Ücretsiz Kargo 

EPSON EcoTank L3160 Fotokopi + Tarayıcı + WiFi Direct Tanklı Yazıcı

1.669 TL

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

EPSON EcoTank L3160 Fotokopi + Tarayıcı + WiFi Direct Tanklı Yazıcı

Çok yönlü bir deneyim elde ederek üç ayrı fonksiyona tek bir ürün üzerinden sahip olmak için EPSON EcoTank L3160 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi Direct tanklı yazıcı modelini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ofis ortamı ve büro gibi alanların yanı sıra kırtasiyeler için de elverişli olan bu üründen evinizdeki çalışma odasında da yararlanabilirsiniz. Fotokopi, tarayıcı ve yazıcı işlevlerini bir arada içerdiği için tek bir ürün üzerinden verimli bir şekilde alanı kullanabilmenizi sağlayan EPSON EcoTank L3160 ile konforlu bir kullanım yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda son derece hafif bir gövdeye sahip olmasıyla da dikkat çeken bu ürünü rahatça taşıyarak uygun alanlara güvenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Gövdesindeki kullanışlı tuşlarla da kullanıcılarını memnun eden EPSON EcoTank, farklı fonksiyonları oldukça hızlı bir biçimde kullanmaya başlayabilmenize olanak tanır. Merkezinde yer alan büyük ve ergonomik düğmeler aracılığıyla ürününüzün alternatif özellikleri arasından seçim yapabilirsiniz. Arayüzünün pratikliği sayesinde Epson fotokopi + tarayıcı + yazıcı modelini verimli kullanabilirsiniz. Okunaklı yazılara yer veren kontrol paneli, başlatma ve durdurma düğmeleri ile size hız kazandırır.

EPSON EcoTank L3160’ı Neden Almalıyım?

Üçlü avantaj elde etmek için satın alabileceğiniz EPSON EcoTank L3160 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi Direct tanklı yazıcı ile beraber belgelerinizin çıktılarına kolayca ulaşabilirsiniz. Mevcut belgelerinizin fotokopilerini çekebilmenize de olanak tanıyan bu ürün, dokümanları iş arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda resmi evrakları tarayarak karşı tarafa ulaştırmak için de ürünün özelliklerinden konforlu bir şekilde yararlanabilirsiniz. Geniş bir ağıza sahip olan tasarımı sayesinde ürününüzün iç kısmında onlarca kâğıdı bir arada saklayabilirsiniz. Böylece yazıcınızın kâğıt ihtiyacını uzun süreli şekilde karşılayarak verim elde edebilirsiniz. Renkli ve renksiz çıktılar alabilmenize olanak sağlayan bu ürün sayesinde ihtiyaçlarınızla uyumlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Belgelerinizde bozulma olmadan fotokopi çekebilmek için de EPSON EcoTank L3160 modelinden yararlanabilirsiniz. Fotokopi işlemlerini çok kısa bir sürede tamamlayan bu ürün, sınav kâğıtlarını çoğaltmak isteyen öğretmenler için de elverişli bir seçenek yaratır. Kimlik fotokopisi çekmek için de kullanabileceğiniz EPSON EcoTank, hızlı ve güvenli bir kullanım yaşayarak işlerinizi halledebilmenize yardımcı olur. Ürünün fotokopi alanının geniş olmasından faydalanarak küçük kâğıtların yanı sıra büyük kâğıtları bu noktaya yerleştirebilirsiniz.

EPSON EcoTank’ı Nasıl Kullanırım?

Bağlantı kablolarının uzunluğu sayesinde kurulum işlemlerini kısa bir sürede tamamlayabileceğiniz EPSON EcoTank L3160 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi Direct tanklı yazıcıyı kısa bir sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Prize yakın alanlarda konumlandırarak rahatça çalıştırabileceğiniz bu üç fonksiyonlu ürünle beraber bilgisayarınızı uyum içerisinde kullanabilirsiniz. İçerisindeki kartuş yardımıyla yeterli miktarda mürekkebe sahip olarak yazdırma, fotokopi çekme gibi işlemleri kolayca yerine getirebilirsiniz. Bilgisayarlarla uyum içerisinde kullanılabildiği için bu ürünle beraber taradığınız kâğıtları bilgisayarınızın ekranına yansıtabilirsiniz. Yansıttığınız dosyayı indirip bilgisayarınızda sakladıktan sonra dilediğiniz e-posta adresine gönderim sağlayabilirsiniz. Çalışırken minimum ses düzeyinde gürültü oluşturan bu pratik ürün, kulaklarınızı rahatsız etmeden çeşitli belgelerinizi yazdırabilmenizi, tarayabilmenizi ve bu belgelerin fotokopilerini çekebilmenizi sağlar. Sahip olduğu geniş mürekkep şişelerinden yararlanarak ürününüzün mürekkep ihtiyacını oldukça pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Wi-Fi ve Direct bağlantı özelliklerinden de yararlanabilmenize olanak tanıyan bu ürün, mobil cihazlar üzerinden yazdırma komutu gönderebilmenizi sağlar. Ürünün Wi-Fi özelliğiyle birlikte internet üzerinden gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

EPSON Fotokopi, Tarayıcı ve Yazıcı Kimler İçin Uygun?

Ev ve iş ortamlarında kullanılabilmeye uygun olmasıyla beğeni toplayan EPSON EcoTank L3160 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi Direct tanklı yazıcıdan, çalışan kişiler ve öğrenciler kolayca yararlanabilir. Verimli enerji ve mürekkep kullanımı özelliğiyle dikkat çeken ürün, tasarruflu ve yüksek verimliliğe sahip bir deneyim yaşayabilmeniz için size yardımcı olur. Sadece 4000 gram ağırlığa sahip olduğu için bu ürünü taşırken ve yerleştirirken işleriniz kolaylaşır. 179 mm’lik bir yüksekliği bulunduğu için EPSON EcoTank L3160’ı dar alanlara rahatça sığdırıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünün genişliği 375 mm ve derinliği 347 mm olduğu için de kurulum işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ekranı ile 1.45 inçlik bir alan yaratan yazıcı, ürünün özelliklerini değerlendirebilmeniz için size hız kazandırmayı başarır. Mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisini aktif hale getirebilmek için ürünün ekranında yer alan düğmeleri kullanıp gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Taşırmadan ve iz bırakmadan baskı yapmayı başaran EPSON EcoTank sayesinde kâğıtlarınızı güvenli bir şekilde kullanarak belgelerinizi çoğaltabilirsiniz.

EPSON EcoTank L3160’ın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

BMP, JPEG, PNG ve TIFF resim formatlarını destekleyen bu ürün sayesinde farklı baskılar alabilmeniz kolaylaşır. Teknolojiyi fonksiyonel şekilde kullanabilmeniz için üretilmiş olan bu tarayıcı, bilgisayarınızdan göndereceğiniz komutları anında algılayarak size seri şekilde hizmet verir. Kapalı konumdayken sadece 0.2 W tüketerek yeniden kullanılmaya hazır halde bekleyen bu ürün, elektrikten tasarruf sağlayarak kullanım gerçekleştirebilmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir. 33 ppm yazdırma hızı sağladığı için vakit kazanabilmenize olanak tanıyan ürün, okul ödevlerinden iş projelerine kadar çeşitli belgelerin çıktılarını saniyeler içerisinde alabilmenize yardım eder. Tasarımında bulunan USB bağlantı noktasını kullanarak EPSON EcoTank L3160 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi Direct tanklı yazıcınızı harici bağlantılar oluşturmak için değerlendirebilirsiniz. Ürünün giriş kısmında 120 kâğıda yer verebileceğiniz gibi çıkış kısmında en fazla 30 kâğıt bulundurabilirsiniz. Bu modern ürün aynı zamanda size LCD ekran desteği sunduğu için makinenizin özelliklerinden yararlanırken büyük bir konfor edinebilirsiniz.


Üç yıl yetecek kadar mürekkep1: 82 kartuşa eşdeğer mürekkep dahildir2


Ultra düşük maliyetli baskı: 8.100 sayfaya kadar siyah ve 6.500 sayfaya kadar renkli baskı alın3


Yeni nesil mürekkep doldurma sistemi: Gelişmiş mürekkep şişeleriyle sorunsuz ve temiz doldurmanın keyfini çıkarın


Wi-Fi, Wi-Fi Direct ve uygulamalar: Mobil cihazlardan yazdırın


LCD ekranlı 3'ü 1 arada: Baskı, fotokopi, tarama ve 10x15 cm marjsız fotoğraf baskısı


LCD ekran ve Wi-Fi Direct özellikli 3'ü 1 arada EcoTank, şık ve kompakt tasarımı, mobil baskı özelliği ve verimli teknolojisi sayesinde her açıdan ön plana çıkıyor. Bu güvenilir kartuşsuz yazıcıda gelişmiş bir mürekkep dolum sistemi ve kullanımı kolay mürekkep şişeleri bulunur. Üç yıllık mürekkep1 sayesinde mürekkep maliyetinden %90'a2 kadar tasarruf edebilirsiniz. Ultra düşük maliyet Tam üç yıl1: L3160’yı bu süre boyunca mürekkep almadan kullanabilirsiniz. Başka bir deyişle, mürekkep maliyetinden %90'a kadar tasarruf edebilirsiniz2. Dahili mürekkep3 sayesinde sayfa başına son derece düşük maliyetle 8.100 sayfa siyah ve 6.500 sayfa renkli baskı alın. Kartuşsuz baskı 82 kartuşa eşdeğer mürekkep2 sayesinde EcoTank yazıcı ile doldurma işlemleri arasında daha uzun süre çalışabilirsiniz. Ultra yüksek kapasiteli bir mürekkep tankıyla kartuş ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. Yeni nesli keşfedin Yeni tasarım, yazıcının ön tarafına yerleştirilmiş mürekkep tankı sayesinde kompakttır, dolum için erişimi kolaylaştırır ve mürekkep düzeylerini net bir şekilde görmenizi sağlar. Sıçrama ve kirlilik riskini en aza indirecek şekilde geliştirilmiş bir mürekkep dolum sistemine sahiptir. Yeni şişeler, sadece doğru tankların ilgili renkle doldurulmasını sağlayan bir mekanizmaya sahiptir. İstediğiniz yerden yazdırın Wi-Fi ve Wi-Fi Direct sayesinde yazıcınız, Epson iPrint4 uygulamasını kullanarak, yazdırılacak belgeleri akıllı cihazlardan alabilir. Kaliteli sonuçlar EcoTank, Micro Piezo baskı kafasıyla güvenilir bir baskı çözümü sunar. Bir yıllık garanti standart olarak sunulur ancak promosyon garantileri daha fazlasını sunar. En güncel teklif5 için teknik özelliklere göz atın.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Ambalaj derinliği 430 mm
Ambalaj genişliği 240 mm
Ambalaj yüksekliği 410 mm
Paket başına miktar 1 adet
Ağırlık 4000 g
Yükseklik 179 mm
Genişlik 375 mm
Derinlik 347 mm
Teknik detaylar
Ekran boyutu 1.45 ''
Ekran özellikleri LCD
Ağırlık 4000 g
Baskı teknolojisi Mürekkep püskürtmeli
Dahili ekran Evet
Desteklenen resim formatları BMP, JPEG, PNG, TIFF
Garanti kartı Evet
Güç kablosu dahil Evet
Güç tüketimi, kapalı 0, 2 W
Kullanım kılavuzu Evet
Menşe ülkesi Filipinler
Wi-Fi Evet
Ürün rengi Siyah
Yazdırma hızı
Yazdırma hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter) 33 ppm
Bağlantı
USB bağlantı noktası Evet
Wi-Fi Evet
Yazdırma teknolojisi
Baskı kartuşu sayısı 4
Baskı teknolojisi Mürekkep püskürtmeli
Kağıt işlemesi
Maksimum ISO A-seri kağıt boyutu A4
Standart tepsi ortam türleri Düz kağıt
ISO A-seri boyutları (C0…A9) A4, A5, A6
Sistem gereksinimleri
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP
Desteklenen Mac çalışma sistemleri Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
Enerji yönetimi
Güç tüketimi (uyku modu) 0, 7 W
AC girdi voltajı 100 - 240 V
Ekran
Ekran boyutu 1.45 ''
Ekran özellikleri LCD
Dahili ekran Evet
Girdi kapasitesi
Standart giriş kapasitesi (sayfa) 120 Kağıtlar
Çıktı kapasitesi
Standart çıkış kapasitesi (sayfa) 30 Kağıtlar
Özellikler
Wi-Fi standartları 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
USB bağlantı noktası Evet
Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP
Desteklenen Mac çalışma sistemleri Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
Baskı teknolojisi Mürekkep püskürtmeli
Dahili ekran Evet
Güç kablosu dahil Evet
Kullanım kılavuzu Evet
Menşe ülkesi Filipinler
Wi-Fi Evet
Ürün rengi Siyah
Ekran boyutu 1.45 ''

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

EPSON EcoTank L3160 Fotokopi + Tarayıcı + WiFi Direct Tanklı Yazıcı Yorumları