0.0 (0 Değerlendirme)

Canon Pixma E3440 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Wifi Yazıcı

Ürün Kodu: 125092109
 • En geç 10 Şubat Cuma günü kargoda
Satıcı Elmacık
1.719,99 TL
1.719,99 TL
Ürün Açıklaması

Canon Pixma E3440 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Wifi Yazıcı

İşlevsel bir kullanım için geliştirilmiş olan Canon Pixma E3440 mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu Wi-Fi yazıcı, tek bir ürün üzerinden birçok işlemi yerine getirmenizi sağlar. Canon Pixma E3440, mürekkep püskürtme tekniğini kullanarak çalıştığı için baskıları son derece kaliteli bir biçimde almanızı sağlar. Wi-Fi desteğiyle kablosuz internet ağlarına bağlanabilen Canon Pixma E3440, internet üzerinden dosya paylaşımı yapabilmeniz için elverişlidir. Kâğıtların her iki yüzünü de kullanmaya imkân tanıdığı için bu yazıcı ile dilediğiniz şekilde baskı alabilirsiniz. Farklı kâğıt tiplerine uyum gösteren geniş kullanım desteği sağlayan Canon Pixma E3440 mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu Wi-Fi yazıcı, çeşitli belgelerin çıktısını kolayca almanıza yardımcı olur. Okullarda ve iş yerlerinde kullanılmaya da uygun olan Canon E3440 yazıcı, sınav kâğıtlarından evraklara kadar oldukça geniş bir alanda kullanıma uygundur. Aynı zamanda az alan kapladığı için kolayca muhafaza edebileceğiniz ürün, ev yada ofis ortamında kullanılmaya elverişli şekilde tasarlanmıştır.

Canon Pixma E3440 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Wi-Fi Yazıcıyı Neden Almalıyım?

Yazdırma işlemlerinin yanı sıra fotokopi çekme ve tarama gibi işlerinizi yerine getirmek için de kullanabileceğiniz Canon Pixma E3440 mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu Wi-Fi yazıcıyı tercih ederek işlevsel bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Yüksek kaliteli baskılar almayı sağlayan bu ürün, farklı çözünürlük seviyelerini seçerek alternatif ayarları değerlendirmenize de imkân tanır. Canon marka mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri arasındaki E3440, tasarımını tamamlayan şık ve kullanışlı tuşlarla da dikkat çekmeyi başarır. Gövde üzerinde yer alan ergonomik tuşlardan yardım alarak ürünün farklı özelliklerini çok kısa bir sürede aktif hale getirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde baskı almayı sağlayan Canon Pixma E3440 mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu Wi-Fi yazıcı, zaman kazanmanız için de uygundur. USB girişi yardımıyla kablolu bağlantı oluşturmaya imkân tanıyan Canon Pixma E3440 Wi-Fi, bilgisayarınızla uyum içerisinde kullanabileceğiniz bir üründür. Aynı zamanda son derece hafif olduğu için yazıcıyı kolayca taşıyıp çalışma ortamınızdaki uygun alanlara rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Hafif olduğu için kolayca taşınabilen Canon E3440 yorumlar kısmından olumlu geri dönüşler almayı başarır. Tabanında yer alan destek noktaları sayesinde farklı yüzeylere dengeli bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Canon Pixma E3440 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Wi-Fi Yazıcıyı Nasıl Kullanırım?

Kullanım kolaylığı yaratan akılcı özelliklere sahip Canon Pixma E3440 mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu Wi-Fi yazıcı, konfor ve hız kazanarak işlerinizi gerçekleştirmeniz için geliştirilmiştir. Uzun güç kablosu aracılığıyla ürünü çalışma ortamınızdaki prizlere kolayca uyum sağlar. Gövdesinde bulunan pratik ve kullanışlı tuşlar yardımıyla yazıcıyı dilediğiniz şekilde programlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Canon E3440 fiyat açısından da diğer modellerden ayrılır. Siz de Canon Pixma E3440 fiyat seçeneklerini değerlendirerek ihtiyaçlarınıza uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. Hem siyah beyaz hem de renkli baskı almayı sağlayan ürün, tek bir cihaz üzerinden çeşitli işlemleri yerine getirmenize olanak tanır. Böylece aynı anda yazıcıya, fotokopi makinesine ve tarayıcıya sahip olabilirsiniz. Canon Pixma E3440 yorum kısmından kullanıcı deneyimlerini inceleyerek ürün hakkında daha detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

Canon Pixma E3440 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Wi-Fi Yazıcı Kimler için Uygundur?

Öğrenciler ve yetişkinler için uygun olan Canon Pixma E3440 mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu Wi-Fi yazıcı, belge ve dosyaların çıktısını hızlı ve pratik bir şekilde almanızı sağlar. Çeşitli belgelerin fotokopisini almaya ve evrakları taramaya imkân tanıyan bu işlevsel ürün, oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Kartuş kullanarak sorunsuz bir şekilde çıktı almaya başlayabileceğiniz Canon Pixma E3440 mürekkep püskürtmeli yazıcı, hızlı baskı sağlayarak zamanı verimli kullanmanıza yardımcı olur. E3440 yazıcı Airprint teknolojisini kullanmaya da olanak tanıdığı için sürücüsüz şekilde baskı alma aşamasına geçmenizi mümkün hale getirir. Geniş ve kullanışlı kâğıt girişi haznesi yardımıyla kullanabileceğiniz Canon Pixma E3440 mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu Wi-Fi yazıcı, gün içerisinde çok sayıda çıktı alması gereken kişiler için uygundur. Aynı zamanda otomatik kapanma özelliğine de sahip olduğu için bu ürünle beraber elektrik tüketimi konusunda verimlilik elde edebilirsiniz. Kullanılmadığında belli bir süre sonunda kendiliğinden kapanan Canon marka yazıcı, tasarruflu bir ürüne sahip olmak isteyen kişilerin tercihidir.

Canon Pixma E3440 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Wi-Fi Yazıcının Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Baskı kalitesi ile öne çıkan bir ürün olan Canon Pixma E3440 mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu Wi-Fi yazıcı, renkli ve siyah beyaz baskıları oldukça net şekilde almanızı sağlar. 4800 x 1200 DPI kalitesiyle renkli ya da siyah beyaz baskı almayı mümkün hale getiren bu ürün, çıktıların net ve pürüzsüz bir şekilde alınabilmesini sağlar. Mürekkebin yüzeye dağılmasını engelleyen kaliteli baskı teknolojisi, püskürtme işlemlerinin son derece hassas şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Baskı işlemleri esnasında minimum oranda ses çıkardığı için Canon Pixma E3440 mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu Wi-Fi yazıcı modelini günün her saatinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. LCD ekran kısmı yardımıyla çeşitli sayısal verileri girmeye olanak tanıyan Canon Pixma E3440 çok fonksiyonlu yazıcı modeli, farklı fonksiyonlardan rahatça yararlanmanızı sağlar. Fotoğraf baskısı almaya olanak tanya bu ürün, çeşitli görsellerin çıktılarını elde etmenize yardımcı olur. Dakikada 8 adet siyah beyaz baskı almayı sağlayan yazıcı ile yine aynı oranda renkli baskı da yapabilirsiniz.


Wi-Fi, Baskı, Fotokopi, Tarama, Bulut, 4800 x 1200 dpi, CIS, LCD, Wi-Fi, USB, 4kg


Ağırlık Derinlik Ethernet Lan Bağlantısı Genişlik
4000 327 Hayir 435
Ürün Rengi Wi-Fi Desteği Yükseklik Baskı Teknolojisi
Siyah Evet 145 Mürekkep püskürtmeli

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Canon Pixma E3440 Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Wifi Yazıcı
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.