Samsung Kulaklık Fiyatları ve Modelleri

22 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Samsung Galaxy Buds2 Kablosuz Kulaklık Siyah
  5.0 (6 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Buds2 Kablosuz Kulaklık Siyah

  2.599 TL
 • Samsung Galaxy Buds2 Pro Açık Mor Kablosuz Kulaklık

  Samsung Galaxy Buds2 Pro Açık Mor Kablosuz Kulaklık

  3.899 TL
 • Samsung Galaxy Buds2 Kablosuz Kulaklık Beyaz
  5.0 (3 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Buds2 Kablosuz Kulaklık Beyaz

  2.399 TL
 • Samsung Galaxy Buds Fe Graphite
  5.0 (6 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Buds Fe Graphite

  1.442 TL
 • Samsung Galaxy Buds Fe White
  4.0 (1 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Buds Fe White

  1.442 TL
 • Samsung Galaxy Buds2 Violet Kablosuz Kulaklık
  5.0 (3 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Buds2 Violet Kablosuz Kulaklık

  2.179 TL
 • Samsung Galaxy Buds2 Pro Grafit Kablosuz Kulaklık
  4.5 (2 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Buds2 Pro Grafit Kablosuz Kulaklık

  4.389 TL
 • Samsung Galaxy Buds2 Kablosuz Kulaklık Yeşil
  4.0 (1 Değerlendirme)

  Samsung Galaxy Buds2 Kablosuz Kulaklık Yeşil

  2.105 TL
 • Samsung Galaxy Buds2 Pro Beyaz Kablosuz Kulaklık

  Samsung Galaxy Buds2 Pro Beyaz Kablosuz Kulaklık

  4.199 TL
 • Samsung EO-IC100B Type-C SiyahKablolu Kulak İçi Kulaklık
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Samsung EO-IC100B Type-C SiyahKablolu Kulak İçi Kulaklık

  549 TL
 • Samsung EO-IC100B Type-C Kablolu Beyaz Kukak İçi Kulaklık

  Samsung EO-IC100B Type-C Kablolu Beyaz Kukak İçi Kulaklık

  549 TL
 • Samsung EO-IA500B 3.5 MM Kablolu Kulak İçi Kulaklık Siyah

  Samsung EO-IA500B 3.5 MM Kablolu Kulak İçi Kulaklık Siyah

  419 TL
 • Samsung C&t İtfit 103B GP-OAU019SAABW Esnek Boyun Bantlı Kablosuz Kulak İçi Siyah Bluetooth Kulaklık

  Samsung C&t İtfit 103B GP-OAU019SAABW Esnek Boyun Bantlı Kablosuz Kulak İçi Siyah Bluetooth Kulaklık

  979 TL
 • Samsung Z Flip4 Case Buds 2 Pro Kılıfı

  Samsung Z Flip4 Case Buds 2 Pro Kılıfı

  999 TL
 • Samsung HS13 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Yeşil

  Samsung HS13 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Yeşil

  629 TL
 • Samsung AKG EO-İG955 Type-C Siyah Kulak İçi Kulaklık
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Samsung AKG EO-İG955 Type-C Siyah Kulak İçi Kulaklık

  1.048 TL
 • Samsung By Harman Kardon AKG N200A Spor Kulak İçi Siyah Bluetooth Kulaklık

  Samsung By Harman Kardon AKG N200A Spor Kulak İçi Siyah Bluetooth Kulaklık

  3.912,89 TL
 • Samsung C&t İtfit 103B GP-OAU019SAARW Esnek Boyun Bantlı Kablosuz Kulak İçi Kırmızı Bluetooth Kulaklık

  Samsung C&t İtfit 103B GP-OAU019SAARW Esnek Boyun Bantlı Kablosuz Kulak İçi Kırmızı Bluetooth Kulaklık

  1.467,33 TL
 • Samsung AKG By Harman Kardon Y400 Kablosuz Siyah Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

  Samsung AKG By Harman Kardon Y400 Kablosuz Siyah Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

  4.565,04 TL
 • Samsung By Harman Kardon AKG N200A Spor Kulak İçi Beyaz Bluetooth Kulaklık

  Samsung By Harman Kardon AKG N200A Spor Kulak İçi Beyaz Bluetooth Kulaklık

  3.749,85 TL
22 üründen  ürün görüntülediniz

Samsung Kulaklık

Teknoloji devi Samsung kulaklık modelleri ile de yüksek dinleme kalitesi vadediyor. Favori parçalarını kulaklık ortamında kaliteli bir şekilde dinlemek isteyenler, sporunu müzik eşliğinde yapanlar ya da yoğun iş hayatı içerisinde bir yandan klavyeyi kullanıp bir yandan kulaklıkla telefon görüşmeleri gerçekleştirenler... Samsung kulaklık çeşitleri ile böylesi geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. Siz de hemen Teknosa'daki kullanıcı dostu tasarımdan yararlanarak aradığınız modeli bulup sepetinizi hızlıca doldurabilirsiniz.

Samsung Bluetooth Kulaklık Modelleri

Samsung kulaklık bluetooth modelleri sayesinde kablo karmaşasını ortadan kaldırmak isteyenlerin adresi oluyor. Farklı pek çok yaşam tarzı için uygun Samsung kulaklık kablosuz modeller, hareket kısıtlaması yaşamak istemeyen çok geniş bir kitleye sesleniyor. Seyahatlerde, iş hayatında ya da sportif faaliyetlerde bluetooth bağlantılı Samsung kulaklık kulak içi modeller nokta atışı bir seçim olabilir. Hızlı ve güvenli bağlantı sunan bu modeller, geniş seçenek ağı içerisinden de en doğrusunu bulmanızı kolaylaştırıyor. Teknik birtakım özellikler, işin gizli kahramanıymışçasına yaratılan memnuniyette pay sahibi. Örneğin, Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliğine sahip modeller, dış ortamdaki gürültüyü geride bırakmanızı sağlıyor. Tek bir tuşa uzun süre basılı tutarak devreye sokabileceğiniz bu özellik sayesinde müzik zevkiniz sekteye uğramıyor. Bu sayede telefon görüşmelerinizde de karşı tarafa sesiniz verimli bir şekilde iletiliyor. Büyük sürücü ve bas kanalına sahip olanlar da sorunsuz bir ses akışı sağlayarak daha iyi bir deneyim vadediyor. Kablosuz Samsung kulaklık kulak içi kulaklık modellerinde size eşlik edebilecek akıllı asistan da mevcut. Buna sahip modellerde karşınıza Bixby akıllı asistan çıkıyor ve parmaklarınızı kullanmadan, yalnızca sesiniz ile telefonunuzu kontrol etmenize yardımcı oluyor. Çağrılarınızı yönetmeniz, hareket hâlindeyken hava durumunu öğrenmeniz ve benzeri işlemler için Bixby akıllı asistanınızı kullanabilirsiniz. Uzun pil ömrü, hızlı şarj yeteneği gibi özellikler sayesinde de dinlemeniz, sohbetiniz, mobil oyun keyfiniz yarıda kalmıyor. Bu gerçek kablosuz modellerin yanı sıra markanın çoğunlukla sporculara hitap eden, enseden birleşme bağlantısına sahip veya kancalı modelleri de var. Kesintisiz bir bluetooth bağlantısı sunan bu modeller sayesinde dinamik zamanlarınızda da kulaklığınız sabit bir şekilde kulaklarınızda kalıyor. Böylece sportif faaliyetlerinizden kısmadan ve müzik keyfinizi de sürdürerek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Samsung Kablolu Kulak İçi Kulaklıklar

Samsung kulaklık kablolu modelleri ile de çeşitliliği artırıyor. Özellikle ani pil bitmeleri veya azalmaları, bluetooth bağlantısında kesintiler gibi sorunlar yaşamak istemeyenler bu daha geleneksel ve klasik modellere yönelebiliyor. Örneğin, mobil ortamda oyun oynayanlar tıpkı PC ekipmanlarında kablolu olanları tercih ettiği gibi burada da benzer tercihlerde bulunabiliyor. İdeal kablo uzunluklarına sahip modeller sayesinde de telefonunuzu istediğiniz gibi konumlandırıp belli mesafede kullanmaya devam edebilirsiniz. Burada da yine aktif gürültü engelleme özelliğine sahip modelleri bulabilirsiniz. Böylece müziği, oyun içi sesleri, video ve filmlerin seslerini net bir şekilde duymak lüks olmaktan çıkıyor ve standardınız hâline geliyor. Bu tip kulaklıklar bağlı olduğu cihazdan güç aldığı için ayrıca şarj edilmeye de ihtiyaç duymuyor. Böylece her an, her saniye kullanıma hazır bir hâlde sizi bekliyor. Dâhili mikrofona sahip kablolu kulak içi kulaklıklar da öne çıkıyor. Özellikle iş hayatında yoğun telefon görüşmeleri yapanlar yürürken, yoldayken, bir başka iş ile uğraşıyorken görüşmelerini kulaklıkları ile yapabiliyor. Bunlar çok daha pratik ve etkili bir kullanıcı deneyimi sağlayabilmesi bakımından da önem teşkil ediyor. 1.2 metre gibi kablo uzunluğuna sahip modeller, ek bir beklentiyi de karşılayabiliyor: O da başarılı dizayna sahip kablolar sayesinde karmaşık kablo düzeninden kurtulmak. Bu sayede kablolar düğümlenmeden müzik dinleme keyfine odaklanabilir, video ve oyun içi sesleri keyfiniz kaçmadan dinleyebilirsiniz. Tasarım ve renk noktasında da kablolu modellerin söyleyecekleri var. Samsung kulaklık siyah, beyaz, kırmızı gibi birçok renkte imal ediliyor. Göz zevkinize göre en doğrusunu bulabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak kulaklara hafif ve rahatça yerleşen kulaklıklar sayesinde uzun süreli kullanımlarda da konfor üst seviyede tutulmaya çalışılıyor.

Samsung Kulaklık Fiyatları

Samsung kulaklık fiyatları ürünlerin özelliklerine, sunduğu teknolojiye, kaçıncı nesil olduğuna göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu açıdan geniş skalada bir Samsung kulaklık fiyatı görebilirsiniz. Fiyatlandırmalara etki eden en temel faktörlerden biri ürün çeşitliliği. Söz konusu çeşitlilik fiyat skalasında belirleyici olurken aradığınız modeli de bulmanızı kolayca sağlayabilir. Dilerseniz, sayfamızdaki fiyat aralığı opsiyonunu kullanarak da kişiselleştirilmiş bir alışverişi deneyimleyebilirsiniz. Belirleyeceğiniz minimum ve maksimum tutarları ilgili kutucuklara girerek bir fiyat skalası belirleyebilirsiniz. Böylece bütçenize uygun Samsung kulaklık modellerini hemen sıralayabilir, vakit kaybetmeden en doğru tercihte bulunabilirsiniz. Arzu ederseniz, azalan fiyat ya da artan fiyat gibi akıllı sıralama seçeneklerini de devreye sokabilirsiniz. Bu sayede markanın kulaklık modellerini fiyatlarına göre yukarıdan aşağıya şeklinde sıralayabilirsiniz. Çok daha fazla marka ve model seçeneği için Kulaklık sayfamıza gidebilir, zengin bir dinleme deneyimi için Kulak Üstü Kulaklık kategorimizdeki ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi