Ücretsiz Kargo 

Gürültü Seviyesi 76

Electrolux EUFC8ALRGY UltraFlex Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Ürün Kodu: 115041097
Paylaş Kazan
Yeni
  • En geç 07 Ekim Cuma günü kargoda
Satıcı Anatoptan
3.699 TL
3.699 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (1)
Satıcı TEKNOSA
Ürün Açıklaması

Electrolux EUFC8ALRGY UltraFlex Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Sağlıklı bir ev ortamına sahip olabilmek için zeminlerde biriken toz, kir, yemek kırıntıları ve evcil hayvan tüylerini sıklıkla temizlemek gerekiyor. Kimi zaman gözde büyüyen bu temizlik işlemini Electrolux Eufcalrgy toz torbasız elektrikli süpürge sizin için oldukça pratik bir hale getiriyor. Üstün temizlik performansını gelişmiş manevra kabiliyetiyle bir araya getiren Electrolux Eufcalrgy süpürge ile temizlik sürenizi hiç olmadığı kadar kısaltabilmeniz mümkün. Ayrıca dört kademeli filtreleme sistemi sayesinde zamandan tasarruf ederken temizlikten de ödün vermezsiniz. Ev temizliğini, sağladığı kolaylık ve yüksek emiş gücü ile bir üst seviyeye taşıyan Eufcalrgy toz torbasız süpürge ile siz de süpürme işlemini daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Electrolux Eufcalrgy Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Electrolux Eufcalrgy süpürge, sahip olduğu UltraFlex siklon teknolojisi sayesinde yüksek seviyede emiş gücü sağlıyor. Bazı toz torbalı süpürge modellerinde çekilen tozların bir kısmı tekrar filtrelerden dışarı salınabiliyor. Fakat toz torbasız çalışan Eufcalrgy süpürge, su ile çalışan modeller kadar yüksek toz tutuşuna sahip. Sahip olduğu siklon sistemi, havayı içerisinde yüksek hızda döndürüyor. Bu dönme işlemi sırasında tozları havadan ayrıştırarak toz haznesine hapsediyor ve temiz havayı dışarıya salıyor. UltraFlex siklon teknolojisi ile Electrolux Eufcalrgy süpürge, oldukça düşük enerji tüketimiyle birlikte size yüksek performanslı emiş gücü sağlıyor. İçerisinde yer alan 4 kademeli filtre sistemi, %99,99 oranında filtrasyon başarısına sahip. Yıkanabilir AllergyPlus filtre sayesinde en küçük partiküllerde bile yüksek oranda filtreleme işlemi yapılabiliyor. Böylece polen, küf, toz akarları ve alerjenler gibi en ince parçacıkları bile emerek daha sağlıklı yaşam ortamlarına sahip olabilmenize imkan tanıyor. Çıkarılabilir HEPA filtresi de akan suyun altında oldukça kolay bir şekilde yıkanabiliyor. Özellikle alerjik bünyeler için son derece yüksek performanslı sonuçlar sunan Electrolux Eufcalrgy süpürgeyi siz de her temizlikte güvenle kullanabilirsiniz.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Elektrikli süpürgelerde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri süpürgenin kendi temizliği. Evi temizlemek için kullanılan süpürgelerin kendi temizlikleri çoğunlukla göz ardı ediliyor. Oysa temizliği ve bakımı aksatılan süpürgeler, evlerinizi de daha düşük performans ile temizlemeye başlıyor. Bunun önüne geçebilmek için öncelikle her süpürme işlemi sonrasında toz haznesini boşaltmakta fayda var. Çoğunlukla unutulan veya ertelenen toz haznesi boşaltımı, zamanla süpürgenizin performansının düşmesine neden olabiliyor. Electrolux Eufc8alrgy elektrikli süpürge, sahip olduğu özel toz haznesi tasarımı sayesinde tozla doğrudan temas etmeden hazneyi kolayca boşaltabilmenize imkan tanıyor. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise süpürgenin iç yapısına zarar verebilecek sert parçaların süpürülmesi. Siklon teknolojisi ile içerisindeki havayı yüksek hızda döndüren Electrolux Eufcalrgy süpürgeyi kullanırken taş, bozuk para ve çivi gibi sert parçaları süpürmemeye dikkat etmek gerekiyor. Hem delici hem de süpürgenin iç yüzeyine zarar verebilecek yapıda olan materyaller konusunda göstereceğiniz hassasiyet, cihazın düzgün çalışabilmesi için büyük önem taşıyor. Böylece hem motorda hem de filtre bölümünde oluşabilecek hasarlardan süpürgenizi rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Electrolux Eufcalrgy Kimler için Uygun?

Yüksek emiş gücü ve kuvvetli filtre sistemi sayesinde Electrolux Eufcalrgy toz torbasız süpürge tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Derinlemesine temizlik gücü arayan, pratik süpürme deneyimi isteyen ya da her zemin türünde yüksek performans sağlayan bir süpürgeye ihtiyaç duyanlar için Electrolux Eufcalrgy süpürge son derece uygun. Toz, küf ve zeminlerde biriken alerjen maddeler zamanla hem nefes alma kalitenizi etkiliyor hem de sizi alerjik reaksiyonlara açık hale getiriyor. Özellikle yerde oldukça fazla vakit geçiren çocuklu ailelerde veya evcil hayvan bulunan evlerde bu durum daha da önem kazanıyor. Electrolux Eufcalrgy süpürgenin sahip olduğu 4 aşamalı filtre sayesinde tozların neden olduğu tüm alerjik problemlerin önüne geçebilir ve yaşam alanlarınızda daha rahat nefes alabilirsiniz. Yıkanabilir Allergy Plus hava çıkış filtresi ve HEPA13 filtresi sayesinde uzun süren temizlik hissinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca Electrolux Eufcalrgy süpürgenin her zemine uygun başlıkları ile zeminler değişse de çekiş gücünüz hep aynı kalıyor. Turbo başlığı, derinlemesine temizlik için yüksek performans sunuyor. Sert zemin süpürme başlığı ise fayans, sert ahşap, muşamba, mermer gibi tüm sert zeminlerde yüzeye zarar vermeden ayrıntılı temizlik sağlıyor. Ana süpürge başlığı olan DustMagnet Silent, diğer süpürgelerde manuel olarak ayarlanan halı ve sert zemin geçişlerini otomatik olarak ayarlayabiliyor. Böylece UltraFlex özelliğe sahip bu başlık sayesinde tüm yüzeylerde zahmetsiz bir şekilde yüksek performanslı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Electrolux Eufcalrgy Süpürgenin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Eufcalrgy toz torbasız süpürge, sizi torba ve su haznelerinden kurtararak daha pratik bir süpürme deneyimi sunuyor. 750 W motor gücü ile oldukça yüksek emiciliğe sahip olan bu cihaz, düşük enerji kullanımıyla da son derece avantajlı. Sahip olduğu büyük kauçuk tekerlekler, süpürgenizi her yere kolayca çekebilmenize yardımcı oluyor. Ayrıca Electrolux Eufcalrgy, 9 metrelik ultra uzun kablosu sayesinde 12 metreye varan bir süpürme yarı çapına sahip. Bu da süpürgenizi fişten çıkarmanıza gerek kalmadan oldukça geniş bir alanı süpürebilmenize imkan tanıyor. Electrolux Eufcalrgy süpürgenin sahip olduğu tüm özellikler, süpürgenizi daha kolay ve etkili kullanabilmeniz için geliştirildi. Süpürme işlemi sırasında en sık karşılaşılan sorunlardan biri de başlıkların farklı zeminlerde farklı temizlik performansı gösteriyor olması. Electrolux Eufcalrgy süpürgede bulunan AutoFloor sistemine sahip özel başlık, halıdan parkeye veya mermer zemine geçişleri otomatik olarak gerçekleştiriyor. Bir süpürgeden isteyebileceğiniz tüm özelliklere sahip olan Electrolux Eufcalrgy toz torbasız süpürgeye birkaç tıkla teknosa.com üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz.


Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik
5300 432 320 295
Gürültü Seviyesi
76

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 40.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,39% 0 TL 3,3667% 40,4000% 1.763,17 TL 5.289,51 TL
5.000 TL 6 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3970% 918,95 TL 5.513,70 TL
5.000 TL 9 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3975% 638,22 TL 5.743,98 TL
5.000 TL 12 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 498,36 TL 5.980,32 TL
5.000 TL 24 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3963% 291,05 TL 6.985,20 TL
5.000 TL 36 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 224,53 TL 8.083,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

  • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
  • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
  • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz Havale Ödeme yöntemi ile almak çok kolay!
  • 1Akbank Direkt Ödeme - Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır. Anlaşmalı bankanın müşterisi değilseniz, diğer seçenekle devam edebilirsiniz.
  • 2Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.