text.skipToContent text.skipToNavigation

Epilasyon Ürünleri

KATEGORÄ°LER
KATEGORİLER
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Epilasyon Ürünleri kategorisinde 39 adet ürün bulundu.

Epilatörler

Kadınların ve erkeklerin genel sorunu arasında yer alan istenmeyen tüyler, epilasyon sayesinde çözüme kavuşuyor. Son teknoloji epilasyon aletleri ile evde kolayca yapmak mümkündür. Epilasyon tarihi Antik Mısır’a kadar dayanmaktadır. İlk epilasyon aleti 1940’lı yıllarda bulunmuştur. Günümüze gelene kadar pek çok model ve özellikte epilasyon aleti üretilmiştir. 1960 yılı ve sonrasında epilasyon, çok daha önemli bir hale gelmiştir. En kaliteli ve en kullanışlı ürünü bulmak için çok sayıda çalışma yapılmıştır. Yıllar içinde gelişen teknoloji ile birlikte ürün çeşitliliği fazlası ile artmıştır. Hemen hemen her müşteriye uygun olacak şekilde ürün üretimi mevcuttur.

Epilasyon aleti çeşitleri

Braun markası çok sayıda ürettiği epilasyon aleti ile bu konuda önde gelen markalardan biri olmuştur. Her bütçeye ve her ihtiyaca hitap edecek ürün seçeneği mevcuttur. Epilatör tarihinde göze çarpan bir diğer marka ise Philips’tir. Uzun yıllardan bu yana epilasyon aleti üretimi mevcuttur. Her çıkan teknolojiye sahip ürün üretmektedir. Yıl içerisinde de dönem dönem indirim kampanyaları yapılmaktadır. Özellikle kadınlar günü, anneler günü gibi çoğunlukla kadınlara hitap eden bu özel günlerde bu tarz ürünler ekstra indirime girmektedir. Ancak indirimli ürünler stoklar ile sınırlı olmaktadır. Tüm Teknosa mağazalarında kampanyalı ve indirimli ürünlere ulaşmak mümkündür.

Epilasyon aleti fiyatları

Braun ve Philips markaları hem model hem de fiyat olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu markalar satış sonrası hizmet ile de müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ekonomik ve lüks model grupları mevcuttur. Teknosa mağazalarında pek çok imkân ile istenilen ürüne sahip olmak mümkündür. Teknosa mağazalarında müşterilere taksit ve nakit gibi satış seçenekleri de sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra Teknosa.com’dan yapılan alışverilerde ücretsiz kargo ya da mağazadan teslim imkanları da Teknosa’nın uygun fiyatlarıyla müşterilerine sunduğu hizmetlerdir.

Epilatör teknosa

Teknosa mağazalarında her model epilasyon aleti ve her marka epilasyon aletine ulaşmak mümkündür. Ürünlerin garanti süresi, müşteri isteğine bağlı olarak uzatılabilir. Teknosa mağazaları çalışanları müşterilerine satış sonrasında da en kaliteli hizmeti vermektedirler. İstenilen her modeli İnternet üzerinden sipariş etmek de mümkündür. Yine isteğe bağlı olarak sipariş edilen ürün, tercih edilen herhangi bir mağazadan teslim alınabilir. İnternet üzerinden yapılan siparişlerde kargo bedeli ödenmemektedir. Genellikle 3 iş günü içerisinde ürün teslimatı yapılmaktadır. Kargo takip numarası ile ürünü takip etme imkânı vardır. Teknosa müşteri hizmetleri çağrı merkezinden satışa ve ürünler ile alakalı her konuya dair hizmet almak mümkündür. Anlık çözüm sağlanamaması durumunda, belirli bir süre içerisinde müşteriye mutlaka geri dönüş yapılmaktadır.