Kulaklıklar için 77 ürün bulundu

%17 349 TL 289 TL
%10 199 TL 179 TL
%17 349 TL 289 TL
%17 349 TL 289 TL
%10 199 TL 179 TL

Bilgisayar, telefon ve tablet başta olmak üzere ses aktarım yazılımlarıyla donatılmış tüm teknoloji cihazlarında kullanılan kulaklıklara olan ilgi, müziğin kolay ulaşılabilir hâle gelmesiyle gittikçe artıyor. 1946 yılında kurulan ses ekipmanı üreticisi JBL firması, bu ihtiyaca yönelik farklı türlerde kulaklıklar üretiyor. JBL kulaklıkların sunduğu yüksek ses kalitesi, şık ve özgün kulaklık tasarımlarıyla birleşerek kulaklık deneyimini başka bir boyuta taşıyor.

Her müzik zevkine hitâp edecek biçimde tasarlanan JBL kulaklıkları, kablolu ve kablosuz kulaklık olmak üzere iki ana kategoride çeşitlendiriliyor. Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerle donatılan kulaklıklar, üstün müzik kalitesinin yanı sıra ideal kullanım konforunu da sağlıyor. Tasarladığı onlarca farklı çeşit ve renkteki kulaklıklarla JBL, müzik dinlemenin yanı sıra tarzınızı yansıtmanıza olanak tanıyor. JBL kulaklıklar arasında müzik zevkinize ve tarzınıza en uygun modeli rahatlıkla bulabilir, gerçek müzik deneyimini yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

JBL Kulaklıklar ile Gerçek Müzik Deneyimi

Ses ekipmanı üreticisi JBL markası, yenilikçi ve özgün ürün tasarımı anlayışını ürettiği tüm ses ekipmanlarında olduğu gibi kulaklıklara da başarılı biçimde yansıtıyor. JBL kulaklıkların frekans değerleri, kulaklık hassasiyeti ve girdi gücü gibi detayları her kulaklık modeli için ayrı ayrı üretilir. Bu sayede JBL kulaklıklar, tüm cihazlardan kulaklıklara aktarılan seslerin kayıpsız ve sağlıklı biçimde kulaklara iletilmesini sağlar. Özenle düşünülen bu detaylar; rock, metal, jazz ya da pop olmak üzere hangi tür müzik dinliyor olursanız olun, müzikleri kayıtlarda olduğu gibi dinlenmeniz adına gerekli ses kalitesini sunar.

JBL kulaklıklar, seslerin tiz ve tize yakın frekanslarının yanı sıra bas frekanslarını güçlü biçimde iletmesiyle müzikseverler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kulaklıkların sunduğu güçlü bas sesleriyle kendinizi müziğin ritmine bırakabilirsiniz. Ayrıca JBL kulaklıkların sağladığı bu geniş ses frekanslarını, cihazlarınızda bulunan ekolayzerlar yardımıyla kolaylıkla kontrol ederek, kendiniz için en iyi ses kalitesini ayarlayabilirsiniz.

JBL Kulaklık Modelleri

Geniş ürün yelpazesi sayesinde JBL kulaklık modelleri arasında her kullanıcıya hitâp eden bir model bulunuyor. JBL kulak içi kulaklık modellerinden Jbl C100, marka imzasını taşıyan şık tasarımının yanı sıra güçlü baslarla müzik dinlemeyi sevenler için ideal bir kulaklık olarak sıklıkla tercih ediliyor. Boyutları ve hafifliği sayesinde kolay taşınabilirlik özelliği ile Jbl C100'ü müzik dinlemek istediğiniz her zaman ve her yerde kullanabilirsiniz.

JBL kulaklıklar arasında kulak üstü kulaklık tercih edenler için ise Jbl T500BT modeli, 2.480 GHz'lik frekans bandı ile bütün sesleri net biçimde aktarıyor. Bluetooth özelliği sayesinde kablosuz kulaklık hâline getirilen bu modeli, müzik dinlemenin yanı sıra bilgisayar oyunları sırasında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kulaklıkta bulunan Lityum-Iyon (Li-Ion) pil teknolojisi, kulaklığınızı uzun süreler boyunca şarj etmeden kullanmanıza olanak tanır.

Bluetooth kulaklık modelleri arasında pure bass sound teknolojisi ile güçlü bas frekansı veren Jbl Tune 500Bt modeli, işlevsel tuşları ile canlı video konferansları ve telefon görüşmelerini kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlıyor. Tasarımı, konforu ve canlı renkleri ile çocuklar için özel olarak tasarlanan Jbl Jr300 modeli, çocukların kulak sağlığını korumak adına 85dB'lik güvenli ses özelliğiyle geliyor. Çocuklar müziklerin tadını çıkarırken kulaklarının zarar görmesini engellemek adına bu modeli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

JBL Kablosuz Kulaklıklar

JBL kablosuz kulaklıklar, multimedya cihazlarından sesleri kulaklığa aktarabilmek için Bluetooth teknolojisini kullanıyor. Güncel ve güçlü yazılımlarla desteklenen JBL kablosuz kulaklıklar, hiçbir kesinti veya ses kayması olmadan seslerin kulaklıklara aktarılmasını sağlıyor. Uzun ömürlü Lityum-Iyon pillerle donatılan JBL kablosuz kulaklıkları, birçok farklı aktivite sırasında müzik dinlemenin yanı sıra podcast dinlemek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca Bluetooh kulak içi kulaklıklarInızı JBL kulaklık kılıfı ile saklayabilirsiniz.

Bluetooth özelliğinin yanı sıra JBL kablosuz kulaklık modellerinden bazıları, wireless teknolojisini de kullanıyor. Wireless teknolojisi bulunan kablosuz kulaklıklar, özellikle bilgisayar oyunları oynamayı seven kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. JBL kulaklık kablosuz çeşitleri ile bilgisayar oyunları sırasında oyun içi sesleri kusursuz biçimde yakalayıp rakiplerinize karşı avantaj yakalayabilirsiniz. Bununla beraber 2 saate kadar pil ömrü ile wireless özellikli kablosuz kulaklarınızı uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Kablosuz özelliğe sahip JBL kulaklık şarj kablosu ile beraber kullanıcılara ulaşıyor.

JBL Kablolu Kulaklıklar

Kulak içi ve kulak üstü olmak üzere iki çeşide ayrılan JBL kablolu kulaklıklar, enerji aktarımını sağlamak adına gereken gücü bağlanan cihazlardan alıyor. Bu sayede şarj gerektirmeyen kablolu kulaklıklar, uzun süreler boyunca kullanılabiliyor. Kablolu kulaklıklarda ses frekansları cihazlardan kayıpsız biçimde kulaklıklara aktarılabiliyor. Böylece kablolu kulaklıklar ile yüksek kaliteli ve kesintisiz müzik deneyimini yaşayabilirsiniz.

Kablolu kulaklıkların tasarım ve renkleri, modellere göre değişiklik gösteriyor. Kulak içi ya da kulak üstü kablolu kulaklıklar arasında kişisel tercihlerinize göre bir seçim yaptıktan sonra farklı renkler arasında da bir seçim yapabilirsiniz. Tüm JBL kulaklık kablolu seçenekleri, kulakları rahatsız etmeyen hassas tasarımları sayesinde uzun süreler boyunca müzik dinlemeniz için gerekli kulaklık deneyimini sunar.

JBL Kulaklık Fiyatları

JBL kulaklık fiyatları, kulaklıkların modeline veya türüne göre geniş bir aralıkta değişiklik gösteriyor. JBL kulaklıkları arasında bütçenize, müzik zevkinize ve tasarım anlayışınıza en uygun kulaklığı rahatlıkla bulabilirsiniz. JBL kulaklık pembe, JBL kulaklık beyaz gibi pek çok farklı renkteki kulaklıklar keşfedilmek üzere Teknosa'da sizleri bekliyor.

Siz de yüksek ses kalitesine sahip kulaklıklarla kesintisiz müzik deneyimini yaşamak ve tarzınızı yansıtmak için kulaklık JBL çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürüne ulaşabilirsiniz.