsiniz. O, en popüler oyun konsolu ve bilgisayar oyunlarından olan God of War’da intikam peşinde koşarken tüm fazla enerjisinden kurtulacak ama ders çalışmak için gerekli enerjiyi de bu oyundan bulacaktır.

Karne Hediyeleri

Yoğun okul döneminin ardından gelen karne tatilinin mutluluğu, ebeveynlerinin aldığı karne hediyeleri ile bir kat daha artar. Karne hediyesi çocuğunuzun okulu sevmesine ve motive olmasına yardımcı olur. Çocuğunuzun hayalini kurduğu ya da uzun zamandır istediği ürünler arasından birini satın alarak karne heyecanına ve tatil sevincine ortak olabilirsiniz.

İstediği Bilgiye Anında Ulaşmasını Sağlayın!

Eğer çocuğunuz teknolojiyi seviyor ve bilgilere anında ulaşmak istiyorsa ona her zaman yanında taşıyabileceği bir tablet bilgisayar hediye edebilirsiniz. Kolay ve pratik kullanımı ile dikkat çeken tabletler, çocuğunuzun derslerini ve ödevlerini daha kolay yapmasına fırsat tanır. İletişim kurmalarını kolaylaştıran ve boş zamanlarında oyun oynayarak hoşça vakit geçirmelerini sağlayan tabletler, en güzel karne hediyeleri arasında yer alır.

Ona Her An Ulaşabilmenin Keyfini Yaşayın!

Çocuğunuza her aradığınızda ulaşabilmek istiyorsanız akıllı telefon modellerini inceleyebilirsiniz. Hem onu hem de sizi mutlu edecek ve en iyi karne hediyeleri arasında yer alan telefonlar sayesinde çocuğunuzla her an iletişimde olabilirsiniz.

Akıllı telefon ile yeniliklere anında ulaşabilen çocuğunuz, arkadaşlarıyla mesajlaşabilir ve internet bağlantısı sayesinde derslerinin ve ödevlerinin takibini yapabilir. Kendi zevkine uygun mobil uygulamalar ile dilediği oyunu indirebilir ve boş zamanlarını eğlenceli oyunlarla geçirebilir.

Telefonu için tamamlayıcı bir aksesuar arayışındaysanız akıllı saat modellerine de göz atabilirsiniz.

Hayal Dünyasını Geliştirin!

Çocuğunuz dijital oyunlara karşı meraklıysa ona karne hediyesi olarak oyun konsolu satın alabilirsiniz. Hep beraber de oyun oynayabileceğiniz oyun konsolları ile ailece keyfili anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca oyun konsolları film disklerini de çalıştıran özelliklere sahiptir. İnternete bağlanabilen modelleri ile dilediğiniz zaman internete girebilir ya da güzel bir film eşliğinde evde sinema keyfi yapabilirsiniz. Oyun oynama saatlerini ya da günlerini belirleyerek çocuğunuzun derslerini aksatmasının önüne geçebilirsiniz.

Keyifli Vakit Geçirmesini Sağlayın!

Çocuğunuzu sevindirecek en güzel karne hediyelerinden biri olan notebook çok yönlü kullanım olanağı sağlar. Ders çalışmak, müzik dinlemek, ödev yapmak, film ya da eğitici videolar izlemek ve oyun oynamak için kullanabilen dizüstü bilgisayarlar, çocuklar için en güzel hediyeler arasında yer alır.

Çocuğunuz dersleriyle ilgili ya da günlük hayatta karşılaşabileceği problemlerle ilgili bilgilere internet aracılığı ile bilgisayarından ulaşabilir. Derslerinden artan zamanlarda sizin belirlediğiniz zamanlarda oyun oynayarak keyifli anlar da geçirebilir.

Müzik Zevkini Geliştirmenizi Sağlayın!

Çocuğunuz yolda yürürken ya da gece yatarken müzik dinlemekten hoşlanıyorsa ona alabileceğiniz en güzel karne hediyesi kulaklık ya da Bluetooth hoparlör olabilir. Telefona ya da MP3 çalara takılarak kullanılabilen ya da Bluetooth olarak dışarıya ses veren modeller onun müzik dinleme keyfini arttırır. Ayrıca bilgisayar, televizyon ve oyun konsollarında da kullanılabilen ürünler, çoklu kullanımlarıyla pratiklik sağlar.

Çocuğunuza Muhteşem Bir Oyun Keyfi Yaşatın!

En eğlenceli oyuncaklardan biri olan dronelar her yaştan çocuğun ilgisini çeker. Kendine ait uzaktan kumandası ya da cep telefonu veya tabletler kullanılarak kontrol edilen droneların bazı modellerinde fotoğraf çekme özelliği de yer almaktadır. Teknoloji tutkunu bir çocuğunuz varsa ona alabileceğiniz en güzel karne hediyelerinden biri de drone oyuncaklardır.

Ancak hayal gücünü yılardır unutulmaz karakterlerle geliştirmesini tercih ediyorsanız ona en sevdiği Disney kahramanının oyuncaklarından birini hediye edebilirsiniz.