Çaydanlık Fiyatları ve Modelleri

173 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Aryıldız Elite Orta Boy Çaydanlık Takımı 1.5 L

  Aryıldız Elite Orta Boy Çaydanlık Takımı 1.5 L

  1.399 TL
 • Nehir Lotus Midi Çelik Çaydanlık Takımı

  Nehir Lotus Midi Çelik Çaydanlık Takımı

  999 TL
 • Ultraform Porselen Süzgeçli Kapaklı Demlik Kırmızı

  Ultraform Porselen Süzgeçli Kapaklı Demlik Kırmızı

  319 TL
 • Ultraform Bold Demlik 850 ML

  Ultraform Bold Demlik 850 ML

  289 TL
 • Ultraform Porselen Süzgeçli Demlik Mavi

  Ultraform Porselen Süzgeçli Demlik Mavi

  319 TL
 • Korkmaz Droppa 3.5 L Çaydanlık A055

  Korkmaz Droppa 3.5 L Çaydanlık A055

  1.349 TL
 • Korkmaz Droppa 2.7 L Çaydanlık A054

  Korkmaz Droppa 2.7 L Çaydanlık A054

  1.599 TL
 • DigitHome Granit Kamp ve Mutfak Çay Bitki Çayı Demliği 3.5 L Bej - 152.2.07.042 C1-1-281

  DigitHome Granit Kamp ve Mutfak Çay Bitki Çayı Demliği 3.5 L Bej - 152.2.07.042 C1-1-281

  799 TL
 • Korkmaz Droppa 2 L Çaydanlık A053

  Korkmaz Droppa 2 L Çaydanlık A053

  %7
  1.379,90 TL
  1.289 TL
 • Aryıldız Solid Orta Boy Çaydanlık Takımı 950554205902100

  Aryıldız Solid Orta Boy Çaydanlık Takımı 950554205902100

  999,90 TL
 • Çok Satanlar
  Sofram Mars 160 CM Orta Boy Çaydanlık

  Sofram Mars 160 CM Orta Boy Çaydanlık

  1.785 TL
 • Çok Satanlar
  Serenk Modernist Çelik Çaydanlık

  Serenk Modernist Çelik Çaydanlık

  1.249,90 TL
 • Çok Satanlar
  Nehir 29006 Maxi Modern Çelik Çaydanlık Takımı

  Nehir 29006 Maxi Modern Çelik Çaydanlık Takımı

  1.949 TL
 • Çok Satanlar
  Amboss Diamond Paslanmaz Çelik Gold Kulp Orta Boy Çaydanlık DIA-4660

  Amboss Diamond Paslanmaz Çelik Gold Kulp Orta Boy Çaydanlık DIA-4660

  2.049 TL
 • Aryıldız Viole Rose Büyük Çaydanlık Takımı

  Aryıldız Viole Rose Büyük Çaydanlık Takımı

  2.124,15 TL
 • Çok Satanlar
  Korkmaz A056 Droppa Midi Çaydanlık Takımı

  Korkmaz A056 Droppa Midi Çaydanlık Takımı

  1.299 TL
 • Çok Satanlar
  Korkmaz A091 Mega 3 L Çelik Çaydanlık Takımı

  Korkmaz A091 Mega 3 L Çelik Çaydanlık Takımı

  2.299 TL
 • Jumbo Doha Çelik Çaydanlık

  Jumbo Doha Çelik Çaydanlık

  2.699 TL
 • Çok Satanlar
  Korkmaz A189-01 Riva Rose Gold Çaydanlık Takımı

  Korkmaz A189-01 Riva Rose Gold Çaydanlık Takımı

  1.295 TL
 • Korkmaz A199 Largo Çaydanlık Takımı

  Korkmaz A199 Largo Çaydanlık Takımı

  1.799 TL
173 üründen  ürün görüntülediniz

En İyi Çaydanlık Modelleri

Demlediğiniz birbirinden lezzetli çaylarla ister güne güzel bir başlangıç yapmak isteyin ister sevdiklerinizle gün içerisinde yapacağınız sohbetlerin keyfini katlamak, Teknosa.com’da beğenileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabileceğiniz en iyi çaydanlık modelleri ile arzu ettiğiniz deneyimi doyasıya yaşayabilirsiniz. En kaliteli markalar tarafından farklı özelliklerle sunulan çaydanlık modelleri arasından kolayca tercih yapmak ve çaydanlıkların yanı sıra kahve makinesi gibi diğer ihtiyaçlarınıza da pratik bir şekilde ulaşmak için Teknosa online alışveriş mağazasındaki filtreleme seçeneklerini kullanabilir, beğendiğiniz ve ihtiyaçlarınıza en çok hitap eden ürünü Teknosa’nın avantajlı fiyatlarından yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.

Boylarına Göre Çaydanlık Çeşitleri

Çaydanlık çeşitleri, mini çaydanlık ve büyük boy çaydanlık modelleri dâhil olmak üzere pek çok boyut seçeneğiyle sunuluyor. Çay servisi yapılacak kişi sayısı göz önünde bulundurularak yapılacak seçimlerle çay keyfinizi nokta atışı bir çaydanlık modeliyle taçlandırmanız kolaylaşıyor.

Çaydanlık modellerinin demlik kapasiteleri değişiklik gösterebiliyor. Küçük çaydanlık modellerinin demlik kapasitesi 0,7 litre civarına kadar inebilirken büyük boy çaydanlık çeşitlerinde 2,5 litrelik demlik kapasitesiyle karşılaşılabiliyor. Tercihini orta boy çaydanlık kullanımından yana yapmak isteyenlerse 1,5 ile 2 litre arasında değişen demlik kapasiteleriyle sunulan çaydanlık modelleri arasından seçim yapabiliyor. Elbette çaydanlık modelleri yalnızca demlik kapasitesi konusunda farklı alternatifleri bir araya getirmiyor. Büyük, orta ya da mini çaydanlık modeli olmasına bağlı olarak çaydanlıkların su ısıtma haznelerinin kapasitesi de değişiklik gösteriyor. Bu nedenle tercih sırasında ürünlerin su ısıtma haznesi kapasitelerinin incelenmesi önem kazanıyor.

Kullanım Yerine Göre Çaydanlık Seçimi

Çayın günün her anı mükemmel bir eşlikçi olması, çaydanlık çeşitleri ile pek çok yerde karşılaşmamızı sağlıyor. Kalabalık aileler ve çok sayıda kişinin bulunduğu ofisler için büyük boy çaydanlık, az kişinin yaşadığı evler için küçük ya da mini çaydanlık ve misafirlerine pratik şekilde çay demlemek isteyenler için orta boy çaydanlık modelleri öne çıkabiliyor. Bununla birlikte, kullanım alanı doğrultusunda çeşitli özelliklerin önceliklendirilmesi gerekebiliyor. Örneğin taşınabilirliğin önem kazandığı yerlerde kablosuz çaydanlıklar öne çıkarken yoğunluğun yüksek olduğu anlarda tam otomatik çaydanlıklar kurtarıcı hâline gelebiliyor.

Çaydanlık Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Geniş bir yelpazede sunulan çaydanlık modelleri, her ihtiyaca uygun bir çaydanlığın bulunabilmesini mümkün kılarken bazen seçim sürecini karmaşık hâle getirebiliyor. Beklentilerin tam olarak karşılanabilmesiyse ancak doğru seçimler yapmakla mümkün. Sizin için en iyi çaydanlık modelini seçebilmenize yardımcı olacak bazı noktalara dikkat ederek daha doğru bir karar verebilirsiniz.

Çaydanlıkların hangi materyallerden üretildikleri son derece önemli. Yüksek sıcaklıklara maruz kalan çaydanlıkların sağlıklı ve lezzetli çaylar demleyebilmesi için, paslanmaz çelik gibi, gıdayla temasa uygun, insan sağlığını tehlikeye atmayacak materyallerden üretilen çaydanlık çeşitlerinin tercih edilmesi gerekiyor. Kullanım sırasında kazaların önlenmesi için çaydanlıkların sap kısmında yanmaz ve el yakmayan materyaller kullanılmalı, çaydanlıklar sızdırma yapmayacak kalitede üretilmeli. Cam, bakır, paslanmaz çelik gibi materyaller arasında yapacağınız tercihlerdeyse damak zevki önceliklendirilmelidir.

Çaydanlığın genellikle kaç kişilik çaylar demlemek için kullanılacağı önemli olan bir diğer nokta. Bu doğrultuda mini, küçük, orta ya da büyük boy çaydanlık modelleri arasından tercih yapılabilir. Elbette farklı tasarımlara sahip olabilen çaydanlıklar arasından seçim yaparken kişisel beğeniler de göz ardı edilmemeli.

Çelik Çaydanlık İyi midir?

Paslanmaz çelik, çaydanlık üretiminde sıklıkla tercih edilen bir materyaldir. Paslanmaz çeliğin demliklerde kullanılan en sağlıklı materyallerden biri olduğu da söylenebilir. Darbelere ve yüksek ateşe dayanıklı, suyla temas ettiğinde paslanmayan çelik çaydanlık çeşitleri ile lezzetli çayların demlenmesi de mümkündür. Elbette seçilen çelik çaydanlığın kaliteli ve güvenilir markalar tarafından üretilmiş olmasının önemli olduğu da unutulmamalıdır.

Hangi Çaydanlıkta Çay Daha Güzel Olur?

Çayın hangi çaydanlıkta daha güzel demleneceği ve lezzetli çaylar için hangi çaydanlık modellerinin tercih edilmesi gerektiği damak zevkiyle doğrudan ilişkilidir. Paslanmaz çelik, seramik ve cam gibi gıdayla temasa uygun ve çayın lezzetini koruyan materyallerden üretilmiş çaydanlıklar arasından kişisel beğeniler doğrultusunda seçim yapılabilir.

En Çok Tercih Edilen Çaydanlık Modelleri

Çaydanlıklar farklı kullanım alanlarına hitap eden seçeneklerle de sunulabiliyor.Kullanım alanının ihtiyacına göre ocak üstü kullanıma uygun çaydanlık çeşitleri ile klasik bir çay demleme keyfi de yaşanabiliyor. Geleneksel lezzetleri geleneksel yöntemlerle deneyimlemek isteyenlerin favorisi olan bu çaydanlık modelleri gerek ekonomik fiyatları gerek kamp ve piknik gibi aktivitelerde kullanılabilmeleri gerekse farklılaşan beklentilere yanıt vermeleri sayesinde popülerliğini koruyor.

Teknosa.com’da paslanmaz çelik çaydanlıklardan cam çaydanlıklara, emaye çaydanlıklardan seramik çaydanlık modellerine kadar, farklı ihtiyaçlara ve beğenilere hitap eden çaydanlık modellerini hemen keşfedebilirsiniz. Değişen kapasitelerde sunulan klasik çaydanlıklar arasında karşılaştırma yaparak ihtiyaçlarınıza en doğru yanıtı veren modeli sepetinize ekleyebilirsiniz. Dahası da var. Teknosa’nın elektrikli ev aletleri kategorisinde yeni nesil çaydanlık modelleri de sizleri bekliyor.

Elektrikli modeller arasında akıllı çaydanlık modelleri öne çıkıyor. Çayın haşlanmasını ve lezzetini kaybetmesini önleyen otomatik demleme özellikleri bulunan otomatik akıllı çaydanlık modelleri genellikle içerisindeki süzgece demlemek istediğiniz miktarda çay koyduktan ve gösterge panelinden demlenecek çay miktarını girdikten sonra demliğe kendisi su ekleyebiliyor. Sesli uyarı özelliklerine sahip olabilen elektrikli çaydanlıklar filtre, otomatik kapanma ve susuz çalışmayı önleyen emniyeti sistemi gibi özelliklerle sunulabiliyor.

Çaydanlık Fiyatları Nasıldır?

Çaydanlık fiyatları markaların fiyat politikasından etkilenebileceği gibi tercih edilen modelin özelliklerine bağlı olarak da değişebilir. Çaydanlığın tam otomatik akıllı modeller arasında olması, elektrikli ya da elektriksiz olması ve elbette kalitesi fiyatlarının belirlenmesi noktasında belirleyicidir. Uygun çaydanlık fiyatları ile buluşmak, çaydanlık modelleri arasından çeşitli kriterlere göre filtreleme yapmak ve üç modele kadar çaydanlıkları karşılaştırmak için siz de Teknosa online alışveriş mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.